Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
11. mar 2009

No a k tym knizkam, ste ma navnadili tymi slovenskymi autorkami, pojdem si hned nejaku kupit 🙂
Moj je Irving, nedam na neho dopustit !!!! A este Coelho a Murakami...A este Yalom...Ja som proste na chlapov 😉

vera21
11. mar 2009

No a tak si tu idem zasa popisat ja sama nejake prispevky, nech mate zajtra co citat...

vera21
11. mar 2009

Neviem, ci niekto kupujete casopis Dieta, ja ho odoberam a je tam v najnovsom cisle taky pekny editorial, ze ma normalne dostal....Som si ho citala uz aspon 10x...

mgurnak
11. mar 2009

vera, a o com je? ja odoberam mama a ja...

vera21
11. mar 2009

Idem to napisat .... Idem sa s Vami podelit 🙂

biela
11. mar 2009

verus, ty hráš na klavíri? to je super, strašne sa mi to páči. tá hudba je tak krásna, aj mne slzy vyšli, keď som pozrela ten klip.

vera21
11. mar 2009

Moc uz nehram, ale toto si viem zahrat casto 🙂 To ma berie ...
Nie, ze sa budete chichunat, ked to sem hodim ten editorial, ja som len nejaka melancholicka, ci co, tak mozno, ked ma to prejde, aj ja sa budem na tom smiat.....Ale je to take pekne

vera21
11. mar 2009

Bruno Ferrero : Život je všetko, čo máme.

Dva domčeky.

Na úpätí vŕšku stál malý domček zo soli. Býval v ňom muž zo soli a žena z cukru. Boli dni, keď sa mali radi, a dni, keď si nerozumeli. Raz sa strašne pohádali. Muž zobral hrubú palicu zo soli a ženu vyhnal. Kričal ako posadnutý : „Zmizni a postav si dom z tehál !“ Žena sa rozplakala a odišla. Plakala, ale nie veľmi, lebo sa bála, že sa jej líca z cukru roztopia. Postavila si dom z tehál neďaleko mužovho domčeka zo soli. Bol to príjemný domček so zakvitnutými balkónmi a kamenným ohniskom. Ale žene bolo smutno. Vo dne v noci myslela na muža zo soli. Až raz sa rozhodla. Vybrala sa do domčeka zo soli, zaklopala na dvere a poprosila muža o trochu soli do polievky. Ale muž uchopil hrubú palicu zo soli a pohrozil žene : „ Hneď zmizni, lebo sa to pre teba zle skončí.“ Žena sa vrátila domov s plačom, ale nie veľkým, aby sa jej líca z cukru neroztopili. Veľké súcitné nebo to všetko videlo a rozplakalo sa aj ono. A tak začalo pršať a lialo ako z krhly. Útulný domček zo soli sa začal rýchlo roztápať a muž sa rozbehol k domu z tehál. Zaklopal na okno: „ Dovoľ mi vstúpiť, prosím ťa, tento dážď ma úplne roztopí.“ – „Ach, ach, skončil sa sviatok,“ usmiala sa žena, „Ty si mi odmietol trocha soli, tak sa teraz zariaď.“
A mužovi sa podarilo nájsť také vľúdne a nežné slová, že žena sa zmilovala a otvorila mu dvere. Padli si do náručia a vymenili si dlhý sladký bozk. A keďže muž zo soli bol mokrý ako myš, našiel sa prilepený k žene z cukru. Bolo treba veľa času, kým uschli a oslobodili sa. Od toho dňa má muž zo soli ústa z cukru a žena z cukru má ústa slané. A už sa viac nehádajú. 🙂

dadus
autor
11. mar 2009

ale verus a coze dnes tak blby den ha?

vera21
11. mar 2009

Caf Dada, ale den bol vcelku dobry, len ja ti neviem, co ma to chytilo 🙂 Nechapem ...to mavam raz za cas, ale to se vsakne do rana ... Co robis ?

dadus
autor
11. mar 2009

pekny pribeh 😉

biela
11. mar 2009

verus, veľmi pekné. 🙂
hra na klavíri je fajn, vieš na čo by som sa chcela naučiť hrať? na heligónku 😀

dadus
autor
11. mar 2009

kukam tv a tak, chvilku som popisala s kut a tak, klasika papucova kultura....zajtra idem s malou k dr, no a potom dom a znova tu budem mat babinec 😉

vera21
11. mar 2009

Na heligonku ??? jezis....to nie ....
Dadus a ku mne kedy prides s malou ?

dadus
autor
11. mar 2009

vladi vsak naposledy som mala ten stvrtok total lenivy.....ale totalne....no ja neviem....co mas zajtra?

vera21
11. mar 2009

Zajtra uz mam program doobeda, poobede este nie na sto pro....No a v piatok mam program doobeda, ale poobede nie... Tak co pia ?Kedy zacinas v praci ?

dadus
autor
11. mar 2009

no v piatok tak idem ale len doobeda, lebo poobedia to mam uz aktivity s detmi....no tak to nechame zase na dalsi tyzdne hadam uz konecne to nejako zbachame.....ok idem ja spinkat....dobru noc....

vera21
11. mar 2009

ok, tak si napiseme.
Teraz kukam, ze si mi vcera pisala na skype..no, tak nic ☹ Dobru noc

vera21
11. mar 2009

No a ja si tu popisem zasa sama...

biela
11. mar 2009

no ja tiež idem, dobrú noc.
idem ešte pozrieť "myšlienky zločince" na prime 😎

vera21
11. mar 2009

tak idem uz aj ja. dobru

a_rianna
12. mar 2009

zelmirka ale ta bestia je podla skutočnej udalosti....
Biela jasne požičiam od Dana mam všetky okrem poslednej

a_rianna
12. mar 2009

dobre ranko... je vera aj ja milujem klavirnu hudbu a ešte k tomu husle.. a ked sa k tomu prida operny spev... a trošku roku.... hmmmm no krasa... taky Nightwish s Tarjou Turunen alebo Within Templation... som dostala pod strom 2 CD Within... s orchestrom no balzam na uši pre mna ... ale mam rada aj čistu operu... a milujem muzikal a balet 🙂)))))))))

zelmirka1
12. mar 2009

ahojte
no tym horsie ariana ak je to podla skutocnej udalosti...to radsej necitam...dodnes si spominam na film Mlcanie jahniat kvoli ktoremu som niekolko noci nemohla spat a fakt sa bala. Co uz so mnou.

Dnes sa stal zazrak....moje dietko zaspalo doobeda bez placu a same v postielke do 5minut... 🙂 🙂 🙂 nadhera to keby tak bolo castejsie.

biela
12. mar 2009

ahojte,
tak som sa včera nažhavila na nové knižky tak som dnes nabehla do artfóra, jednu som mala objednanú "návod na použitie zvyšnej časti života" také poviedočky o živote, veľmi pekná knižka, ďalej som si prikúpila dána "popol všetkých zrovná" a pre olinka som kúpila mechúrika koščúrika. 🙂
ari, budem veľmi rada, ak mi nejaké požičiaš, ja potom môžem kúpiť tú poslednú od dána a požičiam ju tebe. 😉

zeli, ja som sa bála chodiť po lese, odkedy som videla záhada blair witch. ja som si dlho myslela, že ten film je podľa skutočnej udalosti 😀

biela
12. mar 2009

tak som dnes napriek počasiu šla do mesta a odchádzala som mokrá zmoknutá, ale šťastná, so svojimi novými troma knižkami. 😎

a_rianna
12. mar 2009

no biela ten film som aj ja videla a ked som sla s brachom domov tak ten saso ma strašil... vtedy som ešte v zadubni byvala a ten kto tam bol vie že tam mame take kopce 🙂) nie ako na lazoch ale je tam duben a tak.. no a moj brasko ma tak strašil že potom musel byť so mnou na poschodi doma kym sa neprezlečem 🙂))))

a_rianna
12. mar 2009

ale zasa 6 sty zmysel film sa mi strašne pačil aj ked bol o duchoch 🙂

zelmirka1
12. mar 2009

biela no vidis...je ked som videla celuste tak som sa bala kupat v mori a to som velky plavec... 😉
no ja si teraz docitam tu Rusku konkubinu...je paradne hruba tak sa tesim a potom vyrazim tiez pozriet niaku novu knizku.
Dnes nevarim, muzicek je prec tak si robim veget...

patkao
12. mar 2009

ja som tiez zvykla vela citavat,dufam ze sa k tomu skoro vratim..a k tej blair witch,ja som na to bola v letnom kine a potom som musela odtial v noci peso cez les az domov,tak vam nemusim hovorit aky zazitok mam z toho doteraz 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre