Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
29. mar 2009

to je super, želka. čo sa si zatiaľ najviac páčilo?

vera21
29. mar 2009

uz som si to vygooglila...je koncert vo Fatre buducu nedelu :
http://www.closeharmonyfriends.com/nf_flash.php...

zelmirka1
29. mar 2009

hm najviac....no asi ked bolo v ZA cinohra Roden tam hral so svojou partnerkou..vynikajuce divadlo o manzelstve
ale zabudla som nazov hry.

vera21
29. mar 2009

Zelka, Biela, tak naozaj pekne fotecky 🙂 Mne sa Misko zda teda akysi velky...no to mozno len na tych fotkach...

vera21
29. mar 2009

Mne naposledy Fontana pre Zuzanu - muzikal na Novej scene, som bola v januari, dostala som ako darcek na narodky dva listky 🙂

biela
29. mar 2009

hodila som si ten CHF na sluchátka. veľmi pekné. toto počujem prvý x ja počúvam fragile. strašne dobré to je .

zelmirka1
29. mar 2009

fiha ten koncert to by som sla ale o 19.00 neviem lebo o 19.30 papame a mamina by musela ulozit maleho...
ach jaj uz aby maly papal aj ine okrem mojho mliecka...aj ked sa pochvalim tento vikend sme papali mrkvicku a islo mu to pekne 😉

biela
29. mar 2009

ja by som chcela vidieť neberte nám princeznú s pociskovou.

zelmirka1
29. mar 2009

dakujem vera...a mne sa Misko nezda moc velky ale vsetci to hovoria..neviem ma pol roka a vazi 7400 g takze celkom dost na kojene dieta ale zase su tu iny rekorderi.
no co baby ideme do fatry ?

vera21
29. mar 2009

neviem, ci budu listky, ale ja som rozhodnuta, ze idem

zelmirka1
29. mar 2009

aj ja chcem ist.... 😝

vera21
29. mar 2009

Tak mna tu uz lame, idem ja spat. DN vam prajem 🙂

zelmirka1
29. mar 2009

dobru noc vera 🙂

vera21
29. mar 2009

Dohodneme sa a pojdeme, ja skusim zistit, ci su este listky a dam vediet...No a ty si nejako zariadis to vecerne kojenie...

biela
29. mar 2009

no ja by som tiež išla,
dobrú noc vera.
zeli aj ty už ideš?
ja ešte zo 15 minút vydržím, nechodím spať pred 23,00 😀

zelmirka1
29. mar 2009

vydrzim nenecham ta tu...ja cakam ze maly sa zobudi a bude sa dozadovat svojho... 😀
isla by som rada...len fakt neviem ako s malym to vymysliet

biela
29. mar 2009

zelka a už si zdravá? skočíme na tú kávu... jáj, však zajtra. donesiem ti aj to baby singns.

biela
29. mar 2009

asi ti nechce piť z fľašky, však? alebo keby si si odsala a manžel by ho nakŕmil lyžičkou alebo striekačkou... no je to ťažké odísť od kojeného dieťaťa. ja som bola furt doma, mám pocit, že celý ten skoro rok čo som kojila som bola len doma a vonku s kočíkom. ináč nič.

biela
29. mar 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=866559

ty kokso, toto už naozaj neviem, kto by nosil 😀

biela
29. mar 2009

tak idem aj ja, DN

zelmirka1
29. mar 2009

ved to ze flasu nechce...ja ma odsate v mracnicke dost ale jedine lyzickou alebo skusit poharik...ved hlad je hlad
no uvidime...

zelmirka1
29. mar 2009

fuha to su ale leginy... 😀
dobru noc biela

biela
30. mar 2009

ahojte,
veľká vec, oliverko spal do ôsmej a bez prebudenia v noci. super!!! 🙂

Zeli, presne tak, ja som to odsaté MM musela vyhodiť, lebo to nechcel, ani lyžičkou ani z fľašky, nijako. mala som to za plný regál v mrazničke... raz som šla k dr. a vedela som, že do kojenia neprídem, tak som si aj pre istotu odsala a vybrala som z mrazničky aj mrazené MM. manžel najprv skúšal dať mrazené, to nechcel ani za svet, akoby mu smrdelo či čo... potom mu dal to odsaté a to vypil, aj keď len polku a z fľaše... no už bol moc hladný...
ja som to mrazila v origoš avent pohárikoch, no neviem, prečo to nechcel, tak sa mraštil, ako keby mu to nechutilo....

zelmirka1
30. mar 2009

ahoj
dnes bolo asi dobry den lebo aj mne Misko spal po mesiaci konecne dlhsie...az do 7.30 hod. no super
inak ja to mam tiez v original avent poharikoch a mam veru zmrazeneho vela mliecka...zatial som skusila len raz mu to dat do mrkvicky a normalne mi to vygrckal. Tak neviem mozno to tiez nakoniec budem mysiet vyliat a to som sa tesila ze to budem zamiestavat do prikrmov.
Dnes sa uvidime ze ?

andulka26
30. mar 2009

ahojte babenky, neviete co je s mgurnak?Dlho nepisala. Potrebovala by som jej poslat nejake DVD a nemam na nu adresu, tak vas chcem poprosit ak niektora mate na nu mobil alebo iny kontakt poslite mi ho do IP. Dakujem.

Z plavania mate uzastne fotky , chlapci su bohovsky, krasne im to ide 😵

zelmirka a vy ste mali tusim dnes zacat plavat, ze?

Ja som mala uzastny vikend. Tatina som nechala spat s malou v noci a ja som sa odstahovala do obyvacky. Kedze ju uz nekojim a v noci pije len cajik tak so si povedala ze po 8 mesiacoch mam aj ja narok na nepretrzity spanok viac ako 3 hod. No a zvladli to perfektne. Ja som bola vybuvana ako babatko a tatinko zas vyzeral zniceny jak maciatko 😝 Ale aspon uznal ze to nie je len tak. 😉

zelmirka1
30. mar 2009

ahoj andulka
plavat zaciname zajtra...som zvedava ake to bude...
to je super ze uz v noci nekojis ? odkedy ? lebo moj Misko si stale pyta v noci a uz som aj chcela ze budem spat inde a skusime ze ho muz utisi ale zatial nemam odvahu. Muz spi s nami tak vie ake to je a chce mi pomoct ale ked kojim tak aj tak musim vstavat ja.

biela
30. mar 2009

ahojte,

zeli, dnes je stretko o tej 17,00 teším sa. donesiem ti aj tie veci.
olinko teraz spí ja chrúmem šalát s mozarellou a urobím kávičku a hoja ďunďa.

a_rianna
30. mar 2009

ahoj andulka, dlho si tu nebola, my ideme plavať znovu až od maja, teraz mi maly ochorel, takže od piatku sa liečime behame okolo neho, odsavama no hruza.. a maly chudatko ma take chore očka...
a vy ako chystate sa pokračovať?
ja som ale povedala v nereuse, že budem pokračovať jedine s Monikou, pondelky a stredy. Tak uvidime čo na to povedia.
Teraz sa tam zaučovali nove inštruktorky, take mlade žaby, tak som zvedava ako budu viesť hodinu.

my sa už asi týžden budime len 1 x za noc čo je super... aj teraz ked je chory tak papa už len 1 x za noc... ale zo sna plače, lebo mu je asi zle.. ale verim že už čoskoro vyzdravie a bude zasa OK.

od zajtra ma byť už aj slniečko jupiii

biela
30. mar 2009

ahoj arianna,
tomáškovi prajeme skoré uzdravenie, chúďatko... a čo mu je? chrípka? aj ATB máte?
to odsávanie je asi des, čo? my keď sme odsávali v roku keď mal nádchu, tak bojoval s nami, plakal, metal sa... hrôza.
si ma potešila so slniečkom. 🙂

a_rianna
30. mar 2009

no mi ani nehovor.... odsavame min 4 x do dna... večer ped spanim a potom rano o 5 tej... lebo to sa mi zobudi že už nevie dychať...
no a atb nemame, len nejake lieky na stiahnutie nadchy, a soplikov,
asi je len nejako ponachladaný aj ked neviem kde...lebo sak sme sa s chorým babom nestretli.... 😔
no a to odsavanie je des... aj my bojujeme ako s ale da... zatial ešte nechape že je to pre jeho dobro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre