Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
13. okt 2009

ahojte,
mia,nasa dr.picha vzdy len jednu.Ved to je dost aj pre dospeleho,ked by Ti dali dve naraz.Asi si to zlahcuju,ale pre decko to je dost.

biela
13. okt 2009

aj olimu pichala mudra v roku naraz prevenar a hexu... 😒 vtedy som to neriešila, ale potom som si dosť o tom prečítala... určite by som ho už nedala 2x pichať. ale zvládol to v poho, myslím, že nemal ani zvýšenú teplotu...

čo robíte? my sme boli na hoďku von, dooosť zima bola, až za nechty zachádzalo, a to som si už dala zimnú bundu.
dúfam, že nebude zase dlhá zima ako minulý rok.

biela
13. okt 2009

som sa trošku nudila, tak som hodila nejaké fotky do albumov, tak ak chcete, môže kuk 😉

zelmirka1
13. okt 2009

ahojte
ja som bola v meste, ale zima je fakt riadna, skoncila som v cafe le jour, tam je aj mini detsky kutik tak som stihla
vypit late kym maly vsetko preskymal. kedy nas prides pozriet biela ?

biela
13. okt 2009

kde pozrieť Zeli, do Levíka? no možno aj zajtra, uvidíme...

kde je cafe le jour? 😕

zelmirka1
13. okt 2009

ahoj
krasne fotecky....aj ja sa chystam pridat z oslavy jedneho rocika ale akosi sa mi nic nechce... ☹
jasne do Levika, ale mozes aj na Borik k nam radi vas uvidime... ked je tak skaredo tak veru neviem co mam s Miskom doma robit.
to je ta kaviaren pod divadlom

biela
13. okt 2009

tá kaviareň pod divadlom je hrozne príjemná.... my sme tam chodili cez leto na terasu, dnu sme neboli ,tak ani neviem,že tam je detský kútik.
Želi, možno zajtra prídeme. určite tam bude plno, keď je takýto hnus vonku...

zelmirka1
13. okt 2009

uvidime, v stredy to byva ako kedy, niekedy sa stane ze sme tam sami a niekedy nepocujem vlastneho slova kolko je tam deti....tak pridite, chvilku pokecame, tesim sa....

mia81
14. okt 2009

ahojte tak sme to vcera zvladli ,dokonca sa na doktora aj pozrel a usmieval(co minule na poradni nebolo) no az pokym ho nepichli.Maly to zvladol dokonca nemal ani ziadnu reakciu takze som sa bala zbytocne a dostali sme Diplom Statocnosti .

biela
14. okt 2009

ahojte,
tak to počasie... nemám slov. že sneh 😀

Zeli, teda dnes určite neprídem, pôjdeme len popri dome sa poprechádzať.

mia, super, aj ja chcem diplom statočnosti, ako som včera zvládla návštevu u zubára 😀

marina.o.
14. okt 2009

ahojte,pekne ranko sa nam urobilo...ja nechcem este sneh ☹
biela,nabuduce sa spytaj,ci aj velkym davaju diplomy 😀

biela
14. okt 2009

dobre, marina, spýtam sa, alebo ak nedávajú diplomy, že by som prosila aspoň zľavu 😎

marina.o.
14. okt 2009

☹ mne by sa tiez zislo navstivit zubarku,ale to necham asi az na buduci rok.
Dnes som chcela ist na prechadzku s Adelkou...vcera sme uz boli vychystane a zacalo prsat...
Ked sa vycasi,aby sme uz mali sanky a nie kocik

zelmirka1
14. okt 2009

ahojte
tak my sme dnes boli v Levikovi autom aj ked ja zasadne chodim vsade kocikom, tak dnes som to nezvladla....
boli tam 4 deticky aj s maminkami tak sme sa pohrali...
len som zvedava co poobede ak bude stale takto skaredo
biela ved nebud labut co tam po pocasi pekne si mala prist.... 😉 😝

marina.o.
14. okt 2009

zeli,ked bola Adelka celkom mala,tak mi pocasie nevadilo.Teraz som leniva ist von,ked je skaredo.

zelmirka1
14. okt 2009

jasne marina ved vtedy spinkali drobci v hlbokom kociku a my sme ako hrde maminky chodili na prechadzku 😉
aj ked mne to pocasie az tak nevadi, no vadi ale von kludne pojdem akurat Misko uz neobsedi len tak v kociku, nechce igelit a je mrzuty potom tak potom sa mi tiez nechce.

marina.o.
14. okt 2009

Ja som dala Adelku spat,tak teraz vegetim.Som zvedava dokedy.Vcera spala len pol hodinu.

marina.o.
14. okt 2009

zeli,aka mnam torticka 😝

zelmirka1
14. okt 2009

prave som pridala fotky ako mal Misko jeden rocik....

zelmirka1
14. okt 2009

aj Misko spinka...zobudil sa ale ked som k nemu lahla zaspal zase...ma toho pocasia asi dost 😝
t

biela
14. okt 2009

Želi, krásne fotečky, tortu ste mali krááásnu.
my keď ideme do maxu alebo carrefouru, tak musíme mať zásobu 50 centoviek, lebo Oli sa chce voziť na tých autíčkach. povozí sa tak na dvoch, našťastie potom nerobí cirkus, keď má ísť dole... ale strašne sa mu tam páči.

zelmirka1
14. okt 2009

jasne biela, aj my sa musime povozit, najradsej ma masinku v carrefoure a to auticko na fotke je v kauflande,
tiez nosim 50 centovky a hovorim si ci to neprehanam lebo minule som isla s kocikom okolo tej masinky a presla
som dalej a Misko spustil taky krik ze som nezastavila, no des...vyzerala som ako tyrajuca matka

biela
14. okt 2009

oliverkovi sa najviac páči ten vláčik v maxe na druhom poschodí... 🙂
a páčil sa mu veľmi aj ten panák čo robil bubliny - ten bol pri vchode, ale už ho dali preč. 😢

zelmirka1
14. okt 2009

hej ten vlacik je super, ja som Miska nan este nedala lebo som sa bala ze spadne, ale vcera som tam bola
a bol pokazeny /nejazdil/ tak som ho aspon nan posadila a krutil volantom ako divy.... 😉
to pocasie je neuveritelne, ja chcem aspon na nakup ist, ved sme este neboli vonku len co som ho preniesla do auta...

vera21
14. okt 2009

Ahojte 🙂 to co je vonku ??????????????????????????????
My sme boli aspon doobeda v Labyrinte......teraz premyslam, ze ked sa mala zobudi, tak sa pojdeme okupat do Diplomata 🙂 🙂
Vcera som si vas tu precitala a bola som potom v meste, tak jasne, ze aj ja som sla vyskusat tu kaviaren pod divadlom a bolo to tam uplne super. Najviac ma dostal ten prebalovaci pult a na nom este aj mast na zadocek 🙂 Nechapem, preco v ZA nie je aj nejake restauracia s detskym kutikom ???

vera21
14. okt 2009

Zeli, super tortu mal maly ! Ako chutila ? 😝

biela
14. okt 2009

ahoj vera 😉
kde je ten Diplomat? čo je to? to som ešte nepočula... 😕

vera21
14. okt 2009
vera21
14. okt 2009

Baby, v nedelu je v Labyrinte o druhej poobede burza detskeho oblecenia, tak ak chcete, pridte kupovat alebo predavat 😉

zelmirka1
14. okt 2009

ahoj vera, torta bola dobra,malemu sa pacilo ze moze do nej zaborit rucicky 😀 a tiez marcipanove zvieratka na vrchu, inak bola piskotova a cokoladova chutovo. Malemu som urobila aj tu z pochutkovej smotany ale nakoniec
mu chutila viac ta na fotke....
ta kaviaren je fakt super, ja tiez nechapem preco nie je viac restauracii s detskym kutikom ved maminy aj tatinovia nemusia len byt vonku alebo sediet doma a myslim ze rodiny s detmi su dobri zakaznici no nie ?
ja viem ze detsky kutik je v pizzerii Carolina na Masarycke a v pizzerii Vulcano za plavarnou ale inak neviem kde
dajte tip ????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre