Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
17. feb 2009

no ved to ja varim take jednoduche a rychle jedla...
zacnem sa chystat von lebo maly je dnes fakt umrncany...majte sa pekne

violetka1
17. feb 2009

cauky!
ja som Kiku prave nakrmila- brokolicove rizoto a uz je aj osprsena..spravne omracena na odlozenie do postielky 🙂
Sebe varim suchu ryzu..ja na nic nemam chut..mam taku nasladlu chut stale v ustach, ako po cokolade, fuj. TO by bola ale dietka za normalnych okolnosti, hned by zo mna ubudali tie kila navyse!

mgurnak
17. feb 2009

ahojte...baby, vy asi nic ine nemate na praci len MK? 🙂 len zartujem...som rada, ze sa to tu rozbehlo..my sme sa vratili z plavania a spime v kociku..uvidime dokedy...a aj ja by som chcela byvat v dome...ale zatial mi musi stacit nas bytik...hlavne ze je nas..... 😉

biela
17. feb 2009

Violetka, no pekná diétka, to hej. ja by som to brala, no mne by to nechutilo. Brala by som to tvoje nechutenstvo, no bez tehotenstva.teeraz ma napadlo, ja som v tehotenstve jeden celý týždeň jedla len paradajkovú polievku, nič iné mi nechutilo.
som si teraz spravila kafíčko a koníkujem.
violetka a už si bola u dr? sa mi čosi marí že ideš rovno k lánimu, však?

violetka1
17. feb 2009

ahoj Marcelita!
mas to blizko na plavaren? ja len ze si robila tak daleko od ZA (teda dost daleko), som myslela, ze si Terchovcanka, abo tak..
Hej presne, nemam co ine robit🙂 len tu otravovat. Uz som upratala kuchynu, umyla dlazky, navarila, oprala, poskladala pradlo zo vcera, okupala malu a dala ju spat..takze to stiham aj popri tom vsetko.
Manzo pride dnes vraj uz okolo 15tej , tak potom ju vezme vonku.

biela
17. feb 2009

mgurnak to je fajn, že len žartuješ. 😉 však ja som tu len keď oliverko spí 😔

violetka1
17. feb 2009

hej presne biela..(ako sa vlastne volas?), objednavam sa zajtra a asi na piatok, abo pondelok.. Snaj ma nezabije, ze tam pridem na prelome 7 a 8tyzdna. vy ste kedy boli?

biela
17. feb 2009

ja som bola hneď pár dní na to, ako som to nedostala, no ona pri vyšetrení ešte nič nevidela, tak som potom šla ešte o 2 týždne. tak myslím že to bolo okolo 6 týždňa.
však to ti stačí ísť tak ako píšeš, na prvé sono sa chodí v 10 týždni...

mgurnak
17. feb 2009

violetka...ja som original z vychodu, ale terz bydam na vlcincoch..a pracovala som v centre v hoteli...terchovcanka je zuzka...si si nas asi pomylila 😉 a na plavaren to mam asi 15 min....a k dr. som isla tiez tak nejako ako ty....ale ja mam popluharovu...

biela
17. feb 2009

tá popluhárová je ževraj dobrá... som chcela k nej ísť, no že neberie nové pacientky...?

mgurnak
17. feb 2009

tak to ti neviem povedat....ale treba skusit...alebo skus zavolat....fakt neviem....mam aj jej cislo niekde, tak ak by si chcela...

biela
17. feb 2009

ale už nie, som chcela tak pred rokom, teraz už nie, ale ďakujem ti 🙂
moja svokra ma tam chcela pretlačiť nejako, ona potom aj povedala, že ma zoberie, no tam za 2 mesiace, no tak dlho som čakať nemohla. ona má ževraj veľa pacientiek...

mgurnak
17. feb 2009

ai mas pravdu...ale je to tam fajn, lebo sa tam stale objednam a nemusim tolko cakat..ani nejake ine platby tam nie su ako u inych, co viem od kamosiek....

violetka1
17. feb 2009

Marcelka nepomylila som si vas, viem, ze Zuzu je Terchovcanka, len sa mi zdalo, ze si kedysi orbila na Bobotach hoteli, tak sa mi to zdalo take logicke.

violetka1
17. feb 2009

To Biela..Eva

katkaza
17. feb 2009

Ahoj...to sa tu riadne rozbehlo.Nestíham čítať 🙂
Ariana...v Terchovej býva svokra ale my to máme víkendovú chatu 🙂 Teraz tam chodíme skoro každý víkend,svokra kočíkuje a my s mm vegetujeme.A máme tam aj nášho psíka...sme ho tam odsťahovali,keď sa malá narodila,lebo to je nezmar.
Dnes sme boli vonku asi pol hoďku,sa mi nechcelo ten kočík tlačiť,ale ani som moc mamičky nestretávala,asi sa nechce nikomu.Potom som ju vyložila na balkón a spala tam päť minút,ým som sa povyzliekala.Ona nie je balkónový typ,sa jej musí triasť pod zadkom,inak je zle.Už mám na ten sneh iné nervy 😠

zelmirka1
17. feb 2009

ahojte
no mne sa pekne vypomstilo ze som napisala mamejane ze nech tu zimu este chvilku necha aby bol sneh, dnes som bola vonku tri hodiny a normalne som viackrat zapadla a riadne sa namakala pri tlaceni kociku a to mame velke kolesa...
no aspon pol hodinku som bola s kamoskou v kaviarni...zaviedla ma do super malickej kaviarne kde sme si dali horucu cokoladu a aj ked sa maly zobudil tak som ho vytiahla s kocku a pozoroval okolie...
katkaza ani moj misko nie je balkonovy typ ked ho uspim a dam na terasu tak sa za polhodinu zobudi a vybavene

mgurnak
17. feb 2009

a my sme boli na kavicku u mariny....a zajtra ideme na karneval.... 😀 baby, ak vas nieco napadne, ako by som mohlo maleho obliect-akoze maska-tak budem len rada.... 🙂

zelmirka1
17. feb 2009

ahoj mgurnak myslis karneval v meste ? to ma byt az 20.2 ci nie ?
kedy a kde bude hlavny sprievod masiek ?

mgurnak
17. feb 2009

nie nie my ideme na karneval do MC Nezabudka...pri Juniore

zelmirka1
17. feb 2009

aha tak to je ine...ja viem ze maju byt niake masky aj v meste na namesti...idem kuknut na zilinsku stranku
to je tam kde chodis cvicit na fit lopty ? vraj je tam aj niake muzicirovanie s babetkami a hudbou ?

mgurnak
17. feb 2009

to neviem..ale je to tam kde chodim na fitlopty...si dobre pamatas 😉 ale hod sem nejaky napad... 🙂

ma.senka
17. feb 2009

ahojte babenky, no ste sa tu rozpiiisali veru hihi, to ako stihate toto? som si vas poprecitovala,
no ked ste popisovali o tom prepichovani pluzgierika po tbc na plucnom, tak neviem veru ci este idem
volat mrazovej co s tym... mame to uz zapalene menej, robi sa chrasticka, hadam to same prejde. uvidim
ako zajtra a potom hadam zavolam, dnes sme boli v MT na neurologii - som to tu desi pisala,ze tu v ZA
je to otrasne. V MT v pohode nas zobrala, rovno nas poslali aj na sono hlavicky, to dopadlo dobre chvalabohu... No a mame cvicit vojtovu metodu... no trochu sa toho bojim, ale co uz, zvladli to ine deti a mamy, musime aj my... ☹

zelmirka1
17. feb 2009

masenka a preco mate cvicit Vojtovu metodu ? co je malemu ?
lebo ak je v poriadku len nedrzi hlavicku aby to nahodou nebolo zbytocne...ja ked som bola prvykrat s malym
na ukazanie cvicenia tak az vtedy som pochopila co je to plac a rev...samozrejme ak je to potrebne da sa to zvladnut ale preco ti to odporucili ?

ma.senka
17. feb 2009

zelka - nedviha mi hlavicku do sedu

ma.senka
17. feb 2009

zelka - vies aki su lekari - skusaju... vojtova mu asi nezaskodi, tak mu to pre istotu doporucili. dnes asi nikto nevie posudit ci to treba alebo nie... mozno keby sa pockalo do toho 4. mesiaca by sa videlo ci to bolo alebo nebolo treba... ale nebolo by to potom neskoro? neviem to posudit... nemam inu moznost ako pocuvnut... hm...

zelmirka1
17. feb 2009

vojtova metoda urcite neposkodi ale ja verim ze babetko si vsetko v podvedomi pamata a ak by to malo byt len pre istotu tak je to zbytocne trapenie. Inak deti cvicia aj v pol roku, v roku a podobne. Jedine ze kym je malicky lahsie ho udrzis lebo potom uz sa deti velmi brania. Napisala som ti do IP Ja to v podstate chapem ze sa istia
aby si sa neskor nestazovala, ja som podobny pripad, tiez mi povedali radsej cvicte ved mu to neuskodi.

zelmirka1
17. feb 2009

inak mne zacal trochu drzat hlavicku pri tahani do sedu presne ked mal tri mesiace a par dni....

biela
17. feb 2009

ahojte,
zelmirka, ten karneval v meste je v piatok. ja by som tam chcela ísť pozrieť keď sa malý vybuvká, tak ak chceš, môžme sa tam stretnúť. aj ostatné babenky, kto sa pridá...?
mgurnak ja som tiež chcela chodiť do toho MC, bola som tam raz, no bolo zavreté, malý mi spával ešte 2x tak mi to moc nevyhovovalo, no už spí len na obed, takže niekedy doobeda tam pôjdeme. my tiež chceme chodiť na to cvičenie na fitloptách, je to pre nás v pondelok, no ja som sa už prihlásila do labyrintu, takže keď budú otvárať kurz, pôjdeme tam.
masenka, držíme vám palčeky, neboj, zvládnete to miško je určite šikovný chlapček. 😉

zeli, v akej kaviarničke ste to boli?

zelmirka1
17. feb 2009

fajn biela
v piatok pojdem urcite do mesta kuknut, kedy asi to bude ?
boli sme v dome odborov je tam vlastne cestovka a maju tam malu kaviarnicku kde sa nefajci, pekne sme vysli s kocikmi a bol tam klud.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre