Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
6. apr 2009

Biela, toto je ta moja piesen :

https://www.youtube.com/watch?v=Ekx783Hwhd4
vera21
6. apr 2009

Zelka, koncert bol uzasny, skoda, ze si nebola...Ale Biela ich pre teba nahrala na mobil 🙂 sa tesim, tesim, ze som sla, bo to bolo uzasne....
Zeli, no a ja ti poradim, kde vyskusas taku autosedacku - maju ju v Kindercentre na Solinkach - to je ta budova, kde je Mozolani fitness - vedla Forstingera.....my mame odtial autosedacku a myslim, ze tu, co ty zhanas ma aj Kutina, je dost podobna vajicku, len je vacsia....No a suhlasim uplne s Bielou, co sa tykaa toho vajcika, my sme mali malu vo vajci - malil sme Maxi cosi, bolo uplne superacke az do jedneho roka !!!! Jedine, co jej vadilo, ze nic nevidela, lebo stale som ju nosila v proti smere jazdy.Ale ta poloha je pre take 6mes. babo si myslim este OK

vera21
6. apr 2009

Arainna, idem ti odpisat, lebo som si az teraz nasla IP 😲

biela
6. apr 2009

ahoj Veri,
tak ja keď som to počula prvý x tak to išlo asi 20x za sebou. tie ich hlasy ako keby ani neboli z tejto planéty. 🙂
ten prvý... s gitarou... trochu mi pripomína bažíka zo superstar 😀 ináč môže byť. no pekne sa zabudlo na zvukára romana. zíde z očí, zíde z mysle... 😀
čo sa mi dnes stalo, fest trapas... 😉 keď bude oli spať alebo tak, tak sa rozpíšem... 😉

a_rianna
6. apr 2009

dikes veri skusim sa orientovať podla toho....

biela
6. apr 2009

tak keď som púšťala tú "over the rainbow" tak sa oli vypýtal na kolená a čumel na ňu ako puk ... 🙂
strašne je zlatá.

vera21
6. apr 2009

je uplne super ta mala, vsak ? to je ta piesen, co zboznujem 🙂 ale teraz ju dostihla hallelujah!

zelmirka1
6. apr 2009

ahojte
vera ani nehovor o koncerte...isla by som rada ale fakt sa to zatial neda ked papa len moje mliecko a nic ine nechce.
Inak bola som na Solinkach v nedelu a vyskusali sme tam sedacku ale taku od 0-18 kg tam maju len jednu jedinu. Zdala sa mi OK tak to zvazujem, ja viem ze vajco je navrhnute pre deticky az 13 kg ale mam strach ze byt vo vajci 6-7 hodin je fakt dost.

ahoj ariana ako bolo vonku ?

a_rianna
6. apr 2009

no bolo fajn sme boli asi od 10:30 ako vždy kava na namesti.... drobci si pocupkali po namesti.. samozrejme za ruky sme ich držali potom sme obehali masaru, boli sme na vlkoch v sanitase som kupila tomovi prve kopky... a potom sme už len tak dobehali a sli domov... juj toto počasie mi vyhovuje len aby takto dlho bolo...

zelmirka1
6. apr 2009

no to pocasie je fajn je to omnoho lepsie...my mame konecne par dni sportak a malemu sa paci ze konecne vidi... 🙂
tebe uz maly cupka ? fiha to niako skoro. Misko mi este nesedi ale pokusa sa plazit, dviha zadocek a pokusa sa dokonca dat na styri...je srandovny lebo mu to este nejde. Ale neposadzam ho zatial ved ma cas ked si sadne sam.
Tiez som bola na kave dnes s maminou...ponukala sa mi ze zoberie maleho von aby som si urobila program ale akosi
sa mi nechcelo tak som isla s nimi. Aj tak nemozem daleko lebo stale kojim a nic ine maly nechce.

a_rianna
6. apr 2009

no ked ho držim za ruku tak krokuje ale to len tak trošku moc ho ešte tiež nedavam aj ked on na nožičkach je najradšej. ale postaviť sa postavi.

no ved som kukala aky sportiak sa ti ta spraviť z toho hlbokeho kočika by som nikdy nepovedala 🙂

zelmirka1
6. apr 2009

sikulka uz sa chce postavit...ale nam rastu dietka pred ocami, vsak ? 😉
no ten sportak je osobitna cast a hlboku vanicku uz mam v skrini.
teraz neplavate ?

biela
6. apr 2009

ahojte,

Zelka, neboj, keď nebudeš kojiť, pôjdeš aj ty s nami na koncert. 😉 tento bol super vydarený, mali sme pekný zážitok.
čo robíte? je tu niekto vôbec?

zelmirka1
6. apr 2009

ahoj biela
no ved jasne ze pojdem....len som zvedava kedy lebo maly nechce papat a keby som teraz nekojila tak neviem neviem ci by neumrel od hladu...
dnes som bola v meste a ked som sedela na kave isla jedna mamina s dietatom na rukach a vyzerala ako ty tak som chcela zakricat ale nestihla som nastastie lebo zrejme si to nebola ty.

vera21
6. apr 2009

zde !

vera21
6. apr 2009

biela, ano, to je ten fakt "kuzelne vytekajuci" hrncek 🙂 len ho mame zlty

zelmirka1
6. apr 2009

dneska niako skoro vera... 😀 😀

vera21
6. apr 2009

ved lemn zacinam...

vera21
6. apr 2009

som si tu o deviatej sadla a mam kopec prace, takze dnes tu budem dlho...

zelmirka1
6. apr 2009

a co take robis ? hadam len nepracujes z domu ?

vera21
6. apr 2009

nieco take 🙂 a vy kam cestujete ???

biela
6. apr 2009

hojte!!!

vera, čo také pracuješ? ozaj, presne, čo ty tu? však ešte nie je 11 😀 😝
zelka, to som určite nebola ja, dnes sme boli len na bulvári a potom popri dome.

biela
6. apr 2009

vera už si videla tú fotku? 😉 je hneď v tom prvom albume acapella ples. 😎

biela
6. apr 2009

čo idete piecť na veľkú noc?

zelmirka1
6. apr 2009

chceme cestovat ku svokrovcom do Plzne...
aku fotku ?
ja nebude piect, mne napecie mamina...hrozne ze ? 😀

zelmirka1
6. apr 2009

no vidim ze nikto neodpoveda, idem radsej spat lebo uz ma to nocne vstavanie zmaha...dobru noc vsetkym 😔

biela
6. apr 2009

Zeli, už som tu, prepáč, som dopozerávala Zámenu manželiek.

biela
6. apr 2009

Zeli a to idete už teraz na sviatky?

vera21
6. apr 2009

Dik Zeli za upresnenie 😉 No to je veru daleka cesta ....
Biela, ano, videla som fotku - dik ! Ale dnes vyhrava ten gitarista z Hallelujah 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre