Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

gabrielkaa
4. mar 2009

Vera, diky za linky, musim sa tam zaregistrovat. kuknem aj ten careffour a uvidim.
ja zatial pouzivam perinu ako "nahradu" len to neni ono, sa s tym napasujem a aj tak ma boli chrbat, lebo sa kadejako k malej ohybam.

kutina
4. mar 2009

gabrielkaa ahoj, ja mám kojací vankúš, ak chceš môžem ti ho požičať kým ho budem za možno 2 roky potrebovať 😉

marina.o.
4. mar 2009

zalezi,kedy tam pojdeme alebo on pride ku nam.My sa tam nechystame.To by sme nejako vymysleli 😉

zelmirka1
4. mar 2009

gabrielka ja som tiez mala problem s polohou pri kojeni a bolel ma chrbat a teraz pouzivam obycajny vankus ktory mam v obyvacke asi 40 cm x 60 cm a je to super, mozno skus niaky vankus doma ktory najdes, nie tie na spanie
lebo tie su moc makke.

marina.o.
4. mar 2009

mgurnak,Adleka v noci buntosila a teraz spi.Pokym som sa naobedovala ona si v pohode zachrapkala 😀
Ja chcem ist voooooon!

marina.o.
4. mar 2009

no uz sme hore.Spala pol hodinku 😝

vera21
4. mar 2009

Ahojte 🙂
Gabi, od Kutiny ber ten vankus, lebo ten je naozaj perfektny 😉 Aj ja ho mam, len som ho tiez pozicala....
Marina, ved to za tie pol hodinove spanky ani nic neurobis 🙂

marina.o.
4. mar 2009

ved nespravim.... ☹

zelmirka1
4. mar 2009

ahojte
no dnes som sa teda pobavila, bola som von 2,5 hodiny a maly z toho spal 45 minut....to som zvedava ako vydrzi do vecera... ☹

marina stretla som tvojho muzicka na nakupoch...vraj sa adelka krasne smeje 😀 a vela.

marina.o.
4. mar 2009

zelmirka,hovoril mi,ze ste sa stretli.Smeje sa,hlavne,ze naplace.Ona sa smeje vecer,ked ma spat.Vtedy ju to najviac bavi....

zelmirka1
4. mar 2009

no ved to je super....lepsie smiat sa ako plakat...no maly tu na mna pekne vykrikuje a smeje sa tiez lebo uz zistil ze to na mna zzbera a vzdy pridem...potvorka jedna 😀 😀 😀

marina.o.
4. mar 2009

uz vedia,co na nas plati 😝

evkastipka
4. mar 2009

Pekny vecer vam prajem, chcem sa spytat. Je nejaky podnik v ZA v okoli Hlinkoveho, Marianskeho namestia a tak centra kde sa da skocit na kavicku aj s kocikom? Dakujem, prijemny zvysok vecera prajem.

vera21
4. mar 2009

Jeeeej Evi !!! No gratulujem to k malinkej 🙂 🙂 Teda, ty si sa tu pekne dlho neukazala ....Tak uz mate Karinku na svete. Tesim sa 🙂 Ako sa citis ? Si ok ?
Kaviaren poznam ibu tu, co je na Farskych schodoch - ako keby si chcela ist do divadla - v pokovici Farskych schodov sa tam da dostat aj s kocikom, je tam take priestranstvo a tam je kafeteria, kde sa nefajci, mozes ist s kocikom - inak, vysvetlujem to ako magor, dufam, ze presne vies,co myslim 😀

ma.senka
4. mar 2009

ahojte,

vera, co nespis?

ma.senka
4. mar 2009

Evi - ja som chodila s kamoskou a s kocikom do Trattorie, v tej nefajciarskej zone, blizko dveri je priestor na kocik... skus tam...

ma.senka
4. mar 2009

vera - vidim, ze uz asi spis 😀 som prisla neskoro 😎

vera21
4. mar 2009

Nie,nie, ja tu ! Len zasa zavislacim na ebayi 🙂

ma.senka
4. mar 2009

zas minas peniaze?

vera21
4. mar 2009

Tak Masena, ty uz si aj na kave v podniku bola ? A mna kedy zavolas, haaaa?

ma.senka
4. mar 2009

alicka spinka?

ma.senka
4. mar 2009

ale coby,nebola ☹ ale uz sa tesim ked pojdem, jasne ze s tebou hlavne 😀

vera21
4. mar 2009

Nie, upratuje kuchynu 🙂 Jasne, ze spi, unavena dnes bola ako des....V Labyrinte nachodila asi tak 100km 🙂

ma.senka
4. mar 2009

chudatko male, ju ustvavas, aby ti potom dobre spala 😀

ma.senka
4. mar 2009

mne sa dari miska v poslednej dobe ulozit o 20.00 a spinka do 5.30... dufam,ze to nezakriknem, aspon do konca marca nech takto vydrzi 🙂

vera21
4. mar 2009

Aha, tak to bola kamoska s kocikom v teh Tratorrke xixi Dobre, tak ratam s tebou a Miskom, ok ? 🙂 Ako bolo na cviceni ? Uz to vies ? Automato ???

ma.senka
4. mar 2009

ozaj dnes som bola u ivky... vravela, ze vidi pokrok, no mne sa nezda veru... hlavicka nedrzi ani tukes... ked ho drzim na rukach alebo mi tak sedi na kolene tak mu nepada, ale pri zdvihacke za ruky hej... dnes sme dostali dalsi cvik, tak uvidime... idem k nej zas v piatok, ale ma plno, takze neviem kolko bude mat na nas cas...

vera21
4. mar 2009

Jezisi, neznasam taketo mamy, co maju takto spiace deti v takomto veku ☹ ☹
Ale je to supris, aspon mas neprerusovany spanok, takze rano mozes aspon fungovat...Mne sa podlamovali stale nohy a poobede som myslela, ze uz je polnoc 🙂

ma.senka
4. mar 2009

viem, ze neznasas taketo mamy 😀 preto ti to pisem 😀

ma.senka
4. mar 2009

ale niekedy sa vie zobudit aj skor, strasne si cmula prsty a strasne pri tom mlaska a pritom spi 😀 no ide si ich vycucat 😀 o 4.00 rano sme pravidelne hore 😀 vacsinou ho pohladkam, dam cumlik a spi dalej... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre