Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mimi
26. máj 2008

auto je teda riadny zrac penazi, teda da sa to povedat, ze je to dalsi clen rodiny 😅
Nam sa zatial nekazi, len sme za 5 mesiacov najazdili tolko km, ze nam uz treba ist do servisu 😝 Som zvedava, kolko taky servis bude stat...

laho, je to drahe priniset auto zo zahranicia?

dianecka
26. máj 2008

ahojte 🙂
k auto sa moc nejdem rozpisovať, naše je zatiaľ fajn, len ak nám niečo rachne, tak úžasne drahé nahradné diely...

baby ušká sa Dianke fajn hoja, len ked jej ich čistím liehom reve ako najatá, ale myslím, že už vôbec nie od bolesti, ale skôr od strachu, ktorý má zafixovaný od toho prepichovania

huráááá máme pred sebou teplý týždeň 😀 ja som sa dnes odhodlala kosiť a aj trochu burinky povytŕhať a malá mi pomáhala, má malý fúrik tak vozila a tak.....

violetka1
26. máj 2008

jej, dianecka to je krasne mat taku pomocnicku- to moje panelakove chudiatko sa nema kde takto realizovat a je mi to velmi luto..☹

mimi
26. máj 2008

dianecka, nemas ty dnes narodky? Vsetko najlepsie Ti prajeme!!!!!

lahodacka
26. máj 2008

ale je to drahe, za vsetko platis, ako debo...uz ma to prestava bavit...ked clovek pride zo zahranicia, okamzite ho maju za milionara...to ma serie... 😠

mimi
26. máj 2008

laho, zapni skype 😉

dadus
autor
26. máj 2008

ahojte, my sme sa prave vratili od kolegyne, bolo supis, vlastne sme sa stretli tri kolegynky, len jedna pracujuca, lebo ja a strunka sme na dovci.....baby toto je total uzasne poco..... 😎

lahodacka
26. máj 2008

caute baby 😒

dianecka
26. máj 2008

jeeej áno mám 18 😀 mirka ďakujem
neboj vio, nabehnite na piesok a máte to aj tá naša tam nacvičovala 😉

dianecka
26. máj 2008

mirka troška som pooslavovala, s babami sme boli na tanečky a bolo fajn
bude to stretko v ZA? akosi to utíchlo, asi chce každý využiť pekné počasie

dadus
autor
26. máj 2008

baby sak tak dajme zajtra alebo v stredu....ale niekde, kde by sme sa moc s kocikmi netlacili, celkom fajn je v parku pri starom tescu 😉

vera21
26. máj 2008

Ahojte 🙂
Tak som pridala konecne nejake nove foto do albumu, sak naposledy tam bola mala este ako tuco 🙂 V stredu chodime cvicit a potom idem s kamoskou na obed....Inak okrem stredy mozem...

vera21
26. máj 2008

idem ja uz spat zeny - dobru noc 🙂 zajtra sa ukazem..

svantica
27. máj 2008

ahojte,mne to tiez v podstate jedno takze sa mozme stretnut hocikedy 😎

violetka1
27. máj 2008

čauky..dnes idem k zubárke na nepríjemné stretko..držte palec.
čo je noveé v ZA?

kutina
27. máj 2008

dianecka všetko NAJ .-)

dadus
autor
27. máj 2008

dobre ranko, no my mame dnes celkom pohodu......baby nakolko vas tu je viac co budete oslavovat ci oslavujete, tak vsetko najlepsie prajem 🙂
a co tak sa stretnut dnes poobede?

svantica
27. máj 2008

dadus moze byt,ale my mozme az tak okolo 14,00 😉

dadus
autor
27. máj 2008

vsak tak nejak svanti 🙂
kut mas cestu aj ty? ci mam vziat ten med?

stonozka
27. máj 2008

ahojte maminy, tak ak to stihneme sna d sa stavíme aj my... a kedy a kde plánuje to poobedne stretko... 🙂

dianecka
27. máj 2008

baby, ja by som bola až za štvrtok, pretože dnes musím ísť poobede do škôlky, prišli by sme až tak okolo pol 4 v parku pri tescu by mohlo byť.....

vio, chápem, ja som bola u zubárky minulý týždeň 😝

kutina
27. máj 2008

dadi dnes idem cvičiť, takže v meste nebudem..chystám sa vo štvrtok na staromestské .-)

dadus
autor
27. máj 2008

ahojte, dnes bolo v meste supis, sme nabehali kopec km 😀
jej to uz su staromestske? no supis, aj vo stvrtok sa urcite chystame, lebo sa tam mam stretnut a odovzdat nejake veci jednej babulke.... 😉

lahodacka
27. máj 2008

no ahojte, ja som uplne ko a teraz mi tu bracho dal nejaku uvahu, co mu mam prelozit... 😒
Inac dada domov som sa odviezla na bicykli

lahodacka
27. máj 2008

zuzi, a kde chodis cvicit? Aj ja by som mala zacat..svantica vyzera tak bajecne, ze mi narobila chutky na stihlu liniu 😀

dadus
autor
27. máj 2008

veru svanti ty by si mohla robit reklamu na vitalineu 😉 kocka 🙂
teda laho opatrne s tym bicyklom ak si v tom!

lahodacka
27. máj 2008

no moja ja a v tom, to sa skôr objavi dedo Mraz v lete na sankach pred nasich panelakom...

dadus
autor
27. máj 2008

neboj nist.....aj toho sa mozno dozijeme 😀

lahodacka
27. máj 2008

moja, ale iba mozno

lahodacka
28. máj 2008

dobre ranko baby, tak dnes som dostala mrchu, to bude zase den 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre