Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

fukylove
10. nov 2009

a este som zabudla - ja uz kociarik pre babo mam 🙂 "klasicku" trojkombinaciu... autosedacka, vanicka + sportak 🙂 ale skusim sa opytat jednej mojej znamej, ktora ma uz vyse 40 a caka babo mesiac po mne 🙂 ak by nahodou chcela nejaky normalny kocik - lebo viem, ze ma doma nejaky storocny 😀

fukylove
10. nov 2009

jej - zelka, marinka - kukala som Vase albumy 🙂 Miska poznam aj osobne 😉 ale bol neskutocne krasny drobcek 🙂 a mala Adelka je tiez krasnucka 🙂 🙂 🙂

zelmirka1
10. nov 2009

diky fukylove...ja hovorim ze najkrajsi je ked spinka, to je ako anjelik 😀 😀 😀 ked sa zobudi tak mu sem tam narastu rozky....
fiha to je dobra ta tvoja kamoska po 40, to asi nie je prve babo ze ?
inak ako sa dnes videla tak sa ti krasne brusko ukazalo, ked si bola u mna tak este nic a zrazu 😉 uz si v druhej polovici...bezi to vsak ?

marina.o.
10. nov 2009

fukylove,urcite to bude ona.Tetinu sestru poznas?Jej sestra Marika je moja kamaratka a byvala kolegyna.Robili sme spolu na ARE.Oni dve sa dost podobaju.
Ja som tu Martinovu mamu videla vo stvrtok v TO.Aj som rozmyslala,ze je v ciernom ☹
fukylove,budu dva roky,co som v ZA a viem kde je vasa ulica 😉 a Ty rodena zilincanka... 😝 a nebyvame daleko od seba.
Tej znamej sa mozes spytat o kocik.Dala som nan aj inzerat ale zatial nic...

marina.o.
10. nov 2009

diky za pochvalu fotiek ale to su take nic moc.

fukylove
11. nov 2009

ahojte babulku 😀 😀 😀

tak dnes som bola na kontrole 😀 😀 😀 okrem toho, ze sme zdravucki a poriadne si plavame v brusku a robime neplechu 😀 😀 😀 (doktor mal problem urobit sono - babo stale utekalo z obrazu 😀 😀 😀 ) tak uz vieme aj to, ze to bude chlapcek 🙂 🙂 🙂

ta moja kamoska ma syna, ktory ma 20r. druhykrat sa vydala a manzelik chcel tiez dietatko, tak sa dala presvedcit... na moj vkus je to uz trosku neskoro... vsak uvidime, snad bude vsetko OK 😉 a presne ako pises - uz druha polovica tehu a anni neviem, ako to utieklo... 😉

marinka - nooooo - ja mam problem s ulicami na Vlcincoch, nehovoriac ze uz vobec ich neviem rozdelit na tie ciselne "bloky" 😎 ja byvam na Vlcincoch iba cca rok 😀 na akej ulici byvas ty? 😀 😀 😀

co sa tyka kociarika - opytam sa, no ked sa ti nahodou niekto ozve, tak ho predaj 🙂 na mna sa radsej nespoliehaj... leob neviem, ci sa Jadranka nakoniec rozhodne kupit si "novy" alebo jej bude stacit ten jej storocn 😉 😉 😉 😉

marina.o.
11. nov 2009

fukylove,ved ja by som na tu Tvoju kamosku necakala,ci ho kupi 😉 len keby nahodou.
aj moje male robili v brusku neplechu 😀 Miska,ta este den pred porodom skakala ako diva.

zelmirka1
11. nov 2009

ahoj fukylove, takze budete mat chlapceka...tak vitaj do klubu.... 😀 ja som vedela od prvej chvile ze to bude chlapec, samozrejme som chcela malilinko viac dievcatko a ked som bola na sono tak sa ma doktor pytal ci chcem vediet co to bude a ja ze ja to viem, on sa smial vy to viete len na 50% a ja ze nie na 99,9% je to chlapec...tak
mi len potvrdil ze ano. Ale je pravda ze istota je az ked sa narodi lebo kamaratka cakala tiez chlapca a ma 4 mesacnu Kristinku. Tak sa hlavne drzkajte nech je vsetko OK.

marina dnes som stretla mgurnak v Carefoure, Marcel je veru uz krasny velky chlapcek...
inak ma napada tolko veci ako to robis doma...Adelka spinka uz sama ? lebo teraz mas asi v spalni pri sebe Misku
Dufam ze aj Miska ti bude tak pekne spinkat ako Adelka cim skor...

fukylove
12. nov 2009

marinka - veru, to co sa pyta Zelka - to zaujima aj mna - ako to mate vymyslene s drobcami a ich spankom? 🙂

zelka - presne ako pises, moj manzelik a buduci krstny tatino sa vcera hroooozne tesili - a potom mi vecer v postielke povedal, ze len aby to bol ozaj chlapec, ze co ak to bude baba 🙂 tak som sa smiala... ja sama citim, ze by to mal byt chlapcek, uz od poslednej kontroly... takze ma to az tak neprekvapilo... vsak uvidime 🙂 🙂 🙂 ked sa to narodi 🙂

babenky - a vy zvyknete mavat obcas aj nejake stretko nazivo??? 🙂

ma.senka
12. nov 2009

ahojte kocky,

no veru marina, si sikulka ako zvladas dve malilinke deticky? ja viem, ze ked sa musi nieco zvladnut
tak sa to zvladne. 🙂

dievcata, poradte, kde kupim tortovu sviecku? ja sa uz asi pol roka dusujem, ze upeciem na miskove
prve narodky svoju prvu tortu v zivote 😎 no a nemam este ani recept ani sviecku 🙂 som uplietla
bic na seba 😀

marina.o.
12. nov 2009

ahojte maminy,tak ste zvedave ako to je u nas doma 😉
Zatial je doma manzel,tak je to v pohode.Aj teraz siel s Adelkou na poradnu.
Spavame spolu v spalni.Miska sa budi cca 2x za noc a to s nou idem do druhej izby a tam ju kojim,aby sme nezobudili tatu a Adelku.
Ako hovori masenka,ked sa musi nieco zvladnut,tak sa to aj zvladne.Teraz je to uplne inak ako pri prvej bambulke.Teraz to beriem z nadhladom 😎 .
masenka,my sme kupili sviecku v tescu a celkom stacila.V carrefoure ich maju rovnake,ale drahsie.Ja som tiez chcela piect tortu.Nakoniec dala upiect mamina a my sme sa postarali len o sviecku 😝

ma.senka
12. nov 2009

marina - diky za tip, asi aj ja takto poriesim 😀 😀 😀

zelmirka1
12. nov 2009

marina vies ze som presne nad tym rozmyslala...ja sice druhe babo nemam a ani ho neplanujeme tak si tiez myslim
ze najtazsie je fakt to prve, lebo vtedy pride clovek domov a nevie co skor, ako si to zorganizovat, co robit ked place....proste je to tak trochu stres a ked uz neskor zisti ze sa to da tak ma nadhlad. Potvrdili mi to skoro vsetky maminy co maju druhe dieta ze uz to beru a zvladaju lahsie. 😉

zelmirka1
12. nov 2009

juj baby toto pocasie fakt nemusim...kedy bude krajsie ???

masenka my sme tortu tiez dali piect, mam ju v albume taku velku jednotku a bola super, ja by som tak nevedela, co uz nemozen vediet vsetko....ja som este upiekla taku tu nepecenu z pochutkovej smotany s ovocim ta je super lahka 😀 a malemu chutili obidve.

fukylove drzim palce, ak citis ze to bude chlapec tak asi bude, jasne je to v podstate jedno ale mne sa zda super ze uz dnes sa to da dopredu vediet.

zuzub
12. nov 2009

ahojte 🙂 chcem sa spýtať či náhodou neviete o cvičeniach pre tehotné v ZA niekde na Vlčincoch.Ďakujem

stonozka
13. nov 2009

ahojte: zuzub tuším že v cente na zvolenskej robia nejake cvičenia pre tehotné...
ja by som potrebovala poradiť: neviete kde v ŽA by sa dala zohnať zlata farba na textil?! chystáme sa na Vianoce...

zuzub
13. nov 2009

dakujem, stonozka a to je na Zvolenskej ulici, niekde tam kde je materská š.?

stonozka
13. nov 2009

ahoj ano, kedysi tam bola školka, teraz tam ma cvc spektrum pobočku www.cvcvlcince.sk my tam chodime s malým do minicentra...

jara76
13. nov 2009

zuzuzb super cvicenie pre tehotne je aj v Labyrinte pri babkovom divadle. www.tda.sk
Velmi sa mi to pacilo a precvicuju to tam skvele holky. Jedna porodna asistentka. Vrelo odporucam. Chodila som tam asi 5 mesiacov a velmi mi to pomohlo. 🙂 🙂 🙂

jara76
13. nov 2009

jaaaj si chcela na Vlcincoch pozeram 🙂 tak potom ta Zvolenska asi 😉

mgurnak
14. nov 2009

ahojte..na tu zvolensku som chodila aj ja a bolo to super..aj teoriu sme tam mali🙂 s laktacnou poradkycnou a tak..bolo to super..
inak..caute vsetci..dllllho som tu nebola 🙂

marina.o.
14. nov 2009

mgurnak,vitaj 🙂 veru davno sme Ta tu nevideli.Co porabate?

zelmirka1
16. nov 2009

ahojte baby...kde ste ?
neviete ci niaka mamina nechce chodit plavat s babetkom raz do tyzdna ? taka co uz aspon raz chodila ?
chyba nam jedna mamina na kurz v piatky.
Inak ako sa mate ? Bola som v sobotu v Ostrave na nakupoch v Avione....tam mali take uzasne detske veci a hlavne ten vyber bol obrovsky...normalne som sklamana ze tu v Ziline nic nie je....som nevedela co skor pozerat,
keby maly dlhsie vydrzal tak by som sa tam riadne vyblaznila.
vonku nic moc aj tak pekny den vsetkym 😉

marina.o.
16. nov 2009

ahoj zelmirka,ja neviem kde su vsetci... ☹ Ja mam dve deti a som tu kazdy den 😝
Tak ste boli na nakupoch.Ja by som tiez chcela niekam vybehnut ale este si pockam,kym malicka podrastie.

zelmirka1
16. nov 2009

veru tak marina, ty si sikulka...
len tak mimochodom este je muzicek doma ? alebo uz si sama s obidvoma ?
ja uz nabuduce pojdem tak ze necham Miska doma mamine lebo s nim je to tazke, ale je fakt ze ten vyber je tam uzasny a to som pozerala len detske veci, keby som si chcela kuknut nieco na seba tak som tam do rana 😀

gabrielkaa
16. nov 2009

ahoj marinka 🙂 ako sa mas? ako to zvladas? uz si v ZA? mas niekde fotky malickej?

marina.o.
16. nov 2009

gabrielka ahoj,uz sme doma od 6.11.Mame sa fajn a dufam,ze sa coskoro stretneme na hlbokej 😉 Fotky zatial nemame ale dufam,ze tento tyzden to dame na net.
zelmirka,muzicek je doma do zajtra 🙂

mgurnak
17. nov 2009

nooo..a dnes dojde niekomu svokra.... 😀 to bude radosti ze marina🙂 😝

gabrielkaa
17. nov 2009

no tak ti drzim palce a som zvedava kedy ta uvidim na hlbokej 🙂

marina.o.
17. nov 2009

gabrielka,ja som bola na hlbokej aj dnes a nikde nikoho... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre