Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mimkaa10
1. mar 2011

@emma311 ahoj... ja som mala dr. paučina pri pôrode

danulka3
1. mar 2011

ahojte,aj aj som zo Žiliny a chcela by som poradiť,kam by som mohla chodiť s malým,máme síce len pol roka,ale chcela by som s ním niekam chodiť med iné deti,aj mne by to prospelo.Ešte som zabudla,som z Vlčiniec 🙂

pia22
2. mar 2011

Ahoj @danulka3 🙂, na Vlc. je MC Slniecko je to v CVC Spektrum, ale pisu, ze je to pre drobcov az od roka, MC Slonik vo Farskom pastoracnom centre a MC Zabka, to je sice v Trnovom, ale nie je to daleko😉, tam chodime my, takze odporucame😀 A kde na Vl. byvas?

danulka3
2. mar 2011

@pia22 ahoj,bývam na Ľubľanskej,to je pri Berlínskej a v tom Trnovom chodia ja menšie detičky?

pia22
2. mar 2011

@danulka3 chodia tam malinky drobci, okolo roka, par okolo 2 rokov. V herni byva zvycajne len par deti a je tam koberec, penove koberce a vankuse, takze myslim, ze ziaden problem. Ja som z Berlinskej😀

maajka83
2. mar 2011

@solinkarka pre zmenu mam chripku ja ☹ , tak ked budem fit tak sa ozvem.

maajka83
2. mar 2011

🙂 prosim vam poradte kde su dobre jasle a ak mate nejaky kontakt mozte mi poslat IP? dakujem

danulka3
2. mar 2011

@pia22 tak to sme skoro susedky 🙂

pia22
2. mar 2011

@danulka3 my tam byvame kratko, pristahovali sme sa pred rokom do Ziliny. To je ten panelak oproti?

danulka3
2. mar 2011

@pia22 rovno za vami,taký istý vysoký

mimkaa10
3. mar 2011

@maajka83 majka ja by som povedala, že teraz je situácia s jaslami taká, že sa nevyberá podla toho, ktoré sú dobré, ale podla toho, či vôbec sa niekam dostanete.. je to otras s týmito zariadeniami ☹

mimkaa10
3. mar 2011

@danulka3 ahoj 🙂 tak ako ti už Pia písala, my tiež chodíme do MC žabka - sme spokojní 🙂 a tiež sme z vlkov 😀

furniture
4. mar 2011

ahojte Babuľky, som tu nová.... teda aj v ZA 1 rok (Divina). Som v 18tt a neviem sa rozhodnúť,kam do pôrodnice. Zatiaľ som na žilinskú nemocnicu nepočula nič chválne. taktiež mám 7 ročnú babuľku a neviem ako by som mohla vyplniť jej program. Skúste mi, prosím, poradiť 😅 Zatiaľ tu veľa ľudí nepoznám a už vôbec nie dajaké mamičky.

mariannet
4. mar 2011

@furniture ahoj 🙂.....myslim, ze co sa tyka porodnice mas este doooost casu 🙂....ja osm sa rozhodla pre Zilinu, pocula osm aj dobre aj zle......zachvilku uz budem mat po, tak potom ti dam vediet, ako tam bolo 🙂.......a so 7 rocnou dcerkou, to ti ja este zatial neviem poradit....

pia22
4. mar 2011

@furniture vitaj🙂 my tu byvame rok a tiez tu takmer nikoho z mamiciek nepoznam🙂 V Divinke mam kamaratku, prave vcera sme tam boli. Zilinska porodnica ma velmi zastarale vybavenie (okrem nadstandartu), obcas nevrly personal ako asi vsade, ale da sa to prezit a hlavne to rychlo ubehne. Podstatne je natrafit na fajn porodnika😉

furniture
4. mar 2011

@mariannet jooj budeš hrozne zlatá ak mi dáš potom vedieť. Len viem, že ZA neponúka epidurál. anestéziu o ktorú mám záujem. Prvé som tak odrodila a bolo tu úžasné, úplne som si to užívala. Tak daj potom vedieť, ako to tam vlastne funguje. A držím všetky palčeky 😀

mariannet
5. mar 2011

@furniture ok, jasne, ze dam vediet 🙂....o EPI neviem, ja mam odvahu to zvladnut bez nej 🙂......tak drz palce 🙂

danulka3
6. mar 2011

@mimkaa10
@pia22 chodíte ešte kočíkovať? lebo ja,ak nejde so mnou mm,tak chodím sama 😒

valria321
6. mar 2011

danulka3 ahoj aj mi chodime občas same von ak chcete môžte sa pridať sme z rondla🙂

danulka3
6. mar 2011

@valria321 my sme z vlčiniec,tak neviem,či by to šlo 😵

valria321
6. mar 2011

tak to asi nie daleko aj pre teba aj pre mna🙂

mimkaa10
7. mar 2011

@danulka3 ahoj.. my chodíme viac peškom ako v kočíku. Chodievame často na to ohradené detské ihrisko pri nitrianskej ulici (ak sa nemýlim) takže kludne sa môžeš pridať 🙂 teraz je ale zavreté, otvoria ho ked bude teplejšie - takže to už aj vy budete vačší 🙂

mimkaa10
7. mar 2011

@pia22 ako dnes vyzeráte...? ideme ? 😵

pia22
7. mar 2011

@mimkaa10 urcite prideme, len sme na 14.00 objednani na gastroent. kontrolu, tak neviem ako budeme stihat.

pia22
7. mar 2011

@danulka3 my sme este s kocikom, tak mozme hodit stretko ked bude pekne aspon na kolecka medzi nasimi panelakmi😀

danulka3
7. mar 2011

@pia22 ok,teším sa

mimkaa10
7. mar 2011

@pia22 super 🙂 a čo chodíte na gastro?

pia22
7. mar 2011

@mimkaa10 vysvetlim o chvilu osobne😉

ivona2010
7. mar 2011

@pia22 neviem ako pôrodnica, ale minulý týždeň som so svojim 7 týždňovým synčekom ležala na detskom a bol to pre mňa otrasný zážitok (a to som zdravotník) žiadna komunikácia mamička-lekár, mamička-sestry...keby som sa nepýtala, nič by som sa nedozvedela, ani Dg. ani postup liečby..atď. a vybavenie, tak k tomu sa ani nevyjadrujem...

pia22
8. mar 2011

@ivona2010 tak to je velmi neprijemna skusenost. Ja som bola v porodnici na nadstandarte, ako som pisala, takze to sa odzrkadlovalo aj v pristupe, avsak pravdaze stretla som sa s mnozstvom ludi, kt. svojim pristupom a vyjadrovanim patrili rozhodne niekam inam ako medzi zdrav. personal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre