Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

montinka
29. júl 2008

AHOJTE VIEM ZE JE TU NA TO TEMA ALE TAM MI NIKTO NEODPISUJE A TAK SA IDEM OPYTAT VAS. STALO SA VAM ZE BABO NAPR. DVA DNI NEKAKALO. TA NASA UZ DRUHY DEN NIC.JE TO NORMALNE?

svantica
29. júl 2008

montinka, jasne,ze sa to stalo. pokial je mala dojcena tak stolicu moze mat aj raz za tyzden. 😎

montinka
29. júl 2008

no dojcena iba trosku viac prikrmovana ale vdaka za ukludnenie len ked ona stale place asi ju boli brusko lebo tlaci,puci sa a nic chuda

strunka
29. júl 2008

ajoj montinka, mojej susedke kakal synak raz za dni, je lekarka a vravela ze to je v pohode, dobre mu travi, tak vsetko spracuje 🙂

montinka
29. júl 2008

aha no dobre. ale aj tak som jej dala trosku fenikloveho cajiku nech aspon prdka.

dadus
autor
29. júl 2008

montinka male babo nemusi mat stolicu aj niekolko dni...je to v pohode....neskusala si infacol....ale to je skor na koliku..ale ked mas pocit, ze ju boli brusko

montinka
29. júl 2008

nie neskusala to neviem ani co to je. ano boli lebo vidim ako sa snai aspon si puknut potom krci strasne nozky a place

dadus
autor
29. júl 2008

tak to je na to najlepsia vec......informuj sa v lekarni.....

montinka
29. júl 2008

dobre vdaka

kutina
29. júl 2008

ahojte
montinka..moja krátka nekakala aj 10 dní....pri plnom kojení je to normálne....pokiaľ by sa dávalo aj umelé mliečko, tak by kakať mala 😉

kutina
29. júl 2008

ináč monti, na to bruško skús INFACOL,...dávala som ho malej ked mala problémy (aj ked nie často), ale vždy pomohol
treba dávať tiež pozor na vineu, podporuje síce tvorbu mlieka, ale na druhej strane má strašne veľa bubliniek a drobci s tým majú problém....vlastne moja iný ani nemala, len ked som po jej troch mesiacoch začala piť vineu...potom som nevedla z čoho ju môže bruško bolieť- z ničoho nič sa zobudila so silným revom...no a až následne mi bolo povedané, že za to môže vinea ,takže pozor na nu 😉

dadus
autor
29. júl 2008

a znovu sme pri infacole 😀 😀 😀

kutina
29. júl 2008

nuž ty si radila mne, ja radím dalej 😉

lahodacka
29. júl 2008

no aj ja vam poradim, ak chcete.. 😀

kutina
29. júl 2008

ahoj laho

dadus
autor
29. júl 2008

vies co , je to sranda, my sme boli tie nevedome a teraz davame rady, no hold kuti ake sme maminy.... 😀 😀
laho a ty sa postav do radu 😀 😀 😀 aj tebe ich budeme davat...a mozno si ich budeme davat navzajom a pojdem do toho s tebou 😀 😀 😀

lahodacka
29. júl 2008

ahojte....tak potrebujete poradit? no napriklad viem, ze ked chcete ist vyucovat cudzi jazyk na zakladnu skolu, tak musite mat ukoncenu vysoku skolu, pedagogicke minimum a statnicu z toho daneho cudzieho jazyka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadus
autor
29. júl 2008

laho kasli na to, neboj robota bude, ale doma popri nasich drobcov 😉

dadus
autor
29. júl 2008

drobcoch....malo byt 😅

kutina
29. júl 2008

laho, šak si vypln profesiu CV životopis....ja som si cez to našla...resp. mna si našli 🙂

dadus
autor
29. júl 2008

no vidis, aj to je riesenie 😉 to ma nenapadlo, ja som si robotu nikdy nehladala, ja som dostala ponuku na skole.... 😀

kutina
29. júl 2008

pozrime sa..niekomu tu nos do výšin sa dvíííha 😝

dadus
autor
29. júl 2008

ta pockaj on klesne po materskej 😀 😀 😀 no co mam drzku nevymachanu 😀 😀 😀

kutina
29. júl 2008

no z tvojou papulkou myslím nebudeš mať problém....vyhodia ta dvermi prídeš aj strešným oknom 😀

dadus
autor
29. júl 2008

kut ja si najdem cestu aj cez zachodovu sachtu 😀 😀 😀 ale nie teraz vazne, ako plynie cas na MD mam pocit, ze uz nic nevieeeeem ...pomoooooc 😝

kutina
29. júl 2008

to sa ti zdá...ono to tak rýchlo ubehne, že sa ani nenazdáš...ja už v januári plachtím do Kysuce 🙄

dadus
autor
29. júl 2008

mne sa nechceee.....je mi faaajn a normalne zvazujem napojit za materskou dalsiu matersku 😀 😀 😀

svantica
30. júl 2008

ahojte 🙂
dadus ake velke plany 😎 tak tomu sa hovoria prazdniny 😀

mimi
30. júl 2008

dobre ranko 🙂
Dadi, ja uz na jesen musim riesit Kubkovu skolku, aby sa tam vobec dostal 😝 strasne to leti.....
Nad druhou materskou zatial nerozmyslam, ale clovek nikdy nevie, no nie? 😀

laho, tak ako, uz pomaly rozhadzujes siete? Drzim ti palce, neboj, urcite si nieco najdes!!!

dadus
autor
30. júl 2008

mimi niekedy sa stanu rozne zvraty v zivote 😉
a mozno tu o chvilu pribudne uzasna novinka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre