Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
4. dec 2009

valria,ja som ani jednu nerodila na termin,aky mi urcili,aale to je relativne.Fyziologicky porod je od 38 po 42 tyzden.Takze sme boli v termine 😉
Miška sa mala narodit 11.11. a narodila sa 31.10.
Viem,ze je zbytocne hovorit aby si sa nebala,ale nie je to az take hrozne ako to byva v serialoch 😀
Dakujem za pochvalu.

lenocka84
4. dec 2009

marina to si pekne prenasala, slusne, 20dni

marina.o.
4. dec 2009

lenocka,asi si sa pomylila...ja som neprenasala.

lenocka84
4. dec 2009

tak ked bol rozdiel 20dni nie?

marina.o.
4. dec 2009

veru nie...rozdiel je 11 dni.Narodila sa pred terminom.

gabrielkaa
4. dec 2009

cau marinka, coze nespis ha? mas akosi vela energie.. 😀

marina.o.
5. dec 2009

ahoj gabrielka,tesne sme sa tu minuli... ☹

lenocka84
5. dec 2009

marina aha,
neviem pocitat, pardon

ale velmi obdivujem ze stihas aj deturence, aj kona
zrejme mas uplne ze super deticky, ked su k mame take zlate
joooj nech im to vydrzi

valria321
5. dec 2009

marina.o. no vieščo malej je v brušku asi o.k neviem či budem prenašať alebo nie ale keby sa narodila trošku skôr nebola by som proti bala by som sa keby som prenašala ale nech je ešte princeznička pekne v brušku nech je pekne donosena....a vôbec nieje zač lebo tu staršiu maš naozaj taku bublinku tie ličiska musiš stale bozkavať🙂)hm a ak sa smiem opytať ty si odkial zo Žiliny??

fukylove
5. dec 2009

ahojte kocky 🙂

v prvom rade zelam krasnu sobotu 😉

marinka - teraz som na ulici NECESEYA ci ako sa to pise... oproti poste su take tri ci styri farebne, zateplene stvorcove panelaciky 🙂 tak v jednom z nich a budeme tu pravdepodobne do konca februara 🙂

co sa tyka porodu - ja planujem tiez riesit epidural... dufam, ze sa mi podari uz buduci tyzden ist mrknut do Cadce - chcela by som rodit tam... len este stale neviem ci chcem aj nadstandard alebo nie 🙂)))))))
porodu sa zatial nejako nebojim - ked to prezila moja prepistana sestricka 😀 😀 😀 😀, tak to budem musiet prezit aj ja... a navyse, ja chcem manzelika pri sebe... tak si myslim, ze tak ako kopec inych veci, aj toto spolu krasne zvladneme 😀

kocky, upiekla som svoje prve bezlepkove medovnicky a tak mam intenzivnu potrebu sa pochvalit 🙂)))

http://picasaweb.google.com/Tazkovci/VianocneHa...

a este mam pre istotu zamiesene na jednu varku - lebo na moje velke prekvapenie, vobec nestvrdli... po 6tich rokoch betonovych pokusov zabrala bezlepkova muka 🙂))))) a navyse mojej rodinke chutia... a uz mi dost velku cast "vyzrali"... ale tie budem robit iba tak s orieskami, susenym ovocim a pod. na vrchu 🙂 lebo zdobenia mam na tento rok akurat tak po krk 🙂))))))))

marina.o.
5. dec 2009

fukylove,Ty si ale sikulka.Mohla by si napiect aj nam 😉 Krsne medovnicky si urobila.

fukylove
5. dec 2009

marinka - no - mozno ostane vsetkych kolacov aj na rozdavanie... lebo aj napriek mojim minulorocnym predsavzatiam, ze nebudem vypekat ako pre 30clennu rodinu, to vyzera na standardne vianocne mnozstvo.. este v lete vyberame z mraziaka 😀 😀 😀 😀 akurat ze skoro vsetko suche bude z bezlepkovej muky 😉

takze ak nestihas nahodou piect, tak ti kusok kolacikov mozem doniest 🙂))))) ale az ked dopeciem 🙂))) aspon sa moj Mirko nebude stazovat po Vianociach, ze vyzera ako slonik 🙂

tento rok robim vysluzku iba mojej babicke, nasim, svokrovcom 🙂 minuly rok som robila krabicu aj pre braska a sestru... no brasko mali potom vela od priatelkinej rodiny a segra tento rok vraj ide piect 🙂 no zoznam mam akoby som robila este dalsim rodinam 🙂 hehehe...

akurat ale kukam, ze tvoja Adelka ma iba vyse roka - ona asi moc med a oriesky este nepapa, vsak? hmmm... lebo tym, ze su z bezlepkovej muky, tak by aj kolaciky mohla... juj... len tie alergeny.. mi prave napada, ze ja budem tomu uz aj buduci rok musiet trosku prisposobovat uff...

marina.o.
5. dec 2009

fukylove,z teba musia mat v rodine len radost,ked im takto vypekas.
Ja tiez rada peciem aj varim,ale odkedy sa nam narodila Adleka,tak uz nemam cas.No a teraz,ked su dve je casu este menej.Ale vianocne pecenie si urcite nejako zorganizujem.Tata ich zoberie na prechadzku a ja sa budem realizovat.

fukylove
6. dec 2009

no - marinka - ja som v tomto smere dobre "sibnuta" 🙂))))) a tento rok dvojnasobne 😀 doslova... mi asi presibkava - jednak z toho, ze pracujem z domu a tak mam cas popri praci piect... a celkom sa zabavam, lebo orechove jemne susienky - dnes som zlepila dzemom iba nepatrnu cast a je toho zase ako pre regiment vojakov 😀 😀 😀 😀 a to mam ste cca 9 - 10 druhov naplanovanych 🙂))))))))))))))

hehe som zvedava ako to bude buduci rok, ked budeme mat uz mimco na svete 🙂 ty pecies pre Adelku aj nieco specialne, co by mohla ona ako babo? 🙂

lenocka84
6. dec 2009

hello damy

fukylove mozem mat otazku? co za babo mas na foto ked svoje cakas?
teda aspon podla pasu

btw baby zo ziliny chodite niektora k paucinovi?

marina.o.
7. dec 2009

ahojte maminky,
fukylove,myslim,ze na buduci rok nebudes piect az 10 druhov 😝 tak si to uzi teto rok.
Adelke nepeciem nic specialne,ale kusok kolacika obcas dostane 😉 Akurat jej varim menej slane jadla a nedavam jej sladkosti,ako napr.cokolady.

fukylove
7. dec 2009

lenocka - mozes otazku - to je moja neterka 🙂 narodila sa 30.7. 🙂 ja svoje deticky nemam... zatial.. teda to svoje si nosim este v brusku a zatial sa mu tam paci 🙂)))

lenocka - ja chodim k Hartelovi a soom s nim maximalne spokojna 🙂 v piatok idem zase na kontrolu a poradnu a v pondelok ideme na 4D sono aj s manzelikom, tak sa velmi tesime 🙂

marinka - veru... tento rok si este vychutnavam pecenie... buduci rok toho az tak vela uz asi nebude... 😉

zelmirka1
7. dec 2009

fukylove aj ku nam prid napiect....prosim...my ti aj zaplatime 😀 😀 😀
lebo ja som toho vela nenapiekla ked sme boli s muzom sami a teraz zase pri Miskovi nestiham uz vobec.... 😀
je fakt ze on ma v kuchyni necha tak akurat navarit rychly obed takze pecenie jedine po veceroch ked spi a to si chcem trochu oddychnut aj ja. No neva tak budeme mat 3-4 druhy co sme sa dohodli s maminou ze spravime a bude nam to stacit.

mgurnak
7. dec 2009

baby, vy tu planujete vypekat,..a ja este ani nevevim, co budem piect, este som o tom ani nerozmyslala...ale podlo toho, do tu pisete, by som uz asi mala....ved ja este ani darceky kupene nemam:(

marina.o.
7. dec 2009

Ahoj mgurnak,aspon planuje ale co z toho bude ani srnky netusia 😀 😀
Darceky ani ja nemam...napisem Jeziskovi 😉

fukylove
7. dec 2009

hihi - babulky - ked sa tak na Vas divam... mala by som buduci rok robit nejake plany asi uz od leta 🙂))))

lebo ja uz mam aj darceky, aj naplanovane pecenie aj cast napecenu... len som zistila, ze nie vsetko je tak dobrucke a OK ako z normalnej muky, ked ju menim za bezlepkovu... tak musim vypekat tak, ze iba jednu davku, otestujem co sa deje a podla toho sa rozhodnem, ci aj dalsie davky napeciem z bzl. muky alebo z normalnej 🙂

u mna najhorsie bolo vymysliet darceky... este poriesime pre svokrovcov... tam uz vymyslene mam, len musim zistit, ci nahodou nemaju to, co chceme uz doma 😀

fukylove
7. dec 2009

zelka - ak by si pri malom nestihala 🙂 tak v pohode napis, dohodneme sa... ked tak ti pridem aspon drobca postrazit 🙂 🙂 🙂 ak to v mojej pritomnosti prezije tak ako ten prvykrat 😀

lenocka84
7. dec 2009

fukylove dakujem

a foto z 3D si uz pridala??

fukylove
8. dec 2009

lenocka - ja idem na 3D az buduci pondelok - 14teho.... ale hned ako budem mat, pridam 🙂 ja mam zo vsetkych pravidelnych kontrol videjka - no idem dnes z toho porobit aj foto, aby som to sem mohla pridat... lebo tu sa videjka pridavat nedaju - aspon som na to neprisla 😉

marinka - neviem, ci si isto Marina - ale ak ano, tak ti zo srdiecka zelam vsetko najlepsie k meninkam, vela zdravicka, stasticka a lasky tebe, tvojim drobcekom, manzelikovi a celej rodinke 😉 😉 😉

marina.o.
8. dec 2009

ahojte,
fukylove,dakujem 😉 marina sice nie som,aj ked sa mi to meno velmi paci,ale dnes mam narodeniny.Chcela som aby Miska bola Marina ale tatovi sa to meno nepacilo.Inak sa volam Maria.

fukylove
8. dec 2009

ty mas fakt dnes narodeniny??? 🙂 🙂 🙂 no teeeda... tak to si si dobre vybrala - rovno na Marinu 😀 😀 😀 😀 tak teda poopravujem svoju gratulaciu - vsetko naj k narodkam 🙂))))))))

zelmirka1
8. dec 2009

marina vsetko najlepsie...vela zdravia stastia a hlavne radosti z deticiek prajem....inak bo by bolo pekne meno marina ale ked muz nechcel co uz.

marina.o.
8. dec 2009

baby dakujem 😉
zeli,ked bude tretia baba,tak bude Marina 😝

lenocka84
8. dec 2009

fukylove ja som z dnesneho pridala

marina tak aj ja sa pripajam, vsetko naj k narodkam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

valria321
8. dec 2009

marina.o. aj ja všetučko naj vela šťastička a zdravička pre teba aj tvoje dve princezničky nech ich sprevadza hlavne zdravíčko🙂)tvoja miška už ma mesiačik ako to rychlo beži čo🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre