Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
18. nov 2008

ahojte 🙂
Ja sa chystam zajtra s malou za Kutinou, tak vam odpisem, kde sme boli, lebo sme to doterat absolvovali vsetko spolu 😀 V maji sme boli plavat v Ruzbachoch - kuk sem :
http://www.ruzbachy.sk/ na pobyte Atlantida. Organizoval to Hups Baby Club z Trencina...
Teraz ideme s Alvou Centrom /teda Kuti tam uz je/ : http://www.alvacentrum.sk/index.php?page=120
Este sme chodili na kurzy do Martina s Mokom a teraz s Nereusom v Zilne....Ja to tiez vrelo doporucujem, myslim, ze na tych nasich babach to je uz aj vidiet ten pristup k vode. Aj ked zaciatky boli tazke, treba vydrzat ! 😉
Inak, je to ak s lekarom, kazdy radi nieco ine, takze aj tu je to tak, ze co lektor alebo organizacia, to nieco ine.... Mne sa vsak na pobyte najviac paci to, zeje to take ucelene plavanie a myslim, ze aj babo z toho nieco viac ma....A v Ruzachoch to bolo aj vyborne zorganizovane 🙂

vera21
18. nov 2008

Laho, a ty si sa kde stratila, haaaaaaaaaa ? Dufam, ze uz nerodis 😀 Ako sa citis ?
No a Dada, tak ta tu teda uz nepachne 😠 A o Mimi ani nehovorim 🙂

marina.o.
19. nov 2008

ahoj zelmirka...pekne ranko nam nadelilo pocasie 🙂
ahoj mgurnak...ja som bola vcera vonku 40 min... ☹ mala potom este hodinu spala doma v kociku.Vecer sme mali divadlo.Uspavala som ju tri hodiny.Zaspala o desiatej a to som ju uspala na rukach...

svantica
19. nov 2008

ahojte 😎
veri na nas si nejak zabudla 😉
uzite si pobyt 🙂

zelmirka1
19. nov 2008

ahoj marina....to je teda rano....som zvedava co si obleciem von ked som po tej chorobe....ale urcite pojdeme aspon na chvilu aby sa Misko vyspal. Ani mu sme vcera nezaspali hned ale podarilo sa mi nezobrat ho z postielky
a tisit tam aby zaspal. Nerada by som uspavala pravidelne na rukach. Ale samozrejme tiez ho niekedy nosime ved nemusi mat vzdy svoj den a krasne zaspinkat.

marina.o.
19. nov 2008

zelmirka...ja sa bojim,ze sa nauci na ruky a potom sa toho nezbavi.Aj teraz mrnci a neviem co s nou...uz aj zaspavala a zobudila sa...a uz sme na rukach 🙂

zelmirka1
19. nov 2008

ja to poznam tiez je Misko tiez umrcany aj teraz som ho uspala na rukach a potom dala do postielky. Citam tu kadejake skusenosti mamin ale ono sa to fakt neda lebo kazde dieta asi potrebuje nieco ine. Studujem teraz tu knihu Kazde dieta sa vie naucit spat....niektore veci su tam zaujimame a zdaju sa mi pravdive ale neviem ci budem
schopna nieco z toho uplatnit aj ked by som chcela.

marina.o.
19. nov 2008

konecne zaspala...a teraz neviem co od radosti ☹ som zvedava kolko vydrzi.

zelmirka1
19. nov 2008

no my sme teraz akoze papali...dost malo, ale co uz ked sa hneval pri tom....idem uvarit obed a pojdeme na chvilu von a hadam mu na cerstvom vzduchu vyhladne...
ozaj keby si isla ku Anezke tak nech sa musis zastavit aj u mna...nie ze ta napadne odist a neprist ma pozriet...

marina.o.
19. nov 2008

Urcite vas navstivime.Cert je uz hore...Spala 40 min.

zelmirka1
19. nov 2008

ahoj marina
ako sa mate ? Ja som bola vonku, len do Dubna a spat a maly celu cestu na mna kukal. Tak som isla domov a ked som to uz vzdala ze bude spat zrazu zaspal pred domom v kociku a spi uz dve hodiny. Ja fakt neviem niekedy odhadnut kedy co chce, napriklad teraz nepapal uz 4,5 hodiny a spinka ako anjelik.Inokedy krici uz po 2 hodinach.
Stihla som si krasne oprat, ozehlit aj noviny precitat. Boli ste vonku dnes ?

marina.o.
19. nov 2008

ahoj zelmirka,vonku sme neboli.Mala dvakrat zaspala,tak som ju nebudila...teraz zasa reve...

zelmirka1
19. nov 2008

ty uz poznas preco place ? ja nie

marina.o.
19. nov 2008

niekedy mam pocit,ze jej vobec nerozumiem.Esteze je uz ocko doma.Ten sa s nou hra.

heppu
20. nov 2008

ahojte zostala mi beba 1 HA 750g zatvorena 2 balenia ak niekto pouziva tak by som ju rada predala

zelmirka1
20. nov 2008

ahoj marina
som rada ze nie som sama, lebo ani ja malemu niekedy vobec nerozumiem....aj teraz rano mrnci...je prebaleny napapany a na rukach mi plakal...tak som ho dala do hojdacieho lehatka a tam sa ukludnil. Mam pocit ze sa skor
ukludni sam ako ked vymyslam vsetko mozne. Vcera sme mali riadny koncert vecer, tak hrozne plakal a nevedela
som preco, bolo to hned po napapani...vzdy ked som ho uspala tak len na chvilku a zase plac...az ked som mu dala znovu mliecko tak si trochu cucol a potom spal.

marina.o.
20. nov 2008

Ahoj zelmirka,nasa sa vcera naplakala...Neboli sme vonku,mozno aj preto.Dnes by sme mali ist do Nayka vyzdvihnut si reklamaciu.Dufam,ze sa trochu vycasi.

mgurnak
20. nov 2008

no, vonku to teda na prechadzku moc nevuzare...a ja musim ist do kauflandu....dufam, ze sa to trosku poobede umudri....nas maly zasa provokoval asi o 11 hod vecer...straaasne sa mu chcelo rozpravat...sme sa tomu s manzelom smialy...bolo to take krasne....

marina.o.
20. nov 2008

ahoj mgurnak,ja som sa tiez chystala von...este aj prsat zacalo.U nas v panelaku zacali hrozne vrtat a nemame kam ujst ☹ Do dazda sa mi mic nechce.

zelmirka1
20. nov 2008

ahoj marina
no vonku je fakt otasne, ale ak ak nebude vela prsat aspon na chvilku pojdem lebo inak by sme sa poriadne nevyspinkali....dnes som niaka zufala...neviem si rady preco mrcnime a placeme...a vobec neviem kedy chce papat a kedy nie...uz som zblnuta a ponukam mu prsnik a jeduje sa....ach jaj

marina.o.
20. nov 2008

to bude asi pocasim,deti to musia tiez vnimat ako my.

mgurnak
20. nov 2008

no my sme na tom podobne...ale nakoniec sme teraz zaspinkali...uvidime, do kedy nam to vydrzi...dufam, ze stihnem nieco uvarit...tak ja idem na to.... 😉

zelmirka1
20. nov 2008

dufam ze je to pocasim...lebo si pripadam nemozna...dieta place a ja neho kukam lebo uz sme vsetko vyskusali...

marina.o.
20. nov 2008

my sme sa napapali ale teraz mi nezaspinka.V takom hluku by som nezaspala ani ja...

zelmirka1
20. nov 2008

akom hluku

marina.o.
20. nov 2008

niekto tu vrta o dusu...

zelmirka1
20. nov 2008

aha, no my sme sa konecne napapali, idem urobit rychly obed a hajde von do dazda....

marina.o.
20. nov 2008

zelmirka...aky rychly obed si navarila?My sme boli vonku.Teraz sme sa vratili.Ja som mala tiez rychly obed.Vytiahnuty z mraznicky 😀
mgurnak...ty si co dobreho navarila?

zelmirka1
20. nov 2008

marina...dne som varila cinu s ryzou a zemiakovu polievku... ja nie som moc velka kucharka takze varim take jednoduche a rychle jedla...vacsinou z kuracieho masa...mamina mi hovori ze budeme s muzom raz kotkodakat...hi hi...robim ho naprirodno, na zelenine, s ovocim, so syrom, s cestovinami a so vsetkym co ma napadne. K tomu ryzu alebo zemiaky a je to. A polievky tiez take co mam rychlo hotove a niekedy mi uvari mamina ked jej poviem.

Vonku sme boli do 14.00, teraz Misko spi v kociku na terase tak mam veget. Jedine prechadzka ho spolahlivo uspi na dlhsie tak som sa riadne obliekla a frcala. Keby aspon nebolo tak zamracene lebo to mi na nalade nepridava.
Zima ked mrzne mi nevadi ale nech neprsi a nie je takto smutne...

mgurnak
20. nov 2008

ja som navarila granadiersky pochod.....tiez rychlovka 😀 ziasne sasko, ale nevadi...mam to rada a manzel sa prisposobil....maly my spi na balkone...tak hadam stihnem vypit kavicku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre