Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zabka1611
30. jan 2011

@8808 my sme tiež na boku..sami v byte...takže super a byvame v Radoli!! Inak na solinkach mam rodinu :D a kde to teraz teda byvate??

mariannet
1. feb 2011

@nataliasarron my sme si boli sobotu po kocik 🙂.....uz ho viem aspon plne ovladat.......sa z neho tesim....a skrinu sme poskladali......nedali tam sice navod, ale stacilo mi 15 minut rozmyslania a uz stoji 🙂......
@mika1821 ja si neplatim dobrovolne.....vcera som bola posledny den v praci, tak som sa aj opytala ako mi vyjde materska a nie je to az take zle 🙂.....no a prva materska......zalezi aj od toho, kedy ti ju tam zamestnavatel posle, kedy ju na socialke spracuju, ale ak si uz doma, tak prva by mala prist nasledujuci mesiac.....cize ja ked som uz od dnes doma, tak v marci by mi mala prist za februar........nie je pravda, ze az mesiac po narodeni 🙂
@8808 jasne ze najdolezitejsie je zdrave babatko 🙂.....no a nam musia este dvere spravit a osadit a kuchynsku linku.....ak toto vsetko bude, budem maximalne spokojna 🙂.....

mariannet
1. feb 2011

inak baby aj ja som zo soliniek 🙂....a byvat potom budeme vo Svederniku......sice som v dome nevyrastala ale tesim sa na to 🙂........

nataliasarron
1. feb 2011

@mariannet supeeeer 😉 no my ho este nemame doma ale tento tyzden by sme uz chceli pren ist 😵 sa tesiiiim 😉 Kde ste teda nakoniec kupovali?

mariannet
1. feb 2011

@nataliasarron ja som si nakoniec vybrala ten tako kocik......a ty uz mas vybavenu lekarku?....k tomu gratulujem ja 🙂....a kde si si nakoniec vybrala a podla coho si sa rozhodovala?......

mariannet
1. feb 2011

@nataliasarron dala som si nejake foto sem do albumu, tak kukni 🙂

solinkarka
1. feb 2011

@mariannet aj ja som solinkarka ako vysita 😀

nataliasarron
1. feb 2011

@mariannet 😉 takze tiez tako 😉 no hadam budeme spokojne 😉
Lekarku som vybavila na Solinkach ... slo mi o to aby bola blizko, podla referencii ma velmi dobre meno tak som tam zasla osobne 😉 a myslim ze som dobre spravila 😉 Vybrala som Dr. Milanovu. Potom to funguje tak ze pri prepusteni z nemocnice mam zavolat a do 24 hodin ma objednaju s drobcom na prvy vstupnu prehliadku 😵
Idem kuk do toho tvojho albumiku 😉

mariannet
1. feb 2011

@solinkarka ja viem 🙂.....aj tvoj nick tomu nasvedcuje 🙂....uz je ti lepsie?....myslim po tom, co sa vam stalo :( ....som ti aj ohladne toho pisala.....

mariannet
1. feb 2011

@nataliasarron tak taky tako 🙂.....vy ste si aku farbu vybrali?......mne to bude praveze jedno ci na solinkach alebo v poliklinike.......a to si mala odporucanie od niekoho ineho alebo si si vybrala len na zaklade referencii na nete?......ked tak, potom ma budes informovat 🙂

nataliasarron
1. feb 2011

@mariannet 😉 my mame tako x jumper kruhy ... odtien 07 ... to je taky sivy zaklad a stredom su kruhy v troch roznych farbach ... ked bude domka isto hned hodim fotky tak potom budes moct kuknut 😵
Ja som chcela tak aby som nemusela dochadzat busom, takto to mam na skok ... nejakych 10 minutiek peso 😉 Odporucania som mala od kolegyn z prace a aj tu na MK som citala ze je fajn 😉

mariannet
1. feb 2011

@nataliasarron jeej super, tak to sa budem tesit na fotky 🙂....som kukala na nete a peknucky aj ten tvoj 🙂....te jumpre mali krajsie kombinacie ako warriory (ten mame my)......len mne povedali, ze wariior je vacsi...a ak babo bude po mm, ktory je dost vysoky, chcela som aj vacsi kocik 🙂....
Inak neviete niekto nahodou, kde sa da potom zohnat tlacivo, ktore musi potvrdit gynekolok, ze som chodila na poradnu aj detsky lekar ze sa dieta dozilo 28 dni, aby sme dostali tu davku pri narodeni?....

nataliasarron
1. feb 2011

@mariannet 😉 ziadost aj vsetky infosky najdes tu http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?... 😵 😵 😵

seagull2404
2. feb 2011

ahojte 🙂 ja sem sice nechodim, ale chcem sa vas zilincanky opytat, ci neviete, ako to chodi na detskej nefrologii na Spanyolovej, ci sa tam zapisuje, ci objednava, ci ako? Dakujeeeeeeem 😉

biela
2. feb 2011

@seagull2404 my sme tam chodili pred 2 rokmi, tak hádam sa to odvtedy nezmenilo. objednávajú na termín, ale tak týždeň dopredu, čiže sa moc nečaká. dajú myslím aj skúmavku na moč, ten treba doniesť... ale asi záleží na tom, aká to je diagnóza. držím palce.

seagull2404
2. feb 2011

@biela dakujem 🙂

mimkaa10
2. feb 2011

@seagull2404 ahoj, my sme v sledovaní (je na to aj cudzie slovo, ale materská s mojou slovnou zásobou urobila svoje 😀 ). Ordinuje tam dr. Kováčik Juro, on je aj primár detského oddelenia, takže najlepší čas je tam ísť okolo 9tej ráno. Robieva ráno vizity na oddelení. Sestrička je veľmi milá 🙂

mimkaa10
2. feb 2011

@seagull2404 a neobjednáva sa

mariannet
2. feb 2011

@nataliasarron super dakujem 🙂

seagull2404
2. feb 2011

@mimkaa10 dakujem 🙂

roletka
10. feb 2011

ahojte žilinčanky. v marci sa sťahujem z Trenčína do Žiliny. a kedže som v 6.týždni tehotná, potrebujem si nájsť nového ženského lekára v žiline. ale žiadnych v žiline nepoznám. Poradili by ste mi, na koho sa mám obrátiť.? Ktorý z lekárov sa vam zdá najlepší , myslim pristup, pristup k pacientkam, čakacie doby vybavenie ordinácie a asi aj ceny za ošetrenie? a aké máte osobné skúsenosti s tým, či oným lekárom + aspoň stručná charakteristika? čítala som nejaké hodnotenia, ale neviem sa rozhodnúť. poradte mi prosím! Dakujem za vase odpovede. 😉

solinkarka
11. feb 2011

@roletka mozem ti odporucit Paučina,,,je vazne super, kazdy si ho chvali...daj´si ho do googla a najde ti jeho stranku 😉

petah82
11. feb 2011

@mariannet tlacivo na priplatok k prispevku pri narodeni ti daju na urade prace, ked si tam zanesies to prve tlacivo na prispevok pri narodeni, ktore daju manzelovi na matrike, ked pojde po rodny list. to je nakych 5000 sk a ten druhy prispevok po 28 dnoch je tych 20000 sk...

mariannet
11. feb 2011

@petah82 Dakujem 🙂....aku peknu naslednost to ma 🙂

mariannet
15. feb 2011

@nataliasarron Ahoj, uz som sa asi rozhodla nad tou lekarkou na Solinkach tu istu co ty.....uz si za nou bola? Aka bola? a najskor si si tam zavolala, alebo si za nou rovno zasla?....dakujem 🙂.....inak ako sa citis?

nataliasarron
15. feb 2011

@mariannet ahojko 😉 no ja som sa s nou stretla kedysi davnejsie ... teraz ked som bola tak som sa rozpravala len so sestrickou ze co treba spravit 😉 pokial teda nechces ist osobne (ak ale pojdes tak ti odporucam ist skor poobede okolo pol jednej) tak sa staci dohodnut aj telefonicky. Ciselko je 041 / 7247275. Ono je to tak, ze v den kedy ta budu s dietatkom prepustat z nemocky jej treba medzi osmou a jedenastou zavolat a dohodnut sa na prvej vstupnej kontrole, ktora by mala byt v priebehu 24 hodin od prepustenia z nemocky.
Ja sa citim perfisne, uz sa nam to poriadne krati ... den za dnom leti 😉 ani sa nenazdame a budeme mat drobcekov v naruci 😉 A ty ako? Zatial vsetko ok? 😵 😵

mariannet
15. feb 2011

@nataliasarron jej super, si zlata dakujem 🙂.....no vsak to, ze sa nam to uz krati 🙂....ja sa citim tiez ok, hoci uz nevladzem az tak moc a este je toho dost, co treba spravit....na pranie sa chystam uz par dni, len som sa k tomu este nedostala 🙂.......zajtra idem k lekarovi tu v ZA, tak som zvedava, ako sa s nim dohodnem.....ty uz chodis na monitor do nemocnice?.......

nataliasarron
16. feb 2011

@mariannet tak to som rada ze ste aj vy ok 😉 zatial nechodim do nemocky, na monitor chodievam k svojmu dokimu takze nemocku uvidim dufam ze az v den "D" 😵 😵
ty si ides zazmluvnit lekara k porodu? ci to nechas na nahodu? 😎

mimkaa10
16. feb 2011

@mariannet on má v ordinácii monitor, môžeš chodiť k nemu - 7e to stálo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre