Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
11. jún 2009

masenka,dakujeme 😉

biela
11. jún 2009

tak už som si to vygooglila, vyzerá to byť super! 😎

marina.o.
11. jún 2009

aj bielej dakujme 😉
ale uz ideme plavat 🙂

a_rianna
11. jún 2009

uff ja som nenormalne z toho plavania unavena... maly mi zaspal v kočiku konečne ..... ale sme dosli na namestie a tam nam ho zobudili taky puboši čo sa tam nahlas rehotali.. ale tak hadam v noci bude lepšie spať ked cez den skoro nespal.

no biela aj ja som pozerala... je to sice drahe... aj k moru sme za to mohli isť... ale vyzera to tam super a su tam aj procedury pre nas a maly bude mať zatial opatrovatelku... teda aspon tak mi to kamoška spominala, že oni mali masaže a saunu a malu im stražil personal....

biela ak mi mama postraži maleho 24. tak pojdeme aj my na Tarju Turunen 🙂

biela
11. jún 2009

ari, dnes som ťa videla, aj s mužikom ste si vykračovali do mesta, my sme išli kúsok za vami, som myslela, že vás dobehneme na semafore pri dome odborov, no vám naskočila zelená a my sme ju nestihli... 🙂
aj my sa už tešíme na tarju aj keď ja takú hudbu nepočúvam, no naživo je každý koncert super...

zeli, ako je miškovi?

violetka1
11. jún 2009

cauteee....
ako sa mate vsetky??
poradte mi porodnicu 🙂)) A najlepsie aj chodte porodit za mna! Uz ma chyta panika

zelmirka1
11. jún 2009

ahojte
biela bol to desny den, skoro stale ma vyse 39, bol strasne vycerpany, uz ani nevladal plakat ked som ho sprchovala vlaznou vodou...poobede aj vracal, volala som na pohotovost ale vraj to moze byt viroza nech zrazam teplotu a pridem jedine keby sa mi zdal dehydrovany. Teraz mu klesla teplota aj cosi spapal a spinka uz tak som zvedava aka bude noc. Mna to riadne vyplasilo, az do placu mi bolo aky bol apaticky. Ja viem ze urcite este bude chory a nesmiem panikarit ale je to tazke ked je taky malicky a nepovie co ho boli.

biela
11. jún 2009

želi, neboj, zajtra mu bude lepšie, uvidíš... 😢 chúďatko malinké...
hlavne buď kľudná a silná a nedaj pred ním najavo, ako sa trápiš, lebo on to cíti a bude smutný ešte viac ☹
mne sa to ľahko hovorí, viem si predstaviť aké to je ťažké na psychiku keď je dieťa choré.
trošku premostím
ešte ma zaujíma, kúpil tvoj manžel v cr ten kočík?

vio, ja by som ti poradila martin alebo čadcu 😉
prosím ťa nepanikár, však máš ešte času kopec! 😉 užívaj si ešte tehotenstvo hoja ďunďa hoja 🙂 😎

violetka1
11. jún 2009

nooo- povedzme taku polovicku mozno pred sebou..jasne, ze mam obavy..Neviem, kam dame malu, ked by som sla tak dalej..CA napr. najradsej by som tu v ZA, len neviem, moc prijemny pocit zase z toho nemam..

biela
11. jún 2009

violetka, ja by som tiež z toho príjemný pocit nemala, no kým to bude mňa zase čakať, možno sa tu niektoré veci zmenia. a kedy už prídete teda nastálo do za?
😉

zelmirka1
11. jún 2009

biela ano, kocik maaaame....jupiiiiiii, je krasny uz som sa tesila ako ho dnes vyskusame ale kedze je maly chory tak musime pockat. chodim sa nan pozera do haly...len aby sa aj Miskovi v nom pacilo lebo ma muz zabije 😝

biela
11. jún 2009

zeli,super! aspoň niečo čo ti urobila náladu, však? to budú super prechádzky v novom kočíku! 😉

violetka1
11. jún 2009

Biela , my uz odo dnes vlastne..ale mame co robit, aby sa to aspon z lietadla podobalo na byvanie tuna. Nastastie, manzo bude bud. tyzden doma, tak cosi urobi...

biela
11. jún 2009

vio,
tak už ste tu? 🙂
to sťahovanie ti nezávidím, musíte mať veľa roboty. potrvá ešte kým sa úplne zabývate...

violetka1
12. jún 2009

nie je co zavidiet..vyzera to tu otrasne, hrozne je,ze teraz ja nemozem nic poriadne robit..vsak sa uz ani poriadne neohnem- pozri album 🙂 , ani dvihat nic nemozem..ja len take bezne pracicky..pradlo, riady a tak..a to je nic..to tu chce inu čatu!!!

zelmirka1
12. jún 2009

ahojte
ja mam dnes lepsi den, maly uz nema teplotu, ma vcera riadne vyplasil. Kto vie preco mal taku vysoku, stale hladam zubky a kde nic tu nic.
Inak to pocasie je desne, bola som vonku, najprv mi bola zima lebo fukal studeny vietor, vzapeti vyslo slnko a bolo mi teplo, na toto sa neda normalne obliect. 😠

marina.o.
12. jún 2009

ahoj zelmirka,to som rada,ze sa vam polepsilo 😉
My sme sa teraz zobudili a mali sme v plane von...

zelmirka1
13. jún 2009

ahojte
tak moj Misko mal asi tzv. 6 chorobu lebo teploty klesli a dost sa vysypal po telicku...no hadam to rychlo zmizne
brrr aka je dnes zima....

ma.senka
13. jún 2009

ahojte,

zelka, presne to som ti teraz chcela napisat - ci nahodou misko nemal tu 6.chorobu. Tam su vraj priznaky take,
ze bezdovodne vyssoke teploty cca 3 dni. Chatujem okrem nas zilincaniek trochu aj s novembrovkami 2008
a akurat sa tam kocky o tomto bavili... Chlapcek jednej z nich mal tiez zo 3 dni taketo teploty..

V kazdom pripade, som rada, ze Misko je uz v poriadku. Mne sa Misko tiez na chrbatiku vysypal, ale
to ma evidentne potnicky, velmi sa mi v noci na chrbatiku poti. Mava uplne mokre pyzamko po celom
chrbatiku.
Nechystas sa dnes von? Misko mi teraz spi, ale poobede asi vybehnem. Som trochu prechladnuta,
ale uz som lepsia. Vcera som vecer kolo 18.00 vybehla s kocikom, ze aspon sa vyvetrat pred spanim, no ci mi
Misko nezaspal? 😀 tak som asi hodinu kruzila okolo panelaku 😎
O kolkej asi pojdes vonku? - ak teda pojdes...?

zelmirka1
13. jún 2009

ahoj masenka
no je naviem ci je Misko uz OK lebo v noci plakal od 1 do 4 hod. rano co nezvykne a dnes bol tiez akysi mrzuty
snad to bude ta 6 choroba lebo vysypany je dost, uvidim do pondelka a ked to nezmisne tak zavolam doktorke.
Inak dnes sme boli v Martine takze som von nesla, kocikovali sme tam.
Zajtra mame gulas z Nereusu ale neviem ci pojdem ked je taky placlivy a tiez zavisi od pocasia.
pekny vikendik prajem...

marina.o.
13. jún 2009

ahoj zeli,ako citam tak aspon teplota Vam klesla.Tak nech sa Miško dobre dne s v noci vyspinka aby mohol ist na gulas party.
Nam uz soplik ustupil,tak som rada.Adelke to vadilo hlavne pri spani.

zelmirka1
13. jún 2009

diky marina,dufam ze bude spat lebo vcera aj ked nemal teplotu robil riadnu cirkus..sme s muzom uplne hotovi...
no hlavne ze ja si tu citam...idem radsej spat nech si odddychnem.
uz ste skoncili plavanie ci pokracujete ?

marina.o.
13. jún 2009

Uz sme skoncili s plavanim.Zeli,tak sa dobre aj Vy vyspite.Ved aj ja by som mala.Dnes sme boli v tom polsku.Kupili sme plienky aj Nutrilon a okrem toho vselico mozne.
Tak dobruuu.

zelmirka1
13. jún 2009

tak to bol uspesny vylet ? dufam ze ano.

marina.o.
14. jún 2009

ahoj zelmirka,vylet bol uspesny.Minuli sme euraky a sme spokojny 😀

marina.o.
14. jún 2009

spokojni,pardon chybicka... 😀

holcicka12
15. jún 2009

Ahojte kočky Žilinské.Ako sa tu máte?Dlho som sem nepozerala 🙂 občas prečítam ale kedže vekovo nezapadám a nemám ani babo tak nepíšem 🙂

wandeirra
16. jún 2009

holcicka IP

patkao
16. jún 2009

ahojte..nemate uz niektora skusenosti z toho noveho baby plavania?chcem zacat pomaly s malou chodit,len neviem ci nereus alebo to druhe..

janicas
17. jún 2009

ahojte dievcata som tu po prvy krat,chcem sa opytyt na doktora hartela,ak ho niektora poznate,nemate nanho kontakt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre