Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

svantica
16. mar 2009

ahojte 😀
vladi aj ja kukam zamenu a teraz som kukla tu.maly tiez haja, manzel na gauci takze uplna pohoda 😀

katkaza
16. mar 2009

no tak rozhodni...lebo ja som typická váha 🙂 ale popravde,bolo by to v lete lepšie...vieš,dáš potom drobca do športiaka a ideš 🙂 my to už máme potvrdené aj od mudry...bol tam mm a ona mu na plávanie nič nepovedala,vraj sa len zasmiala.

katkaza
16. mar 2009

aj ja mám v pozadí zámenu,ale ťukám tu odušu,tak tomu teraz moc nerozumiem,že prečo sa tá kočka neteší domov...veď ja by som sa zbláznila,keby som malú nevidela dva dni 🙂

zelmirka1
16. mar 2009

to si mi pomohla...ja som tiez nerozhodny typ...vyspime sa na to a zajtra si mozme zavolat a dohodnut sa dobre ?

katkaza
16. mar 2009

no dobre 😀
už ti Miško spinká v noci lepšie?

zelmirka1
16. mar 2009

ale ani moc nie, budi sa a hned bez pripravy zacne riadne kricat...najhorsie je to po 4. hodine rano...nie a nie spat a kazdu chvilu mrnci...no idem asi spat nech si trochu pospim kym je tichucko.

katkaza
16. mar 2009

tak aj ja idem,ale ja hneď ako zaspím,som hore...to je zákon schválnosti 🙂

biela
16. mar 2009

ahojte, je tu ešte niekto? 😝

biela
16. mar 2009

ja som videla zámenu len pár x a najviac si pamätám na ženskú z BA čo prišla do krásneho rodinného domu kdesi v bystrici a spálila im podlahu od krbu a celý čas len žrala jogurty a pozerala telku a raz navarila halušky no som sa nasmiala ako ich robila. 😀

veru ahojky, ako sa máš?

vera21
16. mar 2009

tu som tu som len som sa zabudla na ebay zas 🙂

biela
16. mar 2009

jaj ebay a čo si kúpila, zas...
ja som dnes zase cez moju obednú prestávku brázdila na mmb. nič tam nie je poriadne, tie baby nevedia čo pýtať za handry. 😖

vera21
16. mar 2009

no, ved to je to, ze klikam, klikam a potom ma v poslednej minute nejaky .... prebije a je to fuc 🙂 no, kym nieco kupim, tak zabijem tam vela casu veru...ako sa mas ?

biela
16. mar 2009

ja sa mám dobre, a ty?
na tom ebay sa neposunie čas keď niekto pribije minútu pred koncom?
mne sa už nechce tie aukcie sledovať, aj tak furt zabudnem, že niečo sledujem. už ma to nebaví. 😒
teraz čítam knižky. 😀
lebo poriadne už ani neviem súvislú vetu povedať, niekedy mi normálne dochádzajú slová a neviem si spomenúť na nejaké slovo, alebo výraz. to je tá materská. 😀

vera21
16. mar 2009

tam je trocha ine, ako na MMA, v poslednych sekundach uz nestihnes prihodit, lebo musis vselico preklikat a vacsinou kym preklikam, tak uz je koniec aukcie....Tam je to praveze super, ze ked aukcia konci o osmej, tak skonci naozaj o osmej a nie, ze ked sa tam chce niekto bit, tak skonci az o deviatej,,,,som zrozumitelna ?sak pisem ako hotentot.....
Mam sa celkom ok, len mala bude asi chora, uvidime zajtra...mala dnes teploty, zapla som jej "huciak"-zvlhcovac na noc, dufam len, ze sa sople nepustia....
Knizky citam aj ja, aj ked v porovnani s mojim predporodnym obdobim s ovela mensou intenzitou, ale snazim sa - aspon cez den....

biela
16. mar 2009

si zrozumiteľná, aj žena na materskej ťa pochopila 😀
nepíšeš ako hotentot, ja niekedy tu popíšem somarín, píšem píšem, ale keď si to potom prečítam, tak zistím, že som nenapísala pointu 😀 😝
moja kamoška si takto kúpila kočík jané za necelých 6tis. no ja som tam bola, ale nič tam nebolo, chcela som kúpiť ten zapp čo mám teraz, no nič extra výhodné tam vtedy nebolo.

joj, je mi ľúto, že je malá chorá, no možno bude zajtra lepšie, uvidíš... a mala vysokú teplotu? držte sa.

vera, aké zúbky vychádzajú, myslím aké je poradie... ? oli má už 8, 4dole, 4hore a ako mu natieram ďasná, tak tam vzadu má také ako "hrče" ... ja som to zatiaľ ešte nejako neštudovala, že ktoré by mali ísť teraz.
ako ste to mali vy?

vera21
16. mar 2009

no a teraz mu pojdu stvorky 🙂 nie je to pravidlo, ale vacsinou, ked ma jednotky, dvojky, tak potom idu stvorky - stolicky....parada...my sme sa natrapili, dufam, ze Oli bude v pohodke...
uvidime, ako bude mala na tom zajtra...ja mam uz teraz depku, ze nepojdeme ani cvicit, ani nikde, ani von...to je pre mna najhorsi trest.....v najvacsom zufalstve po troch dnoch doma vybieham na dvor, ked mala spi a kopem psovi loptu aspon 100x 🙂

vera21
16. mar 2009

nic som nekupila 😠 nebavi ma to, ale mam "watched" asi 20 items, tak uvidime... 😀
Idem uz spat, lebo zajtra bude narocny den....
Dobru noc prajem

biela
16. mar 2009

no je super, že máš kde vybehnúť, myslím ten dvor a tak...
pozerala som tvoj album, ten pes je váš? to je nejaká exotická rasa...?
minule tu pri nás bola taká kočka s dogou a tá bola perfektná, ten psík tak chcel, aby ho olinko pohladkal, tak krásne držal a oliverko nič, on tu pozná jedného psa, huskyho čo má sused a iba ten ho zaujíma.

držím vám palce aby bolo zajtra dobre. budem na vás myslieť a napíš ako je...

vera21
16. mar 2009

Leni, nie, psa si poziciavame od susedov ku nam na gauc 😀 Jasne, je to nasa princeznicka, csarevna, ruskaja barzoija 🙂 🙂
Doga je tiez moj favorit. Ja len velke plemena ....
A uz musim, papa

biela
16. mar 2009

teraz mi muž hovorí, pozerá na markíze "112" že ukazujú akciu zo žiliny, pri juniore, nejaká bitka. všetci sú napití. 🙄

biela
16. mar 2009

ahoj 😉

patkao
17. mar 2009

ahojte..ja som tiez bola pozriet radicovu,bolo to fajn,ale ani som ju nazivo nevidela,lebo som s kocikom postavala vzadu..mala spala ako dudok,ziadna kapela ju nezaujimala🙂..
Chcem sa este opytat,kolko platite za plavanie a kolko je to hodin?

a_rianna
17. mar 2009

zelmirka a katka, ja ked som chcela isť plavať od januara tak som sa tiež dokiny pytala že nech mi povie jej nazor, lebo že ide chripkove a tak

ona mi povedala, že mi papier potvrdi, lebo ona to podporuje a že to malemu len pomože na imunitu. Takže ja som nevahala a sla som s nim plavať. Ja vas nechcem ani nahovarať ani odhovarať, ale ja by som na Vašom mieste plavať šla. Ale keď sa obavate, tak počkajte jeden kurz ešte a chodte od maja, to už bude teplučko a detičky nebudeteš vobec babušiť.
🙂

no ako vidim vy ste tu všetci za tetu Radičovu...

myss
17. mar 2009

ahojte baby

myss
17. mar 2009

chodi niektorá z vas do cvč spektrum?
lebo ja tam davam malu na tanecnu

myss
17. mar 2009

ahoj a_rianna

a_rianna
17. mar 2009

ahoj myss, no neviem kde je spectrum približ ale ja nechodim 🙂
zatial

inak neviete v ZA o hudobnej pre detičky ale take male babatka ako mame ... 8 - 9 mes. 🙂

zelmirka1
17. mar 2009

ahojte
ariana aj ja si myslim ze plavanie posiluje imunitu ale je fakt ze teraz je zle pocasie a stale je niekto chory tak
som trochu zavahala...ta baba mi radila ze radsej od maja aby sme isli plavat tak neviem, uz som sa velmi tesila.
ozaj nevies ci napr. v kurze pre zaciatocnikov mozu byt babetka aj 6 mesacne ale napr. aj 8 mesacne ? nevadi to ?

mamajana
17. mar 2009

Ahojte baby, myss prosím Ťa, na akú tanečnú dávaš malú do Spektra? Ja by som tiež moju prihlásila od septembra, aké to tam je?

mamajana
17. mar 2009

inak myss máme rovnako staré deti. Teda skoro úplne rovnako staré. Koľko má malá?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre