Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

wandeirra
20. apr 2010

ahoj Zelka,
nevies ako bude levik tento tyzden otvoreny?
zevraj je nejaka dovolenka tam..

pekny den vsetkym maminam 😉

violetka1
20. apr 2010

caute baby, nebola som tu hrozne dlhy cas.chcem sa spýtat, ci niektora chodite s svojim decom na anglinu v ZA..dikes

zelmirka1
20. apr 2010

wandeira levik bude tak ako je na www stranke takze nebude herna v utorok a cvicenia na fit loptach so Zuzkou a Saskou lebo baby su na dovolenke, v stredu doobeda bude herna ako vzdy aj v piatok.

bamulka
20. apr 2010

ahojte maminky či skoromaminky 🙂
už dávno som tu nebola... proste nestíham a klobúk dole že niektoré stíhate 😉 úprimne vás obdivujem 😀
a možno mi budete vedieť poradiť, potrebovala by som zistiť, kde a kto v ZA nastreľuje náušničky, totiž moja doktorka by bola ochotná, ale len prepichnúť, čo by som neprežila skôr ja ako drobec 😔 Je vôbec v ZA možnosť dať náušničky nastreliť? A kedy je asi najvhodnejší čas pre bábätko? Ďakujem za rady...

... a rada tu vidím známe tváre - fukylove, vejula aj zuzub 😀 dúfam, že sa vám s drobcami darí maminky!

valria321
20. apr 2010

marina.o. dakujeme velmi pekne ak by ste nahodou niekedy našli čas mohli by sme vybehnuť von?🙂bola by som rada🙂

vichy77
20. apr 2010

Ahojte kocky.
Chcem sa opytat, nechodili ste nahodou s babikami na plavaren?

marina.o.
20. apr 2010

valria,my sme vonku skoro denne,podla pocasia 🙂 chodime hore-dolu po Hlbokej.
vichy,my chodime na plavaren.S Adelkou od 5 mesiaca a s Miskou sa chystame uz coskoro.

olalka
20. apr 2010

vichy na plavaren? alebo na baby plavanie?
na plavaren s takym malym mimcom urcite nie, voda tam je studena a nie vhodna pre tak male deticky. a baby plavanie tu asi chodia viacere, aj ja chodim s malou a velmi sa jej to paci 🙂

vichy77
20. apr 2010

myslela som baby plavanie. budeme chciet zacat chodit, ked dovrsi tych 5 mesiacov, len ma zaujimalo, ci sa to detickam paci.

zelmirka1
20. apr 2010

inak to plavanie /su tu tri moznosti babyplavania/ aj vsetko ostatne co je mozne robit v ZA je popisane na http://kamsdetmi.wordpress.com/

marina.o.
21. apr 2010

dobre ranko,
vichy,nam sa plavanie velmi paci 😎

valria321
21. apr 2010

ahojte baby aj ja chcem začať z malou chodiť už od buduceho mesiaca na nereus chodila tam kamoška a chvalila si chodi sa tam od 5 mesiaca ale volala nam že môžme už od 4 tak som rada lebo bublinka sa velmi rada plavoči🙂!

violetka1
21. apr 2010

CAu Bam, boooze Eli ma uz 2mes?? Ako sa mate? Vsetko OK?
Ja som Kike dala prepichnut normalne a bola o dost vacsia od tvojej, ani neplakala, az ked jej to lepili leukoplastikom. Ale zalezi od dietata. Mna poslali cakat za dvere, kym to sestra urobila. Prezili sme. Trosicku jej jedno usko potom hnisalo, ale nic strasne..zahojilo sa.

fukylove
21. apr 2010

bambulka - ak som spravne podla fotky urcila - Barborka 🙂 nevedela som, ze aj ty sem chodis 🙂

ja som teraz mala trosku menej casu, este stiham popri Sebkovi aj pracovat... dnes som definitivne papiere dorobila a uz sa tesim na to, ako si zase budem vychutnavat cas s drobcekom 🙂

marinka - od zajtra mozeme kocikovat zase spolu 😉

marina.o.
21. apr 2010

fukylove,uz sa tesime.Dufam,ze bude aj pocasie na nasej strane 😉

fukylove
22. apr 2010

marinka - pocasie nam celkom zela, no ten moj sedmospac este buva... som zvedava do kedy 😀

michaeladl
27. apr 2010

Ahojte baby, som tu nova, termin mam 20.maj 2010, som zo Ziliny a planujem rodit v Ziline. Chcem sa opytat, ci je tu niektora, co rodi v maji v Ziline a ci mi nevie odporucit nejakeho dobreho pediatra sidliaceho v nemocnici, lebo k nej to mam najblizsie. Tak sa majte zatial pekne a drzim Vam palce.

alenkam.
29. apr 2010

ahojte zilincanky... ja by som vas rada poprosila o pomoc, kam chodit cvicit.. byvam sice v rajeckych tepliciach, ale tam asi nic nebude .. tak aspon v Za by som nieco... lebo uz potrebujem nieco so sebou robit... vopred dakujem... 🙂

suzik77
29. apr 2010

ahojte, je tu niekto z vlciniec???

fukylove - ty si mi volajaka povedoma 🙂

fukylove
29. apr 2010

suzik - neviem, neviem 🙂 ale je mozne,ze sa pozname 🙂

napr. aj ja som z Vlciniec, aj Marinka 🙂 a myslim, ze sa nas tu este zopar najde 🙂 preco sa pytas?

suzik77
29. apr 2010

fuky - bud si to ty, alebo sa podobas 🙂
neotvarali sme si nahodou pred cca 3 tyzdnami navzajom dvere z lekarne na poliklinike na vlcincoch? A potom sme vonku prehodili zo 4 vety o detoch? Neviem, mozno si ta pletiem 🙂

fukylove
3. máj 2010

suzik 🙂 uz viem 🙂))) jasne 🙂))) paaaaaaaaaaaani 🙂 si dobra, ze si ma tak rychlo zaradila 🙂)))) ty si tiez z vlciniec?

apropo - dnes mame opat poradnu 🙂 a bojim sa, ze nas teta doktorka zbije - lebo mam pocit, ze vela priberame 😒

suzik77
3. máj 2010

hej som z vlciniec 🙂
a asi som ta stretla aj v sobotu okolo obeda na hlbokej ceste. Maleho si mala v takom vaku na hrudniku a sla si s muzom a este jednym chlapom, nie? 🙂
ja som sla oproti so zelenym kociarom, ale som ta neoslovila, lebo si doteraz nie som ista, ci si to bola ty... 😀 😀
a poradnu mame aj my dneska. Ktoru mate lekarku? Ja chodim s malou k dr.Daubnerovej do nemocn.arealu. A Ty?

marina.o.
3. máj 2010

fuky,ak Vas dr.zbije nebudete sami 😀

suzik77
3. máj 2010

fuky - to my sme zas pod vahu 🙂
zatial 4370g a 59 cm. Po 10 tyzdnoch zivota 🙂
Nuz, chvalabohu aj za to...

fukylove
3. máj 2010

suzik - nabuduce do mna kopni 😀 😀 😀 bola som to ja - chalani vystahovavali jeden byt - muzicek a brasko a boli na pivku... a ja som ich bola mrknut 😀 😀 😀 boooze, ja som asi fakt truba, ked som si ta nevsimla 😀

ja chodim na Zilpo - tam, kde sme sa stretli, Dr. Janosova ci ako sa vola 🙂 a inak - maly ma 63cm a 5990g 😀 😀 😀 ale tetusa doktorka povedala, ze nie sme tucny, ze je maly iba tak pevne stavany, ze to na nom nie je ani ta vaha tak vidno, ked je aj taky dlhy 😀

suzik77
4. máj 2010

mna je tazko spoznat podla tejto fotky 🙂 vacsinou mam vlasy v cope, alebo okuliare na ociach 😎
ale OK, nabuduce ta oslovim. ale, ako sa volas? 🙂
juuuuuuj, ako vam zavidim tu vahu... ked som ta vtedy stretla, tak to bol taky drobcek maly, ze sa mi az verit nechcelo, ze je od mojej len tyzden mladsi... A teraz je vacsi a tazsi ako ona... ☹
chudatko moje male.. ugrckane 🙂

marina.o.
4. máj 2010

fukylove,tak ste pekne pribrali 😉 a inak je vsetko OK?
suzik,to sa potom stretavame aj my 😉

suzik77
4. máj 2010

marina.o. - uz sme sa videli? 🙂

fukylove
4. máj 2010

suzik - som Evka 🙂

veru, si pamatam, ako si spominala, ze ten moj je akysi drobny... a on ta asi pocul 🙂 lebo sa potom tak rozpapal asi na dva tyzdne, ze som az nechapala a pomaly preskocil 62ku velkost 😀 😀 😀

planujete ist dnes niekto s drobcekovcami vonku na Hlboku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre