Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
26. nov 2008

ahoj mgurnak...pojdes dnes von?

zelmirka1
26. nov 2008

ahojte
no ja som od zaciatku davala malemu kazde tri hodiny...lebo casto nepoznam ci place od hladu alebo je to nieco ine tak ho zabavam rozne....a mame intervaly 2-4 hodiny, nie kratsie...v noci dokonca dlhsie....
alexis ja viem ze sa maminy prisposobia drobcom...aj ja to robim ale aj tak si myslim ze ked napriklad rocne dieta
chce v noci viackrat papat tak je to len zvyk a da sa to pomaly odnaucit...

zelmirka1
26. nov 2008

ahojte kocky...zimicku mame ale vraj sa bude oteplovat....my prave papame...

marina.o.
26. nov 2008

Ahoj zelmirka...nam dnes nechuti papat.Neviem co sa jej narobilo.Stale mi to vypluva,nic skoro nespapala od rana ☹

zelmirka1
26. nov 2008

ahoj amarina
my sme mali vcera poobede problem...bol hladny lebo nepapal 4,5 hodiny a po chvilke pustil prsnik a tak strasne krical ako keby ho na noze brali.....fakt hrozne mala som strach ze zrazu nechce z prsicka cicat...tak som ho musela nechat ukludnit a zabaval ho muz dve hodiny vselijako a potom sme vykupkali a nakoniec sa napapal. Zistila som ze ked nechce nesmiem ho nutit ale pockat az bude hladny...ja sa vzdy stresujem ze nepapa ale on si to riadi po svojom...

zelmirka1
26. nov 2008

frcime von je pekne slniecko....pa pa

alexiss27
26. nov 2008

ahojte zelmirka1 🙂 jurko bude mat rocek az vo februari 🙂 no s tym papanim v noci to nieje take lahke pretoze ked mu nedam cici tak spusti taky rev ako by ho z koze drali...
no ak mas alebo budes mat tak Miska nauceneho tak gratulujem aspon sa vyspis 🙂 drzim palce...

zelmirka1
26. nov 2008

ahoj alexis
no ved uvidim mozno aj Misko bude taky ze nebudem mat sancu ho naucit spavat celu noc....dokaze tiez pekne revat ked chce papat...
ja som totiz riadny spachtos a som zvedava dokedy vydrzim vstavat v noci preto dufam ze to nebude velmi dlho...
niet nad vyspatu a oddychnutu maminku....drzim si palce tiez

zelmirka1
26. nov 2008

ahoj marina
ako boli ste vonku ?
ja som bola medzi 11 a 12 hod. a spal az doteraz tak mi zase zrusil plany na poobedie...

marina.o.
26. nov 2008

ahoj zelmirka,my sme sa pred chvilou vratili z vonku.Uz zacinalo byt zima.Adelka bola umrncana,aspon si pospala.

mgurnak
26. nov 2008

zelmirka, no mi mame tiez niekedy taky problem ako ty...tiez niekedy vymysla pri papani...sa kruti ako husenica ked mu davam prsicko...nechce, nechce, a ked potom nasilu niekedy mu dam, tak zacne papat, zisti, co to vlastne je...ale nie vzdy sa mi to podari, tak ho necham, nech si vypyta sam...mame to proste tazke 😉

erika26
26. nov 2008

ahojte žilinčanky. pridávame sa znovu k vám, dáááááávno som tu už nebola. Akosi nestíham 😀 . Vidím, že to tu omladlo bábetkami to je super. Dívam sa, že máme tak rovnako staré detičky. 😉

mgurnak
26. nov 2008

vitaj erika...no, +- sme rovnako stari 😉

erika26
26. nov 2008

mgurnak: to sa časom vyrovná.

erika26
26. nov 2008

inak to krútenie sa pri kojení poznám aj ja, niekedy si myslím že prídem o bradavku. ☹ 😀

zelmirka1
26. nov 2008

ahojte
to ste ma potesili...ja som si myslela ze len moj Misko sa kruti pri kojeni ako husenica, mrvi, natahuje mi bradavku
a niekedy sa aj zlosti...minule v nemocnici som videla pani ako krasne koji...kludne babetko tahalo ani sa nepohlo
tak som len zirala....
ja tiez malemu niekedy vnutim ale uz si pomaly zvykam ze ho necham a ked naozaj je hladny tak potom saje ako
o zivot az sa vobec nekruti....

erika26
26. nov 2008

zelmirka: to moja malá dnes mala nejaký super vrtivý deň. Pila a zrazu sa chcela aj pretočiť na bruško aj piť s prsníka. No a tá poloha čo z toho vyšla 😀 ani to neviem opísať. 😅 ale zase musím povedať že mávame aj kľudné kojenia.

zelmirka1
26. nov 2008

ahoj erika
no ved my to mame tiez striedavé...niekedy v klidku a niekedy normalny horor...asi je to normalka, ved
to hadam zvladneme...

zelmirka1
27. nov 2008

halo, nikde nikto....
akoj sa mate ?
ja som bola dnes v praci ukazat maleho a kolegyne ma tak vystiskali...normalne ma dostali...som niaka precitlivela
teraz co mam maleho...spinkal v kociku ako anjelik tak to bolo super

mgurnak
27. nov 2008

no,dnes je tu fakt akosi mrtvo...asimame vela prace s drobcami 😉 boooze, ja som teraz zjedla celu pizzu...normalne mam zle svedomie..ale taaaak mi chutila 😅

marina.o.
27. nov 2008

mgurnak,celu pizzu??? to by som si dala aj ja 😉
Nasa mala uz spi.Nechcem to zakriknut,ale asi bola unavena.Spala len v kociku.

zelmirka1
28. nov 2008

ahoj mgurnak
no ved netreba mat zle svedomie kvoli pizze...hlavne ze ti chutila a si spokojna...ja som tiez uz mala asi dvakrat
ked sa mi nechcelo varit...

marina aj my sme vcera krasne zaspali sami v postielke....sranda ked place tak som hotova a snazim sa ho vselijako uspat a ked ho dam do postielky a idem prec a on spinka tak som zase hotova ze som ho tam nechala sameho...

mgurnak
28. nov 2008

no, my sme teraz konecne zaspinkali..aspon na chcilocku..poobede pojdeme von...maly sa rano zobudil okolo 4.00 a zacal si pospevovat a rozpravat...bolo to krasne ale mne sa tak strsne chcelo spat...takze tuto noc som sa zasa nevyspala...no nevadi..hadam to niekedy dobehnem 😀

marina.o.
28. nov 2008

my sme sa zasa zobudili,asi po hodine...mame rekord 😀

zelmirka1
28. nov 2008

to je krasne mgurnak...tesim sa az bude moj Misko "komunikovat"...

zelmirka1
28. nov 2008

my sme zase konecne po hodine zaspali....
marina kedy sa chystas von dnes ?

marina.o.
28. nov 2008

zelmirka chystame sa poobede von.Len zalezi ako budeme papat.Trochu vypila a este sa ideme trapit dalej...

zelmirka1
28. nov 2008

marina ja sa chystam ist von okolo 13.30 - 14.00, ale tiez zalezi ako budeme papat, lebo teraz nespinkame...
ak budete vonku v podobnom case prezvon ma...

zelmirka1
28. nov 2008

fiha, mam tu akosi najviac prispevkov...asi preto ze mam najmladsie dietko a viac spinka...musim sa krotit a radsej
robit nieco zmysluplnejsie...napriklad pisat planovanu dizertacnu pracu...

marina objavila som fajn kaviaren v meste, sedela som tam s kocikom a vraj tam chodia maminy lebo je tam
nefajciarska cast, vola sa to Static a je to kusok od namestia a celkom sa mi to pacilo....

mgurnak
28. nov 2008

static? to ani neviem kde je...musim zistit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre