Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
16. apr 2009

ahojte,
my sme dnes boli na poradni, tak oli váži 11,45 kg, meria 83 cm. je to riadny chlap. celý čas tam reval ☹ , aj ho očkovali, posledné očkovanie, najbližšie bude až keď pôjde do školy...

danulka0011
16. apr 2009

ahojte baby, ja som tiez zo ZA, mozem sa k vam pridat?

biela
16. apr 2009

ahoj danulka, jasne,
ak si danka, všetko najlepšie k dnešným meninám 😉

vera21
16. apr 2009

Ahojte!
Flakam to tu, nestiham 🙂 ale uz som tu, kde ste kto ???? Haaaaaaaaaaa?

vera21
16. apr 2009

Vyhrala som tenisky prave, jupiiii 🙂 Masa, gumaky furt nist 😠

vera21
16. apr 2009

Biela, Zelmirka, pridte zajtra doobeda do Levika, ak sa Vam bude chciet. Konecne tam budeme vsetky tri aj s detmi....Tak Vas tam radi uvidime 😉
No a prajem vsetkym dobrovolne nezamestnanym, co robia drobne nakupy dobru noc !!!! 😀

danulka0011
17. apr 2009

ahoj Biela. 🙂 🙂 Dakujem za prianie k meninkam... 😀 😀 😀 😀

biela
17. apr 2009

tak dnes bolo v Levíkovi fajn 🙂
vera som rozmýšľala nad tvojou alickou, ona sa vlastne chcela oliverkovi vnútiť do pozornosti a zaliečala sa mu 😀

biela
17. apr 2009

zeli ako ste dosli? ja som celú cestu musela oliverkovi spievať aby nezaspal. 😔

biela
17. apr 2009

danulka rekni niečo o sebe... pozerám že máš veľkú rodinu... super, ako to zvládaš? už robíš, či si doma? 😉

zelmirka1
17. apr 2009

ahoj biela
dosli sme OK, maly spinkal este pol hodinku tak som nachystala obed. Ale som smutna lebo nechce vobec jest
zeleninku, dnes som mu dala len zemiacik a normalne ho napinalo...neviem co mu mam dat lebo je hladny, uplne sa tesi ked vidi lyzicku ale zelenina mu proste nejde.

biela
17. apr 2009

zeli, skúšaj a skúšaj, môjho tiež napínalo a zvykol si. keď nezje zemiačik, tak mu daj mliečka a na druhý deň skús zase. trošku... ak nezje, nechaj tak, no na druhý deň zase skús... atd atd. buď trpezlivá.
a nebuď smutná 😉

vera21
17. apr 2009

ahojte 🙂
Biela, ja som tiez premyslala nad tym, ja to mam denno denne s nou, uz ma to zacina poriadne deprimovat 😠
Ona si Oliverka moc ani nevsimla, ale ta jeho flasa, tak to bol jasny ciel, ktory musela zdolat! Baby, mna z toho raz porazi. Normalne som zavidela Zelmirke, ze ma este take nechodiace, nebijuce, nevymyslajuce a kludne dieta 😉

vera21
17. apr 2009

No a s tym jedlom - ani Natalke moc zaciatky nesli a teraz je z nej velky jedak, tak aj ja ti prajem veeeeeeela trpezlivosti 😎 Alebo skus kupovany prikrm - ta "prni lyzicka mrkev" chuti obycajne inak ako taka, co urobis doma....teda neviem, aky mas vztaj k tym kupovanym prikrmom, lebo to zavisi aj od mamicky...moj vztah je uz momentalne veeeelmi pozitivny, ale na zaciatku taky nebol 😒 vyformoval sa az casom 😎

vera21
17. apr 2009

No a idem si ja na chvilu lahnut, lebo som po vcerajsku uplne grogy 🙂 papa

matac
17. apr 2009

ahojte, Zelmirka kukni na test magazin cz tam testovali tie prikrmy . ak mas domacu zeleninu tak je to faj ak nie tak niektore prikrmy boli na tom lepsie ako ked ich varis doma s kupovanej zeleniny. tie H.... su v poho. ja som ich vzdy rozdelila zbytok dala do chladnicky a na dalsi den zohriala.mala som na zacitku dva druhy z kazdej som dal ochutnat co im chutilo tym som pokracovala, no zaciatky su vzdy take neboj vsetko pojde tak ako ma. je to normalne.nebud smutna. 😉

marina.o.
17. apr 2009

ahoj matac,davno si sa tu neukazala 😉

wandeirra
17. apr 2009

ahoj Mata, ako sa mate s malymi?

danulka0011
17. apr 2009

ahoj Biela, o mojej rodinke ti mam porozpravat? co chces vediet??
Hm?? BYvame blizko Ziliny, postavili sme si tu dom, ja som neni original Zilincanka, manzel je zo Ziliny.
Byvame tu uz 4 rok. Kamosky tu moc nemam, mam par kamosiek,ale strasne malo casu na ne a celkovo.
Venujem sa rodinke , este popritom pracujem... co chces vediet,, pytaj sa.... mne je takto tazko o sebe rozpravat..Neviem co ta zaujima.

zelmirka1
17. apr 2009

ahojty
diky baby za rady...ja som skusala aj domacu zeleninu aj kupovanu a mne je ho tak luto ked vidim ako to prehltne a chce papat ale napina ho a nechuti mu to. Je fakt ze kupovanu aspon trochu nieco zjedol, domacu vobec.
Ale ked som skusila mrkvu s jablckom alebo hruskou tak papal pekne. Zeleninu som zatial skusala len mrkvu, zemiak, brokolicu a karfiol ale neslo mu ani jedno ani zmiesane spolu. ☹ ach jaj

to je sranda vera ja som zase zavidela vam ako je to super ked uz behaju a hraju sa vase deticky... 😉
inak ja si myslim ze tvoja mala ma len take obdobie a skusa vsetko mozne co si moze dovolit potvorka presibana...casom to prejde.

marina.o.
17. apr 2009

zelmirka,nasa adelka bola rovnaka ako misko.Tiez ju to napinalo a hadzala ksichtiky.Trvalo to mozno aj dva mesiace,ked sa to vylepsilo.A teraz je to v pohode.Obcas jej nesmakuje ale dam jej na lyzicku so zeleninkou trochu vyzivy a vsetko spapa.

matac
17. apr 2009

ahojky bola som v Prahe tak len na chvilocku som kukla co nove. bambulky su uz celkom zdrave, dufam ze to bude uz len lepsie. a co vy ako sa mate?

monkap
18. apr 2009

ahojte,
maminky, prosim vas neviete niektora ako je to teraz s epiduralkou v ZA?? Ja som rodila pred dvoma rokmi a vraj sa to zmenilo, ale neviem presne ... vdaka

wandeirra
18. apr 2009

ahoj matac, my celkom dobre, uz mame 6 zubkov🙂 papa

wandeirra
18. apr 2009

monkap, ahoj,
v Za epiduralku nerobia kvoli tomu,ze nemaju anesteziloga, je to tu bieda. najblizsie robia asi v Mt.

monkap
18. apr 2009

wandeirra: dakujem, takze je to rovnako ako pred dvomi rokmi 😝

wandeirra
18. apr 2009

bohuzial ano:(
😒
a je to smutne,mal by to uz byt standard podla mna. na internetovej stranke nemocnice ponukaju tuto sluzbu a ked som prisla rodit,tak mi sucho oznamili, ze oni to neposkytuju a ze co vymyslam. uz by som tam rodit nesla.
tento tyzden tam pokazili jeden porod,odkladali cisarsky, zena nemohla porodit pomaly cely den prirodzene a upadla do komy, ked sa neskoro rozhodli pre cisarsky. radsej tam ani neist, ked si predstavim ze by sa mne nieco podobne tam malo stat, tiez som mala komlikacie.

zelmirka1
18. apr 2009

v ZA robia epiduralku...ja som si ju dohodlaa ale nakoniec som rodila cisarskym, nezda sa mi zeby to neslo ak sa dohodnes dopredu.

monkap
18. apr 2009

zelmirka: pred dvomi rokmi to bolo tak, ze som si kupila EPI v lekarni /cca 700,-SK) a kedze sme ju nepouzili (samozrejme mi ju nemal kto pichnut, lebo porodnica nemala svojho anesteziologa a ini anesteziologovia nemali cas), potom som ju tam vratila ... ale ako je to teraz neviem, lebo som pocula nazory, ze uz je to inac ... ako to bolo ked si ty rodila??

ma.senka
18. apr 2009

ahojte babenky, no tu som 😀 je niekto este hore?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre