Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
25. jún 2009

ahojte
misko ma dnes 9 mesiacov...na oslavu sa mi budil v noci kazdu hodinu...a zuby furt nikde ???,
este ze ked clovek caka babo nevie do coho ide a tesi sa na krasne babetko ktore sa bude usmievat na maminu 😀 😀 😀
po dlhej dobe sme doobeda doma a uz ho nic nebavi, stale by chcel niaku zmenu.

monkap
25. jún 2009

marina 😉

marina.o.
25. jún 2009

zelmirka,Miskovi gratulujeme 😉
My sme kazde doobedie doma.Adelka sa naucila aspon hodinu spavat.Von ideme az poobede.
IP!

andulka26
25. jún 2009

monkap, mi sme malej dali prepichnut uska este v porodnici, takze to uz mame davno za sebou. PO tyzdni to mala krasne zahojene, ziaden problem nebol

monkap
25. jún 2009

andulka, my sme dostali nausnicky na krstiny ... takze to riesim az teraz 🙂 no spytam sa dr. ked pojdeme na poradnu

vera21
25. jún 2009

ahojte, taham "nas" az z druhe strany ! 🙂
Monka, ja ked som chcela dat malej nausnice, tak som ich chcela dat jednoznacne nastrelit, ale nikoho, kto by to malym detom robil som v ZA nenasla. Tak som pochodila tetovacie studia a tam to nechceli urobit- mala mala pol roka vtedy - ze jej to neurobia, lebo sa poskodia meridiany v uchu 😨 no a tak som napokon ich dala prepichnut a lutujem to dodnes 😒 nikdy viac.....
Ak sa predsa len rozhodnes - tak Dr. Mazur - sukromny usno, nosno, krcny to robi - dam ti kontakt do IP, ak chces

vera21
25. jún 2009

Biela, no aky bol koncert ? Mas ten autogram ? 🙂

zelmirka1
26. jún 2009

inak s tym pichanim usiek ma vera pravdu, ja by som bola velmi opatrna lebo v usku su rozne dolezite body ktore ked sa poskodia tak to ma vplyv na rozne veci v tele, takze baby najdite skuseneho cloveka ktory to vie urobit.

violetka1
28. jún 2009

ahojte!
No a co vy maminy, strajkujete??
Nikde ani noha!!
co robite v taketo ospale uprsane dni?

biela
29. jún 2009

ahojte,

koncert bol super! hudba nie podľa môjho gusta, no zážitok bol perfektný a neopakovateľný...
prišli sme na miesto určenia dve hodiny pred koncertom a hneď sme zistili, že sme sa nevhodne obliekli, totiž nemali sme na sebe nič čierne a to na metalový koncert jednoducho musí byť... no zistili sme, že nie sme sami, tak sme to hneď hodili za hlavy. nakoniec, ak by sme to chceli zmeniť, bol tam stánok so "slušivými" čiernymi tričkami rôznych kapiel o ktorých existencii som nemala doteraz ani páru... 😅
ako sme došli, prepašovali sme sa na zvukovú skúšku tarji tam sme ich videli naživo - skoro som ohluchla a začala som sa báť, ako vydržím celý koncert...
tak sme si dali pár drinkov, vynechali sme aj predkapely a potom sa pobrali rovno na balkón - do "kotla" medzi fanúšikov som si netrúfala... tam som to odpozerala asi do 2/3 koncertu a odvážila sa ísť medzi fandov...
speváčka tarja bola fakt super, mala aj perfiš kapelu. bubeník bol svetový a basgitarista bol super! nie som síce vyznávačom tohto hudobného žánru no fakt boli dobrí... trošku mi vadili tie ich gestá, no hneď som im odpustila, lebo sú to ozaj dobrí hudobníci.

ari, myslela som na teba... autogram ešte nemám, no čaká na mňa v žiari... keď skončil koncert, tarja sa ponáhľala do španielska na nejaký fest a nám sa nechcelo čakať medzi fanúšičkami - ktoré na ňu vykrikovali "i love you tarja" - na podpis.
ale podpis karty nejaké nechala a ten môj známy, čo som ti hovorila, mi ich dá...
no mám pre teba jednu maličkosť, aby si nepovedala, že som nič nedoniesla... 😀

tak prezvoň, ak si doma, stavím sa u teba, aj tam mám cestu na bulvár kúpiť nejaké ovocíčko...

biela
29. jún 2009

zelka, mamajana, arianna, super, že sme sa dnes stretli v meste! 😉

mamajana
29. jún 2009

Ahojte,

áno Leni, super, že sme sa stretli, len keby nebolo tak nenormálne horúco ☹

mamajana
29. jún 2009

My sme v sobotu oslávili Filipkov rôčik, len tak normálne s tortou, sviečkou a rodinkou. Tak som pridala pár fotočiek, ak by ste mali záujem kuknite 😉

andulka26
29. jún 2009

mamajana, fotky su super, Filipko je uz riadny chlapisko. Podrastol odkedy som ho naposledy videla. Uz to nie je to male babo co chodilo na plavanie. Boze , ako ten cas leti.....
Torticky si piekla sama? su chutne 😵
Ja som bola dnes akurat zajednavat tortu pre Misku k rocku, lebo ja si netrufnem sama nieco take upiect.

maminy neodpisali ste kedy chodite do Levika, tak som tam konecne minuly piatok sla a oni mali ako na potvoru volno. Slak by ma trafil, taka smola...... No hadam na buduce to vyjde ak odpisete 😉

a_rianna
29. jún 2009

teda Jani krasne fotky... a ako pozeram na tu Fifovu tortu nak nam ste poslali zadok 🙂) teda aspon podla toho marcipanu na konci.. toho čoko.. ale aj ten chutil vyborne... som ju manžovi skoro celu zožrala som nechala len kusok aby nepovedal 😖 čo už so mnou

Inka ako Filipko krasne papa z lyžičky 🙂

ja som pridala zo dve fotky z MC ked sme boli v Labyrinte... 🙂)

biela
29. jún 2009

ahojte,

Jani, krásne fotky si urobila. ste krásna rodinka. aj tie torty čo si upiekla sú super! ja by som také nezvládla, musím sa učiť, lebo aj ja by som chcela Olimu upiecť tortičku.

andulka, kľudne prídi do Levíka aj zajtra, budem tam ja a Vera 🙂

zelmirka1
30. jún 2009

ahojte
ano fajn ako sme sa stretli...aj ked len na chvilu
ja sa priznam ze mne sa teple pocasie paci, mam rada ked je poriadne leto aj ked je horuco.
za dva tyzdne ideme na dovolenku uz sa tesim 🙂

mamajana
30. jún 2009

Ahojte,

andulka, tortičky som piekla sama, ale nejaké krásne zas nie sú, ešte sa mám čo učiť. Hlavne robiť s tým marcipánom, ja to nechápem, ako to tie cukrárky majú také krásne, ja to len tak zliepam. ☹

želmírka, a kam idete na tú dovolenku? ak si to už písala, tak prepáč, som to nepostrehla.

Inak dnes je vonku na skapanie, ja teda tiež mám rada leto, radšej ako zimu, ale toto je už fest des pre mňa, aj dnes sa na mňa triko lepilo totálne. ani nie, že je horúco, ale nejak vlhko či čo. som bola v kauflande s malým, ale teda som sa mohla žmýkať

idem ho už dať spať, tak papa

mamajana
30. jún 2009

Zuzi, no vám sme fakt poslali zadok z toho macka, lebo sme ho začali krájať od hlavy, tak dúfam, že ste sa neurazili 🙂

A Leni, veď aj ty vieš pekne piecť som tu kukala kdesi fotky, kde si piekla aj tortičky. Ja si myslím, že to chce len cvik

zelmirka1
30. jún 2009

mamajana krasne fotky, vy ste celkove sikulky ako peciete ja to moc neviem. Asi som rozmaznana mojou mamou ktora pecie tak uzasne ze si radsej dam co urobi a hlavne ona kedykolvek mame na nieco chut nema problem za chvilu nieco urobit a ja kym sa nachystam to je des ☹
na dovolenku ideme do spisskej starej vsi, ideme na pobyt s rybickami, teda s plavanim pre maleho, kocky tu na MK mi to odporucili ze boli velmi spokojne tak som zvedava, ideme 12.7.
inak ja som tiez bola vonku a bolo fakt velmi dusno ale hovorim si uzime si leto lebo kto vie dokedy.

biela
30. jún 2009

ahojte,

Jani, tak ja nepečiem torty, ja robím len také nepečené "zlepence" zo smotany, alebo pudingu... 🙂
raz by som chcela urobiť nejaký marcipánový zázrak, no netrúfam si, ale ako hovoríš ty, treba to len skúšať ...

dnes ma Oli 1x uhryzol, nervoš jeden, boli sme v obchode tam pri hartelovi a mali tam taký stolík so stoličkou a náramne sa mu zachcelo tam vysedávať a tak som ho zobrala za ruku, že teda po 10 minútach by sme mohli už aj ísť... no a on chytil hysák a uhryzol ma do ruky 😠 sa mi stalo po 1x... 😖 ešte nikdy to neurobil, vždy si dal pekne vysvetliť a ak aj nechcel poslúchnuť, tak mrnčal, alebo dal najavo nespokojnosť plačom...

zelmirka1
30. jún 2009

biela no vidis akeho mas hryzka doma... 😀 😀
ja ked vidim ze moj Misko ma len 9 mesiacov a uz sa dokaze tak paradne zlostit a revat tak len cakam co bude ked bude vacsi...vzdy som pozerala po maminach ked deti robili sceny ze to sa mne nemoze stat 😀 😀 😀 fakt naivna predstava. Neboj nebude ta nebude hryzt do dospelosti 😉 to prejde...

biela
30. jún 2009

Zeli,
no hádam ho to prejde čím skôr... spravil mi riadnu modrinu... teraz som vlastne týraná žena. 😢
ja som vlastne už čakala, kedy sa začnú hysterické scény no a mám to tu...

biela
30. jún 2009

arianna, vidíš, buď rada, že Tomi ešte nemá zuby. 😀

biela
30. jún 2009

ozaj ari a kde skončil plagát? nalepila si si nad posteľ? 😎

a_rianna
30. jún 2009

nie jani neurazili sme sa ako som povedala chutila skvele 🙂 my vam na oplatku z macka PU posleme tiež zadok 🙂)))))))))))))))) iba žartujem

my ideme na dovo s rybkami tiež ale ideme 19. 7. už sa neviem dočkať strašne sa tešiiim

no tak biela ale jeden zubok može mať hadam už sak za 3 týždne mame rok...

no a plagat neskončil nad postelou to by mi asi u muža neprešlo xixi som si ho pekne odložila k cd čkam 🙂)) dakujemm moc aj za ten podpis...

biela
30. jún 2009

ja chcem noštek z macka pu 😅

andulka26
30. jún 2009

ahojte 😉

biela, skoda, ze som si prispevky precitala az dnes. Vcera nebolo casu, stale sme s malou niekde lietali. Doma to je horor byt cely den, tak sa snazim byt co najviac vonku, aby sa riadne unavila a dobre spala. Ak chodite pravidelne nejake dni, tak napiste, zariadim sa podla toho. Aby som to zas nepresvihla ako teraz ☹

arianna, s tymi zubkami si nerob starosti. Tominko papa lepsie ako Miska ktora ma 8 zubov. Akonahle ma v obede vacsi kusok, hned ho vypluva, vobec to nechce ziest. Taktze sa mame este od vas co ucit.

a_rianna
30. jún 2009

no biela uvidim ako bude vyzerať ta torta a ak sa bude dať nostek odložim :_))

a_rianna
30. jún 2009

andulka tomanko je taky maly pazroško 🙂) zje všetko čo vidi... ale najlepšie na tom je že ma stale 9 kg...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre