Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
21. jún 2009

vera, ja sa túlaM? ty sa túlaš, ani noviny o tebe nepíšu, žiješ? 🙂
ako bolo v sobotu, bola tá akcia? však bola zima ako v novembri... 😒

biela
21. jún 2009

baby, zajtra idem dať ostrihať oliverka, už nebude dievčatko s dlhými vláskami ☹

vera21
21. jún 2009

Biela, akcia bola, len s obmedzeniami 🙂 iba sme malovali na tvar a chytali ryby....vsetky ostatne hry sa nekonali, lebo sa nedalo kvoli dazdu, ale kosa bola riadna, sme to zabalili o piatej....
idem ja uz spat baby, dobru noc zelam. papa

ma.senka
21. jún 2009

biela - kludne ta pribalim, potom sa ty mna pribal tiez, ja chcem ist tiez do norska 😎
do chorv. chceme ist buducu sobotu, tak na 10 dni. no ale kukala som tam pocko - 21 stupnov tam je 😎
dufam,ze realne bude aspon o 3 stupne viac 😀
inak mrazova moc nadsena z tej nasej dovce nebola, ze ona by do 1 roka s takym malym dietatom nesla,
ze sa rychlejsie infekty siria, skodi klima v aute a co ja viem co este... no odchadzala som od nej ako
zmoknute kura... ☹ tak dufam, ze sa nic nestane..

vera - aka akcia - no veru v sobotu bol november ako vysity, zima, dazd jak na sibiri...

a biela, nebud smutna zo strihania, aspon uz bude oliverko zas za chlapca 🙂 mna sa tiez pytaju
na miska ci je to dievcatko 😀

biela
21. jún 2009

masenka, mrázová je moc opatrná, moju známu zfúkla, keď dala 1 a 1/2 ročnú dcéru do jaslí...
ináč, 21 stupňov je fajn, ak bude svietiť slniečko tak bude super... taká teplota je fajn aj na dieťa. lepšie ako 30-tky.
no my ideme lietadlom, asi ťa nezbalím, ale ty mňa môžeš, ja sa zmestím aj do kufra, ak máte combi 😀

biela
21. jún 2009

dobrú noc veri!

biela
21. jún 2009

ozaj, masenka, páči sa miškovi v tom autíčku?

ma.senka
21. jún 2009

kombi nemame, ale velky kufer hej
no ak sa vmestis tak hybaj s nami, au-pair sa mi sikne 😀

biela
21. jún 2009

masenka, tak ja sa zmestím len do kombi 😀 pôjdem inokedy, zas keď budem ako twiggy 😝

idem ja tiež dobrú noc! 😎

ma.senka
21. jún 2009

dobre biela, plati 😉

bru noc 🙂

zelmirka1
22. jún 2009

ahojte
tak uz som sa spamatala z cesty, Misko je hore od 6 takze vyspavanie nehrozi...
som rada ze to zvladol vyborne ale myslim ze uz dlhsie tak daleko nepojdeme, predsa len je to narocne a videla som
ze ked nespal tak mu bolo dlho v autosedacke. Nastastie na dovolenku to mame 200 km co nie je daleko.
Pytala som sa preto co robite cely den, lebo akosi nevydrzi pri nicom dlho a katkaza robit kazdych 10 minut nieco ine to teda klobuk dole, mne uz dochadza fantazia.... 🙂 fiha prave teraz je v ohradke a normalne sa sam hra neuveritelne 😀

a_rianna
22. jún 2009

Ahojte
No želi Tomaska tiež bavia hračky len 5 minut a dovidenia... momentalne cely den behame po byte... ja ho držim už len za limec, golier... 🙂) každy ako chce... lebo on sa už nechce držať za ruky... ale prejde už pekne aj sam ...lenže v cudzich priestoroch sa bojim ho nechať sameho tak ho držim za ruku...ale po dobe beha ako šajko maly...

ma.senka sme boli včera na den otcov tak sme vas tam videli... ste boli v tej prvej skupine. My sme tiež chodili plavať s marinou a mgurnak. teraz mame ešte dve nahrady a potom začneme až v sept. ale to neviem do kt. skupiny nas daju lebo ja budem do 14 stej v praci tak potom pojdem pre drobca do jasiel a potom možeme isť plavať .... 🙂)

myslim že marina vravela že si davaju tiež pauzu, že nejdu pokračovať nateraz....

zeli to ste zvladli dobre tu cestu mu sme boli s tomaskov v ostrave ked mal asi 7 mesiacov cestu tam zvladol dobre aj ked spal len kratko on v aute nechce spavať.... ale cestu nazad asi od Považskej preplakal... to bola ešte zima a už mu asi bolo dlho.... ale teraz to už je ine v aute on už by hadam bol schopny aj kybicovať pri soverovani lebo furt ten krk naťahuje že čo tatino robi...
🙂)

a_rianna
22. jún 2009

ozaj biela kedy byvaš v leviku? lebo ak bude tento tyžden humus počasie tak by sme možno konečne zasli mrknuť

biela
22. jún 2009

ahojte,

ari, zajtra od 9 som v Levíku, tak prídite, teším sa! ináč ako s tým koncertom, idete? ja sa už strašne teším. tento týždeň mám super kultúrne vyžitie, lebo idem chodiť aj na dotyky a spojenia do mt... škoda, v stredu, keď je ten koncert som chcela ísť na west side story,no štvrtok ideme na vtáka ohniváka...

dnes je zase mrzko, no aj tak vám prajem krásny deň 😉

a_rianna
22. jún 2009

biela bohužial nejdeme...lebo nemam kde nechať maleho... mala mi ho mama opatrovať, ale min. tyžden prisla z nemocnice...tak jej ho tam teraz nechcem davať... takže možno inokedy sa konečne na Tarjusku dostanem...
lebo min. rok som nesla lebo som bola asi už v 7 dmom mesiaci tak som nechcela riskovať...a teraz zasa nemožem... ale nevadi .... potom mi porozpravaš ako bolo

inak mam novu knihu super detektivka... som sa nemohla odtrhnuť od deja...
ladova princezna sa vola

a_rianna
22. jún 2009

o 9 tej?? no mne sa maly budi o 10 tej... tak asi to nestihame ... teda vlasne dokolkej??? si ?

marina.o.
22. jún 2009

ahojte,
ma.senka,zatial nepokracujeme v plavani.Teraz by sme uz asi boli aj spolu.

biela
22. jún 2009

ari, od 9 - 11-tej som tam...
dokelu, si mi pripomenula, že mám ešte dve tvoje knihy, jednu som prečítala hneď ako si mi ich dala a na tú druhú som úúúplne zabudla, takže sa idem do nej pustiť, nech mi to tu nestojí..., aby si mohla aj niekomu inému pojčať. 😉
ari a to ti spí celú noc do 10-tej 😨
u nás sa to s tým spaním trošku dalo do normálu, no som zvedavá dokedy... spí tak do pol siedmej, dnes napríklad do ôsmej. som celkom fajn vyspatá, lepšie som si nemohla želať, no myslím, že to je len také obdobie a zase sa mi začne budiť o piatej, skrátka, už nie som taká optimistka 🙄

tak dnes sme boli u tej kaderníčky... už mám konečne chlapčeka, ak sa mi podarí, hodím nejaké foto 🙂

čau marina, aký bol víkend u vašich?

marina.o.
22. jún 2009

biela,dakujem za opytanie...nic moc,chcela som sa slnit a Adelke napustit bazen a nic z toho nebolo...

zelmirka1
22. jún 2009

ahojte
my sme sa prave vratili z hudobnej skoly, malemu sa to paci boli sme zatial 2x, asi budeme chodit od septembra lebo super ujde cas a paci sa mi ako robia s hudbou s detickami, tak uvidime. Chcela som aj plavanie pokracovat len aby som to stihala... 😉

biela
22. jún 2009

ahoj zeli, aj my asi budeme chodiť na tú hudobnú! 🙂 no my už do tej väčšej skupiny...
ako sa má miško? zajtra prídeš do levika?

zelmirka1
22. jún 2009

ahoj biela
ta hudobna sa mi pacila, my este budeme mat program Robik, ten je pre deti do 18 mesiacov.
zajtra nepridem lebo si nahradzame plavanie jednu hodinu kedy im nefungoval kotol.
Misko sa ma dobre, neda mi dychat...mne ti normalne nikto nepovedal dopredu ze uz si nikdy neoddychnem ani v klude nesadnem... 😉 kym z neho nevyrastie chlapisko...
ozaj uz pekne papa co mu uvarim tak som rada.

biela
22. jún 2009

to je dobre, že pekne papá. no máš pravdu, neoddýchneš si, je to čím ďalej zložitejšie a náročnejšie... my sme mali donedávna také obdobie, keď ma vôbec neposlúchal, vonku lietal ako odtrhnutý z reťaze, chcel behať po ceste, pokúšal sa dostať do kanála, nedal si nič vyhovoriť. no teraz už pekne poslúcha, odbieha len minimálne, a keď mu poviem aby bol pri mne a pekne kráčal popri mne, tak poslúchne. som rada, že už je taký rozumný...

andulka26
22. jún 2009

ahojte maminy, vidim ze nezahalate a chodite s drobcami na rozne aktivity. Zaujala ma ta hudobna. Napiste mi nieco blizsie o tom, prosim 😵

Miska uz konecne chodi, tak s nou nemusim behat stale po byte. Staci ked si sadnem do obyvacky k hrackam a ona kruzi okolo mna a stola ako jastrab. Taka je spokojna, ze moze ist kam chce. Naucili sme ju aj cez prah prejst tak ze sa drzi zarubne a postupne precupka. Musim mat sice oci na stopkach, lebo zasa sa dostane dalej ako ked len stvorkovala. Mam taky pocit, ze coskoro nebudeme mat v byte nic z dekoracii len holy nabytok. 😝

chcela som sa spytat este na jednu vec: ktora ucite deturence znakuvu rec? Nas sa zatial podarilo malu naucit len zopar znakov- pes, capica, papa, velky a akosi stagnujeme. Neviem ci nieco robim zle , tak ak mozte poradte. Dik 😉

a_rianna
22. jún 2009

zeli a kam chodite na tu hudobnu skolu? a kedy to byva?

a_rianna
22. jún 2009

marina vy mate bazen u rodičov?? no to mate super... ticho zavidim....
možete skusiť dať baby plavanie v Topolčanoch 🙂))

zelmirka1
22. jún 2009

na hudobnu sme boli v hudobnej skole Yamaha, doteraz boli na oproti MC Nezabudka ale stahuju sa do domu odborov. My sme boli len na ukazkovej hodine a este jednej a kedze sa nam zapacilo asi budeme chodit v septembri, cez leto maju prazdniny.

biela to je super ked je Oliverko taky rozumny, aj ja chcem take dieta.... 😀

a_rianna
22. jún 2009

biela nie maly zaspi o 19 stej niekedy neskor a už nam spi celu noc do takej 6:30 ale potom o 8 smej ide zasa spať a spi do 10 tej takže takto 🙂
to by som asi moc chcela aby spal od 19 stej do 10 tej.. to sa asi u deti ani neda...
🙂

zeli a to je rano alebo poobede ta hud. skola??

biela
22. jún 2009

andulka,

my sme sa naučili nejakých 15 znakov a potom ma to nejako prestalo baviť 😒 sa hnevám sama na seba, že som s tým prestala. nebola som dosť vytrvalá a hlavne sme chodili vonku stále a keď som mu aj vonku ukazovala niečo, tak ma nevnímal, lebo pozeral okolie. dosť zle sa mi nadviazoval s ním očný kontakt, lebo ho vonku zaujímalo všetko iné len ja nie. a doma sme znakovali, no málo... ešte sem-tam niečo poznakuje, no v podstate čakám, že už-už začne hovoriť...
tvoja miška je ešte malinká, tak to treba len trpezlivosť a fakt sa tomu venovať... a bude znakovať jedna radosť. uvidíš, len nesmieš poľaviť a furt jej ukazovať. ináč tieto znaky, čo si písala aj oli vedel ako prvé, potom sa naučil aj papať, kúpať, kačka, spať, kniha a kadejaké iné....

ari, ak nejdeš na koncert, nebud smutná, niečo ti donesiem, bude stačiť autogram?

a_rianna
22. jún 2009

jeeežiš keby si mi doniesla autogram tak hadam ti aj pusu dam🙂) ja som fakt fanatik do tejto spevačky...
a možeš sa s nou aj vyfotiť ak sa bude dať.. ja by som sa jej strašne chcela dotknuť ja viem je to chore spavam sa ako pubiš... ale proste ja ju milujem... 🙂 ja som bola na koncerte asi 5 rokov dozadu bola uuuuuužžžasnaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre