Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

ma.senka
21. máj 2009

jej Biela ahoj 🙂 ano, na plavani sa nam paci, uz sa aj niekedy usmievame no ale co je hlavne - unavim ho a potom spime ako dudek... je to fajn, beriem to ako taku dalsiu fyzicku cinnost pre nas, pretoze este neviem nejaky program pre nas vymysliet... ale uz sa lepsime, zda sa, ze sportovy kocik zvladneme lepsie 🙂

chantall - fuuha, to je rychlovka, este ze sme ju stihli pobalit 🙂 anarida, tesim sa a pozdravujem ju, nech sa aj s babatkom drzia 🙂

marina.o.
21. máj 2009

ahoj biela,uz si mi tu chybala 😉

marina.o.
21. máj 2009

ma.senka,dnes mate 6 mes.,gratulujeme 😉 Uz mate postielku?

ma.senka
21. máj 2009

dakujeme marina, nie nemame zatial, vsak vera to isti, slubila ze zicne keby daco 😀
ale zamyslela som sa nad tym, cosi kupime do dovolenky hadam 🙂

marina.o.
21. máj 2009

kam sa chystate na dovolenku?

biela
21. máj 2009

ahojte,

masenka, miškovi blahoželáme k pol rôčku! 😉

marina, jééj, ja som vám chýbala, strašne ma to teší 😎 aj vy mne ste chýbali, no aspoň som si nejaké knihy počítala.

ma.senka
21. máj 2009

biela dakujem 🙂 mali sme slavnostne menu - prvu mrkvu 🙂 sme sa potom kompletne prezliekali 😀 viac menej ju misko ocmulaval, nevedel co s tym ma robit. ale co, hlavne ze mu nezabehlo a neprotivila sa mu 😀
to kupanie este vyskusaj, v tychto teplach je to nahodou celkom prijemne.

marina - do chorvatska autom... na lietanie a na vacsiu vzdialenost sa mi zda este misko maly, este sa na to s nim necitim. ale tesim sa ako maly jojo. minuly rok sme chceli ist, ale uz som bola dost vysoko tehotna a zacala som
ako naschval den pred odchodom spinit, tak sme nesli... ale tento raz urcite... prve dva julove tyzdne, uz nech tam sme 😀 a vy? idete niekde?

biela
21. máj 2009

masenka, dovoľ otázočku? čo ty tu? však nie je polnoc! 😀
to chorvátsko ti úprimne závidím. my ideme tiež na dovolenku, trošku netypickú, ale ideme - do nórska.
no pekne si miškovi navarila, daj si za neho aspoň parených buchiet. 😝

ma.senka
21. máj 2009

biela - mas pravdu, misko spinka - netradicne 😀 cosi tu robim za pc, ale ideme sa dnes kupat, tak za chvilu koncim. taketo netradicne dovolenky mam nahodou rada, sa tesim na to, ked bude misko vacsi, ze trochu pocestujeme...

parene buchty - hm, dala by som si, len to by mi musel niekto navarit, v zivote som ich nevarila 😀

biela
21. máj 2009

masenka, ani ja nie, ja iba také kupované polotovary. ale to zjem dve a mám dva balvany v bruchu také to je ťažké.
domáce sú lepšie, no to neviem robiť.
možno želka vie, ona je taká mlsná 😀

marina.o.
21. máj 2009

my asi nepojdeme nikam.Mozno do Tatier,uvidime.
ma.senka,aj my ideme plavat 😉

marina.o.
21. máj 2009

biela,aj zacnete plavat,alebo pockate na dalsi kurz?

biela
21. máj 2009

marina, ja ti neviem, ja si neviem predstaviť že teraz v lete budem niekde chodiť 2x týždenne, to nemôžem nikam ísť a zase v piatok býva tiež, 1x týždenne, no v piatok som väčšinou nie doma, ja neviem, stále rozmýšľam a rozmýšľam.
ale ako písala máška tak by to bolo príjemné osvieženie, keď je vonku hic.

no nič,
zmením tému ak môžem, dokedy vám spia ráno krpci? môj zase začal vstávať ráno na smenu do fabriky, čiže o piatej už sme hore. 😒 idem dnes kúpiť závesy, lebo on ako uvidí ranné "zore", tak už je na nohách. moje nervy, ja ledva oči rozlepím. a to chodím spať už o desiatej ako som nemala pc.

marina.o.
21. máj 2009

aj nasa Adelka vstava skoro 😉 okolo siestej,ale nevsimame si ju a ona sa hra v postielke aj pol hodinu.

anarida
21. máj 2009

Baby bola som za Chantall 😵 Mala je krásna foto mám v albume 😉 A narodila sa doma v obývačke 😀 nestihli to do pôrodnice 😅 akurát keď vyšla von dorazila sanitka 😵

anarida
21. máj 2009

A pozdravuje Váás 😉

biela
21. máj 2009

anarida
tak to ma podrž že v obývačke 🙂 tak to gratulujeme, ako to obe dobre zvládli a prajeme veľa zdravíčka a šťastíčka. malá je ozaj krásna.

marina, o šiestej je celkom fajn, no o piatej - však to je ešte noc! dnes zavesím závesy a uvidím. zajtra poviem.

monkap
21. máj 2009

anarida: gratulujeme chantall 🙂 🙂 ze v obyvacke 😨 😨 tak to si neviem ani predstavit ..... akosi rychlo sa vypytala na svet, ved este o 20,30 chantall pisala, ze caka na maminu ... snad aspon mamina to stihla a bola s nou pri porode ... urcite to musi novopecenu babku zmenit 😵 😵 mala chantall je naozaj nadherna

zelmirka1
21. máj 2009

ahojte
no konecne sa to tu zase rozbehlo...len co tu nie som tak kecate.... 😀 😀 😀
dnes som bola s Miskom na poradni, uz vazi 7950 g a je zdravy ako rybicka tak sa tesim...
vitaj biela chybala si....

mgurnak
21. máj 2009

tak aj my sa pripajame ku gratulaciam..vitaj chantall na svete...a cakame na zaizitky, ze ako to bolo...v obyvacke....si to neviem 🙂 predstavit....ale hlavne, ze mala aj mamina su v pohode

marina.o.
21. máj 2009

ahoj zelmirka,tak to ste chlapisko 😉 My ideme az 22.juna na poradnu,tak netusim kolko vazime.
ma.senka,dnes som Ta videla na plavani (asi) 😝 Vy ste kurz po nas a Ty tam chodis aj s mamou.Si to Ty??

a_rianna
21. máj 2009

ahojte tak dneska mame 10 mesiačikov a boli sme na poradni a ako darček sme dostali 2 injekcie do nožičky... maly vreštal ako pavian.. ...
ale aspon mame už po tom očkovani
dufam že noc bude kludna...

no gratulujeme malej chantall... teda tí zdravotníci museli čumiť 🙂)

gabrielkaa
21. máj 2009

fiiiha, ze v obyvacke, no teda mamina je statocna 🙂
aj ja sa pripajam ku gratulacii - gratulujem chantall k narodeniu dcerky a prajem jej vela trpezlivosti v prvych dnoch a malickej prajem aby bola zdrava.

ma.senka
21. máj 2009

ahojte, no super, konecne sa tu nieco deje a to rovno porod v obyvacke 😀 no parada aspon ziadna trauma z porodu nebude chantall prenasledovat 😀 zdravotaci z toho maju isto zabavu na mesiac dopredu 🙂 super, ze su obe v poriadku, tiez ich obidve pozrdavujem, mala je nadherna 🙂 chvalabohu, ze sa to nestalo mne, na mna by sa zdravotaci rovno vykaslali a davali by do poriadku mojho muza 😀

marina - ano, to som ja 😀 mama je z vnucika uplne happy, strasne sa jej to kupanie paci, chce to vidiet 🙂 mame v rodine len jedineho vnucika, tak su z neho obidve babky uveliceneeeeeeee 🙂 no a dnes sme boli odvazni, sme skoro cely kurz clapkali rucickami, ja som mala hned mokru hlavu a sminky dole 🙂

arianna - gratulujem k 10 mesiacikom 🙂 no ten darcek nech uz mame aj my za sebou, je to neprijemne...

biela - aj my vstavame do fabriky 😎 sice spime celu noc, ale o 5,00-6,00 je aj pre mna skoro... ja potom miska
prelozim k sebe do postele a poleziacky ho dojcim. vacsinou este na hodinku zaspi... inak kocky, poviem vam,
ze neviem ako ja budem miska uspavat, ked prestanem dojcit... inak ho uspat neviem... asi ho budem dojcit do puberty kym sa sam neodstavi hihi 😀

marina.o.
21. máj 2009

ma.senka,ja som kojila kratko ale zaspavame rovnako,akurat ma v puse flasku.Pokym dopije,tak spinka.

zelmirka1
21. máj 2009

aj moj Misko vstava o 5 rano, neviem ako urobit aby dlhsie pospal lebo potom je dost skoro uz mrzuty...
tiez si ho zoberiem k sebe a nakojim poleziacky ako ty masenka ale on uz proste nezaspi ☹

aj dnes to bolo desne lebo sa mu nedalo doobeda zaspat a bol velmi unaveny, len mrncal, nic som nemohla urobit a ako naschval robim posudky na diplomove prace a ani chvilu ma nenechal pisat na pocitaci, stale sa mi stveral po nohach a vykrikoval. Ja fakt obdivujem maminy ktore maju dve deti s maly vekovym rozdielom lebo ked si predstavim zeby som mala popri nom este jedno tak ozaj neviem ako by som to zvladla.

marina.o.
21. máj 2009

zelmirka,Misko Ti chcel asi pomahat 🙂 pusti ho k PC a posudky budu coby dup.

biela
21. máj 2009

ahojte,

zeli, ja mám jednu kamošku čo má detičky rok po sebe a väčšinu času sa bavia spolu a ona varí, upratuje a tak...

dnes som kúpila tie závesy, síce iba látku, ešte to nemám pozašívané, no už som to zavesila na okno a zajtra čakám pozitívny výsledok. 😀 tak baby držte palce.

baby, ktosi mi hovoril,že ráno dá dieťaťu fľašku a ono potom ešte pospí do ôsmej, no ja dám malému mlieko a on ako keby som mu dala redbul úplne ožije, nakopne ho to energiou a už nechce ani ležkať v posteli, len behať a behať. no keby aspoň do šiestej, pol siedmej pospal, to by bola výhra.

marina.o.
21. máj 2009

ahooooooooj biela!
Ja davam tiez rano flasku s redbulom 😀 a ked sa unavi,tak obcas zaspi.To sa stane tak raz za tyzden.Dnes este pospala do tristvrte na devät.

biela
21. máj 2009

marina, ani nehovor, nechci ma naštvať, ja už o 3/4 na 9 ráno chcela, aby bolo osem večer. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre