Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mgurnak
11. mar 2009

ahojte..no ja som vcera este bola von asi do 18.30..a to uz neprsalo, bolo super...idem si urobit cajik...
a uz aj ja by som mala asi chodit cvicit niekam, lebo na tom nasom trenazeri mi je samej smutno 😅

marina.o.
11. mar 2009

mgurnak,ja radsej cvicenie ani nespominam.Ja to tiez potrebujem a doma sa veru neprinutim... 😖

zelmirka1
11. mar 2009

no marina viem si predstavit niaky prsiplast a ako by som vyzerala...kedysi sme mali doma taky zlty 😀

marina.o.
11. mar 2009

ale by si bola v suchu 😝

marina.o.
11. mar 2009

stale pozeram von a nic nove,prsi....prsi.... 😠
Tak by som sla von.Navarene mam,aj ozehlene...

zelmirka1
11. mar 2009

no ved hej...mozno by stacilo trochu rozmyslat a nechodit von v dazdi...ale ked som vysla len poprchalo to bolo fakt rychle ta prehanka a trvala len chvilu a potom uz bolo krasne slnecno. No uz som sa veru nachodila v snehu, dazdi a zime ale neva aspon mam kondicku, maly je zdravy a vzdy sa super vyspinkal. Hadam uz pride leto a bude to lepsie.

zelmirka1
11. mar 2009

ty si sikulka marina 😉
ja nemam nic a kludne si sedim na MK a citam pri tom noviny... 😀

marina.o.
11. mar 2009

ja sa zasa venujem malej,ona je ako sidlo.Stale musi nieco robit 😀

zelmirka1
11. mar 2009

marina vy mate dnes 7 mesiacov...gratulujeme 😉
moj maly konecne trochu spi....je hore uz od 6.30 a len mrncal, uspavala som ho niekolkorat.
ako pokracuje plavanie...paci sa vam to aj dalej, robite nove veci ?

mgurnak
11. mar 2009

no my sme dnes spali len pol hod, co u nas nebyva zvykom, a teraz tu lozi po parketach a straaasne sa mu smyka...ale snaxi sa 😀

marina.o.
11. mar 2009

dakujeme 😉 vecer to hadam aj oslavime.
Adelka tiez vstala o pol siedmej.A uz mala aj svoj polhodinovy spanok 🙂 teraz bojuje s hrackami 😀
Paci sa nam,uz sa viac ponarame.

marina.o.
11. mar 2009

mgurnak,to je fakt nezvyk na vas.To my tak malo spavame 😉

mgurnak
11. mar 2009

ved aj ja som prekvapena....hadam bude lepsie spat poobede...a nesla by si v sobotu na ten vypredaj do labyrintu?

zelmirka1
11. mar 2009

mgurnak vy uz leziete ? to je super.
ja sa tak nasmejem ked maly je na brusku a chce dociahnut niaku hracku a nejde mu to..tak sa jeduje 😠
no co uz este to potrva kym na to pride ako sa priplazit. 😉

moj spi uz hodinu...neuveritelne...mam pocit ze tym ze spi zle v noci tak dospava cez den, dufam ze sa nam neotoci rezim lebo to by bolo zle.

marina.o.
11. mar 2009

uvidim co budev sobotu.Chceme s Robom presadzat kvety.

mgurnak
11. mar 2009

no, lezieme, po brusku a uz stoji aj na styroch a tak krasne sa hojda...boze, ako tie nase deturence robia pokroky....

mgurnak
11. mar 2009

idem cosi uvarit drobcovi, dufam, ze bude papkat...

marina.o.
11. mar 2009

veru,aj ja idem Adelke varit.Dnes skusim ten spenat.Vcera jej velmi nechutilo,ked sme prisli z plavarne.Dala som jej nakoniec nutrilon.

biela
11. mar 2009

ahojte, tak ja už som doma od zubára. 😎
nebolelo, a dokonca som tam oprášila málo peňazí, tak sme sa stavili ešte v mt v tulipe, tak som si kúpila ešte topánky... takže mám celkom úspešný deň.
dnes je strašná zima, ja sa furt klepem, idem vychlípať horúcu kávu, snáď to pomôže, no od budúceho týždňa že má byť pekne...

violetka1
11. mar 2009

caute!
akurat som vyhrala v Damskom magazine na STV nejaku knihu 🙂

biela
11. mar 2009

vio, gratulujeme !!!!!!!!!!!!!!!
😀 si šikulka

violetka1
11. mar 2009

nooo😀

biela
11. mar 2009

ja som ešte nikdy nič nevyhrala. ☹
ale ja sa ani nikde nezapájam, tak prečo plačem...

a to si niečo uhádla, či čo??? alebo si poslala nejakú otázku... čo je to vlastne ten dámsky magazín? 😕 🙄

biela
11. mar 2009

ááá, to je to, čo uvádza vadkerti, však? už viem, niekedy to pozerávam.

violetka1
11. mar 2009

hej, vadkerti-majtanova, mullerova-malachovska.
bola tam lekarka a dali jednu otazku a bolo treba ako prvy zamailovat spravnu odpoved. Moja bola asi jedina spravna a hned bola aj prva🙂

biela
11. mar 2009

perfektné. musím sa aj ja niekedy zapojiť. aj ja chcem knižku.
tá vadkerti furt tak gestikuluje? strašne mi to vadí.

marina.o.
11. mar 2009

biela,mne tiez vadi vadkerti.Ked to uvadza,tak to vypinam 😖 aj ked ta karin majtanova je celkom fajn.

violetka1
11. mar 2009

no marina a biela mame uplne iny vkus, hehe..mne vadi majtanova🙂
ale nevypinam kvoli vadkertiovej
ale sak to je jedno.

biela rada citas?

biela
11. mar 2009

marina, ja som ju mala rada, no raz som ju pozerala, najprv som nechápala, že čo to je? čo to robí tými rukami? 😨 a to ona gestikulovala. 😝
majtánová je fajn, aj muller a malachovský.

biela
11. mar 2009

áno, strašne rada čítam, no nič moc náročné. teraz rada čítam o upíroch ako asi všetci. a mám rada také knižky z nemocničného prostredia. najviac sa mi páčia knihy od ericha segala. krásne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre