Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
28. okt 2010

@marina.o. ja to vidim denne ked som na prechadzke, uz som raz mala tu drzost a som to jednej pani povedala lebo mala obrovskeho psa a ten teda mal hovno 😝 sorry. My mame doma psika, ked ho vencime automaticky mame zo sebou papier alebo sacok a vyhodime co zanecha po sebe a sme tu v okoli siroko daleko jediny, je to fakt smutne, potom idem s malym sa prejst a len sledujem aby nestupil do hovienka. 😝

marina.o.
28. okt 2010

@zelmirka1 my sme tiez s Robom mali ,,drzost" a ozvali sme sa.Pani zacala trepat dve na tri a povedala,ze kedysi sa ona hravala aj v mastali a nic sa jej nestalo...argument jak svina.Tak som jej povedala,ze nech nechodi davat psa ulavovat von.Moze s nim byt aj vnutri,ked bola zvyknuta...

marina.o.
28. okt 2010

@zelmirka1 zeli v sobotu som na Teba myslela.Boli sme shopingovat v Brne.To sa nakupuje 😉 Detom sme kupili zimne budny a nejake tricka a ja som si urobila radost i Ikee 😉

zelmirka1
28. okt 2010

@marina.o. super reakcia ked je zvyknuta nech doma sa hra ako v mastali, 😀 ale inak je to fakt hrozne, my ked chodime ku svokrovcom do Plzne tak ked ideme so svokrou vencit ich beagla tak sledujem s uzasom ako tam kazdy zbiera po psikoch, maju uz aj sacky pri smetnych kosoch a je to vraj kontrolovane policiou obcas, ja nechapem u nas ludi kazdy chce mat cisto len u seba doma. Je pravda ze teraz ked mam dieta to vnima viac ale je to smutne.

zelmirka1
28. okt 2010

juj v Brne 😉 😉 😉 boli ste aj s detmi ? ja sa tesim do ciech my ideme buduci vikend a veru sa neviem dockat ze si pobeham po obchodoch a svokra bude bavit maleho 😎 vzdy tam super nakupim malemu aj sebe s muzom.
Ale ved uz aj v Ziline je svetova moda 😀 😀 😀

marina.o.
28. okt 2010

@zelmirka1 boli sme bez deti.Boli sme tam cely vikend na navsteve u priatelov.Kolaudovali sme dom 😎
Na tu svetovu modu v Ziline som sa este nebola pozriet.Mozno cez vikend.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zelmirka1
28. okt 2010

a kde ste mali baby marina ?

marina.o.
28. okt 2010

@zelmirka1 deticky boli u mojich rodicov.Mali sa tam dobre 🙂 ,takze mozeme si to kedykolvek zopakovat 😎

marina.o.
28. okt 2010

@rivatha povedat som,ale neviem,ci to padlo na urodnu podu...

zelmirka1
28. okt 2010

tak to je fajn, ved obcas dobre padne mat iny rezim ako mamickovsky ze ?
no mozno nepadlo na urodnu podu marina ale ver tomu ze jej nebolo prijemne a zapamata si to.

marina.o.
28. okt 2010

@zelmirka1 padlo to fajn,len mi stale chybali.Ved som bola od nich prvykrat prec.Jedine v porodnici som bola bez Adelky,ale tam som mala Misku 😉

zelmirka1
28. okt 2010

no mne sa uz bude koncit materska a veru je mi luto, este by som s Miskom ostala doma, dnes rano ked sme sa tak spokojne vyvalovali a tulili tak som si pomyslela ze ked budem chodit do prace uz to nepojde. ☹

marina.o.
28. okt 2010

@zelmirka1 zeli,tak nech ma Misko este sestricku 😉 veru,aj mne to bude luto,ked zacnem chodit do prace ☹ A kedy Ti konci materska?

zelmirka1
28. okt 2010

od janura idem do prace, este som chcela ostat, ale toto je druha ponuka, v auguste som odmietla a teraz uz je to bud alebo, mam fakt dobru robotu, super kolektiv tak som to zvazila zeby nebolo rozumne o nu prist.
sestricku 😀 😀 😀 😀 😀

marina.o.
28. okt 2010

@zelmirka1 tak nemas na vyber,ale ked mas dobru pracu,tak aspon to je plus.
Idem ja za detickami.Pojdeme papat.Zeli majte sa krasne 😉

krtko123
2. nov 2010

Ahojte kočky, prepáčte, že Vám sem prispejem otázkou - nemá niektorá z Vás na predaj starý ale funkčný mobil.telefón?
ďakujem veľmi pekne

katherine27
3. nov 2010

Ahojte maminy,
viete mi poradiť kde by som v ZA kúpila teľacie mäsko, poprípade králika?
Ďakujem. 😉

gabrielkaa
3. nov 2010

ahoj Katherine, my sme telacie maso par krat kupili v hyper tescu, nejaky cesky dodavatel. bolo celkom dobre, neviem aj ci nebolo BIO. a kralika tiez. ale nie vzdy. inak potom mozes mrazene a to v metre.

gabrielkaa
3. nov 2010

Ahoj Marina, boze ten cas ale leti, akurat kukam, ze tvoje mladsie baaaaabo ma uz rok 😲 . ako sa mas? a co mas nove? chodite este na hlboku?

marina.o.
3. nov 2010

@katherine27 ja som kupila telacinu v carrefoure.

blanco
3. nov 2010

Baby nevie kde je nejaká normálna zubárka pre deti?

katherine27
3. nov 2010

Ďakujem maminy za info, bolo mi poradené aj mäsiarstvo v Závodí, chcela by som skôr čerstvé, ale ak nebude tak čo už...
Ďakujem.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenka
4. nov 2010

Ahojte! Poradte mi - kde zozeniem komodu pre babatko - komoda s vanickou, prebalovacim pultom (all in one). Okrem obchodu na Vlcincoch.
Vdaka 🙂

silvia07
4. nov 2010

ahojte...neviete, kde v ziline kupim jedle tortove detske oplatky?...dakujem

wandeirra
4. nov 2010

ahojte maminky,
srdečne Vás pozývam na nákup do novootvoreného obchodíku s detským športovým oblečením Babysportdesign na Marianskom námesti 21, vchod je vedla cestovky Tiptravel a realitky Sting,mame v ponuke pekne zimne bundicky,ciapky,supravy,saly,topanocky a vela ineho.. 🙂

katherine27
4. nov 2010

@rivatha Ahojky, bývam na Vlkoch, ďakujem za radu. Keď bude niekto z rodiny v meste tak mi pokuká tie mäsiarstva. 😉

silvia07
5. nov 2010

@katherine27 ak byvas na vlkoch, tak niekedy mavaju aj v tom masiarstve, co je oproti cinskemu muru...kralika som uz videla

katherine27
5. nov 2010

@silvia07 Ahojky,
tam som sa pýtala a vraj teľacinu mávajú asi raz za rok a králik nápodobne ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre