Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
25. feb 2009

ano biela albumy su fajn a hlavne sa potom daju zobrat kamkolvek a pozerat...priznam sa ze som zlenivela po kupe digitalneho fotaku ale mozno je to preto ze mame proste moc fotiek a ked sa snazim vybrat tak ich je moc a nemozem robit nekonecne albumy...stale hundrem muzovi na dovolenke aby to neprehanala ale jeho to bavi a ma fotak ako hracku...kym si ja citam.. 😀

katkaza
25. feb 2009

biela..ale tie fotky z happy fota majú nejaký čudný formát...aspoň mne sa zdá 🙂 aj my sme odtial vyvolávali

biela
25. feb 2009

ahoj marina,
som čítala, že ste boli na tej prednáške s pediatričkou? dobré to bolo?

biela
25. feb 2009

katka, áno, neviem aký oni majú meter, 😒 no čo už, radšej zaplatím 2 koruny a obetujem ten centimeter. minule čo mi poslali, tak bol formát 10x14

zelmirka1
25. feb 2009

diky biela...no veru rastieme 😉
kde je happy foto ?

marina.o.
25. feb 2009

to ani nebola prednaska.My sme sa pytali co nas zaujima.Akurat nam hovoroli,ze ockovanie Prevenarom je od noeho roka povinne.

biela
25. feb 2009

Zeli, http://www.happyfoto.sk/
fotky sa objednávajú cez internet, je to lacné, príde ti to na dobierku, no ako hovorila Katka, majú divný formát, píšu že 10x15, no je to tak 10x13 alebo 10x14 ako kedy... ja keď som objednávala stála 1 foto 1,81 Sk a nejaký poplatok a poštovné 100 korún myslím, tak sa to oplatilo.

biela
25. feb 2009

marina a bolo vás tam veľa?
my sme dnes boli 1x s oliverkom na tom kurze "malí muzikanti" veľmi sa mu tam páčilo. už tam pobehuje hore-dolu, ako doma. mám problém ho odtiaľ dostať. 🙂

katkaza
25. feb 2009

ale zas na druhej strane sa to fakt oplatí a my máme taký album,že nalepujem tak neva 🙂 ja som objednávala,keď sa malá narodila úplne bezhlavo asi 200 ks..no a skoro všetky sú samozrejme rovnaké 😀 som porozdávala po rodine a Kajuš je teraz skoro všade vystavená 🙂

zelmirka1
25. feb 2009

diky biela...vzdy sa nieco na MK dozviem, to sa oplati...poviem muzickovi on je taky setrny 😀

marina.o.
25. feb 2009

ja som tam bola prvykrat.To ma tam zobrala mgurnak.Ta tam chodi.Boli sme tam my dve a dve baby,co to tam spravuju.Potom tam este prisla mamicka s dvojickami.

biela
25. feb 2009

Zelmirka, ani nutelu ti nechce dať. 😀

Marina, no to som myslela, že bude väčšia účasť. 😕 a aká bola tá dr? Daubnerová to bola však? máte ju niektorá? ja poznám jednu maminu čo od nej odišla, lebo vraj sestrička je strašne nepríjemná...

marina.o.
25. feb 2009

ani nevieme ako sa volala 😀 Taka mladsia,hnede kucerave vlasy po plecia.

zelmirka1
25. feb 2009

no ved to biela...pamatas si...predstav si ze teraz mam nutelu lebo tu bola svokra na navsteve a donutila ho mi ju kupit 😀 😀 😀 som sa smiala pri predstave ako trpel...ale aby som neprehanala hladom ma netrapi... 😉

marina.o.
25. feb 2009

aj ja by som si dala nutelu 😝

biela
25. feb 2009

😀 😀 😀 máš dobrú svokru, ale ako som pozerala tvoje fotky, aj keby si zjedla 3 nutely, tak by si to neublížilo. 😉
marina niekedy sa tam možno stretneme, ja tiež chodím, no len doobeda.

marina.o.
25. feb 2009

baby majte sa pekne,dobru noc 🙂

biela
25. feb 2009

aj ja by som si dala nutelu, no nemôžem si to dovoliť. už vôbec nejem sladké. aj do kávy si dávam umelé sladidlo.

katkaza
25. feb 2009

baby čavko...ideme spať.sa stavím,že malá sa zobudí len čo zaľahnem 😒

biela
25. feb 2009

ahojte kočky, idem aj ja, futbal pomaly končí, ako dobre... 😀
dobrú noc. a spite dobre a aj vaše detičky.

zelmirka1
25. feb 2009

ale hej svokru mam fajn, jednak je daleko a jednak je cela happy ked vidi ako sa ma jej syn so mnou dobre 😀 😀 😀 obcas ju strasim ze ho vratim...

zelmirka1
25. feb 2009

aj ja frcim malu mrnci...cauko

marina.o.
26. feb 2009

dobre ranko 🙂
vcera som zaspala ani neviem ako.

mgurnak
26. feb 2009

ahojte..no nas maly vcera zaspal uz o 18.30..pri papani..chudacik, taky bol unaveny....a spal krasne do 6.30...s dvoma krmaniami....a bez mrncania..lepsie ako inokedy 🙂

marina.o.
26. feb 2009

Uz mas vyplneny dotaznik?

mgurnak
26. feb 2009

idem si dat kavicku..marina, tak o 11.00..tesime sa...

marina.o.
26. feb 2009

no tesime sa,len nech nesnezi.Ja si asi tiez urobim kavu,lebo som nejaka prispata.Mala by som este ozehlit... 😒

mgurnak
26. feb 2009

ty toho chces stihnut akosi vela, nemyslis? 😎

marina.o.
26. feb 2009

aaaale,nebudem zehlit.Ved Robko mi slubil,ze to pozehli 😉

mgurnak
26. feb 2009

marina, dala som ..znizenie ceny, alebo predlzenie kurzu, zlavu pre pokrocilych, detske stolicky...co este..mam miesto 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre