Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
23. máj 2008

dik dadus, už som bola na tej ich stránke a napísala som im, dúfam, že mi odpíšu... 🙂

dadus
autor
23. máj 2008

😉 urcite

zanzi
24. máj 2008

ahojte babiky, dnes sme ale mali pekne pocasie

lahodacka
24. máj 2008

pardon, nevšimla som si, že sme nahlasení pod zanzi...Dnes sme sa boli s drahým korčulovať na priehrade...bolo super, dali sme si tam fajnú pizzu a išli sme naspať..dobrá makačka 😅

violetka1
25. máj 2008

čaute!!
žijete?! Dlho som nebola☹ Nevyšiel čas..stále čosi doma, navyše malá bola dlho v tých teplotách, plus očkovanie..
ale už je hádam dobre. Začala mi spávať konečne v postieľke (nechcem to zakríknuť).
Vám sa ako darí- čo deťúrence?? Laho, kedy prídeš?

Baby, prosím vás, nemáte niektoré DVD s filmami, rozprávkami- napr. na výmenu?
Napíšte mi do IP, ak budete niektoré také ochotné..

dadus
autor
25. máj 2008

dobre ranko 😉 no mne mala prave naolejovala cele zrkadlo na skrini, tak som cistila....dnes to vyzera na skvely den 😉

lahodacka
25. máj 2008

ahoj violetka, tak ja už som na Sk...asi týždeň sa tu už potulujem 😀
dnes mame krásne počasie, my asi niekde vypadneme, lebo od zajtra začínam makat, ako mám na mysli, učiť sa...
dadaus, neprídeš mi urobkať kavičku? 😀

violetka1
25. máj 2008

ty uz si v ZA?? super! premeskala som vela debat.
Dadus, tu je skaredo, asi bude prsat, mal alen teraz vstala- zmena pocka ju uspala.

dadus
autor
25. máj 2008

laho sak si par panelakov odo mna????to snad nemyslis vazne????ale sak ty tam mas niekoho, kto ti ju s radostou urobi 😀

lahodacka
25. máj 2008

viletka, ty popri babu aj sutudujes, alebo si studovala, ak sa dobre pamatam

lahodacka
25. máj 2008

nemam dadus, hrame sa na vojacikov, a to uz od osmej 😠

dadus
autor
25. máj 2008

no sak my sme tu mali skaredo cely tyzden, tak konecne sa poco umudrilo 😀

lahodacka
25. máj 2008

no ani nehovor, už som si myslela, že som navine ja... ☹

dadus
autor
25. máj 2008

to je choroba z povolania 😀

lahodacka
25. máj 2008

no asi ano

lahodacka
25. máj 2008

dear alein, som rad,pevne verim, ze buduci tyzden doriesime nase financne zalezitosti.prajem ti skore uzdravenie.s pozdr pavol tesim sa na dals

lahodacka
25. máj 2008

baby sorry to som nechtiac...som si rychlo nieco znacilo a nedopatrenim to odoslala 😀 😀

montinka
25. máj 2008

ahojte ako sa dnes mate? joj dnes bude zase pekne asi sa pojdem niekam prejst? aj vy sa niekam chystate?

ajka27
25. máj 2008

ahojte, práve som sa prisťahovala do žiliny, teda som tu už od začiatku mesiaca, a chcela som poprosiť o radu, kde sa tu dá chodiť cvičiť? ako som hľadala na nete, tak som nič takéto tu nenašla, prosím poraďte.ďakujem

violetka1
25. máj 2008

ahojky zenýýý!
Laho hej, popri malej som skončila..ked mala 6mes. som mala štátnice..neskor- teda v takom veku, ked uz chodia, by ma asi svihlo o zem..to by som nezvladla- sama doma s mimcom, chlop furt v orbote, rodina 200kilakov odo mna a skola+domacnost+kojenie atd...fúúú..som rada, ze to mam z krku

lahodacka
25. máj 2008

tak to sa ti podarilo perfektne...ja uvidím, ako to dopadne u nás...19 mam skúšky na výšku, tak sa tešim 😖

mimi
25. máj 2008

vio a pomohol ti niekto s malou, ked si chodila na VS? ako si to zvladla? mali ste skolu aj piatky?
Fakt obdivujem matky, ktore popri detoch zvladaju aj skolu, klobuk dolu !

mimi
25. máj 2008

tak dobru noc, som si zase dobre pokecala 😝 😀

violetka1
26. máj 2008

mimi- kto by mi mal pomáhať..veď tu nikoho okrem mangela nemám a ten bol stále v práci- chodil tak okolo pol osmej domov. Ucila som sa, ked mala spala (nastastie do tých 6mes. je to este dost casto) a ked bola hore, mala som ju na kolenach a robili sme diplomovku pri PC.
Mali sme skolu najprv pia-sob-nedela. Potom len intezivne sustredka v cechach sob+nedela (od rana do vecera siedmej). Spalo sa tam.
Mala bola prvy krat so mnou v skole (to uz bol posledny semester), ked mala 3tyzdne- celu noc klasicky prerevala, ja prekojila a rano zubozena som si sla sadnut do lavice a odbiehala som k autu, kde cakali na mna mangel a dcera, kojit.
S bruchom som odchodila vsetky stretnutia a skusky a zapocty+ praca saomzrejme. teraz to uz nechapem, ako to slo🙂) ALe som prikladom toho, ze to asi ide. Len uz teraz nechapem ako som to zvladla.
NEBOJ- BUDE SA TO DAT!!!

mimi
26. máj 2008

vio, myslim, ze este na zaciatku sa to da, ale ked ma dieta okolo roku, ked zacina chodit, tak je to tazke... Ja este stale beham za malym, lebo ma sialene napady, minule utekal za mnou aj s nozom v ruke 😠
Ale tak o rok to uz bude ine, lebo maly bude zrely na kolektiv, teda pojde do skolky a ja zase do prace .....

Ja som len rozmysala, ako ste to riesili, ked si bola v skole, kto bol pri malej...spominas, ze manzel tiez stale robi...

violetka1
26. máj 2008

no cez tie víkendy- keďže manžel je stavbár- v zimných mesiacoch to bolo lepšie, lebo nemusel číhať a dozorovať na stavbe až toľko- teda cez víkendy býval doma. V letnom semestri to bolo horšie, ale podarilo sa aj to. Veď to už bol posledný vlastne. S bruchom som odchodila.
Ja som už končila, keď bola malá na svete v podstate..takže nechodila som s miminom celú školu.

Zae keď je väčšie sa to dá opäť si myslím nejako zvládnuť. Len ten prechod 1-3 roky je dosť krutý pre študujúce mamy.

S nožom v ruke? Dobrý akčák! Aj mne jeden stiahla z kuch. linky a zobrala si ho akože na hranie pod stôl. Keď som jej ho vzala a sama pre seba jej položila otázku "už si nebudeš brať nožíky na hranie, však?" ona mi odpovedala, že: "asi"...😀

lahodacka
26. máj 2008

no baby, ide ma picnúť, to auta mi zožerie posledné nervy 😠

violetka1
26. máj 2008

laho co s autom? nam sa stale kazi ten nas dedusko

dadus
autor
26. máj 2008

ahojte......
ale vio, to take ked dovezies auto zo zahranicia....zrazu treba platit vsetko....laho neboj nist...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre