Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
9. apr 2009

to mas pravdu, aj ja som kupila lahsi a spratnejsi...ale trojkolku som si este nechala 🙂 keby daco 🙂
A kde je Biela ??? Vysava ??? 😀

marina.o.
9. apr 2009

biela radsej nech nevysava 😒

zelmirka1
9. apr 2009

fiha dostih v prirode...vy mate niaku sampionku doma 🙂 to je pekne

no my mame nastastie velke auto ale je fakt ze tento kocik co mam zaberie vela miesta...sice sem este nikam daleko necestovali ale uz hadam zacneme.

marina ako adelka ? urcite uz pekne sedkate...aj sa plazi ci nie ? moj maly sa par dni dava na styri ale casto pritom spadne na pusinku ale skusa stale lebo chce dopredu.

biela
9. apr 2009

ahojte, marina, kúpila si kočár?

biela
9. apr 2009

tak do babydisajnu zmestíš psa? dúfam, že nie chrta však čo by to bol za kočík... však áno 😀

marina.o.
9. apr 2009

zelmirka,dakujem za opytanie 😉 Adelka je uz na styroch ale sa len pohupuje.Zatial sa neplazi ale zacala hovorit bababa.Podarena je.
Ahoj biela,co si nas pocula 😝 zatial sme nekupili ale mame aspon prehlad.

biela
9. apr 2009

tak ja som vysávala pred pol hodinou. ale nič som nevysala poriadne, cítim tam tie sople a nejdú von. čo to znamená?

biela
9. apr 2009

Zelka, šup sem rýchlo fotky.

vera21
9. apr 2009

No vitaj Biela, uz si povysavala pred Velkou nocou ?

biela
9. apr 2009

marina, hoď sem link na kočík, ja neviem aký to je.

vera21
9. apr 2009

to znamena, ze treba pockat, kym zlezu dole....alebo zapnut zvlhcovac vzduchu...

biela
9. apr 2009

Ta čo si, Veruš, ešte do pol noci stihnem raz povysávať. 🙂

marina.o.
9. apr 2009

biela,abc desing a baby desing.

biela
9. apr 2009

ja sa bojím, že mu to už zateká do hrdla. nemám zvlhčovač, nejaká náhražka zvlhčovaču?

biela
9. apr 2009

tak čítam čo ste tu popísali, že si Zarku musela umývať, bo bola dáka zašpinená... možno ju tá srnka ošpinila... od strachu pred takým zabijakom... čo nás nepustí ku vám okúpať. 😉

marina.o.
9. apr 2009

biela to nie je ono 😝

vera21
9. apr 2009

namiesto zvlhcovacu : namoc plienky do slanej vody, vyzmykaj a poobkladaj mu nimi postielku - poprehadzuj ich cez postielku, nech to vdychuje.... a pod matrac v postielke mu daj nejaku deku - tak, aby ma troska vyvysenu hlavu, aby mu to zislo dole...

biela
9. apr 2009

http://www.abckociky.sk/index.php?page=shop.pro...

totok? 😀

z teba to ide ako z chlpatej deky.

biela
9. apr 2009

veruš dík, idem na to 😉

zelmirka1
9. apr 2009

vyzera pekne marina, aspon das skusenosti kym budem kupovat ja...aj ked ja akosi mam radsej 4 kolieska ako tri

inak my mame doma skor opacn problem lebo mame vela vlhkosti.

vera21
9. apr 2009

toto som robila aj ja a myslim, ze to celkom pomohlo....ale potom sme kupili zvlhcovac, tak to je teda fakt sila....mala zacala lepsie spavat a ked mala len akykolvek naznak sopla, tak to hucalo celu noc a rano nicovate nic ☹

marina.o.
9. apr 2009

biela moja,nehres ma ☹ moze byt ale ten co mali v obchode je tiny a tento je mini.Ale su skoro rovnake.Akurat mini je o pol kg lahsi.

marina.o.
9. apr 2009

biela spokojna? 😉

vera21
9. apr 2009

mne sa paci ten cerveny 🙂 Marina a Nurse poznas ?

biela
9. apr 2009

Nurse futura je peknýýýý 😎

vera21
9. apr 2009

mne asi viac nurse look http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4971691
futuru mam jednu doma a neosvedcila sa 😎

marina.o.
9. apr 2009

aj mne sa paci cerveny,hodi sa mi k teniskam 😀

vera21
9. apr 2009

vyborne 🙂 ja som zas vyberala autosedacku tak, ze sa musi hodit k farbe auta a vozime ju v druhom aute 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre