Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

svantica
28. apr 2008

aj ja zavislacim 🙂
dadus chvilu som sa na neho nepozrela ked bol na chrbte to bolo doteraz bezpecne a naraz bac a maly na zemi. esteze velmi neplakal a zda sa,ze je oki, takze zvysene miesta skoncili

svantica
28. apr 2008

vio no super 🙂
dadus skocime prosim ta tento tyzden ak budes mat cas k stolarovi?

mimi
28. apr 2008

dobre ranko, babky, chcem sa spytat, tie co ste kojili, alebo este kojite, nebolia vas zuby? Moja zubarka mi vravela, ze stracam vapnik, preto ma bolia...... neviem, ci nemam ist zase na vysetrenie 😒

dadus
autor
28. apr 2008

tu je link, nie je to tusim znacka, ale ako zateplena suprava sa mi to pacilo....a je minimalne nosena...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3004028

dadus
autor
28. apr 2008

svanti ja ak tam pojdem, tak uz z kompletnym navrhom , este sa dohodneme ok?suri ti to?

violetka1
28. apr 2008

Mima, mna bolievali, hlavne krcky..a mam ich odvtedy take priesvitnejsie a tiez sa mi zacali viac kazit..bohuzial nestravovala som sa adekvatne ku kojeniu, takze to mam zato☹( Neviem, co ti zubarka na to povie- proste zvys prijem vapnika, zeleza, zinku..

stonozka
28. apr 2008

ahojte maminky, vítam "novu zilinu II", dlho sme tu nebolli.... babulky, ja som bola pred týždnom u stomatologa na prhliadke a tiež sa mi odvápnujú zuby, hlavne stoličky, Dr mi opdoručil nejakú ústnu vodu čo sa nedá v žiline ani zohnať... ale vela bielkovín, mliečko, syry, jogurty...

mimi
28. apr 2008

vio, idem si kupit calcium, magnezium a vit. D, doporucila mi to moja kamaratka, co je doktorka, dufam, ze mi to pomoze... nechcem prist o zubyyyy

dadus
autor
28. apr 2008

hm mimi a mliecko to nejde moc dokopy 😀 ale mimi sak syry mas rada, takze ich treba jest na kila 😀 😀 😀
cau stonozka, veru si sa dlho neukazala....ok baby mi ideme plavat....tak neskor

mimi
28. apr 2008

dadus, mlieko nemozem uz do malicka, proste natahujema z neho, esteze tie syriky lubim , hlavne korbaciky zo Zazrivej 😀 😀

stonozka, aku ustnu vodu? rychlo si spomen, nech sa zasobim 😅

violetka1
28. apr 2008

mimi, ja co som kazu nemala od ZS, tak od kojenia sa mi ich narobilo!!! naposledy mi trhala az nervy zo sestky a ale tusim este bude treba, bo nemozem na nom stale jest- u sa tesim .-(

mimi
28. apr 2008

vio, to az tak sa ti pokazili zubky? 😕 juj, to je neprijemne....

violetka1
28. apr 2008

no veru, tka nejak..ja som vobec nic nejedavala- syry, mlieko, ani jogurty..no ak ojila som 13 mes. takze je to moja chyba..zle sa stravujem. A pritom ich mam rada, no som asi na seba nezodpovedna.

lahodacka
28. apr 2008

caute baby, juj, tu je tema ZUBY...neprijemne
Mirka, tak odstav Kubesa a daj flasu.... 😉

violetka1
28. apr 2008

co robkate? uz ste vonku? my az po spani- teda rada by som tak..teraz sme sa dohrali s drevenými puzzlikmi- tie take vkladacky..

svantica
28. apr 2008

ahojte 😎
u nas sa spinka tak veget 🙂
vio mala aka je zlatucka,idem pridat aj ja nejake to foto 😎

dadus
autor
28. apr 2008

cafte tak my sme uz doplavali a mala spi ako .....no proste som ju este aj z auta prelozila a spi, a spi 😅

dadus
autor
28. apr 2008

jeeeej svanti aku mate suprovu obyvacku.....

lahodacka
28. apr 2008

svanti, aj my chceme taku krasnu obyvacku

lahodacka
28. apr 2008

mirka to nase studovanie nas bude cosi kostovat 😠 😠 😠

dadus
autor
28. apr 2008

baby to je doba, vsetko nieco stoji... 😒

lahodacka
28. apr 2008

ze, no co uz, aspon budeme muuuuuuuuuuuuudri

svantica
28. apr 2008

baby diky,dufam,ze coskoro vas vsetky pozvem do nej na kavu 🙂

dadus
autor
28. apr 2008

svanti sak mozes aj teraz, pribalime termosky 😀 😀 😀

svantica
28. apr 2008

oki kedy dame piknik?

lahodacka
28. apr 2008

az ked budem doma

dadus
autor
28. apr 2008

svanti a to by sme si tam teoreticky mohli este aj ohnik zalozit 😀 😀 😀 ale nie robim si srandu, no mate tam este roboty.....

stonozka
28. apr 2008

ahojte, dadus: no nejako nestihám byť aj s malým aj tu sedieť a aj povinnosti, ale polepším sa 🙂
mimi:zelený Listerine... ale tu v ža nie je, obehala som snad všetky dosptupne lekárne...

dadus
autor
28. apr 2008

tak co nepoprosite magistru v lekarni nech to objedna

stonozka
28. apr 2008

daus: no ja som sa pýtala, ale povedali mi že teraz je to nejako vypredané, že dodávatel to nemá a že ak to náhodou objavím, tak že su to len staré zásoby... ale ja som nikde neobjavila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre