Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
16. feb 2009

Zeli, aj my sme mali tie Lamaze, taký "uzol",ten študoval aj pol hodinu, 😀
Violetka, tie stavy tehu to je hrozné, ale však to je totálna zmena pre organizmus každej ženy ...
ti závidím tie dolniaky, ja mám rada sneh akurát na vianoce, potom by som bola rada, keby už bola jar, slniečko, prechádzky do ôsmej, kávička na námestí... 😎
ja som sa dnes totálne naštvala. prišiel mi balík, ale nedoručili mi ho, dali mi len oznámenie do schránky "adresát nezastihnutý" hlavne že som bola doma. nestalo sa mi to po prvý x. oni sú jednoducho leniví vyjsť na 4 poschodie a doručiť zásielku.
😠 😠 😠

biela
16. feb 2009

zelmirka, tie leporelká sú u nás obľúbené stále, už som ich lepila asi 100x to sú vďačné knižočky 🙂 u nás celkovo knižky idú, s krpatým sme si založili literárny krúžok, len mu poviem prvé dva verše a on mi už donesie knižku z ktorej to je. strašne ho to baví.

a_rianna
16. feb 2009

biela sťažuj sa, mne sa to pravidelne stavalo po novom roku v januári so čakala asi 3 listove zasielky a vždy mi hodila do schranky onamenie vtedy ked som bola doma... tak som sa nastvala acinkla na poštu veducej a bolo... odvtedy mi sice nič neprišlo... tak uvidime 🙂)

marina.o.
16. feb 2009

biela,z toho dr.nemam dobry dojem.Keby sa nepytam ani mi nic nepovie 😠 sestricka celkom fajn ale on o nicom a ze detsky dr....Adelke to tiez prepichoval a vytlacal krv,chudatko revala o dusu.Ked k nej prisiel,tak mna odstrcil ako keby to ani nebolo moje dieta.Mna nahnevali,ked som tam bola druhykrat.Adelka mala asi dva mesiace.Boli sme v cakarni len my,revala a zobrali do vnutra na pol hodinu dealera.

zelmirka,ta nasa dr.sa mi prestava pacit.Dnes dala Adelku sediet a povedala,ze zle drzi chrbat a uz ma pol roka.Dobre,ze ma pol roka 5 dni...povedala,ze o mesiac na kontrolu a potom sa uvidi,ci pojdeme na cvicenie.Doma pekne skusa sediet,pasie baranky aj sa preguluje.Len jej vadilo,ze sa nepreguluje aj na druhu stranu.Zasa som si pri nej pripadala ako blbec....Neviem skadial na to chodi o motorike dietata.

zelmirka1
16. feb 2009

to s to postou je klasika aj ja to poznam....tiez som tam volala aby aspon skusali zvonit.....

marina.o.
16. feb 2009

biela aj my mame ten ,,uzol" a ten sa jej paci.

zelmirka1
16. feb 2009

no teda marina....??? oni to fakt prehanaju s tym sledovanim motoriky..ked sme my vyrastali nikto neriesil v ktorom tyzdni drzime hlavicku alebo sa otacame alebo aky mame chrbat. Inak sediet vobec nemusi v 6 mesiacoch,
ved sú deti ktore si sadnu v 8 a su zdrave...my ideme na kontrolu na rehabilitaciu 23.2. a uz teraz som nastartovana a mam nastudovane niake veci co je poviem.

violetka1
16. feb 2009

baby, aj tu v SC je posta a dorucovatelia presne o tom istom..nikdy ma "nezastihli", hoci som vzdy bola doma..a to som prijimala a posielala baliky velmi casto (vsetko s hrackami pre Kiku).
Aj Lamazze su krasne hracky, najma tie pre male miminka..my sme ich nemali, hned sme mali FP.

Kiez by mi ta nechut k jedlu dost dlho vydrzala, uz sa mi zda, ze som za tie 2tyzdne, co mi moc nechuti aj cosi zhodila. Priroda je uzasna! Ja som sa prihlasila na cvicenie, ze cosi zhodim este pred tym, nez otehotneniem a ono sa to vyriesi takto samo..ani cvicit nemusim 😀 .

Zase mam depku z tych sprav v telke..vsade sa prepusta, trpnem a trasiem sa, ako to vsetko bude..Idem pozerat dnes tu komediu na Markize tusim?, ale mozno dovtedy aj zaspim 🙂)

zelmirka1
16. feb 2009

inak ked som prvykrat pozerala temu Zilina II tak tu bolo akosi ticho a teraz ako to krasne frci, ze ?

violetka1
16. feb 2009

no vsak som to rozbehla hehehe

zelmirka1
16. feb 2009

a ja ze ja... 😀

violetka1
16. feb 2009

nooo...nebudem sa s tebou hadat 😀

katkaza
16. feb 2009

Ahoj
Dúfam,že si môžem s vami písať,keď ste všetky také "dôchodkyne" 😀 Zelmirka...ty absolútne nevyzeráš na svoj vek...nechápem čo riešiš.Inak pekné nové foto 🙂 Som dnes na prechádzke stretla Etku/úplne náhodne/ a ona sa mi prihovorila/ja normálne v šoku/.

zelmirka1
16. feb 2009

ahoj katkaza
ako sa mate ? to je fajn asi ta etka odhadla..ved mame tu fotky tak sa to da....urcite sa viac spozname na plavani...ja sa uz velmi tesim 😉

zelmirka1
16. feb 2009

violetka nehadaj..alebo zeby ano nech ju trochu vzruso a ma admin co vymazavat ? 🙂

violetka1
16. feb 2009

nebudeme ho zaatazovat radsej.. 😎

katkaza
16. feb 2009

My sa máme...no dnes bol taký mrzutý deň...vždy po víkende u svokry alebo našich je taká...nechce byť minútu sama 🙂 A vonku take krááásne počasie,mala som čo robiť aby som náš blbý kočík potlačila.Nech už je leto 😒

biela
16. feb 2009

marina, presne, aj mňa tak odstrčili ja som ho zrazu len počula zvriesknuť, potom plakal o dušu a ako som ho obliekala, aj ja s ním, ani som mu zips nevedela zapnúť čo som nevidela cez slzy. ešte že bol manžel so mnou. druhý x som bola na to pripravená, bola som pri ňom, držala som ho ja namiesto sestričky, aspoň ma videl, chudáčik. taký mulo ten doktor, som sa pýtala, kedy ho môžem okúpať, lebo malo to byť v suchu.a on že ešte mu to nenamáčajte a ja že tak KEDY, a on ešte nie... no ťahala som to z neho ako z chlpatej deky.

Zelmirka, Violetka, ja som to bola 😀 😀 😀

ja už správy ani nepozerám, moja mamina to schytala ako prvá, prepustili ju hneď ako sa to začalo. išla na pn a je doteraz, chodí na kadejaké rehabilitácie, aspoň si vykuríruje chrbát, no čo bude potom... a ako dlho bude kríza trvať...?

zelmirka1
16. feb 2009

no doooobre 😉

zelmirka1
16. feb 2009

veru katkaza...ja som bola rada ze mam taky terenak lebo to bola makacka dve hodiny kocikovat v tom snehu...
este musime chvilku vydrzat...

inak ja som celkom rada ze som prave v case krize na materskej aj ked to znie cudne, lebo v robote je chaos
a kolegyne mi tisko zavidia ako som si to vyratala...hi hi...a verim ze ked sa budem chciet vratit tak uz bude ina situacia...akurat musim pocuvat muzickove reci ze je kriza a ja si veselo kupujem nutelu ktoru raz dva zjem...
😀

violetka1
16. feb 2009

ved to biela, ani ja tie spravy nepozeram, ale obcas sa tak pritrafi, ze sledujem a potom mam zly pocit..na dlho dlho.
nepozeravam to preto, ze si chcem chranit dobre spanie 😅

violetka1
16. feb 2009

no nic zeny..tak popiste , idem ja mrknut tu JOJ- ku..na markize je bullshit a to nechcem..ale tu druhu komediu..teraz budu take vysielat, aby sa obyvatelstvo potesilo a zasmialo.
😀 😀 😀

biela
16. feb 2009

marina, môj sa tiež nepregúľaval na druhú stranu, neviem kedy s tým začal, ale dosť dlho mu to nešlo.
tí doktori hneď posielajú na tie cvičenia "pre istotu" ale v niektorých prípadoch aj zbytočne.
ja som Oliverka nedávala absolútne do sedu, čítala som a ortopédovia hovoria, že chrbát dieťatka je pripravený na sedenie vtedy, keď si dieťa samo sadne, čiže zo 4 sa posadí... s jednou kočkou odtiaľto som si písala, jej maminka je ortopedička v CR. ja som ho polohovala len minimálne, trošku v kočíku aby videl. keď mi moja dr.povedala, aby som ho podopierala vankúšmi, tak som to nerobila. ono, možno sa mu neublíži, keď ho na chvíľu posadíme, no ja som radšej neriskovala. posadil sa sám v 8 alebo 9 mesiacoch.

katkaza
16. feb 2009

Zelmirka...tak to nechápem ako tobrobíš,keď si dáš v pohode aj nutelu 🙂 Ja si ju dám raz za rok a mámdve kilá na sebe.Moju svokru vyhodili z práce...takže u nás je už taký krízový režim,že môj muž mi dnes hovorí,aby sme si na jar niečo posadili v záhradke 😕 Skoro som dostala infarkt.On nám asi aj farmu vybuduje a budem doma chlieb piecť 😀

biela
16. feb 2009

Violetka, ja mám tv obsadenú, môj mangel pozerá nba východ západ či čo... cez deň sme to nahrávali a teraz pozerá.

zelmirka1
16. feb 2009

biela mas uplnu pravdu ze posielaju na cvicenia velmi casto pre istou...ono to neublizi ale je to desne narocne...
urobila si dobre a ked bol pripraveny posadil sa sam... 🙂

biela
16. feb 2009

zelmirka, akú nutelu? ten trojdecový pohár? 😀

katkaza, bývate v RD? no ja keby som mala niečo pestovať, tak asi nespávam v noci, dám si čelovku a okopávam a plem v noci, lebo cez deň.... neviem, neviem.
no buď rada, že nemusíš prasiatka a sliepočky chovať. 😉

zelmirka1
16. feb 2009

katkaza si ma pobavila 😀 😀 😀
my zatial nesadime ale kto vie kedy mi tu nutelu zrusi....nastastie zatial mam svoje rezervy len dokedy ?
inak asi mame dobre geny co sa tyka stihlosti na moje stastie lebo lubim sladke...

biela
16. feb 2009

jedna moja kamoška cvičila s dcérkou asi 4 mesiace a keď mi opisovala, ako malá plače, tak mi behali zimomriavky. no skutočne to veľa detičkám pomohlo, takže to stojí za tú námahu. akurát som minule čítala nejaký článok, že niektoré detičky zbytočne trápia a pritom všetko sa vyrieši vekom samo... 🙂

zelmirka1
16. feb 2009

ten pohar ma 400 g...no hruza so mnou...musim odist lebo muzicek chce ist na net... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre