Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
22. feb 2010

ja ti neviem fukylove ci sme to dobre upiekli lebo bola dobra ale taka lahucka az nie a ta tuhsia vrstva bola navrchu po vyklopeni. Co uz proste asi nemam bunky na pecenie.

Inak baby nema tu niekto doma taku magneticku tabulku na kreslenie ? Vcera som ju malemu kupila a je to super,
len ked tam nieco nakreslim tak to hned samo zacina postupne miznut aj bez toho aby som to zmazala tym posuvnym prvkom dole co sa mi nezda ???

marina.o.
22. feb 2010

fuuuha,zeli,ja som to chcela kupit tiez Adelke,ale asi porozmyslam.Chod to reklamovat.

marina.o.
22. feb 2010

fukylove,ako sa mas?Vsetko OK po minulom vikende?

zuzka011
22. feb 2010

ahojte zilincanky, potrebovala by som poradit. Zoberu mi niekde od aprila do skolky 2,5 rocnu dceru a to len do konca tohto skolskeho roka?

zelmirka1
22. feb 2010

ja neviem marina, co to dobre robime, kupila som to v Tescu, malemu sa to paci akurat musim davat pozor
na neho lebo sa tam aj magnety a je nebezpecne keby si ich dal do ust. Mam ich schovane a len ked kresime spolu mu ich dam. Asi to pojdem reklamovat.

marina.o.
22. feb 2010

zeli,ved skus.Aj tak to asi nefunguje ako treba.Nasa Adelka ta by tie magnety uz aj zjedla....ona vsetko dava do ust.Najde malu smet na podlahe a hned ju kostuje 😝

zelmirka1
22. feb 2010

to si ma ukludnila marina, lebo aj Misko stale vsetko dava do ust, normalne zbiera miniaturne smietky ktore ja ani nenajdem a dava si ich do ust, uz som myslela ze je niaky cudny.

marina.o.
22. feb 2010

Keby si videla Adelka,tak by si si myslela neviem co 😀 😀 ta zje a hra sa zo vsetkym co jej pride pod ruky 😀
Objednala som jej hopsadlo,takeho konika.Uz som zvedava,co bude s nim robit.

fukylove
22. feb 2010

hmmm - zeli - tak potom neviem - inak - ono to bude zniet divne, ale dost zavisi aj od vajicok 🙂 lebo ja som uz jednu celkom kvalitne donicila a iba som mala inu znacku vajicok... skusim upiect v blizkej dobe a ked, tak vyvesim foto - aby si vedela aspon vizualne porovnat 😉 😉 😉 len si musim kupit cukor, lebo ja cukor pouzivam iba do pecenia a uz asi tyzden nemam doma ani zrnko... bol vcera brasko s priatelkou u nas nakavu a nemala som im co dat do kavy 😀 😀 😀 😀

marinka - ja sa mam vcelku fajn, v tyzdni zabijam aspon pol dna v praci - predsa len, akosi mi ten den utecie rychlejsie a aj praca mi tu ide lepsie ako doma a potom uz oddychujem... akurat dnes sa citim akoby ma v noci presiel tank :( som priserne unavena, ubolena, neviem co sa deje... o pol hodiny mam poradnu aj kontrolu u doktora, tak som zvedava co a ako...

akurat mam trosku obavy z tej nasej prerabky, lebo sa to zase posuva o cca tyzden :( mam stres ci to vobec stihnu do porodu :( ach jo ....

ale inak - v pohodicke... musim zaklopkat... klop, klop...+

a vy sa mate ako? okrem toho, ze Vase deturence su lepsie ako vysavac 😀 😀 😀

marina.o.
22. feb 2010

hlavne sme zdravi a pomali si bacujeme 😉

fukylove
22. feb 2010

ahojte zienky 🙂

co sa tyka poradne - s drobcom sme OK, pasy ukazkove, poradna detto, brali mi vyter na streptokoka a ine "svinstva" 🙂 akurat nas stale hneva krcok - skracuje sa a uz som otvorena na prst... tak ma doktor upozornil na to, ze to v podstate na mna moze prist kedykolvek... ja dufam, ze sa maly moc ponahlat nebude a ze to este potiahneme aspon minimalne 2 tyzdne... inak je vsetko v pohodicke 🙂

ako som uz pisala s marinkou - dufam, ze to zvladneme 2v1 najlepsie aspon do terminu... kvoli prerabke 🙂))))) lebo keby sa drobec rozhodol ist teraz, tak do holobytu 😖 hehe... ale dufam, ze pocuva mamicku a da si povedat... 😉

som z dnesneho dna uz celkom dost vycerpana.. ach... idem si oddychnut a budem verit, ze nebudem zase strasit rano o tretej/stvrtej v kuchyni a buchotat s riadom 😉

krasny vecer vsetkym 🙂

PS: marcovky sa uz rozrodili 🙂 ak sa nemylim, tak mame uz 5 deticiek a jedno dalsie uz pravdepodobne tiez... len este sa kocka neozvala 🙂

zelmirka1
22. feb 2010

fukylove nechcem ta strasit, ale mu sme tiez prerabali a dufala som ze kym sa maly narodi bude vsetko hotove, zacali sme to riesit s architektkou v maji, maly sa narodil v septembri a z porodnice som isla domov a prekracovala robotnikov a veci som mala kade tade po kopkach 😀 😀 😀 No ale sme tu vsetci zdravi, len som mala trochu nervy.
Juj baby ja mam zajtra narodeniny, nechceeeeeeem byt taka stara ☹ ten moj chudacik maly veru nema najmladsiu maminu ale co uz, budem sa musiet tvarit ze som mlada ked mam male dieta.

fukylove
23. feb 2010

zelkaaaaaaaaaa - tak ti zelam vsetko len to najlepsie z celeho srdiecka 🙂 a co sa plasis, vsak mas dvadsat, nie??? 😉 a vek nehra rolu... si krasna a dusou mlada maminka 😉

aaaaaaaaaaa - mam nove info od stavbarov.... termin sa posunul na 12.3. - len netusim, ci uz kompletka alebo este budu potom malovat a pokladat podlahy... ma ide z toho svihnuuuuut... ale uz tak velmi flegmaticky... 😀

ked mi volal manzel, tak mi to s takou malou dusickou povedal a hned v zapati, len pokoj, sadni si, dychaj, nestresuj sa... a ja som sa zacala rehotat ako sibnuta... ze vsak ja som v pohode... ze ja uz vlastne nemam ani slov 😀 😀 😀

ak sa mi podari, dnes po robote sa tam pojdem pozriet... lebo mam pocit, ze sa flakaju, chlapi 😉 zase pride tehotna jezibaba Evka a bude po problemoch 😀 😀 😀 a navyse, este musim vybrat sparovacky a farby na steny... a ten truhlik majster mi zase neposlal vzorkovniky....

takze - ked to zhrniem - dufam, ze sa maly vo mne udrzi aspon do terminu 😉

marina.o.
23. feb 2010

zeli,vsetko naj k narodkam.Nech si hlavne zdrava,stastna a Tvoji chlapi nech Ta posluchaju 😉 Ty si ako ja...tiez stale hovorim,ze som stara.
V septembri sme mali stretavku zo ZS po 20 rokoch.Mam spoluziacky,co maju stredoskolakov a ja som sa tam vybrala s bruchom 😀 😀.....nastastie sme boli tehotne tri 😝 a tyzden pred stretavkou rodila tiez jedna spoluziacka a spoluziakovi sa narodili dvojcata 😉 Potom sme si robili srandu,ze o dalsich desat rokov tam budu aj babky a dedkovia a my sa budeme ucit este len nasobilku 😀 😎

zelmirka1
23. feb 2010

marina to si este OK ale ja budem mat tento rok stretavku po 20 rokoch od maturity 😖 😀 😝
moje spoluziacky maju teenagerov a ja lietam za drobcom ktory len zacal chodit 😀 ale o to viac sa z neho tesime a verim ze budeme vdaka nemu s muzom dlho mladi. Len ked som sa zamyslela nad tym cislom tak sa mi to akosi nezdalo 😠

marina.o.
23. feb 2010

zeli,to je na tom plus,ze kvoli detom budeme dlho mladi.Ved aj mna moje cislo zaraza...a este aj moj muz je mladsi.Aj ked len o rok 😝

lienka1076__2
23. feb 2010

kočky ako to tu čítam, tak máte aj výhodu, nie? Aspom ste si riadne užili bez detí a potom, keď ste už vedeli čo chcete, tak hurá prišli detičky. To vám náhodou závidím.
Ja som si to horšie zariadila, skončila som výšku a akosi skoro sa prihlásilo bábo. Ale čo už. 😉 A najviac ma hnevá, keď sa manžela každý pýta, či už má 18. 😠 a pritom je starší ako ja. No hrôza ☹ .

Inak zelmirka všetko najlepšie a hlavne nech ste všetci zdravííííííí 😉

marina.o.
23. feb 2010

lienka,ja nebanujem.Fakt som si uzili,pocestovali...a teraz sa tesime s detickami 😉

marina.o.
23. feb 2010

...sme si ...pisem jak blb 😀

zelmirka1
23. feb 2010

lienka vsetko ma svoje pre a proti, ja som neplanovala dieta takto neskor ale tak to vyslo, keby som si mala vybrat tak ho mam omnoho skor, ale som vdacna ze ho mame aj teraz.
Jasne clovek si uzije fakt dost, ale zase vek neoklames a je ine ked hra futbal 10 rocny chalan s tatinom 30tnikom alebo napr. 50tnikom a vela dalsich veci. Aj ked si myslim ze neexistuje idealny model, kazdy to moze inak citit a inak mu to moze vyhovovat.

marina.o.
24. feb 2010

ahojte maminky,dnes sa nam ukazuje aky pekny den 😉

holcicka12
24. feb 2010

Ahojte ako sa mááte kočky ?
Dnes je veru krásny deň pridá sa niekto k nám na poobednu prechádzku ? 😵

marina.o.
24. feb 2010

ahoj,my ideme urcite von 😉

holcicka12
24. feb 2010

Jééj marina ja už od pondelku zháňam niekoho na prechádzku 😵 V akých lokalitách sa pohybujete ? 😵

marina.o.
24. feb 2010

my byvame na vlcincoch

holcicka12
24. feb 2010

To je od nás ďaleko 😒 My chodíme skôr po meste a Hliny 8 bývame na rondli

marina.o.
24. feb 2010

my sme len tu u nas🙂aj ked dnes ideme na bulvar.Ale to idem s tetou,uz sa slubila 😉

holcicka12
24. feb 2010

Aha tak nič nevadi možno nabuduce 😵 😉

marina.o.
24. feb 2010

v pohode 😵

lienka1076__2
24. feb 2010

zelmirka, ale zas je to výhoda, keď privedieš bábo do nejakého zázemia a nie len tak. No nám prišlo dosť nečakane (čo je naša chyba 😀, samozrejme, ale plánovala som ho neskor, keď budeme mať dostavaný dom. Teraz bývame u našich a máme rozostavaný dom. No ale ako som na začiatku nechcela, tak by som ho teraz už nikomu nedala 🙂 . Je to krásny pocit, keď ho mám 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre