Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
12. aug 2009

pekny dnik,dnes mame ako pod mrakom 😎

zelmirka1
13. aug 2009

a zase je uprasane...moj maly nema rad igelit na kociku tak ani nemozem von, lebo ho stale stahuje a vykrikuje ked ho natiahnem na kocik. uz som si zvykla ze je stale pekne a chcem este.... 😎 😉 ☹

marina.o.
13. aug 2009

my tiez nemame radi igelit.Nasa Adelka,ta si zasa na nom otvori okienko a potom je uz dobre 😉

maryem
13. aug 2009

Ahojte maminy. Niekedy som tu na diskusii citala, ze ste daktora objednavali pri ZA tie srandicky na detsku party..A dalo sa ist aj osobne. Viete mi napisat, kde to je? Dakujem!!!

marina.o.
13. aug 2009

ahoj maryem,tu je ta adresa:
http://www.partytown.sk/

maryem
14. aug 2009

oo,marina, si poklad, dakujem! A vsetko naj Adelke, vidim, ze jeden rok .. 😵

marina.o.
14. aug 2009

neni zač 😉

gabrielkaa
15. aug 2009

ahoj marinka, ja som tiez trosku prizabudla, vsetko naj naj prajem adelke. aka bola oslava? robili ste nejaku?

marina.o.
15. aug 2009

ahoj gabrielka,dakujeme 😉
Uz sme oslavovali.Vo stvrtok,dnes a pokracujeme aj zajtra 😀

biela
15. aug 2009

ahojte baby,
zdravím vás z norska, je tu super a veľmi si to tu užívame....
som vám tu písala včera, ale ako som dala pridaj odpoveď, tak mi zmrzol pc a nepohlo s ním. teraz trošku relaxujem, tak som sa pripojila na pc...
let bol super, olinko ho zvládol na jednotku s hviezdičkou, dokonca ani ja som sa nebála, že spadneme 😀
každý deň chodíme na výlety, už máme veľa zážitkov, no trošku nám plány prekazilo oliverkovo soplíkovanie. je trošku nachcípaný, no možno je to tým, že sa mu zrejme tlačí ďalší zub. je z toho nervný, no našťastie keď sme vonku, tak zabudne na boliestky.
chodíme k moru, dnes pršalo, tak sme navštívili údajne najväčši shopping centrum v škandinávii, no moc som nenakúpila, lebo bolo dosť drahé.
ináč tu pojedáme samé ryby, dnes sme mali sushi, mňam mňam.
zajtra ideme k fjordom, na taký dvojdňový výlet...
dúfam, že dokončíme dovču bezproblémovo ...
pozdravujeme na slovensko 😉

marina.o.
16. aug 2009

ahoj biela,tak Vas aj ,my pozdravujeme 😉

zelmirka1
17. aug 2009

ahojte
tak biela uzivajte si...vidim ze to mate taky riadne poznavaciu dovolenku...
akosi nikto neprispieva tak si pekne uzivajme leta... 😎

marina.o.
17. aug 2009

zeli,hadam po dovolenkach sa to tu rozbehne 😝

zelmirka1
17. aug 2009

kto vie marina, akosi mam pocit ze cim je maly starsi tak menej casu mam na pocitac...prave som ho vykupala v bazeniku, cely rozjaseny a dufala ze sa unavi a bude spat ale je cely spokojny a culy.

marina.o.
17. aug 2009

To vies,taky kupel vie cloveka aj prebrat 😎

a_rianna
17. aug 2009

Ahotje tak dneska sme boli prvy krat v jasličkach...
maly sa držal vyborne.... vobec neplakal.....
zajtra ide na hodinku, ale to už bude uplne bozo mna...

včera sme stretli susedovcov čo byvaju pod nami... a vravela mi susedka,že sa im až lustre strasu ked Tomasko beha.. 🙂)) no ani sa nečudujem... sak ten babeha kilometre... a bucha tymi nožičkami jedna radosť... čim hlasnejšie tym lepšie
ešteže susedka ma pochopenie 🙂))

biela nieže v tom Norsku ostaneš pekne sa vrať 🙂... a uži si to tam

marina.o.
17. aug 2009

ahoj ariana,tak Tomasko je uz jaslickar 😉 Ty ides kedy do prace?
Aj mi sme sa minule pytali susedy pod nami,ci Adelka velmi nebucha.Paci sa jej trieskat s hrackami o podlahu.Suseda,ze to je v pohode,ved je mala,jej sa to ospravedlnuje.
My este nebehame sami.

a_rianna
18. aug 2009

od 1.9. idem do prace... teda od 2. lebo prveho je sviatok.
kokso maly vstal dneska o 5:45 vypil mlieko a už je na nohach ja to fakt nechapem a to ho davam spať už len raz za den o 11 :30 a pospi mi ledva hodku a pol... a potom ide spať až večer o 7:15 ja toto fakt nechapem, kde tie deti beru tolko energie... sak ja sa stale nemožem prebrať

Inak dneska ma rano obute take nove topanky kt. riadne buchaju a kedže mame parkety a nemame koberce tak susedka pod nami musi byť naozaj stastna ked jej od rana "trepe niekto na hlavu...!"

ja neviem či by som bola taka tolerantna.... 😎

stonozka
18. aug 2009

ahoj a_rianna, moj malý ma 2,5 roka režim ktorý opisuješ ma odvtedy čo sa ako tak znormalizoval cca od 13 mes, ja to fakt únava,a el avykneš si na to... a to nehovorím o prípadoch ked sme hore v nedelu od 5:15-5:30 a večer ide spávať okolo 20:00-20:30... no to vieš cez obed si schrupnú a majú energiu aj za nás...

marina.o.
19. aug 2009

halooooo,baby

zelmirka1
20. aug 2009

halo marina... 😉
mame teraz celkom nabity program...zajtra ideme do Banskej Stiavnice, robi tam akciu ta firma co sme s nimi boli na dovolenke s rybickami, v sobotu oslavuje kamoskin syncek jeden rok a sme pozvani a v nedelu frcime na par dni do Piestan na taku minidovolenku...len aby vydrzalo pocasie... 😎

marina.o.
20. aug 2009

ahoj zeli,tak to budete mat super.
My pojdeme na tyzden k mojim rodicom.
Tak si to uzite 😉

matso
21. aug 2009

Ahojte Zilincanky.
Prosim Vas, poradte mi, ktoru detsku lekarku v ZILPE si mam vybrat? Su tam styri a ja nepoznam ani jednu. Cakam svoje prve babo a do ZA som sa len pristahovalai, takze nepoznam nikoho, kto by mi poradil. ☹

a_rianna
21. aug 2009

ahoj matso, no to ti neviem poradiť, lebo ja v zilpe nemam detsku lekarku, Mám tam len všeobecneho lekara dospeleho...
detskeho mam Mrazovu... ale to tu už bolo rozoberane x krat.... mrazova sidli v meste na halkovej

matso
21. aug 2009

ahoj arianna, citala som zopar prispevkov o detskych lekaroch v ZA a ano, rozoberali ste tu hlavne Mrazovu. Ja by som najradsej mala detsku tu na Vlcincoch, nakolko to nemam na polikliniku daleko.
Dufam, ze mi niekto poradi.

a_rianna
21. aug 2009

myslim že marina ma sulekovu, ale ta neviem kde presne sidli...ale myslim že je na vlkoch niekde...
ja si ju pamatam ešte z porodnice... zdala sa mi taka mila celkom

ale ak chceš v zilpe. ... tak sa možem v pondelok spytať toho mojho obvodaka... je to mužov kamoš tak nech poradi kt by ti v zilpe odporučil....
🙂

marina.o.
21. aug 2009

ahojte,ja mam Dr.Sulekovu ale ta je v nemocnici.
matso,ja som sa sem tiez len pristahovala,tak to tu nepoznam.

katkaza
21. aug 2009

Ahojte
zelmirka máte super nabitý program...závidíme 😉 Ja už nemám energiu na nič...no 15 kíl navyše mi dáva zabrať a ešte sa to neskončilo 🙂 Ako sa má Miško?Poslúcha?Naša malá začína behať 😝
arianna zo spánkom sme na tom podobne,až na to,že malá sa v noci zobudí cca päť razy 😒

zelmirka1
22. aug 2009

ahoj katkaza
dlho si tu nebola, hlavne se da drzis dobre a mala tiez.
Moj maly este nechodi, popri nabytku ano ale inak ide automaticky na styri a lezie ako das...
inak v noci uz sa moc nebudi len obcas ale je ranostaj, vstava o 5 rano co je pre mna katastrofa, teraz posledne 3 dni sa podarilo do 6 hodiny co sme s muzom sa tesili ako male deti 🙂 snad mu to neostane lebo ja som spachtos.
Inak idem pokracovat v plavani od septembra, uz sa tesim, tentokrat ideme chodit len raz tyzdenne.
drzkaj sa

matso
22. aug 2009

Arianna, budem ti vdacna, ak sa spytas. 🙂
Marina a odkial si sa pristahovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre