Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

suzik77
4. máj 2010

jaaaaaaaj, to ale nie ste cernovska ale ta druha ulica, ze? 🙂
No paaaaaaaani, tak ak nemas 1-izbovy byt, tak si cumime do okien, haha

marina.o.
4. máj 2010

my sme taka cudna ulica...sme aj bystrika aj cernovska,ale to je na dlhu debatu a nechcem sa rozculovat 😠
byvame presne oproti 🙂 zamavam Ti,na kolkom ste? my na 7.

fukylove
4. máj 2010

a ja si nema s kym mavat ☹ ☹ ☹ ☹

marinka, idem so Sebkom k nasim, je tam aj sestra s Laurou... tak nebudem dnes a ani zajtra na hlbokej 😉

suzik77
4. máj 2010

pockaj, vybehnem na balkon. ja na 6 poschodi. Kukaj, o chvilu som tam 😀 😀 😀 😀
Haluz

marina.o.
4. máj 2010

fuky,vybehnem na strechu a mozno Ti uvidim do okien 😉
My asi von nepojdeme.Nevyzera to tam lakavo a nechce sa mi utekat pred dazdom.

marina.o.
4. máj 2010

no nazdar,nemozem otvotit okno,lebo mi tu spi jedno z mojich deticiek 🙂

suzik77
4. máj 2010

ty kokso, to aka haluz 😀 😀 😀 😀
nooooooo, prave sa mi mala zobudila, budem tu poredsie 🙂

marina.o.
4. máj 2010

suzik,tak uz si nemusime ani pisat ale mavat 😀

marina.o.
4. máj 2010

preco haluz???nahodou sranda 😎

suzik77
4. máj 2010

srandovna haluz 🙂
tak fajn, ze si tak poblizku, volakedy sa dohodneme na nejaku prechadzku.
Ked je pekne, tak sa snazim ist okolo 13.-14.hod na prechadzku a potom aj podvecer, ale to uz chodime dvaja. Teda traja 🙂
Dvaja tlacime kocik 🙂

marina.o.
4. máj 2010

urcite sa stretneme 😉

suzik77
4. máj 2010

mari - ok, budem sa tesit 🙂
ved mladsiu mas len trosku starsiu od mojej, tak aj do buducna tu budu mat kamosku. Ak sa my neodstahujeme z tohto kamrliku 🙄

marina.o.
4. máj 2010

tesime sa 🙂

zelmirka1
6. máj 2010

ahojte
tak toto pocasie ma nici, maly tu lieta ako zdiveny a chce do zahrady ☹ dokedy bude prsat ?????

marina.o.
6. máj 2010

zeli,to sa pytam aj ja... 😠

suzik77
6. máj 2010

aj v piatok aj v sobotu ma cez den prsat 😠

fukylove
9. máj 2010

ahojte babulky, to co je toto akoze za pocasie???? na porazenie ☹

ako sa inak mate? co nove?

my sme dnes boli na prechadzke, Sebko si vychutnaval mrholenie... ja a manzelik o nieco menej 😀 a teraz uz hodinu spinka v kresielku... Zelka - v tom, co som kupovala od teba... juj - taky strach som mala, ze sa mu v nom nebude pacit... prve zoznamovacie pokusy skoncili s velkym placom... 😉

lenocka84
9. máj 2010

ahojte
ste niektora aj z KNM?

suzik77
9. máj 2010

fuky - ty sa mas 🙂
nasa certica dnes spala maximalne 2 hodiny (od 6.00 hod do teraz....) a vobec... spava velmi malo a akoby to nestacilo, zacina sa mi budit v noci na jedenie, co som doteraz vobec nepoznala 😠
Hrozne... A len reve, reve, reve a reve. A potom reve a reve a reve.... No hroza. Drahy behal okolo nej s hrkalkami ako saman a ja potom na vymenu tiez... Co budem robit zajtra ak bude takato, neviem. Budem sama doma. Uz teraz mam obavy. Bola takato totiz aj v stredu (cely den) a vo stvrtok bola tiez takato asi do 13. hod, ked konecne zaspala. Ale celkovo je nejaka divna. Neviem, ci to suvisi s tym nestastnym refluxom, alebo co...
Ale ak bude zajtra fajn, sla by som von, tak ak tam nahodou niekde budes, hodim volaco do teba 😀

zelmirka1
9. máj 2010

ahoj fukylove, to som rada, moj maly v nom rad spinkal aj pozeral na svet a nikdy neplakal. Ale je fakt ze on prve mesiace skoro vobec neplakal. Zato teraz sa vie ozvat, hlavne ked mu nieco nedovolim, ja sa musim casto otocit lebo by som sa musela smiat ako sa hneva a aky zvlastny plac a krick spusti 😀 😀 😀 aby dostal to co chce.
Boli sme sa dnes vykupat v Rajeckych v Diplomate a bolo super, maly sa tesil a my ze zaspi hned a aj tak sme ho neunavili,
zacinam verit tomu ako nam jeden pan na dovolenke povedal deti neunavite, to skor oni vas 😉

fukylove
10. máj 2010

suzik - musim zaklopkat, nas maly je celkom dobrucky v poslednych dnoch... spanie sa nam najnovsie prisposobilo tak, ze spinka po kazdom druhom papkani... podla toho asi veru aj zacnem planovat prechadzky... dnes - ak nebude prsat, tak mi to vychadza tak,ze okolo jednej by som mohla byt vonku...
s malym sa snazime chodit na prechadzku kazdy den - pokial fakt nejako extremne neprsi... 🙂

joj, zelka - ako ti zavidim tie Rajecke... my si na take vyletiky este musime chvilocku pockat... tak mi napada - od kedy je mozne s detickami chodit takto do kupelov sa vycvachtat? lebo my sme velmi radi chodili do Turcianskych...

suzik77
10. máj 2010

fuky - to mne je tazko povedat, kedy sa ocitnem von, zalezi od toho, aky ma mala den 😒
Ale ak dnes nezaprsi a nebudem musiet vybehnut skor (kvoli nej), tak skusim okolo tej jednej byt niekde na hlbokej... 🙂
ale neslubujem

fukylove
10. máj 2010

suzik - chapem - aj mne necakane zaspal maly teraz doma, tak je otazne, ci tam okolo tej jednej budeme... lebo by mal papat o pol jednej, no ked sa teraz vyspinka,tak mi asi v kociku nezaspi a zase bude robit cirkus... 😉

takze ja bud okolo jednej alebo okolo stvrtej, dufam, ze nezaprsi :D

zelmirka1
10. máj 2010

fukylove s babetkami sa zvykne chodit cca od 5-6 mesiacov, ale samozrejme zavisi kam, musi to byt cista voda a spravna teplota /okolo 30-32 stupnov/, v rajeckych napr. deti do 3 rokov nemozu do kupelov, my sme boli v hoteli diplomat uz viackrat a tam chodia aj s malymi babetkami co som si vsimla, vcera tam boli take okolo 8-9 mesiacov.
Najlepsie je asi zacat priamo s babyplavanim v priestoroch ktore su na to urcene a ked bude maly OK uz mozete aj inam.

fukylove
10. máj 2010

zelka - dakujem za info... okolo toho 5teho, 6teho mesiacika chceme chodit na to babyplavanie... mna skor zaujimalo prave take to kupkanie v termanlych bazenikoch a pod 😉

lenocka84
10. máj 2010

ahojte baby
chodievate aj niekam spolu? ja som tu len docasne u rodicov, a doma je nejaka nuda
tak zistujem ci si robite aj spolocne kocikovanie

suzik77
10. máj 2010

fuky - ja som dnes musela vyrazit o 11.00 z domu, lebo mala bola neznesitelna. Aj to mi prvych 10 min. v kociku bojovala so spankom... 😒
tak sa snad inokedy uvidime... sorry

fukylove
11. máj 2010

suzik - cista pohoda - my sme sa vonku dostali az poobede, okolo 4tej, lebo maly mal od pol jednej zachvat revu a nedal sa nijako utisit iba na rukach... kocik som radsej ani neskusala... 😉

dnes je vonku priserne zase... ach jo... som zvedava aky bude maly.. v najhorsom pripade pojde do nosica a budem s nim musiet von... uff...

suzik77
11. máj 2010

ty kokos, aj ja si musim taky nosic zadovazit... Niekedy sa mi neda ani pohnut od nej.. Bud to reve do nepricetna, alebo, co je horsie, zvracia. Potom sa bojim, ze sa zahrdusi, tak som pri nej. Ani navarit, ani na hajzel poriadne odbehnut sa mi niekedy neda. taky "vak" by mi pomohol aspon pri vareni, ze ju mam pri sebe. A tiez k lekarke trolejbusom, nech sa netrepem s kociarikom. Asi si take volaco zadovazim. Ty to mas nove alebo niekde z bazaru?

marina.o.
11. máj 2010

ahoj suzik,ja mam taku klokanku a uz nam ju nebude ani treba.Ak by si mala zaujem,tak sa mozeme dohodnut.
lenocka,kde byvas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre