Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
2. jún 2010

masi, ja som kupovala pred rokom na bulvári v chrobáčikovi a minule som kupovala ponožky v galantérke a videla som, že aj tam majú...
marina, ďakujem ku gratulácii, drž nám hlavne palce, aby nám to dobre dopadlo. 🙂
ty to ako zvládaš? už som ti chcela 100x zavolať a prísť ťa pozrieť, ale vidíš aké je počasie... chodíme len okolo domu, na piesku sme už neboli mesiac, hrozné je toto počasie.

marina.o.
2. jún 2010

biela,velmi ma to potesilo a drzim Vam palce.Uz sa musime stretnut,aj ked budu traktory padat 😎

biela
2. jún 2010

marina, tak keby traktory padali, to v pohode, ale keď leje ako z krhly, to sa mi nechce na vlky chodiť 😀

marina.o.
2. jún 2010

nejako to dame dokopy 😉

zelmirka1
2. jún 2010

ja vam dam traktory, dazd vam nestaci ? uz toho ma veru dost aj ja 😒

ma.senka
2. jún 2010

hurrraaaa svieti slnko!! aj ked zatial len nesmelo, ale ani neprsiii 😵 😵

ma.senka
2. jún 2010

@biela - ano biela, ja som ti uz gratulovala, drzim tiez palceky 😉

marina.o.
2. jún 2010

ja sa radsej uz ani slnku netesim....

ma.senka
3. jún 2010

no my sme vcera nakoniec 2x zmokli.... misko ani nie ale ja ako kura... 😠

@marina.o - ako dopadlo rande pri domceku? 😉

gabrielkaa
4. jún 2010

ahojte, strasne sa nudim. nedeje sa nahodou v ziline cosi, kam by sa dalo ist s drobcom? starkeho mam stale prec a som sama a neviem kam by som isla. doteraz sa ani nikde nedalo ale dnes by som hadam aj niekde skocila.. 😀 . teda rada by som s niekym .. uz ma to samu stale nebavi 🙄

biela
4. jún 2010

ahojte, tak hádam nám začína pekné počasie. dnes sme boli doobeda ešte von v gumenom oblečku, ale už svieti sluníčko, tak sa vytešujem.

fukylove
4. jún 2010

ahojte babulky 🙂 ako sa mate? konecne je vonku kraaaaaaaaasne 😀

my zajtra ideme s manzelikom na svadbu, tak sa hroooozne vytesujem... odkedy som bola tehu to bude prva taka ozaj akcia 😀 maly ostava u mojich rodicov, tak som sama zvedava, ako to zvladnem ja (myslim, ze mam z toho ako jedina stresy) a ako to zvladne maly s mojou maminkou a tatinkom 😀

v stredu sme mali poradnu - nas maly obor ma uz 7 kg 😀 ockovali nas - zatial vsetko OK, bez opuchov a teplot...

Marinka - nechystas sa dnes s babami vonku poobede?

zelmirka1
4. jún 2010

gabrielkaa da sa ist vselikde, kompletny prehlad aktivit aj roznych akcii je tu:
kukni http://kamsdetmi.wordpress.com/
inak ten dazd je uz fakt unavny, malemu sme dali na zahradu hojdacku a stale chodi ku oknu ukazovat ze sa chce hojdat a ja stale dookola vysvetlujem ze ked prsi tak sa neda ☹ dnes sme si to vynahradili poobede, nechcel z nej vobec zliezt. 😉

gabrielkaa
4. jún 2010

Ahoj Zelmirka, ako sa mas? diky za info. ono v podstate skoro vsade potrebujes auto. kukla som si to len tak zbezne, potom si to prelistujem poriadne. dufam, ze priatela nahovorim aby sme niekde isli ked uz cez vikend bude kooooonecne pekne. o hojdani ani nehovor, mala ked vidi hojdacku tak vykrikuje hojda-hojda a potom ju nemozem odtial dostat. 🙂

zelmirka1
5. jún 2010

ahoj gabrielkaa, da sa najst aj vselico kde nemusis autom, my sme dnes boli v lesoparku, boli tam Podhradska a Canaky a hrali, spievali si s detmi a bolo tam super, malemu sa velmi pacilo.
Konecne bolo vonku krasne 😉

kamajka
7. jún 2010

ahojte baby viete mi prosím poradiť stomatologickú pohotovosť v žiline súrne! našla som na V. Spanyola 43 to je myslím nemocnica že? ale robia tam len od 15:30 do 19:00
dík

wandeirra
7. jún 2010

kamajka no je na Spanyolovej,dobre si nasla,ale robia iba do siedmej,nonstop nie je ziadna v Za...

zelmirka1
7. jún 2010

ani ja inu nepoznam, zial tu ked ta boli zub v noci tak trpis az do rana ☹

marina.o.
8. jún 2010

dobre ranko,
gabrielka vitaj 😉 som rada,ze Ta tu po dlhom case vidim.
fuky,od piatku sme boli u mojich rodicov,tak sme veru v piatok nesli na hlboku 😎 dufam,ze dnes pojdeme von.Vcera sme spali tak na striedacku a pokym sme sa znormalizovali bolo 17:00...nakoniec bola vonku len Adelka s tatom.
zeli,skoda,ze sme neboli doma.V tom lesoparku to mohlo byt fajn.My sa chystame na Tesco-beh pre zivot.Nepridate sa?

fukylove
8. jún 2010

ahoj Marinka 😀 kedy je ten Tesco beh? 😉

marina.o.
8. jún 2010

fukylove,je to 26.6 😉 podte s nami 🙂

ma.senka
8. jún 2010

kocky a co je to ten tesco beh? daky aj s detmi na pleci? ci ako? 😅 a kde to je?

marina.o.
8. jún 2010

masenka,my sme tam boli minuly rok.Su to tusim 4km a mozes ist aj krokom,s kocikom ako len chces 🙂Precitaj si:
http://www.behprezivot.sk/

ma.senka
8. jún 2010

marina, vyzera to byt prima akcia. neviem ci na to mojho chlapa nahovorim 😎 mozno babku. ak ju ukecam a bude pocko tak sa ukazeme aj my 😉

inak my sme mali v nedelu po plavani rande pri domceku. miska ten domcek bavil kym sme si neobjednali 😀 potom ho zaujal stojan na bicykle a behal popod ten stojan 😀 a bola aj sranda, presiel daky chalan okolo nas a misko na neho ukazal prstom a nahlas zakrical "tata" , ten vyprskol smiechom, ja tiez 😎 ale toto mi misko robi bezne... samy tata kolo nas... uz sa zacinam hanbit 😎 😔

marina.o.
8. jún 2010

masenka,aj Adelka hovori kazdemu chlapovi tata.Minule nam doniesol kurier balik,otvorila som dvere a Adelka hned tata tata 😀

ma.senka
8. jún 2010

😀 😀 hej, aj mojmu muzovi susedove deti vravia tata 😀 😀 hadam to nie je naozaj 😀

marina.o.
8. jún 2010

no,mojmu muzovi zatial ziadne dieta,teda okrem Adelky,nepovedalo tata 😎

ma.senka
8. jún 2010

marina - nestras ma 😠

marina.o.
8. jún 2010

masi,hovori sa,ze deti a blazni neklamu 😀 to nech sa ma na pozore moj drahy manzel 😝

ma.senka
8. jún 2010

no to si ma fakt upokojila 😀
hlavne nech si teda moj muz dava bacha na toho suseda 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre