Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
25. mar 2009

jaj, pati som sa divila, že zase som sama ostala. keď som tu, tak tu ani nohy a keď nie, tak tu kecáte.
hnevám sa. 😠

biela
25. mar 2009

bože môj, dnes bol ozaj deň blbec... masi, to je mi ľúto, no stávajú sa také veci. však to bol len taký ťukes určite, neboj...

verus, jak ide pomaly, chyba je medzi pc a stoličkou 😀 🙂
už som ticho.

vera21
25. mar 2009

neprovokuj, hej ? 😠 Uz som skoncila...ostatne su len so mnou, takze tie nie su moc dobre 😀

biela
25. mar 2009

daj aj seba, iba na chvíľku, my kukneme a hneď vymažeš.

ma.senka
25. mar 2009

jej, krasne fotky vera 🙂 aj nechty 😀

ale naozaj, pekne fotecky 🙂 najviac sa mi paci ta - na stolicke. odkedy mam drobca, som zamilovana
do detskych prdeliek a noziciek 😀 strasne su krasne, neviem sa ich nabazit 🙂

zarubnu som este netrafila, ale hocikedy ma napadne, ze co keby... brr

vera21
25. mar 2009

aj mne sa tie fotos pacia 🙂 som rada, ze sme boli, aj ked to bolo strasne - nespolupracujuce dieta, tak sa cudujem, ze vobec nieco vyslo! Seba nedam, to nie, to by bola trufalost 😀

ma.senka
25. mar 2009

jasne vera, daj aj seba tam, neondi sa s tym tolko 😉

vera21
25. mar 2009

Zarubnu trafis, casom, neboj nic 😝

biela
25. mar 2009

nechty som si všimla, sú na "výbornú" 🙂

my sme ešte nemali niečo také ako pád z postele, ja som bola ako policajt aj furt som, chodím za ním ako strážny pes.
verus, dávaš už normálne mlieko? odkedy?

ma.senka
25. mar 2009

dam ich vysadit 😀

biela
25. mar 2009

veď sa neondej, ozaj, daj... 🙂 😉

biela
25. mar 2009

priznám, my sme netrafili zárubnu, ale dvere. 😒

patkao
25. mar 2009

aj mne sa paci najviac ta stolickova a potom ta kde je mala a drzia ju tvoje ruky..biela ja tu moc nekecam,mala si vymyslela ze cez den nebude spavat uz,takze konika citam len vecer v posteli na telefone a to uz som na zaspatie

vera21
25. mar 2009

Baby, nedam a nedam a vy dve, ked ste spolu, tak len do mna rypete ! 😝
Leni, mala je atopik, nieco ako normalne mlieko este nevidela ani z dialky 🙂 Ja jej davam HA Bebu, predtym to bol HA Nutrilon...Dnes som jej skusila dat obycajne biele Acidko, pod vplyvom sobotnajsej prednasky a isla sa zadrhnut...No a potom sa dors...ako lefeto 😒

biela
25. mar 2009

no ja som chcela napísať, že ktorá sa mi najviac páči, teda tá fotka... tá čo ju držíš a alicka ukazuje prstom, potom tá ako sa skrýva parádnica do handričiek, potom tam má asi dve s nádherným kukučom. ozaj pekné fotky. nedá sa vybrať najkrajšia.
aj tá ako číta knižku je pekná. je to malá intelektuálka.

vera21
25. mar 2009

Dakujem 🙂 Mne sa paci ta, co som na nu nemohla narvat tu koselu, lebo som zabudla v tom strese rozopnut gombik 🙂

ma.senka
25. mar 2009

to len tak z dialky vyzera, ze rypeme 😀

biela
25. mar 2009

hlavne, že si nám to sľúbila, že nám ukážeš keď sme to tu rozoberali v .... neviem kedy to už bolo 😅
môj má teraz bebu a rozmýšľam, že dám už normálne, neviem sa rozhodnúť. však už pekne papá všetky mliečne výrobky.

vera21
25. mar 2009

teda podla Lenky ta, co sa skryva do handriciek 🙂

ma.senka
25. mar 2009

inak mne sa paci aj ta neumelecka momentka z rybiciek... mala koketka 😀 krasne ocka, nausnicky aj dva zubky dole 🙂

vera21
25. mar 2009

ved som vam ukazala az moc ! Nahata je tam, nestaci ??? 🙂
S mliekom este pockaj, doktorka na prednaske hovorila, ze od dvoch rokov...

biela
25. mar 2009

masenka, myslíš ako z diaľky z rosiny napríklad? 🙂

ten atopik vám nezávidím ☹

ma.senka
25. mar 2009

ocujte, ja som neznala osoba v tomto este - v tom mlieku - ale v Dietati - marcovom - som citala, ze normalne mlieko do 3 rokov sa neodporuca... ze UM pokial je to mozne...

vera21
25. mar 2009

Biela, uz neryp, hej 😠 😠

biela
25. mar 2009

masenka, presne, ja somsa tiež zasmiala, že aká koketa... ten pán vajda to je ten herec? 😝

biela
25. mar 2009

som ticho, idem spať. však som od piatej hore. 😢

vera21
25. mar 2009

ano, do troch by malo byt umele, ale lekarka hovorila, ze ked uz tak strasne chcete dat kravske mlieko, tak pockajte aspon do tych dvoch....To KM ma uplne ine zlozenie a ze aj ked to dieta dobre znasa, moze sa to prejavit ovela neskor

ma.senka
25. mar 2009

biela 😀 😀 chcela som povodne napisat nie- ze to len tak z dialky vyzera, ale, ze to len tak z rosiny vyzera 😀 ale som to zmazala a prepisala 😀 😀 😀

takze hej, tak som to myslim 😀

biela
25. mar 2009

ráno vstávam ako keby som išla do fabriky na šichtu. nepáči sa mi to, však som na materskej dovolenke, mám vylihovať do deviatej, ne?

ma.senka
25. mar 2009

biela - bru noc, ja si to este musim u very vyzehlit 😀 potom pojdem aj ja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre