Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

sia
30. jún 2009

Ahojte baby, prepacte, ze sa vam sem trosku natlacim,ale potrebujem poradit.
Chystame sa do ZA na bratove promocie a mam 1,5 rocnu certicu,tak by som chcela najs dobru restiku,kde by bol nejaky detsky kutik prip.preliezky,smykacky.....
dakujem za pomoc a ochotu.

biela
1. júl 2009

sia, ja to tu moc nepoznám, v meste neviem, či je niečo aj s preliezkami, no mimo mesta na sídlisku Hliny je reštaurácia Máj a sú tam vonku aj preliezky. dá sa tam sedieť aj von, sú tam drevené stoly, je to síce reštaurácia, varia tam, no myslím, že je to skôr také "krčmové" posedenie...

andulka26
1. júl 2009

sia, my sme mali oslavu mojej 30-ky v pizzerii Vulcano za plavarnou pri tenisovych kurtoch. Nie su tam sice preliezky ale vo vnutri maju detsky kutik s hrackami, hojdacimi konikmi, pastelky a pod. Nasi krpci sa tam celkom dobre prehrali. O inom neviem, myslim ze tu v ZA je to bieda 😒

a_rianna
1. júl 2009

sia ja som zilinčanka ale neviem či take niečo tu vobec je aj s prelieskami a tak... nanajvyš asi sem tam nejaky ten kutik sa najde a možno detska stolička na jedenie.... 😲

holcicka12
1. júl 2009

Prosím hlasujte za mňa v sútaži 🙂
http://www.blesk.cz/divkaleta?action=profile&id=61

violetka1
1. júl 2009

tak holku leta by sme mali za sebou, ale nehlasovala som za nu- neviem, co to je a vobec ta fotografia vo mne nevyvolava dojem leta- teplaky na zemi v kuchyni, ale beriem- 15r.

A co vy ostatne, ako sa mate?

a_rianna
2. júl 2009

ahoj..

vio pravdu mas bez napadu totalne... ani ja si tak nepredstavujem holku leta...

vio už byvate v ZA??? neprideš niekedy na namestie kuknuť??? či ešte mate vela prace??? pri zariadovani?

zelmirka1
2. júl 2009

ahojte
to mame dneska teplucko....teplucko.... 😀 nechcem provokovat ale radsej nech je chvilu riadne leto ako ked je vonku skaredo, no nie?
Doktorka nam odporucila kedze sa maly stavia kupit topanocky a to je dost tazke lebo ma taku stihlu a drobnu nozicku ze su kazde dost volne a vyzera ako kocur v cizmach. Kde ste kupovali drobcom topanocky ? Ja som bola v sanitase pri nemocnici a v obchode v zilpo, aj sme jedny kupili ale ked som mu ich dala tak ma problem liezt su mu velke a tazke.

marina.o.
2. júl 2009

ahoj zelmirka,ja idem dnes nejake kupit.Adelka sice dostala papucky aj topanocky ale pokym sa zacala stavat,tak su jej uz male... 😒 tieto co dostala su znacka RAK kupene u BATU a nezdaju sa mi tazke.Take iste by som chcela kupit.

a_rianna
2. júl 2009

zeli my sme kupovali v lekarni na namesti značku sante
su super , orotopedicke a zdravotne

u batu sa tiež da dobre kupiť a maju aj službu že si objednaš cez net kt. si vyberieš a ked nebudu sedieť tak ti ich vezmu do predajne

my už mame 3 tie topanočky... 😎

biela
2. júl 2009

ahojte,

zeli, pozri v žirafke pri energetike je taký malý milý obchodík, aj ti poradia, sú ortopedické a na prvé krôčiky ako stvorené...

biela
2. júl 2009

baby, ja v takomto teple nedokážem fungovať.
sme boli dnes v labyrinte a skoro som sa uvarila kým sme prišli domov...

zelmirka1
2. júl 2009

baby diky za tipy, ariana v ktorej lekarni tam na rohu na marianskom namesti ?
ja prekvapivo fungujem v tomto teple fajn a maly zatial tiez.

a_rianna
2. júl 2009

biela kukala som ... 🙂)
a som sa dozvedela niečo nove že Tarja je diabetička.. to som nevedela

zeli ano tam na rohu v tej lekarni... ja som mu tam kupovala všetky topanky sandalky ma take trekove a poltomanky s plnou špičkou na lepku ma take lahunke.. a ešte ma jedny take na zavazovanie ale v tych je teraz teplo

biela
3. júl 2009

ahojte,

baby čo sa všetky opaľujete vonku, či čo? 🙂
😎
len vám tu chcem napísať, že detský obchod pri dome odborov sa ruší a majú 50 percentné zľavy na všetok tovar... určite sa to tam oplatí, no treba rýchlo ísť kým ešte niečo majú, dnes sme tam boli s olim a bolo tam kopec mamičiek a nakupovali o dušu...

olalka
3. júl 2009

ahojte baby, sorry, ze vam sem vstupujem, uz ste tu asi zabehana partia.
neviete mi poradit dobreho pediatra v ziline? nebyvam tu dlho, tak nemam prehlad, dakujem 🙂

biela
3. júl 2009

ahoj olalka,

záleží aj na lokalite, kde bývaš, tu v ZA je dosť veľa dobrých pediatrov.
ja chodím do mesta ku dr.Mrázovej, je v zdravotnom stredisku pri polícii. ale ako som písala, je ich tu dosť, baby čo tu chodia tu aj písali, no dávnejšie... skús pozrieť nejaké stránky dozadu...

olalka
3. júl 2009

ahoj biela, byvam momentalne na Hajiku,ale nerobi mi problem sa s babom presuvat. o tej Mrazovej mi akurat dneska hovorila sestra, ty si s nou spokojna?

violetka1
3. júl 2009

Zeli ty opica!! sa ti hovori, ze radsej riadne teplo, ked ta nevykuruje dalsi drobec zvnutra, cooo ?😀
A- rianna..namestie je super..ja ale byvam v Teplicke a mom. som bez auta..manzo je na tyzdnovke, a veru, ako pises..som tu mesiac ale pripada mi to ako tyzden..este jet o tolko roboty..
stale ako na bojisku..

a inak caute vsetky!

zelmirka1
3. júl 2009

ahojte
violetka no ja viem ze ked cakas babetko tak teplo nie je uplne idealne ale co narobime, ja som tiez maleho cakala cez leto a narodil sa v septembri a dalo sa to zvladnut. To som si fakt nevedela naplanovat... 😀 😀 😀

biela som bola v tej zirafke dnes...no to bola sranda...ten cechun co tam robi mi dal zabrat a ja jemu tiez 😉
maju tam toho dost takze sme nieco nasli co bolo malemu dobre ale ked som zbadala ze 28 EUR za sandalky
ktore mu vydrzia tak dva mesiace som veru pozerala....potom hned povedal vsak mame teraz zlavu 15 % to sa oplati.....ja som sa pobavila lebo bol riadne ukecany ale ja som ho obcas nenechala ani dopovedat...ale vyber tam mali najvacsi, bola som aj v tej lekarni na namesti ale zial nemali nic pre maleho.

inak teplucko bolo dnes riadne, som bola vonku 3,5 hodiny a doma som odkvecla...

vera21
3. júl 2009

Ahojte baby 🙂
Vio, ahoj ! Ze vykuruje 😀 😀 😀 No dufam, ze v tej Teplicke je aspon nejake detske ihrisko, ked nemozes ist do mesta.....Alebo mas ihrisko s prekazkovou drahou doma ??? 🙂 🙂
Biela, zaujimavy clanok o Tarji, ja ju moc nepoznam, ale rada som sa priucila.....
Masa sa opaluje niekde na chrvatskych plazach - zavidim a ja som dnes vytiahla malej bazenik na terasu. Je to taky pidi bazen, co som kupila este minuly rok, ked bola mala a ledva sa uz do neho napchala. Pes jej z toho bazena polovicu vody vypil 🙂
No a ja sa musim Holcicky, co sem hodila link na tu sutaz zastat - ved ona sem baby prispieva, vzdy ma jej prispevok potesi, aj ked je mlada, vidno, ze ma vztah k detom a aj vie, co chce robit /ked pisala, ze ju zobrali na tu skolu/ - neposielala link na tu sutaz podla mna do kazdej temy, ako to niektore maminy robia, ked hadzu linky kade - tade, ale ona hodila len sem k nam, lebo nas pozna - takze ja som jej ten hlas dala ! Aj ked teda suhlasim, ze "letna" fotka to zrovna nebola, ale ona mi je fakt sympaticka 😎

violetka1
3. júl 2009

nie nie verus, nemam doma na dvore..len prekazkova draha medzi stavebnym materialom a bordelom..

ale toto leto bude mat aspon pieskovisko Kika a mozno hojdu namontovanu, ak sa stane vola bozia 🙂)

mame tu veru co robit stale.

a_rianna
4. júl 2009

zeli ja som bola v žirafe ked sme zhanali prve topanočky... a obsluhovalal ma nejaka teta..
poviem ti tak ma ukecavala aby som kupila tominovi topanočky o 2 čísla vačšie ( vtedy akurat nemali čislo, kt. by mu padlo na nohu ) až mi bolo neprijemne tak jej vravim že ked sa uči chodiť hadam mu nekupim topanky o 2 čísle vačšie sak ho nechce zabiť.. a ako vraviš cena skoro 30 euro...

ale počula som že su to dobre topanky... len som asi natrafila na nespravnu predavajucu 🙂)
aj ked mi už niekto hovoril že kupili tam topanočky a jedna mala ortop. vložku a druha nie... asi vyrobna chyba 🙂)

vio... v tepličke mam starku 🙂

violetka1
5. júl 2009

a rianna, hej? ja tu skoro nikoho nepoznam 🙂

a_rianna
5. júl 2009

inak aj andulka kt. chodi na MK je z tepličky 🙂

riusik
6. júl 2009

ahojte... prepacte, ze vam sem leziem, ale chcem vas poprosit o nejake info... rada by som manzelovej mame nasla pani na upratovanie (zije na dedine cca 10km od ZA, velky komplet prerobeny dom)... neviete nahodou o niekom spolahlivom? dakujem a prajem pekny dnik, ria

violetka1
6. júl 2009

riuisk ja netusim.
a rianna- neviem, kto je andulka ☹ Mam akosi malo casu - malokedy sem zavitam a aj vy dost malo pisete.

biela
6. júl 2009

ahojte,

vio, vidím v pase že zvažujete meno Max - mne sa veľmi páči toto meno, veľmi pekné ... 😉

riusik, ja tu nepoznám veľa ľudí, možno by pomohlo, keby si napísala o akú dedinu ide, prípadne na ktorý smer od žiliny leží, napr.na rajec, na martin a pod... som si istá, že nejaká ochotná pani z dediny by sa našla. možno by nebolo od veci zavolať starostovi obce, on pozná svojich ľudí, môže niekoho doporučiť...

biela
6. júl 2009

violetka,
pamätáš, ako sme sa bavili o zubároch? už si tu niekoho našla? ja stále nie, dnes som bola v tepliciach u toho môjho... no hľadám intenzívne ďalej, no čo sú dobrí, tak neberú nových pacientov... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre