Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
14. apr 2009

ahojte
tak my dnes ideme zase plavat...dufam ze sa bude Miskovi pacit.
Inak cez den ani moj maly uz nespi tak moc, teraz uz aj v kociku pozera a nie a nie spat. Dobre casy ked spal 2-3 hodiny a ja som si pri kavicke citala skoncili. Ale hlavne ze je teplucko, uz sme boli aj na zahrade na deke a pacilo sa mu to.

marina.o.
14. apr 2009

mgurnak,veru tak 😉
zelmirka,my pojdeme na zahradu tak cez vykend,ked pojdeme k nasim.Tu si mozeme lahnut akurat na umelu travu na balkone 😀

mgurnak
14. apr 2009

no a my ideme k lekarke..uvidim co nam zasa povie... 😒 ale hlavne, ze je teplucko, aj ked koncom tyzdna sa ma ochladit trosku...ale hadam to vydrzime 😉

marina.o.
14. apr 2009

Pojdete aj s nami na prechadzku?

quetinka28
14. apr 2009

Ahojte!Chcela by som Vás poprosiť,či by mi nevedela niektorá z Vás poradiť,kde v žiline sa organizuju cvičenia pre tehotné?ďakujem 🙂

biela
14. apr 2009

quetinka, pozri stránku 190 😉

biela
14. apr 2009

ahojte,
je tu niekto?
marina, kde si, však futbal je v telke, hybaj na koníka! 😝

marina.o.
14. apr 2009

biela,uz som tu😀

biela
14. apr 2009

ahoooj, teraz majú prestávku 😀

ako sa máte s adelkou? kočík si už kúpila?
mne bola tá značka babypoint povedomá, som si bola istá, že niečo máme a teraz sme boli na chate a som zistila, že cestovnú postieľku 😅

marina.o.
14. apr 2009

diky za opytanie,mame sa celkom fajn.Kocik sme este nekupili.V sobotu ideme k nasim a chcem sa zastavit v Partizanskom.Tam sme kupili aj ten kocik co mame teraz.Je tam dobry obchod a tam maju kopec tovaru.
Aj my mame cestovnu postielku babypoint.
Nejako mi blbne konik,teda asi net....
😠

marina.o.
14. apr 2009

Ozaj a vy uz nevysavate?

biela
14. apr 2009

mne tiež blbne net, je akýsi pomalý...
my ešte vysávame. nejako je to furt také isté... neviem. nevyzerá byť chorý, ani teplotu nemal ani nekašle, len soplíkuje, aj to iba niekedy. neviem, či to nebude nejaká alergia, možno teraz keď začínajú kvitnúť stromy a tak...
ideme vo štvrtok do poradne, tak sa opýtam.
marina a chce ti byť v tej cestovnej postieľke? to má taký divný matrac, mne to pripadá tvrdé... aj sa mu zle otáča, on sa v normálnej postieľke točí dookola, furt je inakšie a tam sa mu to tak nedá.

zelmirka1
14. apr 2009

ahojte
aj ja som tu...
inak aj my mame cestovnu postieku babypoint a pevne verim ze tam bude spinkat lebo inak neviem. 😝 chcem do nej este kupit jeden matrac aby to bolo vhodnejsie na spanie, zatial ju vyuzivam ako ohradku.

marina.o.
14. apr 2009

Dufam,ze budete OK,lebo tie alergie su hnusne.Ale hlavne,ze nema teplotu.
Adelka je v cestovnej postielke stale.My ju pouzivame ako ohradku.Zda sa mi,ze tam je spokojna.Nahadzem jej tam vsetky hracky a pomaly sa zabava.

marina.o.
14. apr 2009

ahoj zelmirka 😉
Adelka tam aj spava,ked sme u nasich.

biela
14. apr 2009

Ahoj Zeli,
zajtra by som chcela vás prísť pozrieť do Levíka, uvidím ako ten môj soploš.

môj tam chcel spávať ešte min.rok, nemal problém hocikde zaspať, to len po roku sa to zmenilo. nechce nikde. ☹

marina.o.
14. apr 2009

mozno sa to aj u nas zmeni 😉

zelmirka1
14. apr 2009

no ved to stale sa menia tie deticky ze ?
mna dostalo teraz ako malo spinka, vzdy spal v kocku taaaak dlho a teraz len pozera, sem tam aj pomrnci ale spat nie.
ahoj biela, jasne prid, bude velmi rada, budem tam medzi 9-10, potom mysim frcat prec.

biela
14. apr 2009

nie, marina, dúfam, že nie, u nás sa to zmenilo, lebo sme dlho nikde neboli cez zimu sme boli skoro len doma... a on si asi odvykol. keď bol bábo, sme boli viac na cestách. tak bol zvyknutý.

zelmirka1
14. apr 2009

no biela vidim ze je najvyssi cas aby sme zacali s malym cestovat nech si zvyka...

marina.o.
14. apr 2009

tak to sa nebojim.My s nou cestujeme casto.Rodicov mame kazdy inde,tak nemame nudzu o cestovanie.

biela
14. apr 2009

Zeli, zajtra ideš na deviatu, však?

biela
14. apr 2009

jááj, biela, ono stačí lepšie čítať. 😀 tak možno prídeme s olinkom na chvíľku.

zelmirka1
14. apr 2009

ano idem na deviatu...tesim sa ak prides 😀
inak dnes maly pekne plaval, sice sa na mna neusmial ale inak celkom v pohode a dokonca instruktorka prisla za mnou a povedala ze z neho bude potapac lebo ked som robila s nim lietadielko tak ze som si vobec nevsimla ako ho ponaram, vraj cakala ze bude plakat a on bol v pohode. no som nemozna este si ho utopim a neviem o tom.

biela
14. apr 2009

no vidíš!
sa teším, miško bude predsa len ten mič bjúkenen 😉

a kedy idete cestovať? tú sedačku si si už vybrala?

zelmirka1
14. apr 2009

ale nevybrala...nakoniec sme nesli chceli sme na velku noc...pojdeme az v maji ked ma muz stretko zo skoly
sedacku asi pojdeme kuknu do ostravy ako mi tu jedna kocka poradila.
no mic bjukenen asi nie ale hadam z neho niaky plavec bude.

marina.o.
14. apr 2009

zelmirka,mne sa tiez stavalo,ze bola adelka ponorena 😀 a tiez bola v pohode.Kedy vam konci kurz?

zelmirka1
14. apr 2009

marina ak dobre pocitam tak 30.4. konci, uz sa nas aj pytali ci chceme pokracovat lebo ze vraj maju vela zaujemcov.

marina.o.
14. apr 2009

to sa ja nas vzdy vypytovali.Ja by som ale chcela chodit k tej mladej.To som Ti spominala.

biela
14. apr 2009
https://www.youtube.com/watch?v=S2t9QJpNtOE


jáj, pekná pesnička, dnes ju celý deň počúvam. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre