Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
31. máj 2009

prave mi prišiel mail od M. Konarčikovej z Baby plavania... takže zvolila dobru taktiku... lebo pri pokračovani dava vernostne zlavy... čiže na každy dalši kurz kt. u nej absolvuješ dava zlavu
toto v nereuse nie je a pritom maju ovela viac zakaznikov ... v nereuse sme to už aj navrhovali ale nestretli sme sa tam s uspechom pri davani zliav....

🙂 takže predpokladam že pre niektorych zakaníkov bude motivacia aj cena pri rozhodovani sa na kt. kurz pojdu

gabrielkaa
31. máj 2009

zelmirka, no ohladom tej stravy, veru aj ja vyskusam strukovinky a budem sledovat malu, ci nebude ako balonik 🙂
ale ona bola pohodove dietatko a co sa tyka kolilk a zastavenych vetrov tak to som riadne ani nevnimala, ze to ma. trosku mala jeden cas skryty reflux ale to preslo zakratko. no skusim veru. a co tie plesnove syry, aj tie papas? tie sa trosku bojim, ale mam ich velmi rada. inak teraz nemozem nic co ma spolocne s "kravskym proteinom" lebo mi malu testuju na mozne potravinove alergie. vyhdilo sa jej okolo ustociek taky ako ekzemik so slin alebo co, a potom jej to preslo az popod bradu a na chrbatik tak sme sa odhodlali do MT a tam jej zobrali krvicku (hotovy horor) a urobili krvny obraz a cakam na tie vysledky alergologie. inak krvny obraz mala dobry, az na mierne zvysenu hladinu bielych krviniek, co mi lekarka odovodnila tym, ze mala "zahustenu krv" (lebo som ju kojila cosi vyse dve hodky pred odberom, lebo mi nikto nepovedal, ze je lepsie nakojit) alebo mozno prekonava nejaky "infekt" ale nebadam to na nej, je vesela a vitalna a ani teplotu nemala. joj som sa vystrasila trosku. vsetko berem prilis vazne a neviem sa od toho "odosobnit" som prilis negativna a vo vsetkom vidim hned nieco vazne..ale inak ma napadlo, ona mala cca 2 tyzdne pred oberom ockovanie - hexa+prevenar. takze to moze byt aj z toho....
arianna co sa tyka plavania tak je to veru o ludoch. tiez mi marina vravela ohladom nereusu, ze jej tam s platbou nevysli v ustreti. trosku si asi neuvedomuju, ze moze existovat aj konkurenica...

marina.o.
31. máj 2009

gabrielka,musim Ta opravit 😉 Nevysli mi v ustrety s nahradzovanim hodin 😉 ale to neva.

vera21
31. máj 2009

ahojte Baby, boli ste dnes niekde na MDD ? My sme sa vybrali do mesta, ked sa nasa spiaca krasavica prebudila a uz bolo po ☹ no, som jej povedala, ze ked tolko drichme, tak nic neuvidi 😀

marina.o.
31. máj 2009

ahoj,my sme neboli nikde.Cez vikend sme boli u mojich rodicov.Aj tak je o nicom pocasie...

marina.o.
31. máj 2009

gabrielka,IP!

ma.senka
31. máj 2009

ahojte, no teda vera ty si teda mat 😀 najprv alicku 1,5 roka presviedcas, ako ma spavat a ked konecne
spava tak potom si ani mdd neuzije... chudatko malinke, kupila si jej aspon balonik? 😉

vera21
31. máj 2009

ani baloniky nikde neboli kua ☹ iba popraskane na zemi ☹
a vy ste kde boli ?

biela
31. máj 2009

ahojte,

no som si mohla myslieť,že koho tu nájdem...

vera, aký bol dan nekonečný? 😎

ma.senka
31. máj 2009

doma 😀 - ale mdd je zajtra, ci nie?

vcera sme ale boli v Ikei v Ostrave, cingacbuk cestu zvladol, pokakal sa po usi ako na kazdom vyjazde 😀 rozmyslam, ze ked ho nabuduce zapecie, ze ho nalozime do auta a povozime 200 km 😀
kupili sme mu v ikei na mdd takeho velkeho plysoveho
dinosaura - teda aspon si myslim, ze je to dinosaurus 😀 hra sa s nim ostosest, najviac ho zaujimaju visacky
na zadku plysaka... ani ich nejdem odstrihavat, lebo ho ta hracka prestane bavit 😀

ma.senka
31. máj 2009

ahoj biela, no jasne koho ineho...
co nemozes spat? 😀 to si ako moj cingacbuk, ten zaspal o 22,30!!! sa nam tu vyrehlieval a ani za nic
spat... nooo ale cez den spal azzz 1,5 hodiny... ufff

ma.senka
31. máj 2009

vera - aky bol dan nekonecny?
biela - ty si bola tiez na koncerte dakom, ci nie?

biela
31. máj 2009

masenka,
čo ste nakúpili v ikei okrem dina?
zajtra je mdd ako idete oslavovať?
máš pravdu, nemôžem spať, lebo som si poobede pospala s malým... a čakám na rozhodnutie lets dance. 😝

vera21
31. máj 2009

no vidis, polonocni vtaci su tu 🙂 neviem, aky bol nekonecny, lebo som ho nevidela, ale zato som videla kopec inych, zaujimavych veci a objektov 😀 no a v skorych rannych hodinach som toho teda veru uz moc nevidela....
Masi, to bolo aj u nas s tymi visackami - mali sme ich vsade, vzdy, ked prisiel niekto a chcel to dat dole, tak som vyskakovala, ze my tam tu cenovku a visacku strasne potrebujeme a nech sa toho ani nechyta !

biela
31. máj 2009

nie, nebola, prečo?
na koncert idem až 24.06. a rozmýšľam že pôjdem v sobotu do martina na tú fontánu pre zuzanu. do amfika...

vera21
31. máj 2009

Masi, super, na akom vylete ste boli ! Ja idem v stredu, musim uz konecne nakupovat aj nieco pre seba, do nicoho sa nezmestim....Idem s kamoskou do BA, skocime mozno aj do AT...jupiiii 🙂 bez deti - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

biela
31. máj 2009

vera, som ti poslala ip 🙂 ohľadom puky, tak kuk...

vera21
31. máj 2009

teraz som nasla, sa nekukam hore 🙂 mas IP 🙂

ma.senka
31. máj 2009

no aj ja som trocha pookriala, toto vysedavanie doma ma uz nici 😎

no a ako si zvladla nasledujuci den po ponocovani? toto si uz hadam ani neviem predstavit... 😀

biela - spominali ste s marinou tarju...

ma.senka
31. máj 2009

vera - a ta kamoska bude paluska, ci nie? som ju stretla v carre minulu sobotu. boze, ta ma velke deti. ale ona vyzera ako na gympli, stale super 😉

ma.senka
31. máj 2009

mam ip? nemam ip, ty mas odo mna a od bielej asi ... 😎

vera21
31. máj 2009

Masi, som iba lezala, najedla sa, sla si s malou lahnut, medzi tym ibuprofen, desat litrov vody, podvecer jedna sprcha, roztrasene nohy /sak som tancila celu noc 🙂 /, potom kava a sup s malou do postele...medzitym sa staral tata, urobil to celkom dobrovolne hned po tom, ako ma rano zbadal 😲 uz to zas nechcem nejakych par rokokv zazit, toto bolo po veeeeelmi dlhej dobe, ale supris !

vera21
31. máj 2009

ved sak som bola oslavovat Kutine narodky ty huhu 🙂 takze ina Zuzka to bola 🙂 Aha, IP od teba som kukla este vcera vecer, ale fakt, naozaj fakticky som nevladala klepat na klavesnicu 🙂

ma.senka
31. máj 2009

😀 😀 vera - nahodou viem o com vravis tak ti teda odpustam 😀 😀
a kde chodi nasa generacia tancit v tomto meste? - nech viem kde ta hladat ked
ma to dakedy chyti 😀

vera21
31. máj 2009

idem uz spat,DN vam zelam 🙂

ma.senka
31. máj 2009

bru noc vera, biela 😉

biela
31. máj 2009

brú noc baby

zelmirka1
1. jún 2009

ahojte
baby tak neskoro ste sa tu zjavili....
inak dan nekonecny bol dobru ja som bola v meste a stihla som Ayau a jeho. Stale som sice pozerala na mobil ci nevola mamina lebo by som nepocula vobec nic. Ale maly pekne spinkal tak som sa mohla odreagovat a bolo super.

zelmirka1
1. jún 2009

inak tie visacky to je sranda ani ja ich neodstrihujem lebo maly ich zboznuje, myslela som ze len moj je taky detailista cudny a zrejme to maju vsetky deti radi.

pekny den vsetkym aj ked uprsany a chladny
baby nejdu mi davat smailiky neviete preco ???

marina.o.
1. jún 2009

dobre ranko,
zelmirka,aj nasa mala si skor vsimne vysacku ako samotnu hracku 🙂
Vcera tu baby ponocovali 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre