Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
27. feb 2009

baby,nemate niektora nahodou ohrievac detskej stravy od Aventu?

a_rianna
27. feb 2009

nie ale ja mam od chicca

a_rianna
27. feb 2009

mne dokina tiež povedala že piskoty až od 8 smeho ukonč. aj ked písu od 6. steho ale muž je alergik tak to asi preto

marina.o.
27. feb 2009

a si spokojna?Lebo tento je ,ze IQ technologia...mlieko ohreje v pohode ale strava je studena,len po okraji nadoby tepla.Tam si zadam mnozstvo a ci to je mlieko alebo strava a este ci je z izb. teloty,chladnicky alebo mraznicky.Samo si to nareguluje cas.Len voljake slabe IQ 😖

marina.o.
27. feb 2009

dufam,ze nerobim zle tymi susienkami... 😒

a_rianna
27. feb 2009

no tak ta chicco je uplne jednoducha na jednej strane sa ohrieva mlieko a ked gombik posuniem na druju stranu ohrieva potravu... ale ja som ju používala asi tak 1 mesiac len na mliečko... presnidavku som ohrievala v tom len raz a spratala som to...ohrialo to tak akurat na papanie... ale ja som to spratala, lebo ja mu ohrievam buď v mikrovlnke 😲 alebo ked si varim kavu tak do hrnčeka nalejem horucu vodu a strčim tam presnidavku a je to 🙂

ale to len vynimočne lebo ja mu vačšinou struham jablko... a to neohrievam... alebo polievky mu davam hned po vareni....

no a so sušienkami... pozri čo lekar to iný nazor... takže ja budem davať piskoty až od 8 mes. preto lebo mi to povedalal dokina ale keby som to od nej nepočula tak už aj tomo ma piškotu v ruke..takže nemyslim že robiš zle

a_rianna
27. feb 2009

on sa mi len z jablčka alebo presnidavky totižto moc nezasýti teda nie na dlho 🙂

a_rianna
27. feb 2009

zelmirka noooo porušujem mu sukromie pre jeho dobro 🙂) lebo on ked sa zobudi tak on vydrži byť ticho ešte aj pol hodku sa hra sam v postielke... tak sme kupili tie babysittery s kamerou a kukame...čo robii aby si neubližil...aj ked sme na chate aspon nemusime lietať hore dolu ale vidime presne čo robi.... podla mna fakt super vec tieto vysielačky...

marina.o.
27. feb 2009

technika je super.My to mame ale bez kamery 😀

a_rianna
27. feb 2009

no aj mu sme kupili najprv len obyčajne orava...ale rychlo sme zistili, že sme mali investovať... hlavne ked sme boli na chate... tu na byte mi to nevadilo...ale na chate sme behali hore dolu...tak sme min. týžden objednali tieto a oravu sme predali... Inak vam poviem sme to objednavali z čiech a to vyšlo o 2500.- sk lasnejčie ako tu

marina.o.
27. feb 2009

my mame tiez oravu ale fakt v byte to staci.U nasich sice obcas beham hore dolu ale vikend sa da vydrzat 😉

a_rianna
27. feb 2009

no ved.. a my ked sa prestahujeme na borik tak tam ude obyvka v podkrovi a všetko ostatne dolu..takže sme sa aj preto rozhodli pre výmenu...

som nechala toma v tej hojdačke čo ma... a on sa normalne sam posadil a skoro mi odtrhol zaluzie... kokosssss
už ho tam asi nesmiem davať aby sa cely nepravalil

marina.o.
27. feb 2009

co si ho nepriputala?

zuzajdica
27. feb 2009

dobre ranko baby 😀

a_rianna
27. feb 2009

ale priputala ale on sa chytil tej žrdky ja som ho dala k oknu nech sa kuka... a on asi strašne chcel do ruk tie žaluzky tak sa z polosedu posadil a pod ho... keby nepo priputanu tak skonči asi tvarou na tých žaluzkach .... 😨

marina.o.
27. feb 2009

ahoj 😝

a_rianna
27. feb 2009

zuzajdica ranko??? 🙂 my sme už hore od 7 dmej... xikxixi

marina.o.
27. feb 2009

aj si tam uz sada...uz to nie su babätka,darmo 😉

zuzajdica
27. feb 2009

a_rianna.......no ja som tiez uz od 7 hore..ale az teraz som tu k vam zavitala..no my sme teraz pred chvilkou zaspali,,teda moj maly a vobec my nechce jest zeleninku,len ovocne presnidavky.. 😝

a_rianna
27. feb 2009

začne neboj sa ten moj tiež mesiac trucoval a teraz by zjedol aj moju porciu xioxixi

marina.o.
27. feb 2009

Baby,Adelka zaspala,tak idem nieco navarit.Majte sa 😉

zuzajdica
27. feb 2009

aj bezim kuchtit..caute sa..potom neskor

zelmirka1
27. feb 2009

no kde ste ? nikde nikdo ?
inak gabrielka aj ja som to pocula s tym lepkom...ja urcite nebudem davat lebo moja mamina dostala teraz
vo vyssom veku celiakiu a to je fakt hrozna dieta...kedysi to bolo normalka neviem ci sme tera nachylnejsi na taketo choroby alebo preco

zelmirka1
27. feb 2009

ja mam tiez babysitter ale bez kamery...vyuzivam ho ale zase nie tak casto...ved ja si zbehnem po schodoch aspon mam pohyb a skontrolujem maleho...a dufam ze ked je ticho tak snad sa mu nic nestalo, som nevedela ze existuje aj s kamerou...je to moc drahe ?

marina.o.
27. feb 2009

zelmirka,ja aj varim aj sem nakuknem 😉

biela
27. feb 2009

ahojte kočky,
čo porábate?
ja som uložila teraz drobca. boli sme von, prišiel komplet mokrý, celý sa vyváľal v kalužiach a v blate, joooj, ako vám závidím krpcov čo ešte ležkajú a sedia. 😉 keby ste ho videli, ako vyzeral, mal šťastie, že jeho som do práčky nešupla, no zaslúžil by si. 🙂

o čom tu bola reč? idem vás prečítať...

marina.o.
27. feb 2009

ahoj biela 😉 Ja som riesila aj avent-ohrievac stravy.Nemas s tym skusenost

a_rianna
27. feb 2009

želmirka kolo 5000.- sk vyššie
ale my sme v čechach kupili za 2500.- + nejakych 200 sk dovoz...

biela
27. feb 2009

ahoj marina, nemám s ním skúsenosť, no zatiaľ všetko čo mám od aventu môžem len odporúčať, je to veľmi kvalitná snačka, dľa môjich skúseností najkvalitnejšia, čo sa týka stravy pre deti. myslím, že je tu aj témy, ohrievače stravy. idem kuk

biela
27. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

marina, pozri sem, určite to tam rozoberali. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre