Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
22. máj 2009

ahojte baby,

no ja som vedela, že sa vera objaví! 😀

mimochodom, dnes som smenu vo fabrike nestihla, lebo sme zaspali! vstali sme presne 6,41. hurá!!! 😎
no dúfam, že to nie je len výnimka.

masenka, ja to moc nepoznám, ja len som robila na Uhoľnej a tam tým smerom vždy išla banda takých občanov, nikdy som tam nebola. a pozerala som to na mape tak sa mi to nejak spojilo...

vera, ten kočík je otrasný, preboha, to normálne predávajú? však kolesá ako z bycikla a sedačka ako z trojkolky. divné.

tak vám prajem pekný dník, idem von so synom sedmospáčom 🙂 ja som sa len chcela pochváliť.

marina.o.
22. máj 2009

dobre ranko 😀
biela,tak zavesy asi zabrali 😉

a_rianna
22. máj 2009

cav marina instruktorka posielala mail že až na 14 stu mame chodiť,?? to čo sa nereus sťažoval??? 😕

a_rianna
22. máj 2009

dufam že v utorok prideme už aj my si zaplavať... ideme sice v nedelu si tam zaplavať sukromne... ale tak dufam že aj v utorok nam to vyjde,..

marina.o.
22. máj 2009

vcera poslala SMS,teda asi to poslala ona,lebo sa ani nepodpisala 😒
Tak sme pockali vonku...my sme sa jej vlastne ani nepytali preco.Ja sa jej chcem v utorok spytat,co sa budeme ucit nove.Lebo mam pocit,ze robime to co v zaciatocnikoch...

marina.o.
22. máj 2009

Tomasko spal dobre po tom injekcnom dopingu 🙂

zelmirka1
22. máj 2009

dobre ranko...no my sme zase hore od 5...des...uz spi lebo samozrejme bol unaveny...
marina ja uz som si zvykla aj na tu instruktorku Moniku, celkom je dobre ze stale robime nieco ine
a uz vidim niekedy ked sa malemu nieco zapaci ako sa tesi...vsak povedz tej Vasej a urcite sa posnazi...

a_rianna
22. máj 2009

no ono asi preto lebo ta linda čo tam je je začiatočnik asi sme pomiesanu kurz... no... neviem ja som bola len na jednej hodine a celkom sa mi pačilo.... aj ked pravdu povediac sa mi tam teraz už nechce chodiť...lebo je teplo a je to poobede ale čo už vychodime ked to mame zaplatene

a tomino spal dobre bol hore len o jednej ale to zasa zaspal až do 6 stej spinkal... ale asi ho to bolelo lebo ani nožkoou nepohol normalne sedel asi 45 minut a kukal telku čo sa mu teda už dobre dlho nestalo 🙂)

ale davali sme aj panadol od teplotu tak dufam že už bude klud až do roku a pol kym nebude dalšie očkovanie

a_rianna
22. máj 2009

No želi Moniku poznam aj ja ta bola super strašne sme ju mali radi aj my aj deti...
stale niečo nove bolo...

sme sa vobec nenudili a hlavne ta hodina prebehla nenormalne rychlo

a novinka tomino robi kroky sam.. tak zo 4 ry a spadne ale ale chodi sam 🙂) pomaly ale isto

marina.o.
22. máj 2009

ahoj zeli,musim sa jej to spytat.Ona nas rozdelila podla veku ale to asi nie je dobre.S nami tam chodi aj dievcatko-zaciatocnicka.Minule sme robili take splivanie na chrbate ako novinku.Tak som jej hovorila,ze sme to uz robili.A ona mi na to povedala,ze su tam deticky,co to este nerobili.My sme sa to ucili cely druhy kurz.Takze sa asi dalej nepohneme....

a_rianna
22. máj 2009

inak dokina povedala že zuby su v nedohladne kokosss tak snad do 2 rokov nam nejake aj vyjdu xixix

marina.o.
22. máj 2009

ariana,ja si myslim,ze tu Lindu mohla dat medzi zaciatocnikov.Tie dalsie dve,co tam chodia ani neviem kolko maju kurzov za sebou,ked sa este nezanaraju.
Tak Tomasko je riadny chodec.Co mu to pichali?Nas budu v juni.

a_rianna
22. máj 2009

marina inak my ked sme boli v nereuse tak my sme boli pomiesany kurz 3 z dvojky a dvaja z 3 jky a robili sme obaja to iste ... ale je pravda že monika si vždy dala zaležať na tom aby bola každa hodina ina...

tak ja neviem čo sa da ešte pri tom plavani vymyslieť ale asi tak smyklavky... ale to asi nebude robiť

ked ste boli v nereuse mali ste aj kolesa???
my sme ich mali tak sa skusim spytať konarčikovej na kolesa

a_rianna
22. máj 2009

ake dve sak ked som bola ja tak ste boli vy dve s gurnak ja a linda a ešte ta s tou luckou sme boli 5 ti to tam ešte niekto dalši chodi??
no mohla ale ona to davala podla veku to je fakt

asi jej treba povedať

prevenar a tu hexu nam davali

a_rianna
22. máj 2009

inak normalne ked ste ma včera pozdravili tak som asi 30 sec rozmyslala že kto ma to zdravi 🙂

a_rianna
22. máj 2009

ideme von papa

marina.o.
22. máj 2009

v nereuse sme kolesa este nemali.My sme boli trochu pomalsi,teda deticky 🙂
Este tam je jedna,nebola na prvej hodine.
Musim sa to konarcikovej nejako doplomaticky spytat.Je rozdiel zaciatocnik a pokrocily II.Keby som to tusila,tak by som sa o tom informovala hned na dni otvorenych dveri.

zelmirka1
22. máj 2009

ono je to asi tazke marina lebo tym ze Konarcikova zacina tak vlastne musela pomiesat deticky rozne
lebo ma aj zaciatocnikova aj pokrocilych. Aj vek robi vela lebo napr. moj Misko je najmladsi a ostatne deticky
su 9-12 mesiacov a to vidno ze su ine aj ked chodia rovnako ako my na druhy kurz.

br ockovanie...ja maleho nechcem dat tolko ockovat to je strasne co napichaju detom za choroby v prvy rok
kedy sa im len vyvija imunitny system...bojim sa tretaj hexy alebo na nu ma ako som zistila dost deti zlu reakciu.

sasib
22. máj 2009

Ahojte dievčata. Už som sa pokušala zistiť niečo o atutoškole,ale neviem sa naozaj rozhodnuť chcem Vas ešte raz poprosiť o radu a nejake dobre referencie ak viete o niektorej dobrej prosim poradte. Moc ďakujem za Vaše rady. sasib

marina.o.
22. máj 2009

sasib,ja Ti veru nepomôzem.Nie som zilincanka a do autoskoly som chodila do Topolcian.
zelmirka,aj pneumokoka si dala Miskovi?

zelmirka1
22. máj 2009

marina 2x dostal prevenar kym som si precitala pribalovy letak a trochu sa zaujimala o ockovanie viac a uz mu to nedam, a MMR vakcinu v 15 mesiacoch v ziadnom pripade. ale to je na dlhsiu debatu, nie som proti ockovaniu ale ten prvy rok dostanu toho fakt straaasne moc.

marina.o.
22. máj 2009

To MMR je čo??prevenar su tusim tri,aj ta hexa.

zelmirka1
22. máj 2009

MMR je mums, rubeola a osypky
ano su tri prevenar aj hexy

a_rianna
22. máj 2009

zeli a to MMR nie je nahodou povinne?? v SR?? ked mu do nedaš tak nejako ta nebudu za to stihať?? nemyslim že by si sla do vazenia to nie 🙂 ale ked to odmietneš tak čo ?? nič sa nestane??? neviem preto sa pytam, lebo ked v SR su tie očkovania povinne tak neviem ako sa potom postupuje

ina želi zajtra mas meniny 🙂)) teda tvoj nick xixi takže aj ty

a_rianna
22. máj 2009

sme prisli teraz z vonku a maly je totalne ako vymeneny skleny vyraz... dala som mu mliečko a ide spinkať... teplotu nema to z toho očkovania bude... normalne mi tu plakal teraz pol hodku a ten vpich ma viac zapaleny ako rano....ach jaj dufam že to nebude važne....

marina ale rukavniky ste mali v nereuse vsak?

biela
22. máj 2009

ahojte,

ari, nejaké obklady si mu na to skúsila dať? chúďatko malé...
zeli, čo je s tou vakcínou MMR? aj jedna moja kamoška sa o to nejako zaujíma, že dá ho na to zaočkovať neskôr. ja sa v tom moc nevyznám, nemám to naštudované. len ma strašne desí, že by dostal nejaké ťažkú chorobu, proti ktorej existuje očkovacia látka. takže ja ho dám radšej zaočkovať a nevymýšľam. no máš pravdu, určite existuje veľa nežiadúcich účinkov...

marina, nová fotka v pase, som ťa inšpirovala, čo? ste fešandy, aké vysmiate... to na tatina ste sa tak škerili, čo? 😎

a_rianna
22. máj 2009

leni octove davame... uvidime teraz zaspal

gabrielkaa
22. máj 2009

ahojte, viem, ze tu mate starsie deticky, ale nepotrebuje niekto BEBU 1? mam 300 g balenie, ktore som si kupila ked som isla z porodnice, lebo som nevedela ako sa mi rozbehne laktacia a rozbehla sa dobre, takze som to nepouzila a zaruku to ma len do 8/2009. tak ak by niekto potreboval tak mu to dam, lebo inak by som to musela asi vyhodit a to mi je luto.

biela
22. máj 2009

fúúúj, ocot, neznášam ten smrad. 😒
hádam sa mu polepší, neboj nič, večer bude ok.
ja som bola v tom meste aj trošku popršalo potom sme šli ku nám na pieskovisko ku škole.
v meste sú samé zbierky, prispela som na autistov a modrý gombík. ešte že ma už nikto nezastavil, lebo som už nemala ani groš.

a_rianna
22. máj 2009

No Leni hanbim sa ja som na teba zabudla aj my sme boli v meste ale zabudla som Ti zavolať som normalne vymleta...

no sak to sedič na lavičke a pride k tebe 15 ludi že chcu prispieť ja som dala len na uniceff --- maturantom nedavam šak aj ja dostavam len socialku 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre