Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
27. mar 2009

jasne kludne sa pripoj...odkial si ? myslim kde byvas ? si zilincanka ci pristahovana ?

wandeirra
27. mar 2009

ja som zo Za,ale dlhsie som bola v Blave, no ale teraz som zase spat🙂

wandeirra
27. mar 2009

mamajana ano z hajika som

myss
27. mar 2009

ahojte baby, co porabate. ja sa chystam uspat natalku, ale nejako to nejde, lebo jej idu styri vrchne zuby naraz, tak nic moc. spi tak maximalne 3hod. za cely den, ale zato mo aspon prespi celu noc.Jani, bola si vcera na tanecnej? A ahoj wandeirra

wandeirra
27. mar 2009

ahoj myss,
ze maximalne tri hodiny za den? tak to bud rada, moj maly spi maximalne polhodinu za cely den 😉

mamajana
27. mar 2009

miska bola som, napísala som ti ip. V utorok bude pre všetky skupiny o 15.00hod

mamajana
27. mar 2009

wandeirra, nepoznáme sa? Som ti dávno nepísala e-mail. Teda nepoznáme sa osobne, ale sme si písali, teda dúfam, že si to ty
🙂

mamajana
27. mar 2009

inak myss to ti nezávidím. Ja ani neviem, ako Filipovi vyšli tie zuby. Už má dokopy 7 zubov. Takže u nás to bolo v pohode. 😉

mamajana
27. mar 2009

A 4 zuby naraz, má aj horúčky?

wandeirra
27. mar 2009

mamajana,neviem, je to možné, som v mailovom kontakte s veľa maminami

myss
27. mar 2009

práve, že nema. ma len nádchu a hliene a ešte ju aj prehaňa. a janka, diky, ze si mi to povedala, ze v utorok je tanecna uz o 15h., inak by som sa to nemala od koho dozvedieť. a natalka uz konecne spi, tak idem nieco varit.

myss
27. mar 2009

ja som vcera nebola, lebo miska zase v noci chrapala 🙂 wandeirra,ja som zo ziliny, byvam na novej ziline. ty si tiež bola na tej stranke žilinské trajdanie?

wandeirra
27. mar 2009

myss ano 🙂

myss
27. mar 2009

lebo teraz som si čítala ip a tam si písala 🙂 ja nie som z hajika, ale sestra tam býva

wandeirra
27. mar 2009

ja len tak ci je tu niekto z okolia,dufam ze neva 😉

myss
27. mar 2009

to vobec nevadi, ani z mojho okolia tu asi nikto nie je 🙂

myss
27. mar 2009

baby, ide niekto na ten koncert v nedeľu do domu umenia fatra?

wandeirra
27. mar 2009

myss ja chcem ist na close harmony,ak bude moct prist mama k malemu. su super, uz som na nich raz bola

zelmirka1
27. mar 2009

aky koncert myss ?
mne sa maly prave zobudil ako vzdy len polhodinku tak ma pozoruje.... 😉
ake stranka zilinske trajdanie nepoznam to ?

myss
27. mar 2009

ja idem s miskou na koncert pre deti. ja by som chcela ist na depeche mode, ale vadi mi to, ze to je az v ba. sice byva mi tam sestra, pri nej by som nechala male, ale neviem, mozno uz nebudu ani listky ☹

zelmirka1
27. mar 2009

aha koncert pre deticku...tak to sme este moc malinky....

a_rianna
27. mar 2009

cav myss v sobotu budeme v terchovej? aj vy pridete?

myss
27. mar 2009

zelmirka, koncert pre deti, kde spieva maria podhradska a richard canaky, ani ja som o nich doteraz nepocula a teraz pocuvame len ich pesnicky. ale maju pekne tie pesnicky. a na tu stranku zilinske trajdanie ani neviem, ako som sa dostala.

myss
27. mar 2009

a ta stranka zilinske trajdanie už aj tak nefunguje

myss
27. mar 2009

ahojkaj arianna, ak bude pekne, tak urcite prideme. nedivala som sa na predpoved, tak vobec neviem ako ma byt. ale skor prideme, lebo oco ma v sobotu narodky

zelmirka1
27. mar 2009

aj ja mam CD maria podhradsku a canakyho...to su super pesnicky pre deticky...ja len ze moj Misko ma len pol roka takze mu spievam doma zatial ja a koncert by pre neho nebol.

myss
27. mar 2009

ved aj ja idem len s miskou a natalku nechavam doma, ale ak t budu aj na druhy rok, tak ju vezmem

a_rianna
27. mar 2009

no tomasov otec ma narodky dneska tak tiež ideme celebrateovať 🙂 tak že tvojmu ocovi všetko naj. 🙂

myss
27. mar 2009

díky, a aj ujovi Jožkovi všetko naj 🙂

biela
27. mar 2009

ahojte,

myss čo to znamená "nová žilina"...?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre