Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
20. mar 2009

masenka, však ho predaj. to by aj mňa naštvalo, kamoška ide zajtra do tej PD kupovať tento jané a o vajcu som jej povedala. 😉
dnes som zdiaľky videla taký podobný ako máš ty, ale viacej žltej tam bolo. jané to nebol keď som bola bližšie som zbadala. ja som do diaľky slepá. 😒

zelmirka1
20. mar 2009

no nase vajicko sa celkom da....uvidim dokedy...
takze treti...no ja neviem ale kedze Misko bude asi jedinacik tak hadam nam jeden kocik postaci....

vera21
20. mar 2009

Jaj, aha, tak ty mas aj sportovu verziu ??? ja som myslela, ze by som kupila cisto hlboky a potom nejaky ten sportak - ale nie tento hlbokac, lebo ked das na to tu sportovu verziu, tak som sa mi uz tak moc nepaci....a hlavne na presuny autom je to dost neprakticke...
Ja mam Leni Q. buzz /vsetky tri casti/ a bugaboo bee teraz

zelmirka1
20. mar 2009

jasne masenka to je dolezite...ja byvam v rodinnom dome tak mozem mat aj traktor... 😀
a co je zle na tom vajicku?

ma.senka
20. mar 2009

biela - neviem ci sa mi ho podari predat samostatne. skor to chcem predat vsetko komplet cele... ale to ma zatial cas...

vera21
20. mar 2009

Inak Masenka vybrala dobry kocik, to si aj ja myslim...ale to vajco by ma tiez sr....., kedze ja som malu vozila vo vajci casto a az do jedneho roka

vera21
20. mar 2009

Idem napisat Masi IP, ze o akeho Luba to ide, lebo ako premysla, tak premyslam, ziadny ma nenapada....

ma.senka
20. mar 2009

zelka - kratke opraty - nedaju sa dostatocne uvolnit aby som mohla do nich vopchat a zapasat dieta... a je aj dost male to vajicko... no je uplne nanic... hlavne, ze bolo vychvalene pomaly ako najbezpecnejsie vajicko vsetkych cias...

zelmirka1
20. mar 2009

ano vera mas pravdu je vacsi a tazsi...uvidim ako sa mi bude ta sportova verzia pacit...nevidela som ju lebo to kupoval muz ked som bola v porodnici a ja som si ho vybrala kvoli vanicke...ked nie pozrieme iny...nastastie auto mame velke...

biela
20. mar 2009

babky, strašne krásne sa mi s vami kecá, no musím ísť.
taká dobrá téma o kočíkoch, to ma mrzí... 🙂
dobrú nôcku a nech sa vám nesníva o kočíkoch a o vajcách 😀

vera21
20. mar 2009

Tak nase Vajco 😀 😀 😀 bolo supris

vera21
20. mar 2009

caf Leni a DN 🙂

biela
20. mar 2009

masenka, ak to pôjde podľa môjho plánu, tak by som to kúpila, no bez vajca. 🙂

ma.senka
20. mar 2009

vera - Lubo s nami nepijaval... nasi chalani z triedy chodili sami... preto ho asi moc nepoznas 😀 no a my baby sme chodili s vasimi chalanmi a ty s nami 😀

zelmirka1
20. mar 2009

inak ja mam vajicko ktore dame niekedy ked ideme na nakup na kocik,myslim kolesa a to sa malemu super paci lebo vsetko vidi...takze som spokojna s nim.
ale vidim ze na kazdom sa nieco najde...a hlavne clovek zisti az ked ma dieta a pouziva kocik ze co vlastne potrebuje aby splnal

biela
20. mar 2009

naše vajco bolo zlé, lebo malo zlý poťah a oliverkovi sa potil chrbátik. taká hnusná syntetika. teraz má bavlnu a perfiš.
kupovali sme ho od známych, žiadna značka, taký šmejd podľa mňa, už by som kupovala vajco podľa výsledkov testov. druhú sedačku sme už kúpili dobrú.

ma.senka
20. mar 2009

biela - vajco dostanes gratis 😀 ako dekoraciu do spalne 😀

zelmirka1
20. mar 2009

ktoze tu pijaval ???? akymi vasimi chalanmi ? vera chodila do inej triedy ?
no biela take plany su krasne.... 😉

biela
20. mar 2009

masenka, platí 🙂
tak hlavne nech to vynde tak ako si predstavujem. 🙂

ma.senka
20. mar 2009

inak to vajco ma tiez bavlneny potah, da sa dat na podvozok z kocika atd... aj pekne vyzera... 😀

biela
20. mar 2009

ale ho šanuj, nie že my ho dáš s vyheganými kolieskami. 😀 😝

ma.senka
20. mar 2009

hej, vera chodila do a-cky ja do d-cky 😀

biela
20. mar 2009

zelka, no plány sú plány, no niekedy to nevynde podľa našich predstáv, tak radšej idem o tom pssst 🤐

biela
20. mar 2009

tak ja už ozaj idem.
DN 😔

zelmirka1
20. mar 2009

aha tak vera je a-ckarka ako ja.... 😉 ten svet je ale maly...

inak je to super ked sa dat vajicko na podvozok z kocika, uz som to ocenila aj ja ze to mam.

zelmirka1
20. mar 2009

chvilu mi trvalo biela ze co je DN... 😀 pekne sny prajem.

ma.senka
20. mar 2009

biela - dobrú,
kolieska pošanujem, neboj, vera mi už dohovárala, že čo nechodím von každý deň... ak bude takéto počko ďalej, tak budeš ho mať ako nový 😀 pa

vera21
20. mar 2009

no super Zeli, tak ty si polokocka 😀 ale si asi mladsia ? kto ti bol triedny? mne zvarikova

zelmirka1
20. mar 2009

veru masenka mala by si kazdy den...co som jedina co chodi v kazdom pocasi aj v chumelenici ???

zelmirka1
20. mar 2009

ha ha ha vera...ze mladsia...som tu jasne najstarsia...hruza...
preco polokocka ?
triedny mi bol Pauliny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre