Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
6. mar 2009

Ahojte,
Zeli, ja som tiež kočíkovala každý deň za každého počasia, prvé 3 mesiace ma to bavilo, no potom už sa mi niekedy aj nechcelo, no musela som, lebo malý si na to zvykol... tak chtiac-nechtiac som musela.
katka, ja som všetky oliverkove mrzutosti od jeho 3 mesiaca pripisovala zúbkom, aj sa slinil a dával rúčku do úst, a masíroval si ďasienka. a nakoniec vyšiel prvý až v desiatich... a kamoška zase má 10 mesačného chlapčeka a ten už má 12 zubov, viacej ako náš oliverko, ten má 8.

zelmirka1
6. mar 2009

zubky este nemame...tiez ked je mrzuty hned budi sa v noci tak hned hladam zubky a nic... 😉

no mne sa nechce von 2x tak som si povedala ze radsej pojdem raz a na dlhsie...uz takto behame 5 mesiacov jasne ze niekedy sa mi v tom pocasi nechce ale zase bavi ma to viac ako byt doma lebo tam neviem velmi co stale robit ako ho zabavat, vonku sa prevetrame, ja si pokupim co potrebujem, sem tam pokavickujem, maly pokuka vsetko okolo a tak nam rychlejsie ubehne cas a tiez je este malinku a potrebuje spanok.

katkaza
6. mar 2009

zeli...prosim napis mi,ci ten kurz bude bývať o 12.30 alebo 11:30...lebo neviem,či si sa náhodou nesekla 😉
ideme s mm do kina na ten podivný prípad či čo...tak čavesko 🙂

zelmirka1
6. mar 2009

katka 12.30 hod. lebo maju vela kurzov pokorcilych tak sme az vtedy ale vraj sa to moze este posunut keby sa im tie ostatne nenaplnili napr. hodinu alebo dve dopredu co vraj nepredpokladaju..pekne kino prajem...

biela
7. mar 2009

dobré ránko,
ariana, všetko naj tomáškovi k meninkám 🙂

dnes je strašne mrzko, hádam nebude pršať.
Katka, ako sa ti páčil film? bol strašne dojímavý, však? ja som na konci aj slzičku vyronila, ako bol malinký a ona ho pestovala na rukách a chodila s ním na prechádzky. také smutné to bolo... ☹ ☹ ☹

a_rianna
7. mar 2009

Biela Tomasko dakuje 😎
nuž dnes maju byť ojedinele zražky tak som aj ja zvedava či budu ojedinele, ale už by mohla prisť ta jar... sa tešim na prvy jarny den, akurar som dnes rano mužovi vravela že ta zima a tak chmurno je už strašne dlho... že už najmenej 4 mesiace sa budime do tmaveho rana....

katkaza
7. mar 2009

ahoj
biela hej...krásny,sme plakali aj s mm 🙂 len strašne dlhý,ma bolel celý človek,kým skončil 🙂
zelmi to je super čas,akurát sa napapáme a pôjdeme,len aby potom v tom bazéne nezaspala,lebo ona zvykne okolo 13.zalomiť 🙂
tak pekný víkend 🙂

katkaza
7. mar 2009

ariana aj my prajeme Tomáškovi všetko naj 🙂 Môj brat je Tomáško a má dnes 9 rokov,tak oslavujeme 🙂

zelmirka1
7. mar 2009

ahojte
no my sme dnes mali super den...o maleho staral od rana tatino 😉 ja som potrebovala doobeda urobit velke upratovanie a poobede som bola na reflexnej masazi lebo akosi ma odkedy mame maleho boli chrbat...
no muzicek to zvladol perfektne ale je hotovy a nechape ako pri malom stiham aj nieco urobit... 😝
tak som rada lebo teraz som vzacna... 😀 😀 😀 co poviete baby nezaskodi sem tam nech si to ockovia skusia ?

a_rianna
7. mar 2009

ahojte no zelmirka ja mam super vikend každy lebo mm berie tominka vačšinou vonku a ja mam vegač ked doupratujem 🙂) dakujeme katkaza, nuž aj mi sme oslavovali a pokračujeme aj zajtra kedže aj moj manžel je tomaš tak to je taka 2jita oslava a neboj sa mala ti v bazene určite nezaspi 🙂)) akurat rozmyslam že si ten bazen prenajmeme na bud. vikend a pojdem tam aj s neterou nuž uvidime ale asi to tak spravime

a_rianna
7. mar 2009

som to blbo napisala nie prenajmeme ale objedname na 2 hodky 🙂))

a_rianna
7. mar 2009

inak je tu niektora z vas kt. dokrmuje kupovanou vyživou? lebo mne ostalo asi zo 5 zeleninovych prikrmov, možno aj viac.... a tominček mi to nechce papať.... najprv nechcel varene teraz ani vidieť kupovane... takže by som to darovala niektorej z vas kt. by mala zaujem ide o značku HIPP a HAMI myslim . Ak mate zaujem ozvite sa alebo ak niekoho poznate, mne to tam zbytočne stoji... 😀

ma.senka
7. mar 2009

ahojte

zelka, no tak toto ti ticho zavidim, tuzim po takom dni, kde moj manzel sa cely
den bude venovat malemu... este sa to nestalo, dokonca s nim nebol este ani raz sam, ani minutu 😀
ked som pred casom chcela odbehnut na pol hodku do carrefuoru autom, tak ho skoro smrt
presla, ked mu doslo ze ma byt s miskom sam CELU POLHODINU hehe... tak siel do carre on 😀

a_rianna
8. mar 2009

ma.senka u nas to bolo na začiatku tiež tak, že ma MM bal byť s tominom sam doma... ani 5 minut nechcel byť, kočikovať sice šiel ale ked mu začal plakať okamžíte bol nazad. ale teraz je to už pohoda... si ho zoberie aj na cely den a ja mam vegač. ale len cez vikendy kedže cez týžden pracuje... ale a to poteší, vsak želi... 😀

violetka1
8. mar 2009

ahojte zilincanky..tak mame nedelu..a ja nemam co robit, vcera som takmer vsetko urobila, aj navarene este je..a ja som dnes ako mechom prastena..len sa tak motam po byte

zelmirka1
8. mar 2009

no je fakt ze niektori muzi sa zacnu viac angazovat az ked dietko trochu vyrastie, chodi, rozprava a tak...ale ja si myslim ze treba od zaciatku dat muzovi sancu aby sa staral, doverovat mu, pochvalit ako mu to ide 😀 😀 😀 /aj keby nie/, proste nechat ho chvilu aby si to skusil a postupne to bude v pohode. Mne to velmi dobre padne ked si mozem vydychnut a hlavne mozem byt potom pokojna ked musim odbehnut a strazi ho MM.
Inak nam pomohlo aj to ze ked mal maly 6 tyzdnov tak som ochorela a mala velmi vysoke teploty tak to musel zvladnut lebo ja som sa nemohla postavit z postele. Maly sice plakal ako o zivot kym mu pripravil mliecko ale naucil sa
Takze Masenka len ho nechaj nech sa stara, najprv kym si doma a potom si aj odbehni no polhodinku, hodinku urcite si poradi a ty budes mat potom viac energie ked si oddychnes. 😉

katkaza
8. mar 2009

ahoj
pekný deň všetkým ženám 🙂
arianna aké mliečko pijete?mohli by sme si to vymeniť napr.za tú výživku?ja dávam kupované len keď niekam ideme alebo nestíham...

biela
8. mar 2009

ahojte kočky, prajem vám peknú nedeľu, aj keď je vonku zima a škaredo, aspoň si to užite ten víkend a
prajem pekný sviatok MDŽ 😉

Zeli, pravdu hovoríš, ja som tiež môjho manžela od začiatku angažovala, niekedy som si cez víkend pospala aj do 10 a on bol v obývačke s malým, zobudil ma len keď bolo treba dať cicik. vedel si s ním poradiť, no síce bol v obývačke neporiadok ako kadečo vymýšľali, no aj tak som bola rada a vďačná.
tiež sa zo začiatku bál, no hneď zistil, že nie je čoho sa báť...presne ako zelka písala, treba ho len chváliť a hovoriť, že to zvládne, jemu tak stúpne sebavedomie, a je rád, že môže pomôcť...

masenka, ako sa darí miškovi? a to cvičenie? určite je to náročné... 😒

zelmirka1
8. mar 2009

ahoj biela...tak je to veru s manzelmi, ved my vieme ako na tatinov aby sa postarali... 😀
presne aj moj berie cez vikend maleho zo spalne a nechaju ma trochu dospat, aj teraz ho zabava 😉

inak to pocasie je fakt hrozne...celkove je to dost neprijemne toto obdobie aj v TV hovorili ze su ludia depresivny a tak...
nuz mame MDZ tak maminky pekny sviatok a tesme sa na krajsie pocasie 😉

monkap
8. mar 2009

ahojte,
prosim Vas, nepoznate niektora sikovnu cukrarku co robi chutne a pekne torty?? Doteraz sme davali robit torty v Belej, ale je to dost daleko, tak ak by ste vedeli o nejakej blizsie (byvame na Vlcincoch) tak budem rada. Drobec ma o mesiac narodeniny, tak uz pomalicky rozmyslam nad oslavou. Vdaka

vera21
8. mar 2009

ahojte 🙂
Tak aj ja sa pripajam s depresivnym zelanim k tomuto zenskemu sviatku 🙂
Mna uz treti den boli hlava a mam pokazeny notebook...vzhladom na moju zavislost na pc, mam z toho depku 😀 ale inak v podke, aj u nas tata chodi uz od narodenia s malou von...aj so psom..... 🙂

vera21
8. mar 2009

ahoj Moni,
poradim ti jednu dobru stranku - kuk : http://www.tortyodmamy.sk/
Ja som tam nasla jednu pani z Divinky, malej napiekla super tortu na narodky - nielen, ze dobre vyzerala, ale aj chutila tak, ze sa len tak zaprasilo po nej.Bola to tato pani :
http://www.tortyodmamy.sk/user/795/images

vera21
8. mar 2009

jeeeej, a teraz kukam, ze je tam aj nasa torta v jej albume - na str.8 ta detska, aj Kuti tam ma tortu - teda jej Natalka, ten Levik xixixi no sranda...

monkap
8. mar 2009

dik vera .. pekne torticky ... kolko asi stoji torta u tej pani?? ...

vera21
8. mar 2009

Si to nepamatam presne, ale ta nasa asi okolo tisicky bola. Zavisi od toho, aku chces plnku, ci krem a ako ozdobit, ja som vymyslala, tak som aj platila ... 😎

monkap
8. mar 2009

vera, vdaka ... mas pravdu, aka plnka, velkost, vyzdoba ... ale krasne ma tie torty ...

ak viete este niektora o nejakej cukrarke napiste ... vdaka ... cakaju nas aj krstiny v lete, takze opat torticka 😵

ma.senka
8. mar 2009

ahojte dievcata,

s miskom robime pokroky, vcera som skusala ho zdvihnut za rucicky a zacina mi dvihat hlavicku 🙂 tak sa
z toho velmi tesime.
no a co sa tyka nasho tatina- ten tak 2x tutu mutu a zvysok sedi pred pc 😎

inak mame dnes s miskom zly den - dost hystericky mi od 15.00 kazdu chvilu place, co place, reve.
som ho rozbalila, pomasirovala brusko, teplotu nema. prsnik odmietal... chvilu rev, chvilu dobre.... potom sa napapal aj mi zaspal asi na 20 min, zobudil sa a zase rev.... tak uz neviem... teraz je ticho, je u nas
nahodou svokra tak ho ma na rukach.. ak zas zacne hystericky revat, tak asi idem na pohotovost.
zajtra ideme aj do poradne tak uvidime...

no to je teda mdz... ☹ ani som nedostala bonbonieru z roh ako kedysi nase mamy, ale aspon mam
doma neopiteho chlapa 😀

mamajana
8. mar 2009

Ahojte žienky,
týždeň som bola mimo žiliny,a teda aj mimo internetu, tak som teraz zavesená a kukám, čítam, už neviem, čo by som od radosti pozrela 🙂 .
No.....pravdu povediac, nechápem vašu depku, teda ako som čítala, niektorých z vás, a práve v dnešný deň, keď máme sviatok.
Ste predsa úžasné a krásne ženy, perfektné matky, skvelé manželky, dobré priateľky a čo ja viem, čo ešte tak aká depresia??????
Ja mám dnes náhodou super deň, aj kvety aj marci som dostala, že ako za to že si 😉 a tak, a keď uložíme deti, aj červené vínko popijeme. 🙂
Tak sa na seba pekne usmejte do zrkadla a hlavu hore, ok?

mamajana
8. mar 2009

No a inak, k tým tortám, no ja neviem, ale 1000Sk za detskú tortu, no čo ja viem? To by som určite nedala. Možno tak za svadobnú, aj to sa mi vidí veľa.
Ja pečiem našim drobcom torty sama. Nie sú možno také nádherné, ale tiež nie sú škaredé a myslím si, že aj dobre chutia, a hlavne, určite ma to nestojí toľké prachy. 😉

a_rianna
8. mar 2009

caves jani konečne si nazad..... 🙂 tak zajtra sa stretneme pred knižnicou ked pojdeme swimming... monka, ja si davam piecč tortu k p. Matejovej do Terchovej alebo Bela kamence či ako to tam maju rozdelene... no a tie torty su krasne a ani nie moc drahe a hlavne velmi chutne... nuž ale je to od ruky.... ale mne tam muž chodi minimalne 3 x do týždna talže tak.... ona nam piekla aj na svadbu kolače a každy si pochvaloval ake su krasne a chutne....

nuž dneska mame sviatok, aj ja som dostala kyticu....xixixi

ale dneska mi je od rana ako si divne... straaašne ma boli zaludok... ( tehotna nie som 🙂)) )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre