Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
22. jún 2009

zeli, ja som tam teraz volala, tak ideme chodiť od septembra...
ari, býva to doobeda.
a potom ti ešte spinká cez deň, či už ee?

biela
22. jún 2009

no tak autogram ti donesiem 😉 aj s venovaním pre teba ak chceš.

a_rianna
22. jún 2009

hej okolo 1 dnej ale dneska zaspal o 12 stej aj bez jedla som v soku...... 🙂

aha tak nič to bude v jasliach... inak ja sa tešim tiež na Mrazovu ked jej poviem v july nech mi potrvdi prihlasku do jasli tak sa mam pripraviť už teraz na pucung... čo??
ale tak čo opatrovatelku si dovoliť nemožem sak ked jej dam 9000 sk opatorovatelke tak to nemusim ani do prace...

biela
22. jún 2009

prosím ťa a bez tej pusy 😀

a_rianna
22. jún 2009

nooo tak to by som bola v 7 dmom nebi...
ale hlavne sa zabavte.. a možeš kusok aj na mobil nahrať 🙂

biela
22. jún 2009

no nie zrovna pucung, no bude ti dohovárať, že si mohla 3 roky ostať doma a tak... že bude každú chvíľu chorý a tak...

a_rianna
22. jún 2009

to vieš emocie 🙂)) tak ma potom zastav 🙂) keby nahodou

a_rianna
22. jún 2009

my už mame nakupene na oslavu tomkovych narodiek všetko možne... to bude normalne velka garden party dufam že nam počasie vyjde--

ešte zhanam kde sa da napustiť balon heliom ale asi nikde len na jarmokoch.... 😕

biela
22. jún 2009

prečo héliom? chceš si cicnúť? 😀
my sme tiež mali krásnu oslavu narodiek, balóniky a kadejaké tie ozdoby, olinko spinkal a keď sa zobudil, mal krásne prekvapenie, klobúčik vydržal mať na hlávke tak pol hodinu, potom ho dával dole, ale pofotili sme ho troška ...

biela
22. jún 2009

však sú firmy, ktoré robia tie balónikové ozdoby, no tam to bude asi drahé...

zelmirka1
22. jún 2009

tak ja sa chystam von cauko...dufam ze nezmokneme....

a_rianna
22. jún 2009

no cicnuť zrovna nie 🙂 ale rada by som vybalonikovala celu zahradu..
no ja by som radšej kupila balony a dala ich napustiť... lebo asi keby som si firmu na vyzdoby prenajala tak by nam už na to pečene prasa neostalo 🙂))

katkaza
22. jún 2009

ahoj
masenka... naši chodievajú už sto rokov do Rogoznice,takže ideme tam.Ale dnes som pozrela všetky predpovede počasia na nete a do nedele má pršať...takže neviem,čo tam vlastne budeme robiť 😒 Tipujem,že sa vyčasí keď budeme baliť domov...Inak ja som to našej mudre ani neoznamovala,že niekam ideme ani som sa jej na to nepýtala,každý ti aj tak povie niečo iné.Naši takto boli tiež s brachom,keď bol v brušku a potom aj na svete a nebol problém...
arianna a poobede ti už malý nespí?ale aj spinká výborne...ja našu od 20-tej hodinu uspávam a ráno o piatej je hore 😝a

a_rianna
22. jún 2009

Katka no poobede ak mysliš po tej 1 dnej už nie... n mi 2 krat do dna spava už asi od pol roka... nejako si to sam upravil. No na markize hlasali v piatok sobotu pekne a v nedelu prsať. s sobotu mame oslavu neterka ma 4 roky a tiež sa kona garden party tak dufam že to počko vyjde lebo garden party v obyvačke nie je buhvico

inak sak už oficialne začalo leto a ja by som bola schopna v tomto počasii dať tomaškovi aj rukavice taka je kosa... sak ked prideme zvonka ma totalne studene ručičky...

no my sme donedavna sa ešte castokrat v noci budili... takže takto lepšie spava len kratko

a_rianna
22. jún 2009

inak katka... dneska v telke vraveli že tento týžden v chorvatsku bude upršany takže na dovolenky nevhodny termin... ale to vravel ujo Ilko a ten sa casto myli...

biela
22. jún 2009

katka, a kedyže to idete?
máš pravdu, mudrám netreba hovoriť, ja by som tiež nepovedala... 🙂
to počasie sa ešte môže zmeniť, nezúfaj si, však na minulý týždeň hlásili 30 stupňov a zo dňa na deň sa zmenilo...
hlavné je si oddýchnuť, neboj, bude dobre...

som dala nové fotky, tak kuknite aký je ostrihaný 😎

biela
22. jún 2009

ale však chorvátsko je podľa mňa vhodné aj pre úplne malé mimi, to more môže spraviť len dobre... určite by som nešla kdesi do egypta alebo tunisu s tak malým dieťaťom, ale chorvátsko je úplne v pohode...

a_rianna
22. jún 2009

jeejj biela... akeho mas krasneho chlapčeka 🙂
inak na tej jednej fotke sa mi trošku podoba na Jankineho Fifa -)

biela
22. jún 2009

na ktorej? a jankin filipko sa má ako? už asi bežká popri vás, čo? ozaj, však aj tvoj tomáško už bežká...

biela
22. jún 2009

ozaj, ma napadlo, keď ste boli v tom englande... môj muž je blázon do manch utd a keď som mu povedala, že ste tam boli, tak ma sfúkol, že som mu mala dať doviezť aspoň ten prívesok 😀

biela
22. jún 2009

by ma to v živote nenapadlo, že prívesok 😀
ale to len tak zo srandy... on je fanúšik anglického futbalu, zvlášť manchester united.

biela
22. jún 2009

už je olinko hore, tak papá 🙂

a_rianna
22. jún 2009

no oni tam mali aj tic taci man un. 🙂 manžo kupil svokrovi aj uterak aj tic tac 🙂
už aj tomček je hore normalne sal 3 hodiny.. to tu už dlho nebolo

hej tomanko už bežka filipko ešte nie...

marina.o.
22. jún 2009

ahojte,dnes sme boli na poradni.Vazime 8810g,mali nas aj ockovat ale Adelka sa mi vysypala po nektarinke,tak o tyzden.
arianna,nemame u rodicov bazen.To sme kupili Adelke len taky maly detsky.

a_rianna
22. jún 2009

dneska sme mali nahradu plavania so staršimi detičkami to bola parada... manžo siel do vody s tomaskom ja som sa kukala... no ale strašne sa mi to pačilo... tak sme sa rozhodli pokračovať už v auguste ... ak sa dovtedy nič nevybrbi.

a_rianna
22. jún 2009

ty počuvaj biela maly ma dres Manchestra United normalne aj s tymy stucnami čo ako sa to vola.. to mu kupil segrin frajer v anglicku ale je to na 2 roky tak bude mať na rok... ja sice ma take veci moc nie som ale malemu to pristane tak ked sa bude po dvore nahanať za loptou bude ako pravy futbalista 🙂

biela
22. jún 2009

ari, mne sa to páči na dieťati, no musí to byť fakt origi dres, keď to je napodobenina, tak je to otrasné 😕
môj ma také tričko ako dres, je tiež červené a strašne rada mu to obliekam, lebo červená mu pristane. 😎
som videla, máš v albume, je fakt frajer, ešte loptu a rovno ho prihlásiť do klubu.

ináč, pozerala si predpoved? na sobotu ukazujú 24-28 stupňov

marina.o.
22. jún 2009

caute maminky, Adelka uz spinka

marina.o.
22. jún 2009

...a vase deticky este nespinkaju?

katkaza
22. jún 2009

biela v stredu vyrážame 🙂 a kde si počula,že v sobotu má byť toľko stupňov?ja všade vidím len dážď a zimu 😕
inak olinko je feši...aj keď v dlhých vláskoch vyzeral ako anjelik 🙂
arianna do ktorých jasličiek idete?moja sesternica mi spomínala,že niekde na hurbanovej sú fajn jasle,ona tam už dáva bábo aj keď ešte nie je na svete 🙂...no ale doba je taká...keď ma niekto tri úvery a má vyžiť z rodičovského,tak iná možnosť ozaj neexistuje 😒
a akú bude mať tominko tortu...pečieš či kupuješ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre