Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

landrea
24. mar 2011

@katka226 ahoj katka,
juuj, tak to si ma potesila, ze nie je z tych rutinarov 🙂
mam s nim rande tak pokecame .

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emma311
24. mar 2011

@landrea mna rodil sice paucin ako prvorodicku, a tiez ,ma nestrihal, iba dal 1 steh, aby ma nestipalo pri cikani, takze som mohla sediet na zadku, zatialco moje spolubyvajuce lezali na nafukovacich kruhoch a jojcai pri bolesti 😉
marianett uz porodila? 🙂

emma311
24. mar 2011

@furniture ako vies, ze dievca? doktorka ti povedala?

furniture
25. mar 2011

@emma311 včera sme boli na sone a tam sa konečne krpatá ukázala. Muž má zmiešané pocity 🙂 🙂 🙂 predsa len 4 baba, ale teší sa, že je všetko ok

marina.o.
25. mar 2011

@furniture 😉

pia22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriiama
26. mar 2011

ahoojte , chcela by som sa vas spytat ci by ste mi nevedeli odporucit nejaku dobru gynekologicku alebo gynekologa v ziline dakujem vam 🙂

solinkarka
26. mar 2011

@miriiama Jednoznacne Paucina 😉

miriiama
27. mar 2011

@solinkarka dakujem, a kde to vlastne je ... no lepsie aj povedane nevies ci berie nove pacientky ??? 🙂

solinkarka
27. mar 2011

@miriiama jasne berie to viem na 100% je to hned vedla mirage ak vies kde to je 😉

miriiama
27. mar 2011

diky ..... pozrem sa nato a asi tam aj zavolam 🙂) hned zajtra

kosska3003
27. mar 2011

@miriiama aj tu si sa to pytala uz som ti napisala v inej teme ale tak tiez som ti tam paucina odporucila je super

mariannet
28. mar 2011

no my sme uz 10 dni na svete 🙂

mariannet
28. mar 2011

Ahojte, my sa uz hlasime vo dvojici 🙂....teda trojici 🙂....dakujem......prisli sme sice na svet o 10 dni skor, ale to vobec nevadi 🙂....ked bude viac casu, docitam vas 🙂

simrada
29. mar 2011

@mariannet wow! blahoželám! no chváľ sa a preháňaj...aký bol pôrod? 😲

denkap
29. mar 2011

@mariannet gratulujeme a prajeme vela zdravicka 🙂

janynkaaa
29. mar 2011

Vie mi niekto napisat co vsetko si treba zobrat do zilinskej porodnice?Dakujem 🙂 🙂

zuzuula
29. mar 2011

@janynkaaa vsetko :D ale nie, potrebujes pre seba poporodne vlozky, tie si kup v sanitase - 2 baliky, podlozky pod chorych, ja som si kupila 4, jednorazove nohavicky, 2 nocne kosele, zupan, slapky do sprchy, papuce, ja si beriem aj vlastny pribor, drogeriu - sprchovy, sampon, telove mlieko, mne odporucili si kupit krem na bradavky ciciderma alebo bioderma, ale staci aj kalciova masticka. Pre babo potrebujes plienky 1 velkost, vlhcene obrusky, krem na zadocek. A zober si aspon 3 latkove plienky. Ja si beriem pre malu aj vlastny cumlik a odsavacku na mlieko. vidim ze tiez cakas dievcatko ako ja, mozno sa stretneme v porodnici 😉

zuzuula
29. mar 2011

@janynkaaa a este ma napadlo toaletny papier a uterak, ja som si zobrala osusku a maly uterak na ruky, a dezifkecne mydlo 😉

zuzuula
29. mar 2011

@mariannet gratulujem k malickej, aky bol porod? podel sa s nami o zazitky nech vieme co nas caka 😉

denkap
30. mar 2011

@janynkaaa k tomu, co ti napisala zuzuula, este treba obciansky preukaz, tehotensku knizku, preukaz poistenca, sobasny list, pre dieta ortopedicke nohavicky a odporuca sa aj Rosalgin na oplachy vonk.rodidiel...

janynkaaa
30. mar 2011

@zuzuula
dakujem 🙂 inac aj ja mam druhy termin 2.maja tak sa mozno fakt stretneme 🙂 🙂 🙂

zuzuula
30. mar 2011

@janynkaaa no aj ked ja som uz v takom stadiu ze keby sa malej chcelo ist na svet aj za tyzden tak sa nebudem veru branit, uz mam toho tehotenstva dost 😀 myslim ze ked mi este o centrimeter brucho narastie tak ma prevali 😀

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fukylove
31. mar 2011

@mariannet - gratulujeme 🙂 🙂 🙂 a ked bude cas, tak si prosime podrobnosti 🙂 a aj to, ako sa Vam dari 🙂 ako ste prezili nemocnicu a ako ste sa aklimatizovali doma 🙂

mariannet
31. mar 2011

ahojte, dakujem vam vsetkym 🙂......a takto hromadne....no vecer o pol 8 mi odtiakla voda, kontrakcie nikde....co je zevraj ten horsi pripad, tak mi ich hned aj vyvolavali......este o 5 rano som bola len na 5 cm.....ale pomaly sa to rozbehlo a 7,24 rano sme boli na svete 🙂....miestami som si zelala mat epi.....ale vydrzali sme a ked som zbadala malicku tak som na vsetku bolest zabudla a povedala som, ze si to mozem aj zopakovat 🙂....lekar mi povedal 2 terminy, kedy nemam rodit, lebo on bude v CA sluzit....samozrejme, ze sme sa trafili do toho jedneho a ked som mu volala som sa spontanne rozhodla ist rodit do CA, co som velmi rada a nemenila by som- zariadenie super, personal skvely, hlavne jedna sestricka, ktora sa rano o 6 striedala a bez nej neviem ako by som to zvladla.....
malu mi prilozili na brusko- uzasny pocit a naozaj to puto je potom podla mna este ovela vacsie, alebo mne sa ta zda......som myslela ze lekar si zo mna po porode striela, ale nie.....vobec ma nenastrihaval a dal mmi len 3 mini stichy aby sa nepovedalo 🙂.....takze z tejto strany super....uz sme doma, bojujeme s kojenim, ale je to krasny pocit a som strasna, ze mam mojho maleho anjelika pri sebe 🙂...uz by som si bez nej nevedela predstavit zivot......
tak to bolo tak v skratke 🙂....neviem kedy najblizsie sa sem dostanem, tak sa drzte a drzim palce maminam co este neporodili a tym co uz ano vela trpezlivosti 🙂...a nech nam nase deti robia len radost 🙂

furniture
4. apr 2011

@mariannet gratulujem a som šťastná, že ste to takto super zvládli. Prajem iba to najlepšie, nech sa Vám darí a užívaj si to, je to najkrajšie obdobie, ktoré nás, ženy, mohlo stretnúť. už aj ja sa neviem dočkať kedy moju malú dostanem do náruče. A môžem sa opýtať...v CA náhodou EPI nepodávajú? Ešte stále som sa nerozhodla, do ktorej pôrodnice pôjdem

mariannet
4. apr 2011

@furniture jej dakujem 🙂....aj tebe drzim moc moc palce 🙂....v CA epi davaju, lebo sa ma pytal, ci ju nechcem 🙂.....mas este cas sa rozhodnut kam pojdes 🙂....ja by som sa opat rozhodla tak isto 🙂......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre