Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
1. jún 2009

ahojte,

všetkým vašim detičkám prajem všetko naj k ich krásnemu sviatku MDD, aby boli zdravučké a stále sa usmievali... 🙂

marina.o.
1. jún 2009

aj ja sa pripajam 😉 Nech su deticky zdrave a vesele a nech rodicom robia len radost 🙂

biela
1. jún 2009

čaf marina! 😉
čo ty tu ? adel spinká? 😔

marina.o.
1. jún 2009

ahoj biela,Adelka nespinka.Hra sa 🙂 O chvilku pojde jest.Ja este musim povesat pradlo.Dnes sme s Adelkou mali rekord v spani.Zobudila sa po siestej,napapala sa a potom este lozila po posteli.Nakoniec zaspala a ja s nou.Zobudili sme sa skoro o desiatej.Neverila som vlastnym ociam,ked som pozrela na hodiny.

biela
1. jún 2009

jej, marina, závidím... 🙂
my sme dnes spali do 6,12. u nás je to ako kedy. úspech je pre mňa všetko po šiestej.

je dnes niečo niekde pre deti? neviete?

marina.o.
1. jún 2009

to bolo len dnes asi preto,ze je MDD...
ja netusim ci niekde nieco je pre deti.Aj tak je pocasie o nicom.Mozno pojdeme len von na hlboku.

gabrielkaa
1. jún 2009

ahoj marinka, no este ohladom toho plavania, ano spominam si, ze nahradzovanie hodin bolo pre nich problem...aaale aj tak je to vlastne o cene 🙂
pocasie je veru na prd. vcera sme sa vybrali a chytil nas najvasci dazd. takze ani dazdnik nepomohol a cely sme zmokli 😝

marina.o.
1. jún 2009

ahoj gabrielka.vsetko je veru vzdy len o cene...
My sme boli cez vikend u mojich rodicov.Mala som v plane,ze sa budem opalovat.....uz by mohlo byt pekne.

gabrielkaa
1. jún 2009

no na opalovanie si budes musiet este kapanek pockat. a pekne sa ponatieraj kremickom, lebo slniecko je nezbedne 🙂
my ideme cez vikend na gulasku, tak som zvedava ako mala zvladne "zhluk" ludi. ona je taky bojko, dokonca aj mojej mamy sa boji 😉

zelmirka1
1. jún 2009

ahojte
inak s nahradzovanim u nereusu uz asi problem nie je, ja som vynechala dvakrat a potom mi volali sami a ponukli termin kedy mozem prist si to nahradit. My uz tento tyzdne koncime s plavanim, dame si pauzu a mozno zase budeme chodit v septembri. Este ideme na gulasku s neresusom, robia niaku akciu pre rodicov a deticky tak som zvedava.
A v lete sa chystame na dovolenku s rybickami...takze maly bude plavat stale.

marina.o.
1. jún 2009

gabrielka,nasa mala ta sa zatial asi neboji ludi.Ale Vasa je este malicka,tak hadam preto 😉
zelmirka,nereus sa musi lepsit,ked ma konkurenciu.Ja by som chcela tiez aby Adelka nevysla z cviku,tak neviem ako to urobime s plavanim.

ma.senka
1. jún 2009

ahojte,
zelka, kde sa chystate na rybicky?

vera21
1. jún 2009

masi, a ty tu co ? aj jaidem asi na rybicky....ja iba s alvou 🙂 aj ked si sa nepytala

ma.senka
1. jún 2009

co ja tu, klasika, nie? peter je v DE, tak sme na icq

viem, ze chodis na rybicky aj si vravela ze kde, kdesi k RK, nie? ci kecam? viem ze si bola
aj v Ruzbachoch...

ma.senka
1. jún 2009

vera - dnes som sla s cingacbukom v aute sama, mala som ho posadeneho vzadu, kukal ako
puk, obcas sa otocil ku mne, ale bol tichuuucko. takze teoreticky ta mozeme doma prepadnut 😎 😎

vera21
1. jún 2009

super, tak kedy pridete ? rano idem do Levika, vecer na jogu 🙂 medzitym som doma, tak kludne...
a na rybickach som bola naposledy dost daleko - spisska stara ves

ma.senka
1. jún 2009

jezismaria spisska stara ves... ruzbachy... to blizsie nic nie je?

zajra poobede mame plavanie. v stredu robota, stvrtok plavanie... co tak piatok doobeda?
alebo cez vikend?

ma.senka
1. jún 2009

idem uz spat, zavolame si, dobre? 😀

caf, bru noc 😉

zelmirka1
2. jún 2009

ahojte
to zase sa zjavite pred polnocou ked uz spim ??

marina.o.
2. jún 2009

zelmirka,ony su nocne vtacice 😀

zelmirka1
2. jún 2009

asi hej marina...ja som rada ked spim...Misko uz v noci nepapa ale budi sa stale, takze ho musim 2-3v noci tisit.

marina.o.
2. jún 2009

tak to sa Ti necudujem.Ty musis spat s Miskom aby si bola rano ako rybicka 😉

zelmirka1
2. jún 2009

no ved to...ako rybicka som uz nebola rano ani nepamatam...ale ako rybicky plavame s Miskom tak aspon cosi...

zelmirka1
2. jún 2009

a kto ze to uz sedi na nocniku marina ? a krasne sa pri tom smeje...

marina.o.
2. jún 2009

zelmirka,my uz kakame len do nocnika.Obcas sa nam podari aj vycikat 😉

marina.o.
2. jún 2009

a nocne vtacice,kde ste? 😎

zelmirka1
2. jún 2009

fiha marina to ste super...ako to vystihnes ze chce kakat ? ja to nikdy neviem a potom som prekvapena ze co je to v plienke. No vidim ze budem tiez musiet kupit nocnik a zacat s tym nieco robit.
dobru nocku prajem

biela
3. jún 2009

Dobré ránko!

marina, krásne nové fotky 🙂

zelka, skúšali ste tú manducu? ako sa páči miškovi?

ja som sem včera ani nenazrela, mali sme s manželom výročie svadby, tak sme trošku oslavovali 😎

Zelka, ozaj, ako zabrali závesy? u nás je to tak na striedačku, jeden deň spí do pol 6 a druhý deň spí do siedmej. 🙄
takže už viem, že každý druhý deň sa vyspíme... 🙂

a_rianna
3. jún 2009

jeej biela tak to gratulujeme k vyročiu 🙂

ja mam v sobotu narodky 6.6. ešte keby som tam mala jednu 6 stku tam ma v sredoveku beru ako čarodejnicu a skočnila by som asi na hranici 🙂
ale veštiť neviem 🙂))

sa chystam tiež s manžom večer ked uložime maleho si praviť prijemný večer niečo dobre navarim dame vinko a uvidime .....

cez vikend hlasia pršať tak dufam že im to nevyjde, lebo aj Manželova babka ma 89 rokov tak chceme isť pozrieť babičku

biela
3. jún 2009

na sobotu hlásia dážď, to je pravda 😒
ďakujeme za gratuláciu, ja mám zajtra meniny, ari, to oslavujeme skoro narovnako, mali by sme ísť na vínko spolu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre