Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

evka26
1. okt 2008

Ahoj stonozka ako sa mate 😀 😉 😀 uz ste ok
ozvi sa co mas nove potom ti poslem email a mozme pokecat 😀
papa Evka

evkastipka
1. okt 2008

Kukuk, babulky...mate niektora gynekologa, kt. ma aj sono v ambulancii?...mna uz z toho mojho ide picnut... ☹

dadus
autor
2. okt 2008

dobre ranko, evi moja ma, ale je to zena vsak cez ip....

dadus
autor
2. okt 2008

ale baby to hadam nie!!!!! 😀 😀 😀

lahodacka
2. okt 2008

a co chces menit gynekologa teraz? Ked uz ides skoro rodit?

evkastipka
2. okt 2008

lahodacka...no a? 🙂 Ale uz mi lezie u toho mojho na nervy to, ze na sono ma posiela vselikde po Ziline, vcera som mala ist na ultrazvuk a lekar neprisiel, tak ma skoro slahlo... ☹ ...

durni
3. okt 2008

Ahoj to je v pohode ja som tiež menila okolo 20t tehotenstva gynekológa a som spokojná že som to urobila 😉

kutina
3. okt 2008

Ahojte,
Našu Natálku zaradili do foto-súťaže v časopise Mama a Ja. Ak chcete poslať hlas, môžete tak urobiť SMSkou na číslo 6661 do 15. októbra 2008 v znení: FOTO 22 (vaše meno a adresa)
Cena spätnej SMS je 6,- Sk
Ďakujeme

dadus
autor
3. okt 2008

kut tak ja som dnes sla stranu za stranou este zilinu, aby som to nasla, ten link na ten vyvoj dietata a nasla som ho na 217 strane kliknem nan, a ze nefunguje, ma slo picnut 😠 bolo to z mama a ja......asi to uz stiahli zo stranky.......
pocuj a to si posielala malej foto a oni botom robili uzsi vyber?

marina.o.
3. okt 2008

Ahojte,som tu prvykrat.Do ZA sme sa pristahovali,tak by som si tu rada nasla nejake kamaratky.Mame malu Adelku.V pondelok bude mat 8 tyzdnov.Je to nase prve dietatko.Tesime sa,ze si tu najdeme kamaratky 🙂

dadus
autor
4. okt 2008

cauky marina, tak vitaj v nasom klube, dufam,ze sa tu budes s nami citit dobre....ako sa inac mate? 😉

svantica
4. okt 2008

ahojte 🙂
dadus mame sa celkom fajn, raz oblacno raz slnecno,ale da sa. a vy?

kutina
4. okt 2008

Ahojte babky,
ako máte?
dadi áno : tam je vždy téma, na ktorú sa posielajú foto do redakcie...no a buď bábätko vyberú už do súťaže alebo nie. Ja som tam zatiaľ posielala asi 4 fotky no a vyrbrali ju teraz prvý krát

martija
4. okt 2008

ahojte zilincanky,my sme sa rozhodli,ze sa zo slnecneho spanielska stahujeme do ziliny naspat k rodine,lebo s dvoma detickami v cudzine to neni lahke,potrebovala by som poradit s pediatrickou dobrou.Prosim vas,neviete mi v za,alebo okoli nieco poradit.Kedze je tu moc stranok neivem,ci sa tu ta tema uz neriesila,ci sa riesit moze,tak keby ste mali niekdo pre mna radu,tak by som bola zaviazana....

marina.o.
4. okt 2008

Ahoj Dadus,dakujem za privitanie.Mame sa celkom fajn.Prave sme sa vratili z prechadzky.Aj ked prsi,tak bolo vonku dobre.Vy sa ako mate?

dadus
autor
4. okt 2008

Ahojte, my sme boli na orave, netera mala rok tak sme slavili, no bolo nas tam 20 v 2-izbaku, tak si to viete predstavit 😀 som rada, ze uz som doma 😀
kut mam pre teba medik 😉

heppu
4. okt 2008

ahoj kutina ja by som tiez nasu Miu chcela dat do sutaze a poslat nejake fotky???to sa da hocikedy?alebo len ked potrebuju nejake miminka??hlas posielam

dadus
autor
4. okt 2008

aj my sme poslali 😉

mgurnak
4. okt 2008

ahojte maminy..tak aj ja sa k vam pripajam....sme sice mladsi ako vy...ale to nevadi...pekny vecer 😉

dadus
autor
4. okt 2008

vitaj mgurnak 😉 , vek neprekaza....sak su tu aj tehulky 😀

martija
4. okt 2008

to sa tu naozaj nikdo nenajde,kdo by mi poradil ☹ ☹ ☹ Starsieho synceka mame prihlaseneho na vlkoch na poliklinike,ale chcela by som zmenit......v kazdom pripade dik

dadus
autor
5. okt 2008

martija, prevazne tu mame dr. Mrazovu, len neviem aky ma stava....ma ambulanciu pri policiu v tom zravotnom stredislu...

kutina
5. okt 2008

ahojte babule
marina - vitaj medzi nami 🙂 v dobrom Ti závidím prechádzky aj v daždi. my sme aj s verou21 minulý rok tiež brázdili ulice za každého počasia...teraz keď sú deti už väčšie sa to nedá ☹
Martija - dcérka patrí tiež ku Dr. Mrázovej, ale pochvaľujú si aj Dr. Horanskú (má ordináciu hneď vedľa dr. Mrázovej) a potom Dr. Milanovú na Solinkách v areály kostola

martija
5. okt 2008

dadus,kutina...dakujem,napisem na papierik a pojdem pozistovat,lebo to bude tazsie pre nas,na zaciatku aj ockovanie,zaciname tu a pokracovat budeme tam,neviem si to predstavit,lebo tu je to uplne ine,nebali sa tu nasiroko,neberu deti vitamin D...a este neviem co....no a co ja budem robit s dazdom,trosku mam obavy,ako to zvladneme,zili sme tu 10 rokov.....

marina.o.
5. okt 2008

kutina,rady sa prechádzame len sme sami.Chýba nám spoločnosť.Ja rada kecám🙂
mgurnak,my sme ešte mladší než vy.
Ja s malou chodíme Dr.Šulekovej do nemocnice.

martija
5. okt 2008

babenky,ak vas mozem este pootravovat,rada by som sa dozvedela,ze ako je to vlastne u nas,kolko sa plati za objednanie,aby som vedela porovnat,ked budem vyberat.Su vzdy uprednostene babatka do roka??a su vzdy poradne pre babatka oddelene od ostatnych deticiek??alebo je to u kazdeho inak?...ak budete mat cas,budem rada,ked sa dozviem viac...diky

heppu
5. okt 2008

ahojky mgurnak my sa pozname 😉 😉 ako sa mate???

heppu
5. okt 2008

ahoj marina.o. ak chces ist niekam von kocikovat tak ja by som sa pridala lebo tiez zatial chodim sama kedze nie je s kym

dadus
autor
6. okt 2008

martija, dieta do jedneho roku sa na poradne objednava presne na cas, aj co sa tyka ockovani, teda aspon u nasej dr. Mrazovej, takze necakas a neplati sa nic a poradna pre babatka je oddelene, vacsinou v poobednych hodinach, lebo rano su chori a tak.....a kde v zahranici vlastne si?
apropo dobre ranko babulky 😀

marina.o.
6. okt 2008

ahoj heppu,bola by som rada,keby kocikujeme spolu.My byvame na vlcincoch.Da sa povedat,ze kazdy den sme na hlbokej ceste.Vy byvate kde?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre