Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

strunka
13. mar 2009

gabrielkaa brokolicu a karfiol som si do polievok davala, hlavne je davat iba cisto ruzicky bez hlubikov, tie zduvaju, a s mierou, ja odvtedy vobec hlubiky nedavam ani teraz do polievky a tak, to spapaj sliepky a su lepsie vajicka 🙂

strunka
13. mar 2009

sak jasne ze casom clovek pridava malemu postupne prkrmy po jednom druhu a vdi sa co aako , len te crievka si pekne postupne zvyknu, mne to davalo celkom logiku, pekne sme postupvali a teraz papa vsetko co moze, az az az, a hlavne zeleninu a ovocie, comu ja moc nedam, nasho maleho volame ovocnicek 🙂 ze, co nezje jeho 🙂 klop klop klop, ked sme v lete na chalupe s dedkovcami, nestacia dozievat vstky ovocia co tam su 🙂, som za to potom davat to co rastie u nas, na to by sme mali byt zvyknuty, s tym tropickym ovocim je to tazsie

biela
13. mar 2009

ahojte,

tak zase zima začala, hrozné počasie... hádam sa skoro umúdri a zasvieti slniečko.

čo sa týka stravovania počas kojenia, ja som si dávala pozor prvé 3 mesiace, malý mal strašné koliky, tak som mu nechcela pridávať svojim mliekom, potom som začala postupne všetko, snažila som sa málo vyprážaného, strukovín, kyslej kapusty a citrusov, no určite z každého trošku neuškodí...
ako sme začali s príkrmamy, nemali sme problém s ničím, zjedol všetko, no teraz ani za svet nové veci, nechce ani ovocie surové, tak mu varím výživy. síce sa skoro všetky vitamíny varom stratia, no aspoň niečo...
no ako mal rád zeleninku vždy, to mu ostalo, chvalabohu, tak keď niečo nové skúšam, tak jedine so zeleninou, to zje určite. no vidím na ňom, ako sa mení, raz mu viac chutí to, raz to. teraz má rožkové obdobie, bohužial chce len biele rožky papať, grahamové ani za svet. 😒

a_rianna
13. mar 2009

no jani mali sme isť vonku teraz ked sa zda že sa vyčasi...
a my sa trepeme v daždi... ,

od zajtra hlasaju slniečkovo.. tak dufam že aj bude a vydrži dlho.... 🙂

zelmirka1
13. mar 2009

ahojte
no biela som zvedava ako bude papat moj maly, za chvilku zaciname s prikrmami. Inak som to robila podobne
prve tri mesiace som si davala vacsi pozor aj ked koliku sme nemali a teraz jem v podstate vsetko s mierou.
Hlavne dufam ze sa nauci zeleninku lebo ja nie som moc zeleninova a to nie je dobre.
Idem sa chystat von...uz aby to slnko prislo hned bude lepsia nalada no nie ?

biela
13. mar 2009

zeli, ja tiež nejem moc zeleniny, a olinko sa jej nevie dojesť.
o ktorej idete von? aj my pôjdeme tak za hodinku.
máš ip ozaj

zelmirka1
13. mar 2009

tak prezvon ked pojdes von ak budem niekde blizko mozme dat stretko... 😉

biela
13. mar 2009

oky

zelmirka1
13. mar 2009

ahojte
no vidim nikde nikto...
tesim sa ze poznam dalsiu milu osobku 😉

marina.o.
13. mar 2009

zelmirka,ja som tu 😉

mgurnak
13. mar 2009

ja tiez..na chvilu

marina.o.
13. mar 2009

aj ste boli vonku?my hej.

mgurnak
13. mar 2009

nie, len ja som bola na poste, ked mato prisiel domov...

marina.o.
13. mar 2009

my sme boli az dvakrat 😉 prvykrat asi hodinku a potom okolo tretej sme isli oproti Robovi.
Stretli sme Gabi,tak sme mali spolocnost.

zelmirka1
13. mar 2009

ahojte
ja som bola tiez vonku ale uz ma to fakt nebavi to pocasie... 😖 v tej Ziline akosi stale prsi...

biela
13. mar 2009

ahojte
zeli, myslela si mňa? 😉 alebo olinka? 🙂
alebo niekoho iného? 😒
😀

zelmirka1
13. mar 2009

no hadaj biela....jasne ze teba... 😉

biela
13. mar 2009

zeli, nápodobne 😉

tak zajtra ževraj slniečko a budúci týždeň do 10 stupňov, ojedinele prehánky, takže žiadny SNEH!!! 🙂 hurá

arianna, kde ty dnes bola? som ti chcela zaniesť to cd... a ty niiiič. 😝 🙂

zelmirka1
13. mar 2009

uf konecne ma MM pustil na net a tu nikto ☹
tak sa tesim na to zajtrajsie slniecko... 🙂

gabrielkaa
13. mar 2009

dufam, ze im tenokrat predpoved vyjde, uz by som rada pokocikovala aj v peknom pocasi niekedy. odkedy sa krpcek narodil tak sa nam este nepritrafilo.... jej to nevadi, ale mamicke sa uz nechce mrznut 😀

vera21
13. mar 2009

Ahojte baby!
Tak zajtra Vas v tom Labyrinte cakame 🙂 Pridte tam kuknut v ramci doobednajsej prechadzky a uvidite dalsie mile osobky 🙂

vera21
13. mar 2009

Myslela som tym samozrejme MNA a KUTI 😀

vera21
13. mar 2009

No a kde ste kto ?

vera21
13. mar 2009

Masi, aspon ty sa ozvi, ved sem chodis takto neskoro ...Aaaaaaaaaaaaa, asi uzavierkujes, ty pracujuca matka 😝

vera21
13. mar 2009

No vyzera to tak, ze si zasa skecnem sama....Nevadi...

zelmirka1
13. mar 2009

no niekto tu predsa len je... 😀 nechce sa mi spat hruza

vera21
13. mar 2009

Ahoj Zeli, no a co robis ? Maly spi ?

zelmirka1
13. mar 2009

jasne maly spi aj muz len ja tu sedim a citam si...rozmyslam ci idem spat...kto vie kedy sa maly zobudi
ked cakam tak spi niekolko hodin....ked idem spat je za chvilu hore...inak dnes som spoznala kutinu 😉

vera21
13. mar 2009

no vidis, uz len mna 🙂
Toto poznam s tym spankom, vzdy to aj u nas tak bolo, ked som si lahla, tak do 5min bola hore

zelmirka1
13. mar 2009

ano tesim sa aj na teba... 😉
ozaj uz spinka tvoja mala pekne celu noc ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre