Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

ma.senka
18. apr 2009

jajaaj, no veru hej, to ma nenapadlo - hlavne ten pes... hm, asi musite vsetci z domu 😀 a nechat doma chlapa nech likviduje zaskodnikov...

ma.senka
18. apr 2009

cyper - to je tekuty postrek, insekticid. aplikuje sa to rozprasovacom... daj si potraviny do flias s vekom... ja to mam tiez tak v spajzi...

vera21
18. apr 2009

chlapovi tie mravce vobec nevadia, to mi na tom vadi 😀 on si lezi na gauci, po stoliku mu pochoduje mravec a on sa kludne diva na tie svoje motorky na disovery 🙂 jeho proste nic nerozhadze....

ma.senka
18. apr 2009

tak mu daj na ranajky chlieb s maslom a posypane mravcami ako delikatesu 😀

vera21
18. apr 2009

niecim to vystriekam, nejakym humusom a pojdem konecne na ten vylet s malou...aspon mam dovod zas vypadnut z domu na par dni 🙂 dik za tip !

ma.senka
18. apr 2009

sak nevadi, ze mu to nevadi, nech ich len znici, ty chod s malou a so psom z domu 😀

ma.senka
18. apr 2009

mozno sa vratis domov a bude kukat motorky s mravcami 😀

ma.senka
18. apr 2009

na aky vylet sa chystate do toho partiz?

vera21
18. apr 2009

ano, ano, tam sa chystam....to, co mi prekazil moj siesty zmysel pred Velkou nocou 🙂 na obed s kolegynami, na veceru s kolegami, do detskeho centra, do inych parkov, do Bojnic do Zoo a tak...vecer s kamoskou pred telkou, po paradnej vege veceri pri svieckach, pri nejakom romantickom filme, vsade vonne tycinky zapalene, yogi cajicek uvareny a pod.....veru idem ja 😅

ma.senka
18. apr 2009

to teda, ty si uzivas 🙂 no veru chod 🙂

ma.senka
18. apr 2009

co je to yogi cajicek? to sa premenis potom na medvedika yogiho?

ma.senka
18. apr 2009

ocuj, podme uz spat, co povies? 🙂

vera21
18. apr 2009

ked pride, uvarim ti ho 🙂 premenis sa na vilu a odletis do lesika 😀 😀 idem ja uz veru k malej lahnut....baby budu mat co robit rano, kym to tu po nas preluskaju - tu mravcovu debatu 🙂
Tak DN prajem !

ma.senka
18. apr 2009

no veru, nech luskaju, aspon uvidia, ze nezahalame 😀

pa, bru nic 🙂

wandeirra
19. apr 2009

zelmirka nie je, ani ked si ju dohodnes dopredu a kupis si ju v lekarni, nema ti ju kto dat, nemaju anesteziloga, jedine zeby si si ju sama dala🙂

biela
19. apr 2009

čaute,

vera, to čo je za čaj keď sa po ňom lieta...? dúfam, že to nie je vývar z lysohlávky dákej 😀.

krásne počasie vonku, škoda doma sedieť, no čakám kedy sa mi drobec zobudí po obedňajšom spánku.

patkao
19. apr 2009

Ahojte..akurat som ddostala mail o baby plavani, ze sa robi den otvorených dverí a deticky si mozu zdarma zaplavat a este ziskate zlavu cca 600Sk na kurz plavania, tak ak by ste niektora chceli ist pozriet, tu je link, my sme na to este malinkí 😉

http://www.babyplavanie.sk/najcastejsie-kladene...

mgurnak
19. apr 2009

ahojte....patkao...ta baba robila pre nereus...teraz od nich odisla a zacala sama...konecne nejake konkurensia pre nereus..hadam ten pristum bude lepsi.....inac, baby, nechodite niektora sa korculovat na hradzu? dnes som tam bola aj s malym v kociku, a bolo super..maly sa vyspal a ja som urobila cosi pre seba 😉 inac, dnes bolo nadhrene pocasie...skoda sediet doma

a_rianna
19. apr 2009

mgurnak my chodime. a to si kočikovala aj s malym? alebo si ho odparkovala? my chodime aj s manžom ale tuto sezonu sme ešte neboli ale chystame sa.

Inak idem v maji na 4 dni za segrosom do anglicka juuuj sa tešim ako blcha... a v juni do prace to sa už moc netešim takže budem musieť odvolať plavanie čo mam na maj nahlasene... fnuk ale čo už.

dadus
autor
19. apr 2009

Ahojte aj my chodime na dielo a chodievala som aj s malou v kociku, lenze teraz mi uz v nom neobsedi, nakolko sama beha....ale je to veru super...dnes som tam narazila na veru....taka som bola z toho potesena, ze som hodila na korculiach drzku...."vladi, si si musela mysliet, ze mi hrabe....ale to ta radost, som ta dlho nevidela 😀 😀 😀 "

dadus
autor
19. apr 2009

teraz som kukla ten link o plavani....preco vlastne odisla od nereusu? vsak nie su to tie iste priestory kde to ma aj nereus?

zelmirka1
19. apr 2009

wandeira ja som mala dohodnuty epidural aj anesteziologicku a nebol s tym problem tak neviem.

zelmirka1
19. apr 2009

ja chodim teraz na plavanie a rozmyslam ci budem pokracovat a ci neskusim tu kocku co odisla od nereusu,
aj ked to byde podla mna to iste...rovnake priestory akurat ze je vyhodna akciova cena. A tiez asi to bude musiet byt poobede lebo nereus ma cele doobeda prenajate priestory

tak dnes sme boli na prvom vylete s malym Miskom v Ostrave...kupili sme mu autosedacku a ja som si tiez pobehala obchody lebo vyber sa neda porovnat vo vsetkom od hraciek pre maleho az po oblecenie pre mna...maly bol straaaasne dobrucky ani som necakala 🙂

vera21
19. apr 2009

ahojte! no Dadus, konecne si sem hodila nejaky prispevok a nie len nejake citanie a nepisanie 😝
Aj ja som bola potesena, ze som ta stretla, aj ked som vobec v prvek chvili nevedela, kto to na mna v tek rychlosti hulaka, ale potom, ked si sa od radosti, ze ma vidis vysypala, tak ma to potesilo ako nikdy 😀

vera21
19. apr 2009

som Vas aj hladala potom v tej pizzerke, lebo ja tam vzdy skoncim, ale uz vas nebolo....
Baby, aj ja chodim s malou na korculky - odkedy sa narodila, tak chodim s kocikom, takze je to vacsia makacka, no a dnes som sla vyskusat tento rok prvy krat, ci mi tam mala vydrzi sediet, ale bola super, co som bola aj dost prekvapena, kedze chce tiez chodit...asi sa jej ta rychlost pacila...alebo Dada 😎 mala z nej potom zazitok pre zvysok dna 🙂

vera21
19. apr 2009

a ja sa tiez tesim, ze Nereus ma konkurenciu, aspon finacnu - aj ked len troska...
Leni, a ty kde si sa stratila ????? Prid, uvarim ti cajik a hned ti bude lepsie, uvidis 😉

vera21
19. apr 2009

No a tak som si tu zas pokecala a mozem ist spat....
Ozaj Masi - tie gumaky, co som vcera prehrala /take superacke boli, tak mi to bolo luto/ - tak mam dnes druhu sancu ich kupit, lebo mi teta predavajuca napisala, ci ich nechcem, bo ten vyherca si pomylil cislovanie UK topanok. Takze ma teta predavajuca uprednosti a ja budem mat KONECNE tie GUMAKY 😀

ma.senka
19. apr 2009

ahojte 🙂
no teda vera - konecne budes mat tie gumaky 😀

inak dnes mi misko grcal prvu ligu. sme chceli ist do bojnic, ale nakoniec sme nesli,
strasne mi vrackal dnes aj bol daky zapeceny. ale to grckanie mi robi trochu starosti,
dost casto mi grckava a nie malo... aj v kociku grckava... to aj tebe alicka takto grckavala?

ma.senka
19. apr 2009

kocky, dajte vediet ci aj vam deticky v 4-5 mesiaci viac grckavali. neviem ci s tym ist k lekarke ci nie.
miskovi to inak nevadi, papat mu chuti, pribera a tak... stale ho dojcim. niekedy grcka pomenej, ale
dnes to bola hroza, sme sa prezliekali ja aj mm zarovno s nim...

biela
19. apr 2009

čafte.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre