Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
12. mar 2009

baby, tak to nepozerajme také vtákoviny, pozrime si radšej vtáky v tŕní 😀

Zeli, už konečne viem, kde je tá kaviareň, dnes som nešla ako teliatko a pozerala som sa okolo seba a konečne som si ju všimla. 😝

zelmirka1
12. mar 2009

suhlasim biela
ktoru myslis tu v dome odborov ? robia tam uplne super kavu a zatial je tak klidek tak sa mi tam s malym dobre chodi.

biela
12. mar 2009

ari,čo sa týka vážnej hudby, najnovšie počúvam toto

https://www.youtube.com/watch?v=OPO9O7J-xPw


strašne je to pekné.
zeli, v dome odborov čo sa prejde po dvoch schodíkoch, nie v tej veľkej budove...
už nech dokončia ten aupark, však to tam je hrozné, tam mi môže aj tehla na hlavu spadnúť. v horšom prípade panel. 😖

katkaza
12. mar 2009

ahoj čitateľky 🙂
ja nečítam okrem novín nič...v puberte som len sedela doma a čítala a jedla a potom som mala sto kíl...tak si to odkladám na dôchodok.
včreajší oto bol supr...sme sa nasmiali,len to dlho trvalo,tak ani neviem,kto bol nakoniec hostiteľom 😒
baby čo chodíte plávať...kde ste kúpili tie plienky do vody?a čo tam dávate drobcom papať...ak nejkojíte.My sme na umelom...okolo obeda máva zeleninku a rozmýšlam ako to poriešim... 😒

biela
12. mar 2009

patka, tá scéna v tom dome na konci, keď si na ňu aj teraz pomyslím, tak mám z toho hrôzu. a v amfiku si to ani neviem predstaviť, to muselo byť hrozné. 😨

biela
12. mar 2009

katka, hostiteľom bol jožo pročko, ja som sa na ňom tak nasmiala. miestami bol trápny, ale smiešny... 😀
kati, a 100 kíl? to fakt? 😕

zelmirka1
12. mar 2009

no vidim ze som mala toho OTA pozerat...idem dat malemu papat a frcime von...uz je unaveny tak hadam pospinka...

a_rianna
12. mar 2009

katkaza v DM ku som kupila babylove su dobre a lacnejšie ako hugies... ale hudies kupiš aj v tescu

no a ja donesiem vždy flasku mlieka tomanovi... a v čase plavania ma obed až - zeleninku až o druhej
ale da sa tam aj normalne nakrmiť.

patkao
12. mar 2009

biela veru strasne to bolo..a ta cesta o polnoci lesoparkom,hroza..fakt neviem naco take pozeram 🙂..a procko aky novy look nahodil,som len kukala

a_rianna
12. mar 2009

patkao a kde to byvaš že si sla lesoparkom?? na Solinach???

patkao
12. mar 2009

vtedy som byvala este s rodicmi v Rosine 🙂..

mamajana
12. mar 2009

teda baby, ja by som v noci lesoparkom nešla. Ja sa tam na niektorých miestach bojím aj cez deň a vôbec by som tadiaľ nešla sama 😕

biela
12. mar 2009

ari, tak máme to, on to už stiahol, teraz som sa ho pýtala. 😀

mamajana
12. mar 2009

biela, som kukla na ten link, čo si tu hodila,......už neviem kedy, predtým niekedy - lovestory o Oliverovi a Jenny. Revala som ako vedro, je to ozaj smutný film. Videla som ho asi 100-krát, ale v poslednej dobe si ho už radšej nepúšťam. Odvtedy, ako mám deti, tak revem naozaj aj za rozliate mlieko.

biela
12. mar 2009

jani, však aj ja furt pri tom revem. mne sa najviac páči tá scéna, ako sa váľajú v tom snehu. ináč, ten herec je teraz strašne starý a tučný, aj nejaké škandály má za sebou a tá herečka myslím, že mladá aj zomrela. alebo sa mýlim? 😕

a_rianna
12. mar 2009

a o čom je ten film chcem vidieť mamajana mas to na dvd?? pojičaj.... mi....

mamajana
12. mar 2009

malý mi včera zlomil ten kolotoč na postieľke, ťahal to a ťahal až mu to ostalo v ruke. Pritom som tam stála, ukladala veci do skrine a vôbec som si ho nevšimla, tak som revala nad vlastnou sprostosťou.
Manžo to aj zlepil, ale aj tak to odpadlo, tak s tým už asi nič. 😢

mamajana
12. mar 2009

mám to vo zv, keď tam pôjdem, donesiem

a_rianna
12. mar 2009

nuž jani mne tiež toman zlomil kolotoč sme mali ešte postielku vyššie a on to schmatol a bolo... cele to rameno... ale svagrina mi dala rameno..lebo jej ostalo po Nikolke.... 🙂 nastastie

babenky už sa nam obklada kupelna... hodim do alba fotku pozrite sa

katkaza
12. mar 2009

ariana ďakujem...niekedy sa už musím do tej DM-ky vybrať...teraz to mám od ruky
tak škoda,že som nedopozerala,možno budú reprízovať 😒
ideme už aj my von,bo je malá mrzutko 😒

a_rianna
12. mar 2009

potom to z alba zmažem 🙂) sa tešim už to konečne na chalupke bude vyzerať lepčejšie

mamajana
12. mar 2009

Leni ja neviem, či tá herečka zomrela, tak to by bol ozaj smutný súvis s filmom

biela
12. mar 2009

arianna, no vyzerá to exkluzívne. 😉 ja by som chcela žlto-červenú kúpelňu. alebo oranžovo-červ.komb.sa mi páči.

mamajana
12. mar 2009

zuzi, tie obkladačky sú fakt pekné, budete to mať supiš

biela
12. mar 2009

jani, mne sa tak zdá, no neviem na stopro, idem skúsiť vygoogliť.

a_rianna
12. mar 2009

no sak ked bude hotovka tak pridete pozrieť dufam vypustime spuntov na zahradu a my posedime pokecame 🙂 sa tešim

mamajana
12. mar 2009

tak aj ja sa na to teším 😉

biela
12. mar 2009

jani, ona ŽIJE!!!!!!!! 🙂 má teraz už 70 rokov. 🙂
som si vygooglila, že obaja herci boli za to nominovaní v r.71 na oscara, oscara získala len hudba a jenny získala zlatého glóbusa, a ešte aj scenár,režisér a kopa zlatých glóbov.

mamajana
12. mar 2009

Tak to som rada, že neumrela 🙂 . Už sú ozi starí, obaja. A ty si dala malému meno podľa toho filmu, či to vôbec nesúvisí?

biela
12. mar 2009

nie, nesúvisí, ja som na to úplne zabudla.
keď som mu dala meno oliver, tak sa ma všetci pýtali, že prečo oliver a tak... ja som povedala, že práve preto, lebo žiadneho olivera nepoznám. že to meno nemám spojené s niekým konkrétnym, koho by som poznala.
vidíš a teraz je aj oliver z lovestory.
a ešte je aj oliver andráši, no už potom ozaj žiadnych oliverov nepoznám. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre