Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
26. feb 2009

no baby vy ste ma uz dopredu s tym plavanim pripravili na to ze ocakavam problemy... 😒
ale hadam to bude v pohode. Ozaj aky cas sa vam zdal najlepsi na plavanie ? Ja mam obavy lebo maly
nema moc rezim zvykol spavat doobeda medzi 10-11.00 tak som myslela ze okolo obeda by sme mohli
chodit ale teraz niekedy nemoze zaspat, zaspi az okolo 12.00 alebo je mrzuty az kym nejdem von tak neviem
fakt kedy?

marina.o.
26. feb 2009

zelmirka,necakaj problemy.To nam dali dotazniky,co by sme navrhli na zlepsenie.
Nam to vyhovuje na 11:30.Adelka spava okolo 9:30,tak to mame akurat.Ale aj tak cim su deti väcsie menej spavaju.

andulka26
26. feb 2009

ahojte maminy, nam vysiel konecne druhy zubok 😀 Som taka rada, lebo mala zle spavala, v noci mrncala....
dufam, ze to nebude pri kazdom zube taketo, lebo prvy jej vysiel ani neviem ako a tento druhy ju zas troska potrapil.

zelmirky, ja som sa tiez troska obavala ako sklbime rezim spania s plavanim, ale bolo to super. Mala aj ked bola unavena, tak vo vodicke neplakala, lebo sa jej tam pacilo. Horsie to bolo s obliekanim, lebo bola uz hladna a nemohla sa dockat cicika. A mozem povedat, ze po plavani mi krasne spinkala. Tak sa neboj ani ty. Ja dufam, ze sa nam podari pokracovat v dalsom kurze kedze sme museli jeden vynechat koli chorobe. Tak mozno budeme aj spolu, ktovie 😉

skoda, ze nie som priamo zo Ziliny, hned by som s vami skocila na kavicku. Tu sa niekedy nudim, lebo kamosky maju vacsie deti a rezim spania mame presne opacny. Tak je problem sa vobec stretnut ked furt niektore deculko spi.

andulka26
26. feb 2009

arianna, ako pokracuje tvoje cvicenie? Uz sa ti podarilo nieco zhodit? Ja som hrozna, stale sa stazujem na vahu ale sladkemu akosi neviem odolat. Samozrejme ze aj dneska som zlupla horalku len taky fukot, mozem sa hambit 😝

mgurnak
26. feb 2009

andulka, ved ked sa velmi nudis, tak len dojdi do ziliny, sa viacere stretneme a na tu kavicku pojdeme...aj kocikovat mozes s nami 😉 auto odstavis, pokocikujes, potom k niektorej z nas zabehnes, aby sa mala napapkala je to... 😉

marina.o.
26. feb 2009

mgurnak,Adelka mi spala skoro hodinu v kociku 😉 Aspon som stihla navarit obed pre obe.

mgurnak
26. feb 2009

si ju asi na tom plavani velmi unavila...a ten nas uz potom nespal, ale aspon cosi spapal..ale muselo to byt zmiesane s tym prikrmom..zeleninka s kuratom... 😖

zelmirka1
26. feb 2009

ahojte
aj vy ste boli take mokre z prechadzky ? lebo ja dost...a to maly ani moc nespal, normalne ked som si sadla na kavicku som ho musela vybrat a kavickovat s nim na kolenach 😉 no ved nech si zvyka drobec ze mamina si musi dat kafco a kolacik aby mala pohodove nervy na vychovu 😀

marina.o.
26. feb 2009

zelmirka,my sme akurat sli domov z plavania,ked zacalo snezit.Akurat sme stihli prist domov.

erika10
26. feb 2009

Jéj ahojte, našla som Vás...
Môžem sa občas pridať na pokec? 🙂

zelmirka1
26. feb 2009

andulka to si mala dobre ze aj ked bola unavena neplakala...toho sa prave bojim aby nebol mrzuty a neplakal...no ved niako to hadam zvladneme aj my

marina ja musim behat dlho lebo doma mi fakt moc nespinka...snad sa to casom nauci...

dnes sa mi prihovorila jedna mamicka s kocikom kde mala 8 mesacnu dcerku len tak ze aby som si kupila aj sportovy kocik taky ze maly pozera na mna a nie dopredu ze teraz vidi ake je to zle ked nevidi na malu a ona na nu,
sranda ja som od zaciatku chcela taky kocik tak mozno na tom nieco bude

marina.o.
26. feb 2009

ahoj erika 😉

marina.o.
26. feb 2009

zelmirka,my ked sme vyberali kocik ja som chcela taky aby sa dal otacat aj ku mne aj v smere jazdy.Teraz je takych kocikov malo.Väcsinou su len v smere jazdy.To nam skoro v kazdom obchode povedali.Nakoniec sme ale nasli 😉

a_rianna
26. feb 2009

andulka hej chodim cvičiť aj dneska som bola som potom neskutočne zmorena a mam k tomu aj dietu od trenera ale včera som sa napchala v carefoure mrkvovou tortou sme boli z plavania si sadnuť na kavu tak sme si dali aj kolačik... 😖

a schudla som zatial 3 kg za 2 týždne ja si myslim že je to malo... a že to nevidieť ale minule mi Lucia ... ta kočka čo sme sa stretli prvy krat na kurze ta blondínka pamataš si ??? povedal že na mne vidieť že som trochu zhodila... ale tak ja budem spokojna asi až z 10 kg 🙂

ale ked to budem riešiť tortami tak neviem kedy to pojde dolu 😒

zelmirka1
26. feb 2009

marina ja mam tiez taky ze moze byt v smere jazdy aj opacne co je fajn 😉
ved nech ma vidi drobec....mamina je mamina no nie ?

zelmirka1
26. feb 2009

ariana ja si myslim ze 3 kg je dost, radsej pomalsie a potom zostanes stihla.... 😎

katkaza nesla si dnes nahodou smerom k Bille s jednou kockou a mladikom ? sa mi zdalo ze ta vidim ale tak snezilo ze som bola zababusena a nevidela dobre...

biela
26. feb 2009

ahojte,
my sme si dnes spravili celodenný výlet, boli sme u našich a potom sme tam oliverka nechali a šli sme do ružomberka na seminár o znakovej reči pre bábätká. my už učíme oliverka znakovať asi mesiac, no chceli sme aj nejaké odborné rady, tak sme šli a neľutujeme.
počasie bolo hrozné, hrozné cesty, som rada, že už sme doma. oliverko spí, mňa čaká ordinácia, no supeeer. hoja ďunďa. 😎

marina.o.
26. feb 2009

ahoj biela,preco chcete Oliverka naucit tu rec?Ma problem so sluchom? ☹

gabrielkaa
26. feb 2009

ahojte, aj ja sa chystam trostik zhodit, ale tak skoro sa asi do fitka nedostanem. bobka musi este trosku vyrast a potom sa to bude asi dat. a potom sa pridam k vam do MC. lebo teraz je to aj tak asi skoro.
k tym kocikom, ja mam CAM a ta sportova cast sa da tiez nakliknut aj v smere aj v protismere jazdy to je vyhoda.
inak marina kde sa flakate? hm? alebo uz asi kocikujete kdesi inde. hlboka je fajn, ale uz mi to pride take nudne ta trasa a este k tomu v takomto pocasi...

biela
26. feb 2009

nie, Marina, len tak, na zlepšenie komunikácie. 🙂 chvalabohu je zdravučký ako repa. 🙂

biela
26. feb 2009

baby, kde je tá "hlboká"? 🙂

katkaza
26. feb 2009

zelmirka nie...dnes som išla len smerom do bytčice ku našim 🙂
aj ja mám cam kočík,ale toto neviem či sa dá...som tú športovú časť ešte neskúšala 🙂
arianna ako chudneš?mne sa už mesiac váha drží a nič nejde dolu 😒 potrebujem ešte 5 kíl 🙂

marina.o.
26. feb 2009

biela,chvalabohu,uz som sa zlakla.To Ti kto poradil?

gabrielkaa
26. feb 2009

ak si zo Ziliny, tak ti to vysvetlim jednoducho, hlboka cesta - je tam kde je basa 🙂....a spaja vlastne take vzdialenejsie centrum z vlcincami....je to pesia zona, co mne vyhovuje a dost mamiciek sa tam chodi prechadzat s babatkami.
ohladom toho chudnutia mne by pomohlo cvicenie, stravu som nikdy nejako moc neobmedzovala, jedla som skoro vsetko (okrem bravcoviny) ale uz aj to, ked perem do seba prosciutto, alebo pharmske sunky 🙂..tak som si vedoma, ze to neni z kuraciny. jedine co som robila, bolo, ze som sa snazila od urcitej hodiny vecernej do seba nepchat...len teraz je to tazko, ked nemozem jest vtedy kedy chcem, ale vtedy ked mi sarah dovoli 🙂

marina.o.
26. feb 2009

gabrielka,dnes sme boli na plavarni.Zajtra,ak bude pekne,pôjdem popoludni na hlboku.

marina.o.
26. feb 2009

baby,do leta to hadam stiheme s tym chudnutim 😎

zelmirka1
26. feb 2009

no ja prave kukam ordinaciu a pritom si citam co tu pisete...
a zase mlsam sladkosti uz musim prestat lebo predsa len este nemam povodnu vahu a nie je mi rady...ja obdivujem kazdu co sa dokaze obmedzit v jedle...

biela
26. feb 2009

gabi, tu je basa??? 😀 ja fakt ani netuším kde to je. už tu bývam vyše roka a som si myslela, že poznám všetko.

biela
26. feb 2009

zelka pomaly, čo ti povie manžel 😀

biela
26. feb 2009

marina, som o tom čítala, aj kadejaké relácie o tom boli a sa mi to zapáčilo. 🙂 je to veľká zábava a kým nevie bábätko hovoriť, vie aspoň znakmi dať najavo čo cíti, či je hladné, smädné, či ho niečo bolí a podobne... no ideálne je začať okolo roka, my sme mali mesiac meškanie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre