Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
21. júl 2009

biela ale hlavne,ze som odpisala 😀
Mame sa celkom fajn.Boli sme v obchode a teraz sledujeme tour de france.
VBy sa mate ako?

zelmirka1
21. júl 2009

ahojte
teda my mame za sebou hrozny den, maly je odvcera uplne apaticky, mal teplotu a vracal tak sme boli na pohotovosti a vraj viroza alebo zubky...ja mam pocit ze u nas su to fakt zubky lebo jemu chudatku idu snad
vsetky naraz. Preco niekto ani nevie ako mu vyrastu a moj drobec sa tak trapi...cely den som ho mala na rukach
lebo inak stale plakal. Uz neviem ako by som mu pomohla. ☹

biela
22. júl 2009

ahojte,

marina, my sa máme celkom dobre, no toto teplo ma ničí, hlavne keď ho trávim na sídlisku... keď som bola u našich tak v poho, ale tu v paneláku je hrozný hic... no teším sa ako budúci týždeň zase vypadneme preč.
chodíš aj ty k rodičom? a ako samá adelka? zachvíľku máte rôčik, idete oslavovať, hm? 😉

zeli, pozdrav od nás miška, chúďatko malé, musíte sa riadne trápiť. ☹

marina.o.
22. júl 2009

ahojte 😉

zeli,pred dvoma tyzdnami sme mali toto aj my.Cely den sme ju len ponasali.Esteze tu bola moja sestra aj neter.Mam pocit,ze nam zabral najlepsie paralen cipky.Vtedy mala TT nad 39.Zaspala,TT klesla a rano bola ako vymenena.Musime byt len trpezlive,aj ked to je niekedy velmi tazke.

biela,ja mam tiez nervy v lete z panelaku.Doma som bola cele dni vonku v plavkach.Toto je pre mna najhorsie.
Ja mam rodicov daleko,tak tam chodime raz za mesiac...
Adelka sa ma hadam dobre,nestazuje sa 🙂 rocik budeme oslavovat urcite,ale neviem kedy a ako.

biela
22. júl 2009

nám na zúbky dobre zaberal panadol baby, aj keď je pravda, že nemám s čím zrovnávať. ja som mu ho dávala už vtedy, keď bol umrnčaný a nervózny zo zubov alebo keď sa v noci zobudil a strašne plakal a "drmal" si rúčkou ďasienka... tak do pol hodiny zabral a oliverko sa ukľudnil.
presne ako hovorí marina, musíme byť len trpezlivé, tiež sme oplakali každý zub a ešte nás čakajú očné 😖
držíme miškovi palčeky, ale aj tebe želka 😉

marina vy máte červený kočík, však? sa mi včera marilo či ťa nevidím, ale bol zelený kočík ,tak to si asi nebola ty.
asi ma oslepovalo slnko či čo? na bulvár nechodíš, čo? 🙂

zelmirka1
22. júl 2009

nam akosi nic nezabera...skusala som viburcol cipky, panadol cipky, brufen sirup ale to len zrazi teplotu a na chvilu ho ukludni, dnes v noci spal len do 23.00 a potom do rana sme boli hore, priserna noc a teraz tiez place ale uz zurivo len nic nepapa...je to o nervy tak sa aspon postazujem.

marina.o.
22. júl 2009

biela,neviem ci Ta oslepilo slnko 🙂 ,ale vcera som nahodou na bulvari bola.Poobede okolo pol druhej.Kocik mame cerveny 😉
zeli,len sa nam postazuj.Mozno sa aspon Tebe ulavi.

biela
22. júl 2009

jój marína, tak to si potom nebola ty... aj som si myslela. ja som bola okolo 11-tej.

zelka, presne, však sme tu na to aby sme si pomohli trošku aspoň tým, že sa vykecáme...

včera som chcela ísť malému kúpiť "slipky" lebo ho odúčam od plienky... tak som zašla do toho detského obchodu na bulvári a opýtala sa či nemajú... tak mali, také úplne obyč, strašne mrzké bez obrázku a že 2 EUR tak som si vypýtala niečo veselšie, tak mi ponúkla pani za 3,5 EUR - disney - car... som poďakovala a odišla. mi to pripadá strašne drahé!!! za také obyčajné gace.
pre chlapčeka niečo pekné kúpiť je tu dosť problém a navyše to stojí strašné peniaze. 😒

zelmirka1
22. júl 2009

no ved to baby aspon sa vystazujem, lebo uz fakt som hotova a mam pocit ze teraz uz ma trochu trenuje
lebo place ako taka mala hysterka a vypluva jedlo...neuveritelne. Boli sme na zahrade v bazeniku a to sa smial
bol zlaty a ako sme isli dnu obedovat tak zrazu kriky.
Doobeda som bola v Carreefoure a rozdavali letaky toho obchodu na Bulvari Chrobacik, som tej babe povedala
ze poznam ale su tam neprijemne predavacky, aspon podla mna ano tak ostala vyvalena ze odkaze. A drahi su to mas biela pravdu.

biela
22. júl 2009

zeli, v bazéniku sa mu páčilo, tak aj zabudol chúďa, že ho boľká ...
no s tým vypľúvaním si aj mne pripomenula, že keď mu šiel zúbok, tak mi nechcel teplé jesť nič, tak som mu dávala studené, resp.vlažné. aj jogurt som mu dávala rovno z chladničky a sa mu potom tak uľavilo...

marina.o.
22. júl 2009

zeli,to si jej dobre povedala na tie predavacky.Taka tucna je protivna.Minuly rok som si tam kupila dvoje materske nohavice.Kazde stali nad tisic Sk.Mali tam akciu,ked kupis trikrat nad tisic,mas zlavu.Tak som jej povedala,nech mi ich nablokuje zvlast,ani za svet.Keby som ich vtedy nepotrebovala,tak sa otocim a odidem.Mne tam vadi aj to,ze maju na dverach napisane,ze sa nema chodit po obchode s kocikom.Ved je to detsky obchod,ked uz tam nie,tak kde.

a_rianna
22. júl 2009

ahojte, vidim že rozoberate chrobačika 🙂 tak sa pridavam do klubu... su protivne obe tie predavačky a pritom su to majitelky... by sa mali spravať k zakaznikom slušnejšie...
ale čo už...asi nepoznaju že nas zakaznik nas pan
inač nechapem marina, že ti to nechceli nablokovať....
ja by som to spravila tak, že by som jej teda jedny vratila, nech mi nablokuje tie jedny a potom by som jej na pult hodila tie druhe 🙂)

inak...ja som tam tiež prestala chodiť kupovať...lebo ma tiež odradila ich milota....

taktiež sme boli s jankou asi pred mesiacom na kave v tej kaviarni kde je aj cestovka v domci...( kaviaren vo vyklade.... take dosť neprijemne... )
a tam tiež bola taka užasne mila casnička...ked nas videla že ideme s kočikom tak pretočila oči.... že akože čo otravujete a s kočikmi... normalne bola sfučana že nas musi obslužiť... viac sme tam už nesli...

fakt niekedy nechapem niektrore tie predavačky...

inak na dovči je super... len je tu strašne teplo sak sme na juhu :_)) ale poviem vam take 36 stupnove horučavy no na skapanie.... tak travime dni pri bazenoch...
a tominko sa tu naučil aj sam postaviť bez opory...

zelmirka1
22. júl 2009

biela ty si super, veceru som mu dala studenu a zjedol ju....

ariana to je zvlastne lebo ja chodim na kavu stale do tej cestovky a vzdy je tam perfektne, casnicka je mila
cokolvek mi urobi a som tam pravidelna navstevnicka s kocikom. a mne sa tam sedi prijemne lebo je tam klud
a maly kuka von na ludi.

vidim ze predavacky rovnako posobili na mna aj na vas takze na tom nieco bude...fakt nie su prijemne.

a_rianna
22. júl 2009

no možno tam robi viac časničok... neviem... toto bola taka čiernovlasa v okuliaroch a sedela za PC vtedy prsalo... tak sme tam nakukli...ked nas zbadala najprv nas tam nechala 10 minut čakať kym vobec vstala, ( možno surfovala po nete... a sme ju vyrušili 🙂 ), potom dosla, zazrela na nas... na kočiky deti nam samozrejme nechceli sedieť ale chceli stať ... vtedy ešte same nevedeli riadne chodiť...
nuž neviem možno sme ju vyrušili...alebo sa jej po nas nechcelo dlažku umyť, ked pršalo...
ale bola fakt dosť neprijemna... alebo len nemala akurat naladu... na zakaznikov. Alebo sme moc naročne.. nuž neviem...

zelmirka1
22. júl 2009

tiez neviem, lebo ja tam chodim uz par mesiacov a myslim ze je tam len jedna casnicka, majitelka a casto tam sedi aj jej manzel a pokecam s nimi. nuz co kazdy sa riadi podla svojej skusenosti a inak som dost hakliva na neprijemnu obsluhu. ved ich smola ak tam uz nepojdete. Ale maju tam naj naj kavu v Ziline, taku penu nikde inde neurobia, aj boli tusim v zilinskom vecerniku kvoli tej kave.

biela
22. júl 2009

ináč baby, ja neviem, ale mne sa skoro všetky predavačky v obchodoch s detským textilom zdajú divné. o santa marii som tu už viac x písala, chrobáčik som tiež rozoberala, ako nechceli dať zľavu týpkovi čo by kúpil všetko pre dieťa počnúc kočíkom, postieľkou končiac ortopedickými nohavičkami. minule som bola v tom obchode na štvorcovom, úplne na konci, oproti je lekáreň. asi to otvorili nedávno, alebo som si to len teraz všimla. madam predavačka sa ani neodzdravila, chcela som malému kúpiť avent fľašu, no mali pokazený terminál tak som povedala, že prídem neskôr, tak na mňa zazrela, asi že prečo nenosím zbytočných 15 EUR vo vrecku...

ale aby som nebola nespravodlivá, ten detský obchod čo je pri santa marii blízko tam sú veľmi milé predavačky, a aj tam pri dome odborov, čo teraz likvidujú predajňu... tam sú milé predavačky.

ja som tiež háklivá na nepríjemnú obsluhu a zvlášť na niektorých našich spoluobčanov, ktorí asi nemali nikdy deti alebo ich nechodili kočíkovať a iba doma pri telke s nimi sedeli.
minule som išla s kamoškou - dvojičkovou na zmrzku a boli sme tam obe s kočíkmi, ona navyše s dvojitým a zavadzali sme jednej pani, ktorá si chcela kúpiť zmrzlinu a ako si kamoška odkladala výdavok tak strašne ale strašne po nej zazerala, tak som sa jej spýtala "pani, máte nejaký problém?" začala koktať že prečo sa pýtam...
taká stará dievka to bola či čo... 😠

biela
22. júl 2009

ari, ale ti závidím, že si aspoň pri bazéne... aj ja by som to brala... 🙂 len si to užite, do piatku má byť takto.

zelmirka1
22. júl 2009

biela, mas pravdu v santa marii nic moc, ale velmi mile su na solinkach v kindercentre
inak ja som zazila ked na vlcincoch kupovali kocik za 40 tisic a nechceli im dat zlavu, skoro som odpadla 😒

juj ja sa normalne bojim si ist lahnut lebo vcerajsia noc bola hrozna, skoro vobec sme nespali. no snad uz to bude lepsie.

marina.o.
22. júl 2009

este aj ja dolozim na temu predavacky.Na solinkach je jedna fakt mila.Ked sme tam boli davnejsie,kupovali sme Adelke ciapku.Vybrali sme si a druhu nam dali len tak.Bol na nej maly fliacik,tak mi ju ponukla.Naposledy,ked sme tam boli,tak som sa jej spytala za kolko treba nakupit aby som mala u nich zlavu.A ona na ,ze ked chcem da mi ju aj tak.Fakt bola zlata.
dobruuuu

biela
23. júl 2009

ahojte,

tak v tom obchode na solinkách som nikdy nebola, musím tam ísť kuknúť.

ja som totálne uvarenááá, je tak teplo, že sa mi nič nechce... lepšie by bolo kdesi pri vode.

marina.o.
23. júl 2009

ahoj biela,
tak sa tam chod kuknut.
Ja som tiez mrtva.Von pojdeme asi az po piatej.Vcera sme ani neboli.Len v tescu a to autom.

zelmirka1
23. júl 2009

ahojte
ja som prave dokupala Miska v bazeniku na zahrade, velmi sa mu to paci ale chce aj liezt po trave a to sa neda
lebo su tam mravce a hlavne vcely opeluju tak sa bojim aby ho nieco nestiplo. Teraz sa ho pokusam uspat
a von pojdeme tiez neskor. Ja by som si tak uzilo tepluckoi na kupku keby som mohla...

biela
23. júl 2009

ahojte baby,

zeli, dnes je miškovi lepšie?

marina, my včera išli poobede až o pol 6. doobeda chodím od tej pol9 do 11 no to už prídeme napoly uvarení.

biela
23. júl 2009

zeli, prídeme ku vám na kupko, koľko vyberáš vstupné? 😉

biela
23. júl 2009

kamoška je v pôrodnici, nezávidím jej rodiť v takomto teple... no má aspoň epi, tak netrpí... ☹

zelmirka1
23. júl 2009

biela Oliverko to ma u nas gratis....kludne sa pridte vykupkat.
Je fakt velmi teplo, ja to zvladam celkom dobre a Misko nic nehovori ale myslim ze sa drzi dobre. Dnes je mu uz lepsie aspon sa zda, teplotu nema ale nechce moc papat. Mozno mu nechuti ked ho bolia tie dasna alebo celkove to teplo tak ho nenutim.

biela
23. júl 2009

zeli, a čo ja? aj ja sa chcem okúpať, máš bazén aj pre mňa? 😀

to je super, že miškovi je dnes lepšie. že mu nechutí, nič si z toho nerob, však keď ho nebudú trápiť zúbky, zase sa poriadne napapá... 😉

zelmirka1
23. júl 2009

biela taky bazen aby sme sa aj my dve kupali veru nemame 😀 ale ked bude treba postavime, poviem muzovi nech vykope polovicku zahrady ze chcem bazen aspon bude mat menej kosenia bude rad.
je mu lepsie ale vstaval o 4 rano som mala z neho nervy, ak bude taky ranostaj ja skoncim v Bytcici.

biela
23. júl 2009

Zeli, prídem pomôcť aj ja kopať, no trošku sa ochladí, dobre? 😀

mgurnak
24. júl 2009

ahojte baby..tak mi dnes ideme k nasim na vychod a odtial na dovolenku s malym..plavat..hadam sa vam odtial ozvem, lebo manzelik berie aj notebook...dam vediet ako sa budeme mat..krasny vikendik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre